Pytania odnośnie zadań i rozwoju postaci 101478 392

O temacie

Autor TheKetrab

Zaczęty 12.06.2019 roku

Wyświetleń 101478

Odpowiedzi 392

Szajkar

Szajkar

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam taki problem z kawałkiem artefaktu dla Noda obok starej fortecy , przywołałem tego strażnika zabiłem go wchodzę do środka zabieram wszystkie rzeczy ale nie artefakt bo go tam nie ma patrzyłem na starym savie (sprzed 4 godzin) inne kawałki mam oddałem je Nodowi ale tego nie mam , można dostać jakiś kod na jego przywołanie czy coś w tym stylu?
 

Komachi

Komachi

Użytkownicy
posty271
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak założyc tarcze? Nauczyłem się umiejki na nią, biore do 3 slotu, mam jednoręke i nic.. Nie wyciąga jej. Jakiś bug czy się nie da tarczą walczyć?
 

wojtuz

wojtuz

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak założyc tarcze? Nauczyłem się umiejki na nią, biore do 3 slotu, mam jednoręke i nic.. Nie wyciąga jej. Jakiś bug czy się nie da tarczą walczyć?
Niestety jest bug. U mnie też nie dało się wyciągnąć, tylko obronę doliczyło (a później i to się zbugowało i mi została).
 

FatPorpoise

FatPorpoise

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Skąd wziąć samorodki z gliną do zadania "gorączka złota"? Przy interakcji z żyłą wybranie opcji kopania wraz z gliną nie dostarcza nic do ekwipunku, a zwykłych samorodków nawet w ilości 30 Jan nie przyjmuje (nie ma żadnej opcji dialogowej).
 

lLlWojtas

lLlWojtas

Użytkownicy
posty4
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siemanko mam problem z zadaniem polowanie na bestie kiedy gadam z magiem i matt znika nie znajduje go potem przy opuszczonej kopalni macie moze kod na nieznajomego i matta ?
 

bogu9821

bogu9821

Moderator działu
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Moderator działu
Skąd wziąć samorodki z gliną do zadania "gorączka złota"? Przy interakcji z żyłą wybranie opcji kopania wraz z gliną nie dostarcza nic do ekwipunku, a zwykłych samorodków nawet w ilości 30 Jan nie przyjmuje (nie ma żadnej opcji dialogowej).
Nauczyłeś się od Daniela wykopywania samorodków z gliną?

Jak założyc tarcze? Nauczyłem się umiejki na nią, biore do 3 slotu, mam jednoręke i nic.. Nie wyciąga jej. Jakiś bug czy się nie da tarczą walczyć?
Musisz włączyć w systempack.ini EnableShields (dać na 1). Potem jak założysz na slot to klikasz na niego i powinno się założyć na plecy.

@Norsu jest on ci po coś potrzebny? Bo po wykonaniu wątku bractwa nie masz z nim gadać.
Idziesz dalej z fabułą.
 
while(false) Do();

FatPorpoise

FatPorpoise

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Skąd wziąć samorodki z gliną do zadania "gorączka złota"? Przy interakcji z żyłą wybranie opcji kopania wraz z gliną nie dostarcza nic do ekwipunku, a zwykłych samorodków nawet w ilości 30 Jan nie przyjmuje (nie ma żadnej opcji dialogowej).
Nauczyłeś się od Daniela wykopywania samorodków z gliną?
Jedyne opcje nauki u niego to kopacz, zawodowiec i mistrz.
 

bogu9821

bogu9821

Moderator działu
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Moderator działu
Skąd wziąć samorodki z gliną do zadania "gorączka złota"? Przy interakcji z żyłą wybranie opcji kopania wraz z gliną nie dostarcza nic do ekwipunku, a zwykłych samorodków nawet w ilości 30 Jan nie przyjmuje (nie ma żadnej opcji dialogowej).
Nauczyłeś się od Daniela wykopywania samorodków z gliną?
Jedyne opcje nauki u niego to kopacz, zawodowiec i mistrz.

Oddałeś Janowi 10 zwykłych bryłek  złota w ramach questa dla niego?
Po tym dialogu powinna się pojawić kwestia u Daniela.
 
while(false) Do();

FatPorpoise

FatPorpoise

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Skąd wziąć samorodki z gliną do zadania "gorączka złota"? Przy interakcji z żyłą wybranie opcji kopania wraz z gliną nie dostarcza nic do ekwipunku, a zwykłych samorodków nawet w ilości 30 Jan nie przyjmuje (nie ma żadnej opcji dialogowej).
Nauczyłeś się od Daniela wykopywania samorodków z gliną?
Jedyne opcje nauki u niego to kopacz, zawodowiec i mistrz.

Oddałeś Janowi 10 zwykłych bryłek  złota w ramach questa dla niego?
Po tym dialogu powinna się pojawić kwestia u Daniela.
Tak, oddałem i rozmawiałem o tym z Danielem. Nie pytałbym nawet o bryłki z gliną jakbym nie odbył z nim rozmowy. Oczywiście z 2 opcji, które są podczas rozmowy z nim wybrałem wtedy opcje popsucia planów Janowi, mam nawet o tym wpis w dzienniku.
 

RoTher

RoTher

Użytkownicy
posty123
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam zadanie ze strzelcami do wojny o zamek no i załatwiłem to wszystko są w obozie i w solucji jest że muszę iść do kerolotha ale nie mam u niego żadnej opcji dialogowej. Jest na to jakaś rada albo kod
 

FatPorpoise

FatPorpoise

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Skąd wziąć samorodki z gliną do zadania "gorączka złota"? Przy interakcji z żyłą wybranie opcji kopania wraz z gliną nie dostarcza nic do ekwipunku, a zwykłych samorodków nawet w ilości 30 Jan nie przyjmuje (nie ma żadnej opcji dialogowej).
Nauczyłeś się od Daniela wykopywania samorodków z gliną?
Jedyne opcje nauki u niego to kopacz, zawodowiec i mistrz.

Oddałeś Janowi 10 zwykłych bryłek  złota w ramach questa dla niego?
Po tym dialogu powinna się pojawić kwestia u Daniela.
Tak, oddałem i rozmawiałem o tym z Danielem. Nie pytałbym nawet o bryłki z gliną jakbym nie odbył z nim rozmowy. Oczywiście z 2 opcji, które są podczas rozmowy z nim wybrałem wtedy opcje popsucia planów Janowi, mam nawet o tym wpis w dzienniku.
Już wiem o co chodziło, do wykonania zadania trzeba posiadać umiejętność górnictwa na poziomie kopacza, wtedy wybrać przy złożu opcje kopania z grudkami i pojawi się u Jana opcja oddania 10 (zwykłych!) bryłek.
To co mnie wprowadziło w błąd to przeklikanie dialogu z Danielem i brak wpisu w dzienniku, który wyjaśniałby co jest potrzebne do tego zadania.
 

wojtuz

wojtuz

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam zadanie ze strzelcami do wojny o zamek no i załatwiłem to wszystko są w obozie i w solucji jest że muszę iść do kerolotha ale nie mam u niego żadnej opcji dialogowej. Jest na to jakaś rada albo kod
Co do misji Pomoc strzelców to chyba nie trzeba gadać z Kerolothem, żeby zaliczyło tą misję. Wszystkich 8 sprowadziłeś?
 

RoTher

RoTher

Użytkownicy
posty123
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam zadanie ze strzelcami do wojny o zamek no i załatwiłem to wszystko są w obozie i w solucji jest że muszę iść do kerolotha ale nie mam u niego żadnej opcji dialogowej. Jest na to jakaś rada albo kod
Co do misji Pomoc strzelców to chyba nie trzeba gadać z Kerolothem, żeby zaliczyło tą misję. Wszystkich 8 sprowadziłeś?

Sprowadziłem 6 bo tylu jest w zadaniu. Mam mieć teraz szturm na zamek ale żadnej kwestii dialogowej u kerolotha. Chyba, że to ma być w nocy czy coś.
 

wojtuz

wojtuz

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam zadanie ze strzelcami do wojny o zamek no i załatwiłem to wszystko są w obozie i w solucji jest że muszę iść do kerolotha ale nie mam u niego żadnej opcji dialogowej. Jest na to jakaś rada albo kod
Co do misji Pomoc strzelców to chyba nie trzeba gadać z Kerolothem, żeby zaliczyło tą misję. Wszystkich 8 sprowadziłeś?

Sprowadziłem 6 bo tylu jest w zadaniu. Mam mieć teraz szturm na zamek ale żadnej kwestii dialogowej u kerolotha. Chyba, że to ma być w nocy czy coś.
6 + Gestath i Erak, czyli ośmiu.
 

RoTher

RoTher

Użytkownicy
posty123
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam zadanie ze strzelcami do wojny o zamek no i załatwiłem to wszystko są w obozie i w solucji jest że muszę iść do kerolotha ale nie mam u niego żadnej opcji dialogowej. Jest na to jakaś rada albo kod
Co do misji Pomoc strzelców to chyba nie trzeba gadać z Kerolothem, żeby zaliczyło tą misję. Wszystkich 8 sprowadziłeś?

Sprowadziłem 6 bo tylu jest w zadaniu. Mam mieć teraz szturm na zamek ale żadnej kwestii dialogowej u kerolotha. Chyba, że to ma być w nocy czy coś.
6 + Gestath i Erak, czyli ośmiu.
Dobra zle patrzyłem na te imiona i zapomniałem o Aranie tym co siedzi z wrzodem  :facepalm: :lol2: już wszystko działa.
 

FatPorpoise

FatPorpoise

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z kilkoma zadaniami.

1. Pomoc strzelców - przekonałem wszystkich oprócz Gestatha, nie mam ani z nim ani z Kerolothem żadnej opcji dialogowej.

2. Zaginiony patrol - odparłem atak nieumarłych, ale nie mam żadnej opcji dialogowej z Jenkinsem.

3. W poszukiwaniu nieumarłej bestii - eksplorując mapę znalazłem nieznajomego za skałami w przełęczy jeszcze przed tym zadaniem i z nim porozmawiałem. Po dostaniu zadania zabiłem wraz z Mattem cieniostwory, podszedłem do nieznajomego, który pojawił się obok i nie miałem już nim żadnych kwestiach dialogowych, a po wyjściu z rozmowy zniknął. Matt pozostał ze mną w drużynie i ciągle za mną chodzi.

Czy ktoś miał te problemy lub chociaż ma sposób na kontynuowanie wątku głównego?
 

Leoxiq1993

Leoxiq1993

Użytkownicy
Mistrz
posty175
Propsy75
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Mistrz
Siema, mam problem ze znalezieniem ostatniego posterunku orków. Znalazłem 2 przy palisadzie (jeden dosłownie przy palisadzie, drugi po drugiej stronie rzeki w lesie, jeden nad kopalnią i jeden przy wieży Xardasa. Solucja na steamie mówi, że ostanti powinien być też gdzieś w lesie obok zamku, ale ten las jest mały, przeleciałem go Marvinem i był tam tylko ten jeden, który już zrobiłem.
Pomógł by mi ktoś ?
 
Pozdrawiam mame i tate

wojtuz

wojtuz

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siema, mam problem ze znalezieniem ostatniego posterunku orków. Znalazłem 2 przy palisadzie (jeden dosłownie przy palisadzie, drugi po drugiej stronie rzeki w lesie, jeden nad kopalnią i jeden przy wieży Xardasa. Solucja na steamie mówi, że ostanti powinien być też gdzieś w lesie obok zamku, ale ten las jest mały, przeleciałem go Marvinem i był tam tylko ten jeden, który już zrobiłem.
Pomógł by mi ktoś ?
Jest jeszcze jeden przed twierdzą (dawny kanion trolli).
 

pietrekofe

pietrekofe

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Z tyłu za drzewem.
mógłbym prosić o bardziej wyczerpującą odpowiedź? ew. zaznaczenie na screenie. tam są trzy drzewa, każde na swój sposób po prawej.
Spoiler
Spoiler
Spoiler
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej, co zrobić, żeby móc warzyć mikstury siły? (jestem w 3 rozdziale)
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry