[G2NK] Odyseja - w imieniu Króla/Odyssee - Im Auftrag des Königs v2.6.4 PL 127355 336

O temacie

Autor bogu9821

Zaczęty 2.04.2021 roku

Wyświetleń 127355

Odpowiedzi 336

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Kilka nowych ciekawostek odnośnie varantu:

1)Schodząc na dno przekletej kopalni nie spadamy na sam dol. Na lewo przy scianie jest skrzynia z bardzo mocnym amuletem.

2)Odbijajac miasta w zbroi koczownika, asasyni nie staja sie wrodzy

3)Niedaleko piramidy w tadmorze, idac przed siebie trafimy na strzeliste skaly. Tam jest eliksir ducha, pelnie many i mocne zwoje. Nie wiem jak wejsc tam bez marvina. Nie mozna wskoczyc po wyrzucanym pod siebie przedmiotem, skokiem z gory, wspinaczka, przemiana itd.

4)W Swiatyni Adanosa, tam gdzie jest niebianska tarcza na samym szczycie filarow sa 2 stale mikstury.

5)W planach tworcow varant mial byc znacznie wiekszy. Jest niedokonczone przejscie do Ishtar, na tym terenie znajdziemy rune teleportacyjna(nie potrzebna do zadania dla maga).

6)Na terenie gdzie miałoby byc przejscie do Ishtar trzeba uzyc marvina. Na niedostepnym terenie w gorach znajdziemy Easter egg od tworcow moda

7)Za piratami, jezeli bedziemy trzymac sie skaly i wody, to dojdziemy do miejsca gdzie jest eliksir ducha, ksiazka dajace wiedze magiczna i unikatowy item(siec rybacka). Odpala sie film z potworem morskim, wiec chyba tylko gora, tam gdzie jest easter egg, mozna trafic bez odpalania filmu.

8)Po dostaniu sie do skrzyni Almansora w bibliotece, mozna wybic wszystkich asasynow. Zrobcie wczesniej misje.

9)Handlarz ktorego znajdziecie dla koczownikow w aszdodzie sprzedaje eliksir zycia.

10)Na dnie pewnej frustrujacej jaskini(kazdy kto dojdzie do tego momentu, bedzie wiedzial o jaka chodzi) znajduje sie potwor ktory jest easter eggiem(nie wiem z czym zwiazany)

11)W zachodnim varancie warto udac sie najpierw do zamku. Itemy ktore pojawiaja sie w misjach, respia sie dopiero po dialogu.
 

Blk145

Blk145

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
No hej! Mam problem trochę inny niż fabularny ale nie wiem gdzie jeszcze mogę o tym napisać.
Jestem już w 6 rozdziale więc wolę po prostu skończyć moda niż przestać przez to grać ale no nie da się.
Mam moda z lhiverem i dx11 (na czystego gothica) a fpsy tak jak śmigają czasami po 400 po 500, co parę godzin spadają na parę godzin do 5-15 i no nie da się grać a wolę nie zostawiać gry na chodzie na parę godzin żeby minęło.
Komputer mam z miesiąc więc hardware ok. Goły Gothic śmiga po 200fps. To wina moda?
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Tak, sa duze spadki fps w niektorych miejscach.
Ja gram bez dx i textur packa i bardzo rzadko sie to dzieje.
 

Misiex

Misiex

Użytkownicy
posty137
Propsy44
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witajcie, czy jest ktoś kto podzieli się savem z końca 3/ początku 4 rozdziału gra pod zręczność, dysk wyleciał mi w komos i wszystkie savey utraciłem, nie chcę zaczynać od nowa a chętnie skończyłbym modyfikacje
 

nagi_deszcz

nagi_deszcz

Użytkownicy
posty2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam.

Mam problem z zadaniem "Szpieg korsarzy" na wyspie Adarmos.
Nigdzie nie mogę znaleźć Alvaresa, który ma mi przekazać informacje w wiosce. Nie wiem czy on mi wyparował czy ja go nie widzę.
Kodu na postać też nie wiem gdzie szukać.
Z góry dzięki za pomoc. :)
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Alvarez jest w jaskini. Wyjdz z wioski i idz wzdluz skały z lewej strony. Nie ma opcji nie trafic
 

nagi_deszcz

nagi_deszcz

Użytkownicy
posty2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Alvarez jest w jaskini. Wyjdz z wioski i idz wzdluz skały z lewej strony. Nie ma opcji nie trafic

Dzięki wielkie! Nie wiem jakim cudem nie zauważyłem tej jaskini. Wczoraj z półtora godziny szukałem i wyłączyłem wkurzony.  :facepalm: :lol2:
 

Konanowicz

Konanowicz

Użytkownicy
posty35
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tu  masz save 120 zręki/150 siły zjedzone większość jagód i bez nauki eliksiru ale jakoś przeżyjesz chyba bo łuków na razie dobrych nie spotkałem. poziom śmiały
https://drive.google.com/drive/folders/1gfjwtsjTd_IkfbvktFgzXxoP6UHeIVYd
 

bubu412

bubu412

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem techniczny.
Przy początku IV rozdziału gdy chcę popłynąć na Tamore ladowanie zatrzymuje się mniej wiecej w polowie paska ladowania. Ktoś ma jakis pomysł jak to naprawić?
 

bogu9821

bogu9821

Użytkownicy
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Korzystasz z systempacka czy z bundle patcha?
Możliwe, że na bundle patchu, który zawiera nowego systempacka to nie będzie crashować, jeżeli instalowałeś zwykłego.
 
while(false) Do();

diamante

diamante

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
hej, posiada ktoś kody na bronię i pancerze?
poza tym mam pytanie dlaczego jak zakładam jakiś łuk lub kuszę to pojawia sie okno dialogowe z jedynym przyciskiem „koniec” a ustawiony luk lub kuszą na klawisz „2” - jak go wciskam to tej broni nie wyciąga postać?

Post połączony: 2021-07-01, 01:14
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Może wyrzuć i podnieś strzały i bełty, bo takie sytuacje jak ta, którą opisałeś, dzieją się normalnie, gdy nie ma się pocisków.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Vesiga

Vesiga

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam problem zjebalem misje u malarza i zabilem tych u orlana  i teraz nie moge sie dostac do zamku i pytanie czy ma ktos save do gry w khorinis? gram przez spine jak to ma jakies znaczenie
 

bubu412

bubu412

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam kilka pytań, bardzo proszę o pomoc.

Mam problem dotyczący wiedzy magicznej. Chce się nauczyć 6 kręgu magii, niestety nie wiem w jaki sposób mogę zdobyć odpowiednią ilość wiedzy magicznej. Przeczytałem wszystkie możliwe do nabycia książki, wszystkie pulpity na które udało mi się natknąć i na ten moment mam 197 wiedzy. Macie jakiś pomysł co można zrobić?

Czy mogę się gdzieś w 5 rozdziale nauczyć języka budowniczych i czytać tabliczki?
Jakie są sposoby na zwiększenie many? Ktoś uczy eliksiru, który trwale zwiększa manę? Czy są jakieś przepisy na jedzenie zwiększające manę, poza zupą z ciemnych grzybów?

Bardzo proszę o odpowiedź,
Pozdrawiam!

 

Kravis

Kravis

Użytkownicy
posty276
Propsy76
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Może ktoś doradzić jak się przedostać przez tę ogromną, zarośniętą jaskinię, która jest związana z questem dotyczącym Niebiańskiej Tarczy? Przebywają tam min. ogromne drzewce i kryształowe golemy i jest ona na tyle duża, ma tyle skalnych rozgałęzień, że tak naprawdę nie wiem czego tam szukam tylko biegam bez celu.
 

Reyaven

Reyaven

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hejo,
głupie pytanko: ile statystyk mogę nabić na kapliczkach Innosa i jak często?
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Reyaven nie mam 100% pewności ale odniosłem wrażenie, że nic się nie zmieniło od podstawki. Czyli 100 złota, raz dziennie, maks 10 siły i zręczności, many jeszcze nie nabijałem
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

Reyaven

Reyaven

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki za odpowiedź! :)
Druga rzecz, na wyspie Khoros w kopalni węgla znalazłem 'stary klucz' i 'rura' x2, co mogę z tym zrobić?
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja mam pytanie do Pana @xendix albo kogoś innego dobrze obeznanego.
Czy zmienia się coś znaczącego na pustyni w 5 rozdziale? Czy jest to po prostu symboliczny znak, że można wejść do Aszdodu?
Pytam bo wydaje mi się, że zaskakująco szybko da się przejść z R4 na R5 (jeśli mowa o samej pustyni), wystarczy skupić się tylko na Ugarze i obozie Saida, a resztę niemalże w 100 % można olać.
No i teraz się zastanawiam, trochę już poczyściłem, ale tereny których nie ruszałem, to pozwiedzać dopiero w 5R z nowymi potworami, żeby nie chodzić dwa razy, czy tam jednak nic się nowego nie pojawia, albo co najgorsze, pojawiają się jacyś poszukiwacze, którzy będą sie gryźć z resztą? :D
Tak wiem, że przed końcem rozdziału 5 trzeba zrobić absolutnie wszystko :D
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

waldess

waldess

Użytkownicy
posty25
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dopiero zaczynam moda i mam pytanie, czy przy nauce broni są progi?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry