[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969772 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969772

Odpowiedzi 5178

Nerlix

Nerlix

Użytkownicy
posty10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Nerlix Grot strzały i bodajże promień strzały, najpierw bierzesz i tniesz piłą tę kłodę u Thorbena a promień strzały robisz bodajże na stole łuczarza.
tylko ze 500 grotow i 1k tych desek z pnia , i dalej mi pisze czym na stole luczarza a tez stolu do robienia strzal u bospera nie ma
 

SiTu

SiTu

Użytkownicy
posty21
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Nerlix  Najpierw przerób sobie deski z pnia na promienie strzał. A strzały robisz bodajże na tym samym stole o ile się nie mylę.
 

Nerlix

Nerlix

Użytkownicy
posty10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@SiTu tylko ze jak klikam na stol to caly czas mam "czym"

Post połączony: 2020-07-27, 11:20
Mam groty strzal oraz kawalki drewna i dalej mi pisze "nie masz odpowiedniego przedmiotu '
 

SiTu

SiTu

Użytkownicy
posty21
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Nerlix może spróbuj zrobić strzały w obozie myśliwych. Możliwe, że ci się zbugował stół.
 

Nerlix

Nerlix

Użytkownicy
posty10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@SiTu problem w tym ze na obu pisze  ze nie mam przedmiotow
 

SiTu

SiTu

Użytkownicy
posty21
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Nerlix potrzebny jest bodajże młot kowalski do interakcji z tym stołem, wiec sprawdź czy go nie sprzedałeś.
 

Nerlix

Nerlix

Użytkownicy
posty10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@SiTu caly czas mam go w ekwipunku
 

SiTu

SiTu

Użytkownicy
posty21
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Nerlix potrzebne są jeszcze szczypce.
 

Nerlix

Nerlix

Użytkownicy
posty10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@SiTu je tez mam i dalej nic a korzystam z wersji z 10 kwietnia
 

grekoimper

grekoimper

Użytkownicy
Immortal God
posty176
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Immortal God
@SiTu tylko ze jak klikam na stol to caly czas mam "czym"

Post połączony: 2020-07-27, 11:20
Mam groty strzal oraz kawalki drewna i dalej mi pisze "nie masz odpowiedniego przedmiotu '
Po pierwsze robisz na kowadle groty do strzał(50 grotów- to jeden podgrzany pęt)
Po drugie wycinasz kawałki drewna piłą(nie chodzi tu o ścinanie drzew)
Po trzecie przy stole łucznika tworzysz z kawałków drewna to się chyba nazywa "promienie"(1 kawałek drewna to 100 promieni bełtu bądź strzał)
Po czwarte na tym samym stole tworzysz strzały/bełty(z tych promieni i grotów--ewentualnie woda święcona, siarka bądź kwarcyty jako składniki potrzebne do lepszych strzał
Oczywiście żeby majstrować przy stole musisz mieć żuwaczkę!!!
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Pewnie nie zrobili przedmiotów z kowadła i oto cały raban ;)
 

Mokkun

Mokkun

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
mam pytanie odnosie zadania zaginieni nowicjusze, po zrobieniu zadan dla balama i tego straznika nie mam opcji dialogowej zeby rozpaczal sie atak asassynow nie wazne jaka jest pora dnia, co zrobic? wczytalem raz save sprzed robienia calego zadania ale dalej nic, czy ktos mial podobna sytuacje bo szukam juz dlugo i nic nie moge znalezc, z gory dziekuje za jakakolwiek pomoc
 

Gajor

Gajor

Użytkownicy
posty63
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zna ktoś może kod na zrespienie kronik stonnosa pierwszego tomu bo zniknął mi z ekwipunku i nawet nie wiem kiedy. Robiłem zatopiona wieże, zebrałem kroniki a później się okazało że nie mam tego w ekwipunku...
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ale kroniki stonosa znikają po przeczytaniu. Jest nawet info na ekranie, że książka rozpadła się w proch czy coś w ten deseń.
 

Elderian

Elderian

Użytkownicy
posty22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1. Wie ktoś gdzie znajdę pełzacze w Khorinis poza kopalnią obok Dextera i kopalni przy schodach do słonecznego kręgu z nieumarłymi?
2. Dostałem od myśliwego Falka zadanie zaniesienia listu do Bospera, przypadkiem go otworzyłem a potem zapisałem grę. Zepsułem zadanie i Falk nie chce ze mną rozmawiać. Nie działa na niego czar zapomnienia, da się z tym coś zrobić? Jedyne co mi przychodzi do głowy to po prostu mu o tym nie mówić i zostawić nieukończone zadanie.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
1. jest kilka obok 1 opiekuna w jaskini.

2. load game sprzed tego zdarzenia, nie ma innego sposobu no może new game...
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
@Elderian
Jak masz save sprzed rozmowy z Bosperem to chyba da rade przyzwac zamknieta wiadomosc i ja oddac.
Edit focus na item, sprawdzasz kod na odczytana i probojesz odgadnac kod na zapieczetowana
 

Elderian

Elderian

Użytkownicy
posty22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@garry18
Byłem tam wcześniej ale na wejściu był głaz i nie dało się wejść, chyba że wejście było gdzieś za zaroślami i je przeoczyłem.
@xendix
 Spróbuję tego.

Dziękuję za porady.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
@garry18
Byłem tam wcześniej ale na wejściu był głaz i nie dało się wejść, chyba że wejście było gdzieś za zaroślami i je przeoczyłem.
@xendix
 Spróbuję tego.

Dziękuję za porady.

Tam nie ma głazu żadnego chyba że mylisz miejscówkę, obok 1 opiekuna co daje zadanie na zabicie luciana jest tez boss goblin, i faktycznie są tam zarośla jeśli igrasz bez nograssa, dlatego lepiej grac z no grassem wtedy widzisz wszystko :)
 

Delth

Delth

Użytkownicy
posty193
Propsy48
  • Użytkownicy
Miejsce lepiej znane jako jaskinia z próby ognia. Jest tam też królowa potrzebna do któregoś zadania myśliwych.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry