[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 965731 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 965731

Odpowiedzi 5178

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Z racji bałaganu jaki panuje w temacie, proponuję utworzenie analogicznego tematu dla Alternatywnego Balansu, żeby pytania się nie mieszały, bo co by nie było - trochę jednak AB zmienia.

Jeżeli można to również prosze o przypięcie   :)
 

Gorys211034

Gorys211034

Użytkownicy
posty218
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W sumie to mam pytanie odnośnie AB...Podczas rozpoczynania nowej gry mamy do wyboru kilka opcji i zastanawia mnie (income from thropies forging swords ect.) są 3 opcje 25% 50% i 100%. Zakładająć że ElBastardo po wykuciu ma cene bazową 1000 ( cena bez znaczenia to przykład) to od Harada po zaznaczeniu opcji 100% dostane 1000 golda czy tak jak w normalnym returningu (tam było chyba 10% albo coś około)
 

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Liczysz to od wartości jak w returningu
 

chowder123

chowder123

Użytkownicy
posty56
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Zapomniałem o misji z rannym orkiem w ruinach obok Nicklasa i rozpocząłem II rozdział. Dużo straciłem? Dam radę zdobyć później wymaganą reputację u orków żeby rozmawiać z Ur Thrallem?
 

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
 

Kyubie

Kyubie

Użytkownicy
posty389
Propsy32
  • Użytkownicy
Ja pierwszy raz w ogóle o nim nie wiedziałem i normalnie ukończyłem wszystko co możliwe u orków
 

bcklvr

bcklvr

Użytkownicy
posty109
Propsy15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ktoś wie gdzie jest druga tabliczka na pustyni do wielkiej piramidy? 1tabliczkę mam z tych 5-ciu kamiennych strażników, a drugiej która powinna wypadać z amuli nie mam, sprawdzałem parę razy i nie wypadają od nich...
 

Harwing

Harwing

Użytkownicy
posty229
Propsy38
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wypada z tego maga w wieży :P
 

bcklvr

bcklvr

Użytkownicy
posty109
Propsy15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ok dzięki xDD to widzę, że trochę jeszcze muszę poczekać z dokończeniem wątku pustyni :D
 

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Imarah jest prosty, 2.5-3.0k hp potrzebne jedynie
 

bcklvr

bcklvr

Użytkownicy
posty109
Propsy15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
mam jeszcze słabą postać, bo dopiero do GD wchodzę :D jakies 1,9k HP (bez itemów 1,5k) i 320 zreki ;d
 

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
E tam spokojnie starczy, ogarnij sobie tylko miecz mistrza przez Rączke, dobij HP'ki punktami i jazda :D
 

Trumm

Trumm

Użytkownicy
posty204
Propsy37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie otóż chciałem zaprosić Grimesa do swojego obozu powiedział mi ze przyjdź następnego dnia jak paladyn będzie się modlił i jak przyszedłem to jedynie co miałem mu do powiedzenia to to jak mu się pracuje czy jakoś tak nie pamietam już. Proszę o pomoc
Wersja gry AB z dnia 8.04
 

chowder123

chowder123

Użytkownicy
posty56
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Gdzie znajdę moonstone?
 

Cive

Cive

Użytkownicy
posty150
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanko jak wyjść z pustyni adanosa? Wbiłem się tam i okazuje się, że jeszcze nie jestem gotowy na te zadania niestety portal którym się tu dostałem nie chce mnie przenieść spowrotem ;/.

Mam jeszcze 1 pytanko a mianowicie- czy to normalne, że któregoś razu wychodząc od smoka w jarkendarze wszyscy magowie wody leżeli martwi? Na początku uznałem, że tak ma być ale nie widze, żeby ktoś na forach pisał o czymś podobnym.

@okazalo sie, ze WSZYSCY npc sa martwi nie tylko ci w jarkendarze wczytalem wczesniejszy save poszedlem do korinis a tam miasto zwlok... Chyba wychodzi na to, ze musze od nowa wszystko robic. Nie mam pojecia co jest przyczyna tego
 

Buub

Buub

Użytkownicy
posty302
Propsy53
  • Użytkownicy
Mam pytanie odnośnie Młotu Adanosa czy jak tam się on zwie. Doszedłem do etapu gdzie przyzwałem tego wielkiego kamiennego strażnika w miejscu gdzie walczyło się z Krukiem. Gość ma 40k hp+, nie próbowałem go blokować i odpuściłem walkę, pojawiła się też jakaś kwestia u Satrurasa o tych strażnikach, że niby jest broń która ich pokonuje łatwo. Obszedłem jeszcze raz świątynie z tabliczkami ale nigdzie jej nie ma. Można ją zdobyć na tym etapie czy trzeba się męczyć z zadaniem 400 ciosów temu kolosowi?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Ashtara też pytałeś?
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
2k hp, 800 many, mag ognia, 400 int, orkowa szata styknie na imaraha?
 

bcklvr

bcklvr

Użytkownicy
posty109
Propsy15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
zależy na jakich ustawieniach grasz (bo w opcjach jest coś takiego jak "new al monsters" imarah jeszcze puszcze dodatkowe czary i 2k hp może być mało, ale powienieś dać radę ), ale ogólnie powinno starczyc
 

Buub

Buub

Użytkownicy
posty302
Propsy53
  • Użytkownicy
1. Czy można znaleźć gdzieś sztabę złota potrzebną do wykonania naszyjnika z czarnych pereł czy muszę się uczyć u Crimsona wytapiania?
2. Opłaca się od razu po nauczeniu jubilerstwa tworzyć pierścienie i amulety czy czekać na te najlepsze z rudy?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry