Pytania odnośnie zadań i rozwoju postaci 52228 384

O temacie

Autor TheKetrab

Zaczęty 12.06.2019 roku

Wyświetleń 52228

Odpowiedzi 384

BoksujFoke15

BoksujFoke15

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pierwsza skrytka jest miedzy drzewami za arena
Druga skrytka jest na cmentarzu po prawej stronie jak masz drzewo to na rogu zanim zaczniesz schodzić ze skały.

Post połączony: 2021-07-30, 14:27
Panowie potrzebuje pomocy. Zadanie Kufry Ratforda.
Znalazłem Drugi i Trzeci kufer czyli na skale na bagnach oraz pod wodą przy domkach rybackich ale przeszukałem całą dzielnicę wokół obozu myśliwych, bandytów oraz rozwalonej wieży Xardasa i nie mogę znaleźć tej pierwszej skrzyni która niby ma być przy drodze w stronę przełęczy nieopodal trupów Orków i Ludzi ktoś może mnie jakoś dokładniej naprowadzić?

Post połączony: 2021-07-31, 03:18
Jak ktoś ma zainstalowaną grę z oficjalnej strony g2 ucieczka to pewnie będzie miał problem z questem "W poszukiwaniu nieumarłej bestii" W momencie kiedy udajecie wchodzicie na skały nad kopalnią i zabijecie dwóch świątynnych strażników nie będziecie mieli nieznanego maga po prostu nie zrespi się. Musicie niestety użyć marvina i sobie go zrespić nasz_021_nieznajomy

StachusCitrus

StachusCitrus

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zbugowały mi się dwa zadania pierwsze to "Woda święcona" stoje o północy w wyznaczonym miejscu i nic zapis w dzienniku się nie pojawia, a druga misja to paczka dla Dobara u Jana nie mam opcji dialogowej odnośnie tych paczek

Caratorino

Caratorino

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Mam duży problem z misją Pościg Za Cieniostworem.
Otwórz najpierw przy namiocie (jak w solucji) nie stał Jehen. Udało mi się go znaleźć kodem (nasz_) i przywołać. Na końcu misji trzeba wpłynąć od strony wody do jaskini, ma tam według solucji być jakiś nieznajomy. Niestety również nikogo tam nie ma. Nie moge też w żaden sposób odnaleźć kodu na tę postać. Czy ktoś ten kod zna?
Z góry dzieki za pomoc

Vincu8

Vincu8

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Panowie mam problem, pobralem od was wersje Ucieczka 1.1 i poprosze kod na postac peter z obozu łowców orkow poniewaz go nie mam a jest mi do zadania potrzebny i druga sprawa na dnie jeziora nie ma skrzyneczki ze zlotem potrzebnej do zadania skrzynie Ratforda tez bym na nia kod chcial. Dziekuje z góry za jakąkolwiek pomoc

rekrut1990

rekrut1990

Użytkownicy
posty8
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Cześć,
Ktoś wie gdzie znajdę Ayana do misji Pomoc Strzelców? Jest napisane, że przy cmentarzysku orków, jednak nie mogę go znaleźć tam gdzie było cmentarzysko w G1.
edit:
Znalazłem, Trzeba było się trochę lepiej rozejrzeć, bliżej palisady

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry