[G2NK] HD Reworked Project 1422 11

O temacie

Autor Halk_Hogan_PL

Zaczęty 9.02.2019 roku

Wyświetleń 1422

Odpowiedzi 11

Halk_Hogan_PL

Halk_Hogan_PL

FatDragon Game Dev.
Halkster
posty914
Propsy871
ProfesjaGrafik 2D
  • FatDragon Game Dev.
  • Halkster

Halk_Hogan_PL
FatDragon Game Dev.

[G2NK] HD Reworked Project
2019-02-09, 20:58(Ostatnia zmiana: 2019-03-27, 11:15)
Witam!
Niestety nie mam teraz czasu, żeby utworzyć jakiś opis ani nic więc po prostu wrzucę video, które mniej więcej wyjaśni wszystko. :)

https://www.youtube.com/watch?v=l-OBj8K9RuI

Więcej detali wkrótce! ;)
Pozdrawiam.

blackero

blackero

Użytkownicy
posty180
Propsy7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
A co z projektem witcher 3 hd reworked project?

Fabio

Fabio

White&Red
Arcymistrz feedbacku
posty3008
Propsy1752
ProfesjaScenarzysta
  • White&Red
  • Arcymistrz feedbacku
Nie żeby coś, ale na tym Reworked to gówno widać. Jak na tym poprzednim wrzucałeś tekstury w 4k zupełnie nie pasujące do klimatu Gothcia, tak tutaj wyostrzasz co najwyżej oryginalne i wygląda to NIEWIELE lepiej. Śmiem twierdzić, że niewiele osób zauważyłoby w ogóle różnice, reworked na siłę.

Halk_Hogan_PL

Halk_Hogan_PL

FatDragon Game Dev.
Halkster
posty914
Propsy871
ProfesjaGrafik 2D
  • FatDragon Game Dev.
  • Halkster

Halk_Hogan_PL
FatDragon Game Dev.

Gothic 2 HD Reworked Project
#3 2019-02-10, 16:05(Ostatnia zmiana: 2019-02-10, 16:17)
Jest kontynuowany.

Nie żeby coś, ale na tym Reworked to gówno widać. Jak na tym poprzednim wrzucałeś tekstury w 4k zupełnie nie pasujące do klimatu Gothcia, tak tutaj wyostrzasz co najwyżej oryginalne i wygląda to NIEWIELE lepiej. Śmiem twierdzić, że niewiele osób zauważyłoby w ogóle różnice, reworked na siłę.
Aha, powiem tak - fajny komentarzyk na siłę, żeby tylko pohejtować (czego innego można się spodziewać po Fabiosku?). Zagrał byś w 2 lub 4K to od razu byś zauważył kolosalną różnicę w jakości tekstur (w 1080p też jest duża różnica) i nie pierdolił byś takich głupot. Ale jeśli dla Ciebie to tylko wyostrzenie tekstur, które wygląda "niewiele" lepiej to niestety ale dalsza dyskusja nie ma sensu (szczególnie, że masz bezpośrednie porównanie tekstur - i jeśli tam widzisz zaledwie lekką różnicę to albo jesteś ślepy albo tylko udajesz takiego idiotę). Elo.

Fabio

Fabio

White&Red
Arcymistrz feedbacku
posty3008
Propsy1752
ProfesjaScenarzysta
  • White&Red
  • Arcymistrz feedbacku
Jest kontynuowany.

Aha, powiem tak - fajny komentarzyk na siłę, żeby tylko pohejtować (czego innego można się spodziewać po Fabiosku?). Zagrał byś w 2 lub 4K to od razu byś zauważył kolosalną różnicę w jakości tekstur (w 1080p też jest duża różnica) i nie pierdolił byś takich głupot. Ale jeśli dla Ciebie to tylko wyostrzenie tekstur, które wygląda "niewiele" lepiej to niestety ale dalsza dyskusja nie ma sensu (szczególnie, że masz bezpośrednie porównanie tekstur - i jeśli tam widzisz zaledwie lekką różnicę to albo jesteś ślepy albo tylko udajesz takiego idiotę). Elo.

Nie żeby pohejtować, ale pokazuj może ingame z perspektywy bohatera w stosunku do modeli, a nie w zbliżeniu jak np. jedna z tych roślinek, jest różnica między 1080p a 4k, to raczej oczywiste, ale nie chodzi mi tylko o wyostrzenie i podbicie rozdzielczości tekstury, a widoczne zmiany, których tutaj aż tak wiele nie ma - w stosunku do np. jednego z pierwszych lub późniejszych filmów W3 Reworked (komentowałem zresztą i chyba nawet nie shejtowałem - bo tego można by się po mnie "spodziewać"), komentuję, bo wrzuciłeś to publicznie, podlega to opinii z czym powinieneś się liczyć. Nadal uważasz, że poprzedni projekt był tym, czym być powinien względem aktualnego? Ten w zamyśle jest lepszy, bo poprawia oryginalne, ale nie zaburza ogólnego wyglądu jak tamten poprzedni, tylko na razie nie widzę tam większych różnic i tyle.

Gracu

Gracu

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Używasz ESRGAN'a? Tekstury x2 czy x4?

blackero

blackero

Użytkownicy
posty180
Propsy7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Textury lepsze niż "by Artemiano"?

Dennerks

Dennerks

Użytkownicy
posty35
Propsy20
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przyszedłem tu tylko dla wkurwu starego, dobrego Hólka Hógana, wiedziałem, że jak fabiosek skomentuje, to będzie tłusto, nie zawiodłem się.

Drakonter

Drakonter

Użytkownicy
posty104
Propsy86
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Projekt dobrze się zapowiada, ładnie to wygląda i co najlepsze tekstury są w tym samym stylu więc pasują do Gothica. Powodzenia, już nie mogę się doczekać dalszych informacji lub screenów. ;)

Jedairusz

Jedairusz

Złote Wrota
Grafik 3D w Boombit
posty1008
Propsy1260
Nagrody
ProfesjaGrafik 3D
  • Złote Wrota
  • Grafik 3D w Boombit
szczególnie, że masz bezpośrednie porównanie tekstur - i jeśli tam widzisz zaledwie lekką różnicę to albo jesteś ślepy albo tylko udajesz takiego idiotę).
To ja pozwolę dorzucić jeszcze łyżkę dziegciu do tego. Ile te tekstury mają większą rozdzielczość? 2x, 4x? Tego nie widać. Dodajesz taki mikrodetal, a żeby faktycznie była różnica, trzeba by skupić się najpierw na ogólnych formach namalowanych rzeczy, nad tzw. średnim detalem a dopiero na końcu na drobnym. Zwiększenie rozdzielczości w niektórych miejscach wręcz uwydatnia niedokładnie zmapowane modele, seamy na UVce, mirrory itp. To też dałoby się poprawić. To jest karkołomny proces, ale do zrobienia. Tak czy siak życzę powodzenia!

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3655
Propsy4770
Nagrody
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
^up dorzucajac swoje 5 groszy. TEXEL to slowo na dzis

Simen

Simen

Moderator
Nilfgaard
posty6001
Propsy2711
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Czy szanownego Pana @Halk_Hogan_PL można prosić o rozwinięcie tematu? Bo od ponad miesiąca mamy temat z filmem i nic ponadto, no oczywiście poza typowym dla Ciebie wkurwem, więc bardzo bym prosił o jakieś szersze info na początku tematu, bo temat poleci do kosza.

http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry