[G2NK] Odyseja/Odyssee - Im Auftrag des Königs v2.6.4 PL 27357 212

O temacie

Autor bogu9821

Zaczęty 2.04.2021 roku

Wyświetleń 27357

Odpowiedzi 212

furlon

furlon

Użytkownicy
posty62
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
moze ktos powiedziec jak wyjsc z dzungli za swiatynia wahadel

Kravis

Kravis

Użytkownicy
posty270
Propsy76
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy w Odysei można natknąć się na kogoś z legendarnej czwórki czyli na Diego, Gorna, Miltena lub Lestera?

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6403
Propsy2926
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard

http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu

Wicki

Wicki

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam serdecznie,

mam pewien problem z zadaniami na Tamorze. Mianowicie wykonałem misje Stammler, zabiłem dwa z trzech obozów najemników orków (w trzecim są nieśmiertelni), pomogłem pustelnikowi i wszystko stanęło. Z nikim nie mam możliwości rozmowy ( w sensie że nowych zadań nie ma). Nie mogę więc ruszyć się z miejsca. Komuś się wydarzyło? Czy może jest jakaś ukryta opcja dialogowa? Pozdrawiam

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Cesarz
posty2152
Propsy1138
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Cesarz
Masz wgrane jakieś "Union Skrypty" czy "Ninja Patche"?

Dodatkowo - odpłatnie pomagam przy zaawansowanych skryptach (AST, UNION, IKARUS).
Po więcej informacji zapraszam na PW na DISCORD.

Wicki

Wicki

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No właśnie problem leży w tym, że mam surową wersje Odysei i nie wgrywałem nic pyzatym co potrzeba. Mam tylko wgranego uniona, bo podobno wymagany jest do działania gry.

Konanowicz

Konanowicz

Użytkownicy
posty26
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam dziwnego buga? w wiosce rybackiej na khorinis jak zabijam orków z łuku to nie leci exp a z miecza tak, ktoś miał podobnie?
O co chodzi z tymi wejściami do Jarkendaru, można tam iść w 3 rozdziale jak nie ma się zadań?

Wicki a w którym obozie są nieśmiertelni? Ja wybijałem wszystkich dopiero jak rozmawiałem z ich przywódcą Jacką i dostałem questa od Gubernatora ale nie wiem czy to ma związek

xendix

xendix

Użytkownicy
posty490
Propsy93
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
@Wicki Sa niesmiertelni bo nie ruszyles watku głownego. Trzeba zrobic zadanie z kopalniami z tego co pamietam.
W 3 rozdziale mozesz wejsc do jarkendaru. Przez jaskinie goblinow obok obserwatorium. Jak czujesz sie na silach, mozesz sprobowac przejsc przez jaskinie ogrow

Kravis

Kravis

Użytkownicy
posty270
Propsy76
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
W którym miejscu znajduje się obóz Haruna w Varancie? Dziennik sugeruje aby szukać go gdzieś w dolnej części pustyni, ale te poszukiwania niewiele mi dają.

xendix

xendix

Użytkownicy
posty490
Propsy93
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
@Kravis
Od wielkiego dołu pośrodku pustyni idziesz na lewo do samej sciany.(plecami jestes skierowany do wejscia na pustynie)

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty346
Propsy63
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tę zasraną kratę przy bramie od strony wieży xardasa w mieście khorinis da się jakoś podnieść? I co za psychopata zrobił tak silną małą burzę ognistą i dał ją poszukiwaczom?:D

Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4055
Propsy829
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Nie wiem w ogóle, co za psychopata robił balans trudności przeciwników w tym modzie. Na początku 4 rozdziału na Tamorze się poddałem xD
A bramę można podnieść dźwignią, która jest na lewo od bramy (patrząc z wewnątrz miasta) w murze.
@xendix: O chuj, to ładnie żem rozwinął postać, jak na początku 4 rozdziału bez biżuterii mam 250 HP i po 100 siły i zręczności :F No nic, będę miał czas, to zacznę od nowa, może tym razem pakując tylko w zręczność do poziomu, który pozwoli przejść misję najemników, a potem tylko HP do wbicia limitu :D

You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

xendix

xendix

Użytkownicy
posty490
Propsy93
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Ja na smialym po przejsciu 4 rozdzialu kasuje wszystko, nawet olewajac przyjmowane obrazenia.
W odyseji trzeba ulepszyc zycie za full punktow nauki, a potem wypic potki. W 5 rozdziale mam 3k zycia i 500 sily, a dopiero do niego wszedlem. Nawet 10 orkow moge wziac na raz.
Meczarnia trwa jedynie do polowy khorinis. Potem powinno isc banalnie, poza legendarnym

0 użytkowników
Do góry