Pytania i problemy techniczne 53688 176

O temacie

Autor TheKetrab

Zaczęty 12.06.2019 roku

Wyświetleń 53688

Odpowiedzi 176

bogu9821

bogu9821

Moderator działu
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Moderator działu
 
while(false) Do();

Piter2002

Piter2002

Użytkownicy
posty15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@bogu9821 Dalej jest to samo tylko teraz jest napisane PIERŚCIENIEWIERNOSCIFINISH (line 367)

Post połączony: 2019-07-05, 16:47
 

bogu9821

bogu9821

Moderator działu
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Moderator działu
@bogu9821 Dalej jest to samo tylko teraz jest napisane PIERŚCIENIEWIERNOSCIFINISH (line 367)

Post połączony: 2019-07-05, 16:47

Spróbuj to https://mega.nz/#!1E10ACqS!rl19KH7IUMqhRtpptrw8vfEJce591GVO3E3AzyFuQ44
 
while(false) Do();

Piter2002

Piter2002

Użytkownicy
posty15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@bogu9821 już błędy nie wyskakują od tej łatki ale i tak dalej po intro grę wywala pewnie zostanie to naprawione jak zrobicie pacha
 

bogu9821

bogu9821

Moderator działu
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Moderator działu
@bogu9821 już błędy nie wyskakują od tej łatki ale i tak dalej po intro grę wywala pewnie zostanie to naprawione jak zrobicie pacha
Wywalać nie powinno. Ogólnie, to jeszcze coś pokombinuję później, bo w tej chwili srednio u mnie z czasem.
 
while(false) Do();

Piter2002

Piter2002

Użytkownicy
posty15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

kamil6131

kamil6131

Użytkownicy
posty31
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
mam problem nie mogę wyciągnąć luku mimo wymaganej zręczności edit po zainstalowaniu fixa dziala ale po wyciagnieciu luku spadaja fpsy xD
 

sc00r3

sc00r3

Użytkownicy
posty21
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
mam pytanie odnośnie questa Nieznajomi, co po odbiciu przyjaciół z kopalni zleca dowódca obozu łowców orka, poszedłem do Gestatha ten kazał mi iść zabić 2 typków spod kopalni z pełzaczami, jednak gdy tam idę nikogo nie ma? Jest to bug, czy coś źle robię?
 

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Niektórzy mają ten bug. Ja na przykład nie miałem. Ktoś chyba pytał o to samo, w którymś z tematów o Ucieczce i dostał kody na tych ludzi.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

bogu9821

bogu9821

Moderator działu
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Moderator działu
mam pytanie odnośnie questa Nieznajomi, co po odbiciu przyjaciół z kopalni zleca dowódca obozu łowców orka, poszedłem do Gestatha ten kazał mi iść zabić 2 typków spod kopalni z pełzaczami, jednak gdy tam idę nikogo nie ma? Jest to bug, czy coś źle robię?
Grałeś na łatce? Jak nie, to musisz ich przyzwać kodami -> NASZ_301_Bandzior i Nasz_302_Bandzior.
 
while(false) Do();

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Przy 45 sily jezeli chcemy sie uczyc dalej to nie doda nam atrybutow a tylko zabierze pieniadze.Chyba ze mamy 10 pkt nauki.
Ten pasek szybkiego dostepu powoduje duzo bledow i wylotow do pulpitu.Wolalbym stabilnego moda od tego z prawie nic nie polepszajaca funkcją.
 

Graba4

Graba4

Użytkownicy
posty26
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie wiem czemu, ale kiedy zaczynam używać łuku FPS spadają do 30, normalnie mam 100 (gram z DX11).
 

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To z progami umiejętności to prawda. Coś dzieje się nie tak i zabiera więcej punktów nauki mając mniej niż 50 punktów. No i nie da się dojść do maksimum statystyk. Bodajże skończyłem na 96 siły i 96 dwuręki, bo nauczyciele mówili już, że nie mogą więcej nauczyć.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

tekken

tekken

Użytkownicy
posty36
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem, podczas celowania z łuku fpsy spadają mi z 120 do 20 - jest na to jakiś fix czy muszę tak grać?
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Jeśli chodzi ci o wolne celowanei, to można je wyłączyć w menu i przywrócić oryginalne.

kamil6131

kamil6131

Użytkownicy
posty31
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
przy zapisywaniu wywaliło mnie z gry teraz save nie chce się wczytać zapewne nie da się z tym nic zrobić
 

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Niestety chyba już nic. Dlatego od lat polecanym jest wykorzystywać jak najwięcej slotów na save'y. Sama gra posiada bugi, więc co dopiero modyfikacje tworzone przez amatorów :/
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

sc00r3

sc00r3

Użytkownicy
posty21
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Ogólnie zauważyłem dziwną zależność. Te 2 npcty przy kopalni z pełzaczami spawnią się dopiero w 3 rozdziale a są kluczowi w ogarnięciu wątku bandytów
 

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Możesz mieć rację. U mnie pojawili się bez problemu, ale przeglądając skrypty widzę, że jedyny moment, w którym są przyzywani za pomocą skryptów to rozmowa z Nodem. Dziwne, że u mnie pojawili się po rozmowie z Gestathem.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

tekken

tekken

Użytkownicy
posty36
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie, u kogo mogę sprzedawać trofea?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry