[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969823 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969823

Odpowiedzi 5178

grekoimper

grekoimper

Użytkownicy
Immortal God
posty176
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Immortal God
Pytanie kieruje do najlepszych w tego moda. Gram na wersji z 15 maja. Czy mozna dodać Snipsa do obozu czy to sie zmienilo i juz nie dołacza.Jezeli dam mu rudde z zadania to idzie do tawerny i nie ma tam opcji na dolaczenie. Jezeli rude oddam tylko weżowi, to Snipes jest na farmie u Lombarta i tez nie ma opcji dolaczenia wiec pytam on dołacza czy nie???? jesli ktos moze ograc to dam zapis z 3 rozdzialu przed oddaniem rudy węzowi/snipowi oraz z poczatkiem zadania "co z ta kopalnia"

Post połączony: 2020-08-01, 15:25
Naczytałeś się głupot i tyle xd quest musi być zakończony aby w ogóle snipes czy waz chcieli iść gdziekolwiek ich nie da się zaprosić do obozu jeśli się nie wykonało zadania z ruda po prostu za pomocą retoryki da się ich przekonać do pracy dla nas bo ruda się przecież im skończy
W tym się mylisz mam teraz nie zakończone zadanie z ruda dla węża a mimo tego on jest w obozie
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
No to zakończ to zadanie :facepalm: Oddaj rudę wężowi i Snipesowi, po zakończeniu zadań zwerbuj węża a potem Snipesa.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

grekoimper

grekoimper

Użytkownicy
Immortal God
posty176
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Immortal God
przeciez pisze ze nie da sie snipa zwerbowac. Jak mu dam rude to idzie do tawerny i nie ma opcji werbowania go. jak mu nie dam rudy a zadanie zakończę dajac rude wężowi to jest na farmie lobarta i tez nie ma opcji na doloczenie a ty se piszesz to zakończ zadanie... jak byś czytacz ze zrozumieniem to bys wiedzial ze to sie odnosi do zakończonego zadania... Jak nie ukoncze zadania z ruda i waz pójdzie do mojego obozu to ze snipem mam dialog abym mu rude oddal po czym idzie do tawerny i tam znowu nie ma dialogu aby dolaczyl
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

grekoimper

grekoimper

Użytkownicy
Immortal God
posty176
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Immortal God
prawie 100 wiec tez nie
https://wrzucplik.pl/pokaz/2074684---ovwp.html
to mój zapis proszę to rozpracować dlaczego u mnie Snipes nie może dołączyć
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Ale to że on nie chce dołączyć to nic nie szkodzi, w żaden sposób sobie gry nie psujesz, własny obóz zawsze pomijam bo to zbędny bajer dla mnie.
 

grekoimper

grekoimper

Użytkownicy
Immortal God
posty176
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Immortal God
skoro o tym pisze to znaczy ze nie chce go pominąć, a nie ze boje się czegoś to chyba oczywiste. nie??? :P
kiedys gralem w 2017 chyba i snipes normalnie dolaczyl a teraz nie
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Jak ustawić ten pasek quickslot?
To moje pierwsze podejście do AB, w 2.0 nie kojarzę by to było.

Edit:Juz wiem jak to działa, zauwazylem pasek
 

grekoimper

grekoimper

Użytkownicy
Immortal God
posty176
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Immortal God
Wystapil u mnie kolejny problem. Nie wiem jak ale mag ognia ktory daje zadanie na zdobycie 3 zwojow na niepamiec nie chce mi dac zadania. na poczatku z nim szybko przeklikalem i wychodzilo z tego cos jakbym wiedzial ze zlecil zabójstwo ignaza. tyle ze ignaz żyje. A mag za kazdym razem jak chce do niego zagadac to mowi mi cos w stylu"wiez co masz teraz zobic" poczym przerywa rozmowe. zwoj niepamieci na niego nic nie zmienia. jezeli wczytam zapis z poczatku rozdzialu 3 to mag normalnie rozmawia i daje zadanie.Tyle ze mi sie nie chce 4 raz od nowa robić 3 rozdzial... na ruskim forum coś znalazłem jako by inny gracz mial problem z wężem mianowicie w dialogu nie spróbował go zaprosić do obozu przez co opcja przepadała. i tam ktoś doradził mu uruchomienie programu GVE i zmianie powiedzmy opcji u węża tak ze wychodziło na to jako by gracz jeszcze z nim nie rozmawiał i w efekcie mógł go zaprosić znowu do obozu. Czy ktoś pomoże mi z tym zrozumieć jak się posłużyć tym GVE i zmienić to chyba u karrasa maga( chyba tak się nazywa) oraz u Sipsa( bo nie mam u niego opcji żeby dołączył do obozu mimo ze mam retorykę na 100 i dałem mu rude z zadania "i co z ta ruda")
 

Mraug

Mraug

Użytkownicy
posty264
Propsy27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jeśli się nie mylę, to kiedy dowiesz się od Pyrokara, że Pedro zdradził, musisz odnaleźć najpierw Oko i dopiero wtedy Hyglas będzie z tobą rozmawiać. Jeśli nie pogadasz z Pyrokarem na ten temat, Hyglas zleci zadanie od razu.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Co ma do tego Hyglas? przez takie kwiatki rodzą się wam jeszcze większe problem.
Karas zleca zadanie, reszta się zgadza jak Mraug opisał
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Panowie a ja zadam troszku inne pytanie, oglądałem kilka poradników youtubera kajmy jak grał w returna AB, i zaciekawiło mnie jedno, jak on to zrobił że jego bezi robi takie ciekawe animacje gdy stoi i nic nie robi jak zwykli NPC, no i jak on "pokolorował" tekst w grze, jak opis doświadczenia i inne teksty mają rożny kolor, no i paski hp/many itp też ma  inne, to jest jakiś mod który poprawia takie efekty wizualne czy coś?
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Panowie a ja zadam troszku inne pytanie, oglądałem kilka poradników youtubera kajmy jak grał w returna AB, i zaciekawiło mnie jedno, jak on to zrobił że jego bezi robi takie ciekawe animacje gdy stoi i nic nie robi jak zwykli NPC, no i jak on "pokolorował" tekst w grze, jak opis doświadczenia i inne teksty mają rożny kolor, no i paski hp/many itp też ma  inne, to jest jakiś mod który poprawia takie efekty wizualne czy coś?

Kajma ma nowsza wersje returna AB niz tu na forum.
No i te wszystkie inne bajery wynikaja z tego ze graja na innych skryptach.
Oni na jego discordzie maja jakies swoje tłumaczenie.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Panowie a ja zadam troszku inne pytanie, oglądałem kilka poradników youtubera kajmy jak grał w returna AB, i zaciekawiło mnie jedno, jak on to zrobił że jego bezi robi takie ciekawe animacje gdy stoi i nic nie robi jak zwykli NPC, no i jak on "pokolorował" tekst w grze, jak opis doświadczenia i inne teksty mają rożny kolor, no i paski hp/many itp też ma  inne, to jest jakiś mod który poprawia takie efekty wizualne czy coś?

Kajma ma nowsza wersje returna AB niz tu na forum.
No i te wszystkie inne bajery wynikaja z tego ze graja na innych skryptach.
Oni na jego discordzie maja jakies swoje tłumaczenie.

Najs...
Nie mam discorda, ale tak ogladam jego gameplay z najnowszej wersji i ma jakieś zajebiste bajery, jakieś losowe przedmioty, dodatkowe przedmioty które się losują super sprawa...
 

Mraug

Mraug

Użytkownicy
posty264
Propsy27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Tizgar Racja, mój błąd, pomyliłem magów z biblioteki.
 

grekoimper

grekoimper

Użytkownicy
Immortal God
posty176
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Immortal God
Co ma do tego Hyglas? przez takie kwiatki rodzą się wam jeszcze większe problem.
Karas zleca zadanie, reszta się zgadza jak Mraug opisał
Tak chodziło o karrasa. i faktycznie po odzyskaniu jest dialog.
Może w takim razie pomożecie mi z Snipsem który nie chce dołączyć do obozu i nie zależnie czy wykonam zadanie 'i co z ta ruda' czy nie to nie mam opcji dialogowej z retoryka mimo ze mam jej ponad 90... https://wrzucplik.pl/pokaz/2074684---ovwp.html to jest zapis przed wykonaniem zadania z ruda dla węża i Snipsa, jak i przed ich zaproszeniem do obozu(waz jest w naszej kopalni by powiedzieć ze ruda jest i ze potrzebuje więcej górników)
I tak wgl to czy jeżeli chce wykonać watek orków(bagna, kopalnia, dolina cieni),bractwa massajow i pustynie adanosa W 4 Rozdziale to mogę bez obaw?? czy sobie coś popsuje(zblokuje) i muszę w 3r to zrobić???
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Co do tego twojego snipsa to nie wiem czy ktoś ci pomoże bo zapewne nikt nie wie czemu tak się dzieje...

A co do kolejnego pytania o 4 rozdział, możesz spokojnie w 4 to robić.
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Nie mam opcji nauki potków u Constantino
Jestem czeladnikiem u harada i nauczyłem sie pierwszej potki leczniczej u Ignaza.
Nie dostałem tego questa z pierwsza mikstura, da sie go jeszcze zdobyc lub zrobic cokolwiek by Constantino nauczyl mnie potki siły(ewentualnie ktos inny przed watkiem assasynow, chce dolaczyc do najemnikow)?
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Nie mam opcji nauki potków u Constantino
Jestem czeladnikiem u harada i nauczyłem sie pierwszej potki leczniczej u Ignaza.
Nie dostałem tego questa z pierwsza mikstura, da sie go jeszcze zdobyc lub zrobic cokolwiek by Constantino nauczyl mnie potki siły(ewentualnie ktos inny przed watkiem assasynow, chce dolaczyc do najemnikow)?

Żeby constantina uczył potek to TRZEBA wykonać to zadanie "mój pierwszy elixir"  na pewno nic sobie nie zepsułeś?
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
@garry18
Napisałem ze nie dostałem tego questa.
Nauczyłem sie pierwszej potki u ignaza po zostaniu czeladnikiem.

Edit:pojawila sie opcja dialogowa.Nie sprawdzałem bo byłem pewny ze jej nie ma.
Po prostu nauczylem sie pierwszych potek i nie odwiedzilem Constantina jeszcze raz.
Quest z pierwsza mikstura wpadl do dziennika
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry