Pytania odnośnie zadań i rozwoju postaci 100986 392

O temacie

Autor TheKetrab

Zaczęty 12.06.2019 roku

Wyświetleń 100986

Odpowiedzi 392

Andy

Andy

Użytkownicy
posty47
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
500 szt złota na 1 lvl czy jest jakiś sposób by nauczyć się "Szybkiej Nauki" na początku gry?(ew 2 lvl).
 

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie jest jakiś sposób na zdobycie dużej ilości golda na początku gry?
 

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie jak zrobić questa złodziejaszek próbowałem już wszystkiego zabiłem Cappela i tak nie mogłem otworzyć jego skrzyni, użyłem na nim zaklęcia strach też nie mogłem otworzyć jego skrzyni to ja mam pytanie co ja mam zrobić aby móc otworzyć tą skrzynie?

Post połączony: 2020-01-15, 18:38
Gdzie jest ta sakiewka na Gerolda na prawo od grobu Garonda?

Post połączony: 2020-01-15, 21:10
I gdzie jest ta potrawka dla snafa myślałem że będzie w spalonej chacie ale jej tam nie było :/

Post połączony: 2020-01-16, 15:20
Przeczytałem w solucji ,że Brutus ma leżeć za bagnem obok orkowego psa i chrząszcza myślałem ,że znalazłem to miejsce  tylko ,że był tam warg i chrząszcz
 

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dobra dlaczego w krypcie za chatą Cavalorna nie ma ornamentu?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Bo paladyni go zabrali - strażnik chyba o tym wspomina.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dobra widziałem ,że ten brutus miał leżeć martwy obok tego warga oglądałem dopiero u Majesa będę zmuszony użyć kodów ,czy ktoś mógłby mi podać kod na owego Brutusa. Wie ktoś może jaka jest dokładna lokalizacja ksiąg do zadania gilida alchemików?

Post połączony: 2020-01-19, 22:05
A i jeszcze jedno w misji szkolenie była opcja walki z jednym z łowców smoków na śmierć i życie i oczywiście go zabiłem i nie jestem w stanie teraz przejść tego zadania i nwm co mógłbym w tej sprawie zrobić.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Kod na Brutusa łatwo zdobyć biorąc nową grę, za pomocą kodów dostając się do obozu i używając Edit focus na Brutusie. O księgach pamiętam, że już pisałem.
Cytuj
Podpowiedzi co do lokacji Uroborosów są dość jasne, ale okej, proszę, dla leniwego:
Spoiler
1. Nad kopalnią Marcosa.
2. Tam, gdzie zabijamy grupkę orków z Erakiem, trzeba skoczyć do wody, książka będzie na płyciźnie.
3. Obok starej wieży Xardasa jest zwalone drzewo (może być, że przez zbugowane gałęzie będzie trzeba użyć Marvina). Po drugiej stronie znajdujemy runę teleportacji. Książka jest po drugiej stronie jaskini goblinów, do której runa nas zabierze.
4. W pomieszczeniu za truchłem bagiennego smoka.
5. Na samej górze Wieży Mgieł.
6. W skrzyni w tajnym laboratorium Cor Kaloma (będzie tam trzeba pójść w queście głównym w 4 rozdziale).
A w zadaniu "Szkolenie"... no, pewnie najlepiej wczytać grę. Jeśli to niemożliwe, olać sprawę.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dziękuję @Jao

Post połączony: 2020-01-20, 11:53
Dobra mam pytanie jestem w trakcie wykonywania zadania dla Ratforda z jego kuframi zostało mi tylko jego złoto na dnie jeziora.Problem w tym ,że przeszukałem całe to wielkie jezioro i nic nie znalazłem.

Post połączony: 2020-01-20, 16:32
Gdzie znajdę rzeczne pnącza do zadania pościg za cieniostworem?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
1. Leży na samym samiutkim dnie, od strony z bossem ognikiem. Płyń wzdłuż boków wielokąta, który to dno tworzy.
2. Tam, gdzie leżał nowicjusz z mapą Obozu Bractwa.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dobra to znowu ja udało mi się przejść modyfikacje.Zakończyłem ją na 38lv postaci jako łucznik.Należałem do gildii myśliwych. Szczerze zawiodłem się bo myślałem ,że jako łucznik będę potężniejszy gdy osiągnąłem 60 % w strzelaniu z łuku nadal strzelałem na poziomie wojownika z 30% (Chodzi mi o animacje).Myślałem ,że jednak coś się zmieniło ,ale gdy z dość bliskiej odległości miałem problemy z zastrzeleniem wilków (co trzecia strzała wchodziła na 60%) to widziałem ,że coś jest nie halo. Następnym problemem było to ,że podczas przygody natrafiłem tylko na 3 dobre łuki które mogłem wykorzystać z koleji wojownikowi ciągle natrafiały się jakieś projekty miecze leżące luzem albo w 3 rozdziale mieliśmy już do dyspozycji miecz runiczny który był OP ,ale żeby nie było ,że są to tylko narzekania to granie łucznikiem miało oczywiście swoje zalety np wybiłem wszystkich orków wkoło zamku już w 2 rozdziale, z kradzieży zarobiłem coś koło kilku tysięcy i twórca dał łatwe do zdobycie pierścienie na zręczność już na początku gry 1.mogliśmy zdobyć okradając Ratforda 2.dawał nam Gesthat za wykonanie zadania i amulet znajdował się na bagnie przy szkielecie to wszystko czyli 20 zręczności mogliśmy mieć już w 1 rozdziale lecz dmg z łuku w późnej fazie rozgrywki jest słaby w porównaniu do miecza moim skromnym zdaniem. Oczywiście wydawałem też sporo pieniędzy na strzały bo nie używałem praktycznie wogule miecza (używałem go tylko po to by przetestować dmg animacje itp) to tyle zacznę teraz grę jako wojownik w obozie łowców orków i przedstawię swoją opinię końcową na forum. :)     
 

Vulfie

Vulfie

Użytkownicy
posty10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam zadanie "Ćwiczenia strzeleckie", pierwsza część zadania za mną, ale po odejściu kawałek dalej i strzeleniu w tarczę 3 razy, Tabuk nic nie mówi. Ktoś coś wie na ten temat?
 

wisnia2143

wisnia2143

Użytkownicy
posty30
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Panowie,zaczalem nowa gre i po wyjsciu z kopalni pierwsza rzecz jaka zrobilem to wzialem zadanie od Dobara z obozu mysliwych odnosnie zdobycia paczek. Ide do Jana, a on poza wykuwaniem oreza i dialogu odnosnie skradzionych mieczy nic do dodania nie ma. Nie jestem w stanie zaczac tego dialogu zwiazanego z Brutusem. Te zadanie w ogole da sie przejsc bez kodow?
 

Vulfie

Vulfie

Użytkownicy
posty10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Miałem to samo. Bez Marvinka nie da rady z tego co wiem. Jak coś to kod na nie: insert itna_paczkajana
 

wisnia2143

wisnia2143

Użytkownicy
posty30
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ktos sie w ogole jeszcze tym modem zajmuje? W sensie jakies latki powstaja badz powstawac beda?
 

Norsu

Norsu

Użytkownicy
posty15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z założeniem tarczy. Nauczyłem się walki tarczą i mam odpowiednią ilość siły. Tarcze przypisałem do paska. Nie pojawia sie ona na plecach i gdy naciskam klawisz jedyne co postać robi to na chwile sie zatrzymuje.
 

bogu9821

bogu9821

Moderator działu
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Moderator działu

bogu9821
Moderator działu

Pytania odnośnie zadań i rozwoju postaci
#315 2020-02-20, 14:34(Ostatnia zmiana: 2020-02-20, 14:41)
Masz w systempack.ini enableshields na 1? @Norsu
@wisnia2143 łatka powstaje. Cały mod został przeniesiony na Uniona.
Prawdopodobnie w wakacje będzie można zagrać w pełni odbugowaną wersję.
Trochę nam się to wszystko przeciągnęło przez różne sprawy prywatne, a poza tym jest nas tylko dwóch.
Jednakże nie porzuciliśmy tego, za jakiś czas zdradzimy więcej informacji na ten temat.
 
while(false) Do();

Norsu

Norsu

Użytkownicy
posty15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Masz w systempack.ini enableshields na 1? @Norsu
@wisnia2143 łatka powstaje. Cały mod został przeniesiony na Uniona.
Prawdopodobnie w wakacje będzie można zagrać w pełni odbugowaną wersję.
Trochę nam się to wszystko przeciągnęło przez różne sprawy prywatne, a poza tym jest nas tylko dwóch.
Jednakże nie porzuciliśmy tego, za jakiś czas zdradzimy więcej informacji na ten temat.

Dzięki za pomoc
 

RavenHS

RavenHS

Użytkownicy
posty155
Propsy11
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Ma ktoś z panów moze Save z gry po całej akcji odbicia zamku, bo jestem w kropce miałem się udać do Udara i Eraka ale żaden z nich nie posiada dialogu, po obleceniu całej koloni nikt nie ma mi nic do powiedzenia
 

ravmaciszka

ravmaciszka

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć, próbuje rozmawiać z tym co wpuszcza nas do obozu bandytów gdy pójdziemy z nim na polowanie na watache wilków, ale przy rozpoczęciu rozmowy przez niego mam opcje czy się znamy mam 3 okej idziemy dalej potem komu służe, odpowiadam Samuelowi, następnie powód dla którego tu jestem i jak tam statki mam 2 opcje i żadna z nich nie puszcza mnie dalej mianowicie " jakie statki ?" oraz "tak statki już załatane" wiem, że powinna być 3 możliwość, ale mi się nie pokazuje, co zrobić ?
 

Norsu

Norsu

Użytkownicy
posty15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć, zna ktoś kod na baal oruna?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry