[G2NK] Odyseja - w imieniu Króla/Odyssee - Im Auftrag des Königs v2.6.4 PL 126420 336

O temacie

Autor bogu9821

Zaczęty 2.04.2021 roku

Wyświetleń 126420

Odpowiedzi 336

Leoxiq1993

Leoxiq1993

Użytkownicy
Mistrz
posty175
Propsy75
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Mistrz
Mam problem z myśliwym Klausem z pierwszego rozdziału: znika. Musiałem go przywołać kodem by  nauczyć się ściągać skory z topielców. I takie pytanie jest on potrzebny po wykonaniu zadań z mięsem i męża dla szarlotte czy mogę go zostawić w tej ''pustce'' bo save jak nie znikał mam z jakieś 5h rozgrywki temu wiec trochę przypał.
jakiej pustce? Skoro ci go wcięło to przyzwij, go tam gdzie miał być i jest git.
 
Pozdrawiam mame i tate

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z myśliwym Klausem z pierwszego rozdziału: znika. Musiałem go przywołać kodem by  nauczyć się ściągać skory z topielców. I takie pytanie jest on potrzebny po wykonaniu zadań z mięsem i męża dla szarlotte czy mogę go zostawić w tej ''pustce'' bo save jak nie znikał mam z jakieś 5h rozgrywki temu wiec trochę przypał.

On nie znika, on przenosi się do swojej chatki, do której idzie się w górę, po czym schodzi się z niej wewnątrz góry do wody itp
Polecam na przyszłość, jeśli masz już dany kod na NPCka, to najpierw użyć komendy goto waypoint kod, bo dzięki temu przeniesiemy się do owego NPC i będziemy wiedzieć, czy on w ogóle istnieje i gdzie się obecnie znajduje.

Ja mam pytanie od siebie. Na stronie 7 użytkownik JanekSport zadał pytanie odnośnie wykonania Wielkiego pierścienia Umiejętności (tego od zręczności, lepszy niż pierścień zręczności :D btw w oryginale nazwy były na odwrót ale mniejsza z tym). Mam ten sam problem, czyli mam 3 pierścienie umiejętności i 2 OSZLIFOWANE topazy, a pisze, że za mało składników. Ktoś wie co nie tak?
 
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Zapewne musisz mieć coś jeszcze. O ile tłumacze odjebali ogólnie kawał ogromnie świetnej roboty, o tyle sie nie postarali przy takich rzeczach... i np. zadanie z dostarczeniem ognistych pokrzyw, o których mówi zarówno zleceniodawca jak i dziennik wymaga przyniesienia ognistych korzeni albo na odwrót xd
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Zapewne musisz mieć coś jeszcze. O ile tłumacze odjebali ogólnie kawał ogromnie świetnej roboty, o tyle sie nie postarali przy takich rzeczach... i np. zadanie z dostarczeniem ognistych pokrzyw, o których mówi zarówno zleceniodawca jak i dziennik wymaga przyniesienia ognistych korzeni albo na odwrót xd

Tłumaczenie odbywało się trochę w okrężny sposób, przynajmniej na początku, więc nie sposób było to wykryć bez testów - ale można od razu zgłosić określony przypadek i myślę, że chłopaki naprawią w kolejnych patchu. Kojarzę, że przy moich testach też było podobna sytuacja (jakoś na Tamorze), ale po nich już zostało to naprawione. W każdym razie nie jest wykluczone, że takie rzeczy jeszcze pozostały.

Rotharus

Rotharus

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
gdzie znajduje sie kamień ogniskujący z zadania stamler?
 

set1213

set1213

Użytkownicy
posty43
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Kamień jest w kopalni soli. Trzeba poklikać na taką kupę śmiecia (ziemia, drewno... chyba) i zacznie kopać jak skarby. Miejsce nie jest zaznaczone, więc trzeba trochę poklikać, ale jeśli dobrze pamiętam, to chyba jest ono od strony, od której się nadchodzi.
Sama "kupa" rzeczona jest w miejscu, gdzie kopalnia zmienia się w ten półotwarty obszar, skąd widać zewnętrze.

Jakby nie było, to idź zgodnie z solucją, bo może najpierw musisz znaleźć wskazówki.
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zalecane jest używanie bonusów na siłę/zręczność przy rozpoczęciu progu 5 pn za 1, czy wcześniej bo nie opłaca się tak dużo inwestować, czy później, bo jest limit 500 atrybutu i nie będzie jak go podbić? Która opcja jest właściwa? :D
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

xyzykk

xyzykk

Użytkownicy
posty3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Zalecane jest używanie bonusów na siłę/zręczność przy rozpoczęciu progu 5 pn za 1, czy wcześniej bo nie opłaca się tak dużo inwestować, czy później, bo jest limit 500 atrybutu i nie będzie jak go podbić? Która opcja jest właściwa? :D

W trzecim rozdziale, na wyspie Khorinis, musisz osiągnąć próg 120 siły/zręczności żeby pchnąć wątek dalej. Budując postać w taki sposób aby wykonywać wszystkie misje poboczne (kradzież kieszonkowa), nie uda ci się raczej dobić takiej liczby bez potek/innych bonusów.
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Uda mi się, mało tego, dawno już to zrobiłem. Mając mistrza jubilerstwa możesz zrobić amulet 30 siły, 2 x pierscień po 15 siły i pas 10 siły, w sumie 70 czyli wystarczy ci tylko 50 bazowej siły, żeby przejść te misję.
Dlatego to nie jest odpowiedź na moje pytanie :)
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

Kravis

Kravis

Użytkownicy
posty276
Propsy76
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Gdzie znajduje się pirat Elwrich? Jest związany z zadaniem dotyczącym sporów w obozie piratów, ale nigdzie go nie mogę namierzyć...
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

bubu412

bubu412

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem dla Dandolo dotyczącym przeszukania wraku statku. Przeszukałem wrak i zanurkowałem pod wodę w jego okolicy, zabrałem będące tam przedmioty, mimo to nie mam z nim żadnej opcji dialogowej.

Ponadto udało mi się znaleźć wszystkie części dziennika pirata oraz skrzynie, natomiast nie wiem gdzie mogę znaleźć do niej klucz :/ Czy muszę najpierw wykonać zadanie dotyczące skarbu piratów aby odblokowac dialog u Dandolo?
 

Wondo

Wondo

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Skończyłem quest w grobowcu i mam niedługo opuścić Varant, ale pomimo wpisu w dzienniku mag wody Markerius ( czy jakoś tak) dalej nie chce mnie uczyć języka budowniczych.
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@bubu412 nie pamiętam gdzie dokładnie był klucz, ale był na tym wzgórzu na milion.
Misję u Dandolo ukończysz jak opróżnisz tę skrzynkę z mapą skarbu, powiesz mu o tym i dasz mu 100 złota.
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

metek58

metek58

Bractwo Spolszczenia
posty21
Propsy38
ProfesjaTłumacz
  • Bractwo Spolszczenia
Klucz do skrzyni jest na takiej półce poniżej kłody drewna łączącej dwa wzniesienia. Na jednym mamy ognistego jaszczura, a klucz jest naprzeciw, od strony wejścia na kłodę do tegoż jaszczura.
 

Konanowicz

Konanowicz

Użytkownicy
posty35
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jaki jest sposób ubicia szkieletów tych co dzierżą dwuręczną broń, misja Ocalenie Bospera Khorinis 3 rozdział. Ze starym nie możemy wyjść z jaskini adanosa.



R.Loos mi wlasnie goto waypoint teleportował do ostatniej lokalizacji gdzie go widziałem a nie gdzie obecnie stoi, ale mniejsza z tym bo on i tak do niczego nie byl potrzebny.
 

metek58

metek58

Bractwo Spolszczenia
posty21
Propsy38
ProfesjaTłumacz
  • Bractwo Spolszczenia
@Konanowicz, przecież Bosper jest nieśmiertelny, puść go przodem. Przynajmniej ja tak miałem. W Piramidzie testowałem na Bosperze reakcję, gdy przy nim zmieniłem pancerz strzelca na pancerz, który daje Grant. Mimo, że jesteśmy jego synem, Bosper drze japę (coś w tym rodzaju): Giń, kanalio!
Zaznaczam, że Bospera można po dość dużym upływie czasu zaprowadzić do obozu na północy. Wtedy się odłączy, a tak, to idzie z nami gdzie się chce na nasze konto leje przeciwników aż huczy.
 

Kravis

Kravis

Użytkownicy
posty276
Propsy76
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam problem ze znalezieniem rabusiów z Ugaru. Wybiłem kilku w okolicach kupców Otella i Ozyrysa, kolejnego przy domu Abbasa jak i tych z katakumb, a mimo to quest dalej mi w dzienniku zalega. Któregoś pominąłem?
 

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Normalnie działał mi 3 rozdzial jak wpłynąłem na khornis były moby i potem jak szlem na farme tego lobarta zabiłem orki poszedłem do lobarta zapisałem i cma poznikały mi potwory z khornis jak by skrypt się zepsuł co je wczytuje reinstal nie pomógł próbowałem np wez to kopalni i wyjść czy je zrespi i cma nawet z story helperem ale on tylko z 2 jest
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Czy z zadaniem "Patrole orków" na Khorusie są jakieś problemy? Przetrząsnąłem główną wyspę wzdłuż i wszerz, wyciąłem orków na plaży, na drodze z plaży do zielarki, w latarni morskiej i przed mostem do wioski, ale u Toma nie mam żadnej opcji dialogowej.
Neeeevermind.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry