[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 970267 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 970267

Odpowiedzi 5178

YoungBezimienny

YoungBezimienny

Użytkownicy
posty13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Znowu trochę problemów. Otóż zadanie cienie przeszłości ma ktoś może screeny gdzie dokładnie te notatki leżą? Znalazłem jedną blisko końca ale brakuje mi ciągle jednej. Dodatkowe pytanie jak założyć maskę śniącego? Mam ją w zakładce inne.

Maskę śniącego może nosić o ile się nie mylę guru po rozmowa z xardasem na ten temat z tego co pamiętam
Z maską załatwione teraz gdzie jest drugi fragment orkowej notatki? Na ssach w starej wersji była ona gdzieś przy wejściu. Zmienili lokację?
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dla poszukujących nowych skrytek w nowych skryptach, jedna jest:
Spoiler
Marwa Harpia

Post połączony: 2020-03-10, 08:56

Poniżej link do nowych sekretów w nowych skryptach i miejsc z nowymi mieszkami.
Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=uqgt3C6hgtI
Najbardziej rozbawiła mnie armata w porcie, bo myślałem, że ona teleportuje na dach;)
 

reybeek

reybeek

Użytkownicy
posty135
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, szybkie pytanko. Ogralem juz pare lat temu returna jednak chcialbym do niego powrocic. Pod co bardziej oplaca sie zagrac? Sila 2h i kusza, czy zreka luk i duale? Drugie pytanie, AB czy zwykly return 2.0? Chce zagrac na normalu lub hardzie :) Kiedys gralem pod zrecznosc i bardzo mi sie podobalo, chyba tylko ze zbrojkami byl problem. Kolejne pytanko, to czy kusze mozna tak "zbugowac" jak luk wskakujac na cos i stajac na krawedzi wybijac przeciwnikow(Oni nie chca/nie potrafia) wtedy do nas wskoczyc. Dzieki ^^
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@reybeek
Każda klasa jest w/g mnie łatwa na AB. Wiadomo, że pod zręczność można już mocno koksować od 1. rozdziału.
AB ciągle się rozwija, ciągle dodają coś nowego, więc polecam AB a nie zwykłego Returna. Poza tym grając na poziomie Gothic, sam sobie ustawiasz statystyki gry.
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Witam, szybkie pytanko. Ogralem juz pare lat temu returna jednak chcialbym do niego powrocic. Pod co bardziej oplaca sie zagrac? Sila 2h i kusza, czy zreka luk i duale? Drugie pytanie, AB czy zwykly return 2.0? Chce zagrac na normalu lub hardzie :) Kiedys gralem pod zrecznosc i bardzo mi sie podobalo, chyba tylko ze zbrojkami byl problem. Kolejne pytanko, to czy kusze mozna tak "zbugowac" jak luk wskakujac na cos i stajac na krawedzi wybijac przeciwnikow(Oni nie chca/nie potrafia) wtedy do nas wskoczyc. Dzieki ^^

Tylko i wylacznie AB
Grasz pod swój styl gry to kim grać nie ma żadnego znaczenia zasadniczo mamy 3 główne statystyki w grze manę oraz inteligencje jako mag zręczność pod którą są duale oraz luki czy włócznie oraz siłę pod ktorą są tarcze kusze oraz bron 2h wybor nalezy do ciebie polecam tryb gothic jesli nie lubisz sie meczyc i grasz dla przyjemnosci koszmar jest dla osob ktore chca poczuc wyzwanie od 1 rozdzialu lecz potem jest latwo niestety kluczowy jest regen z potek oraz czy chcesz 5/10pn co poziom to kluczowe aspekty wplywajace na trudnosc rozgrywki i tempo w jakim nasza postac zostanie bogiem

Magami gra sie latwo szczegolnie nekrus z demonem wymiata granie pod zreke tez super sprawa te duale i luki ale pamietaj by skupic sie na zrecznosci i wbic jej jak najwiecej mozesz wzrosnie ci dmg chodz ja grajac ta postacia moglem miec max 600 w 4rodziale gdy bym nie zjebal pn, tizgar ci powie ze mozesz wbic do 4-5rodzialu spokojnie 700-1000k zreki grajac pod 10pn co poziom w co watpie bez mutagenow to zrobic ale kto wie nie chce go osadzac bo byc moze ma racje ja czysze wiekszosc potworow lukiem i jest tez dobrze na niedobitki uzywam dualow z tego wzgledu ze ma sie malo hp wiec jesli nie osiagniesz tej zrecznosci olbrzymia ilosc i nie znajdziesz najlepszych dualow mozesz zapomniec o wybijaniu orkow na 1-2 ciosy ale powodzenia moze tobie sie uda :)

Z luku jak i kuszy wchodzisz i wybijasz spokojnie do poki ci strzal nie zabraknie to najwieksza zaleta tego typu broni na poczatku i mozemy smialo wybic wiekszosc przeciwnikow nie inwestujac praktycznie zadnych pn tylko troche w luk pozdrawiam

 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 

reybeek

reybeek

Użytkownicy
posty135
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, szybkie pytanko. Ogralem juz pare lat temu returna jednak chcialbym do niego powrocic. Pod co bardziej oplaca sie zagrac? Sila 2h i kusza, czy zreka luk i duale? Drugie pytanie, AB czy zwykly return 2.0? Chce zagrac na normalu lub hardzie :) Kiedys gralem pod zrecznosc i bardzo mi sie podobalo, chyba tylko ze zbrojkami byl problem. Kolejne pytanko, to czy kusze mozna tak "zbugowac" jak luk wskakujac na cos i stajac na krawedzi wybijac przeciwnikow(Oni nie chca/nie potrafia) wtedy do nas wskoczyc. Dzieki ^^

Tylko i wylacznie AB
Grasz pod swój styl gry to kim grać nie ma żadnego znaczenia zasadniczo mamy 3 główne statystyki w grze manę oraz inteligencje jako mag zręczność pod którą są duale oraz luki czy włócznie oraz siłę pod ktorą są tarcze kusze oraz bron 2h wybor nalezy do ciebie polecam tryb gothic jesli nie lubisz sie meczyc i grasz dla przyjemnosci koszmar jest dla osob ktore chca poczuc wyzwanie od 1 rozdzialu lecz potem jest latwo niestety kluczowy jest regen z potek oraz czy chcesz 5/10pn co poziom to kluczowe aspekty wplywajace na trudnosc rozgrywki i tempo w jakim nasza postac zostanie bogiem

Magami gra sie latwo szczegolnie nekrus z demonem wymiata granie pod zreke tez super sprawa te duale i luki ale pamietaj by skupic sie na zrecznosci i wbic jej jak najwiecej mozesz wzrosnie ci dmg chodz ja grajac ta postacia moglem miec max 600 w 4rodziale gdy bym nie zjebal pn, tizgar ci powie ze mozesz wbic do 4-5rodzialu spokojnie 700-1000k zreki grajac pod 10pn co poziom w co watpie bez mutagenow to zrobic ale kto wie nie chce go osadzac bo byc moze ma racje ja czysze wiekszosc potworow lukiem i jest tez dobrze na niedobitki uzywam dualow z tego wzgledu ze ma sie malo hp wiec jesli nie osiagniesz tej zrecznosci olbrzymia ilosc i nie znajdziesz najlepszych dualow mozesz zapomniec o wybijaniu orkow na 1-2 ciosy ale powodzenia moze tobie sie uda :)

Z luku jak i kuszy wchodzisz i wybijasz spokojnie do poki ci strzal nie zabraknie to najwieksza zaleta tego typu broni na poczatku i mozemy smialo wybic wiekszosc przeciwnikow nie inwestujac praktycznie zadnych pn tylko troche w luk pozdrawiam

Więc chyba bym się skusił zagrać pod siłę ^^ Pod zręczność przeszedłem zwykłego returna. Myślałem, że zrwka jest dużo lepsza od sily. Brakowało mi armorow tylko. Żyłem też w przeświadczeniu, że luki biją dużo więcej od kusz ze względu na penetrujące strzały. Pytanko teraz takie. Wziąłem 10 albo 15hp co poziom i 15pn(tyle jest na normalny w returnie a słyszałem, że ab trudniejszy). Nie będzie to zbyt łatwe zadanie?

EDIT: pod siłę to wiadomo, albo paladyni albo łowcy smoków. Dalej łowcy smoków mają taką przewage nad paladynami? Ab coś tu zmienia? Czy dalej łowcy smoków to jedyny słuszny wybór?
 

Papopik

Papopik

Użytkownicy
posty72
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@reybeek ilość pn per lv załatwia głównie kwestie ile się będziesz pierdolic na samym początku żeby coś znaczyć, A nie padać od byle scierwojada. Na 15 jest bardzo łatwo w późniejszym etapie gry. Zawsze można zacząć na 15, aby szybciej skoksić postać, a później liczyć ile jest nadwyżki i zostawiać dodatkowe pny.
 

reybeek

reybeek

Użytkownicy
posty135
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A co z kwestią gildii pod siłę? Raczej 2h i kuszą. Tarcza była kiepska z tego co pamiętam
 

Papopik

Papopik

Użytkownicy
posty72
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Łowca smoków 2h + kusze kozacki dps, mniejszy def
Paladyn  1h+tarcza = mniejszy dps, więcej def, trolle i golemy Cię nie odpychaja + runa zniszczenia ożywienca ponoć bardzo op.
 

Duriel

Duriel

Użytkownicy
posty34
  • Użytkownicy
W jakim celu można ścinać młode drzewa?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
W celu pozyskania drewna, potrzebne jeśli jesteśmy czeladnikiem u bospera i zarabiamy na wyrobie luków.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Maciuś

Maciuś

Użytkownicy
Believer in Jesus Christ
posty1583
Propsy217
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Believer in Jesus Christ
Witam, szybkie pytanko. Ogralem juz pare lat temu returna jednak chcialbym do niego powrocic. Pod co bardziej oplaca sie zagrac? Sila 2h i kusza, czy zreka luk i duale? Drugie pytanie, AB czy zwykly return 2.0? Chce zagrac na normalu lub hardzie :) Kiedys gralem pod zrecznosc i bardzo mi sie podobalo, chyba tylko ze zbrojkami byl problem. Kolejne pytanko, to czy kusze mozna tak "zbugowac" jak luk wskakujac na cos i stajac na krawedzi wybijac przeciwnikow(Oni nie chca/nie potrafia) wtedy do nas wskoczyc. Dzieki ^^

Tylko i wylacznie AB
Grasz pod swój styl gry to kim grać nie ma żadnego znaczenia zasadniczo mamy 3 główne statystyki w grze manę oraz inteligencje jako mag zręczność pod którą są duale oraz luki czy włócznie oraz siłę pod ktorą są tarcze kusze oraz bron 2h wybor nalezy do ciebie polecam tryb gothic jesli nie lubisz sie meczyc i grasz dla przyjemnosci koszmar jest dla osob ktore chca poczuc wyzwanie od 1 rozdzialu lecz potem jest latwo niestety kluczowy jest regen z potek oraz czy chcesz 5/10pn co poziom to kluczowe aspekty wplywajace na trudnosc rozgrywki i tempo w jakim nasza postac zostanie bogiem

Magami gra sie latwo szczegolnie nekrus z demonem wymiata granie pod zreke tez super sprawa te duale i luki ale pamietaj by skupic sie na zrecznosci i wbic jej jak najwiecej mozesz wzrosnie ci dmg chodz ja grajac ta postacia moglem miec max 600 w 4rodziale gdy bym nie zjebal pn, tizgar ci powie ze mozesz wbic do 4-5rodzialu spokojnie 700-1000k zreki grajac pod 10pn co poziom w co watpie bez mutagenow to zrobic ale kto wie nie chce go osadzac bo byc moze ma racje ja czysze wiekszosc potworow lukiem i jest tez dobrze na niedobitki uzywam dualow z tego wzgledu ze ma sie malo hp wiec jesli nie osiagniesz tej zrecznosci olbrzymia ilosc i nie znajdziesz najlepszych dualow mozesz zapomniec o wybijaniu orkow na 1-2 ciosy ale powodzenia moze tobie sie uda :)

Z luku jak i kuszy wchodzisz i wybijasz spokojnie do poki ci strzal nie zabraknie to najwieksza zaleta tego typu broni na poczatku i mozemy smialo wybic wiekszosc przeciwnikow nie inwestujac praktycznie zadnych pn tylko troche w luk pozdrawiam

Więc chyba bym się skusił zagrać pod siłę ^^ Pod zręczność przeszedłem zwykłego returna. Myślałem, że zrwka jest dużo lepsza od sily. Brakowało mi armorow tylko. Żyłem też w przeświadczeniu, że luki biją dużo więcej od kusz ze względu na penetrujące strzały. Pytanko teraz takie. Wziąłem 10 albo 15hp co poziom i 15pn(tyle jest na normalny w returnie a słyszałem, że ab trudniejszy). Nie będzie to zbyt łatwe zadanie?

EDIT: pod siłę to wiadomo, albo paladyni albo łowcy smoków. Dalej łowcy smoków mają taką przewage nad paladynami? Ab coś tu zmienia? Czy dalej łowcy smoków to jedyny słuszny wybór?
Rozgrywka na ab powyżej 10 pn na lvl nie ma sensu według mnie. Bardzo szybko gra stanie się łatwiutka.
Nie ma sensu otwierać wszystkich skrzyn u ashtara, traci się na tym więcej niż zyskuje.
 
1 Corinthians 3:19
For the wisdom of this world is foolishness with God.
Psalm 19
The heavens declare the glory of God; and the firmament sheweth his handywork.
Luke 8:17
For nothing is secret, that shall not be made manifest; neither any thing hid, that shall not be known and come abroad.

reybeek

reybeek

Użytkownicy
posty135
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, szybkie pytanko. Ogralem juz pare lat temu returna jednak chcialbym do niego powrocic. Pod co bardziej oplaca sie zagrac? Sila 2h i kusza, czy zreka luk i duale? Drugie pytanie, AB czy zwykly return 2.0? Chce zagrac na normalu lub hardzie :) Kiedys gralem pod zrecznosc i bardzo mi sie podobalo, chyba tylko ze zbrojkami byl problem. Kolejne pytanko, to czy kusze mozna tak "zbugowac" jak luk wskakujac na cos i stajac na krawedzi wybijac przeciwnikow(Oni nie chca/nie potrafia) wtedy do nas wskoczyc. Dzieki ^^

Tylko i wylacznie AB
Grasz pod swój styl gry to kim grać nie ma żadnego znaczenia zasadniczo mamy 3 główne statystyki w grze manę oraz inteligencje jako mag zręczność pod którą są duale oraz luki czy włócznie oraz siłę pod ktorą są tarcze kusze oraz bron 2h wybor nalezy do ciebie polecam tryb gothic jesli nie lubisz sie meczyc i grasz dla przyjemnosci koszmar jest dla osob ktore chca poczuc wyzwanie od 1 rozdzialu lecz potem jest latwo niestety kluczowy jest regen z potek oraz czy chcesz 5/10pn co poziom to kluczowe aspekty wplywajace na trudnosc rozgrywki i tempo w jakim nasza postac zostanie bogiem

Magami gra sie latwo szczegolnie nekrus z demonem wymiata granie pod zreke tez super sprawa te duale i luki ale pamietaj by skupic sie na zrecznosci i wbic jej jak najwiecej mozesz wzrosnie ci dmg chodz ja grajac ta postacia moglem miec max 600 w 4rodziale gdy bym nie zjebal pn, tizgar ci powie ze mozesz wbic do 4-5rodzialu spokojnie 700-1000k zreki grajac pod 10pn co poziom w co watpie bez mutagenow to zrobic ale kto wie nie chce go osadzac bo byc moze ma racje ja czysze wiekszosc potworow lukiem i jest tez dobrze na niedobitki uzywam dualow z tego wzgledu ze ma sie malo hp wiec jesli nie osiagniesz tej zrecznosci olbrzymia ilosc i nie znajdziesz najlepszych dualow mozesz zapomniec o wybijaniu orkow na 1-2 ciosy ale powodzenia moze tobie sie uda :)

Z luku jak i kuszy wchodzisz i wybijasz spokojnie do poki ci strzal nie zabraknie to najwieksza zaleta tego typu broni na poczatku i mozemy smialo wybic wiekszosc przeciwnikow nie inwestujac praktycznie zadnych pn tylko troche w luk pozdrawiam

Więc chyba bym się skusił zagrać pod siłę ^^ Pod zręczność przeszedłem zwykłego returna. Myślałem, że zrwka jest dużo lepsza od sily. Brakowało mi armorow tylko. Żyłem też w przeświadczeniu, że luki biją dużo więcej od kusz ze względu na penetrujące strzały. Pytanko teraz takie. Wziąłem 10 albo 15hp co poziom i 15pn(tyle jest na normalny w returnie a słyszałem, że ab trudniejszy). Nie będzie to zbyt łatwe zadanie?

EDIT: pod siłę to wiadomo, albo paladyni albo łowcy smoków. Dalej łowcy smoków mają taką przewage nad paladynami? Ab coś tu zmienia? Czy dalej łowcy smoków to jedyny słuszny wybór?
Rozgrywka na ab powyżej 10 pn na lvl nie ma sensu według mnie. Bardzo szybko gra stanie się łatwiutka.
Nie ma sensu otwierać wszystkich skrzyn u ashtara, traci się na tym więcej niż zyskuje.

Można to zmienić w trakcie rozgrywki? W zwykłym returnie za pomocą konsoli można było jednorazowo zmienić poziom trudności. Może i tu się da? Konsol, we jakiś plik, coś tedy.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
@reybeek Pamiętaj aby zdecydować się dość szybko nad jednym rodzajem broni nie ma sensu dawać myślę więcej w kuszę niż do 30% nawet nie mam pojęcia czy w ogóle płaca  to inwestować w łuki na pewno co do kusz nigdy nimi nie grałem ale jak bierzesz 10pn to możesz się pokusić na to przy 5pn już bym raczej wybrał broń sieczną bardziej w te stronę, postać pod zręke ma nawet sporo pancerzy w początkowym etapie gry i troche od myśliwych czy to zlodzei ale i tak prędzej czy później każda klasa ma swój pancerz który jest przez większość gry niezastąpiony mowa np o pancerzu ciężkim cenia +10% luki i 1h brzmi nieźle? No więc twój wybór jak coś zwalisz będziesz miał trudniej ja polecam 30% kuszy i testować oraz dobić 60% 1h reszte z bonusów ewentualnie potem dobijesz pn gra w zwarciu nie jest niczym przyjemnym przez większy etap gry mowa o początku 4 rodziału trzeba się jeszcze męczyć do póki nie otrzymamy zajebistej zbroi^oraz broni wtedy możemy kosić ewentualnie zrobić zajebiste statystyki niczego nie marnować wtedy możesz pomyśleć o tłuczeniu od 4Rodziału mowa rzecz jasna o 10pn co poziom na 5pn co poziom niestety męczyć się będziesz bronią sieczną dość długo jedynym ratunkiem jest walka na dystans z kuszy&łuku zawsze na propsie wchodzisz na kamyk i do póki nie skończą ci się belfy tłuczesz orków jak kurczaki :)
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Duriel

Duriel

Użytkownicy
posty34
  • Użytkownicy
Warto wrzucić kilka punktów w kopanie rudy? Co dają wyższe poziomy wtajemniczenia, więcej rudy za jedno wydobycie?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Przyspieszają cały proces jednakże po ostatnich aktualizacjach złoża rudy zostały ograniczone do 3kafli  per złoze i 1 kafel per magiczne to nie ma to najmniejszego sensu, jest to czysta strata pn bo sama umiejke możemy mieć tez za darmo.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Papopik

Papopik

Użytkownicy
posty72
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Na poziomie gothic i najwyższym przychodzie złota ograniczenie to nie działa z tego co zauważyłem.
 

reybeek

reybeek

Użytkownicy
posty135
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@reybeek Pamiętaj aby zdecydować się dość szybko nad jednym rodzajem broni nie ma sensu dawać myślę więcej w kuszę niż do 30% nawet nie mam pojęcia czy w ogóle płaca  to inwestować w łuki na pewno co do kusz nigdy nimi nie grałem ale jak bierzesz 10pn to możesz się pokusić na to przy 5pn już bym raczej wybrał broń sieczną bardziej w te stronę, postać pod zręke ma nawet sporo pancerzy w początkowym etapie gry i troche od myśliwych czy to zlodzei ale i tak prędzej czy później każda klasa ma swój pancerz który jest przez większość gry niezastąpiony mowa np o pancerzu ciężkim cenia +10% luki i 1h brzmi nieźle? No więc twój wybór jak coś zwalisz będziesz miał trudniej ja polecam 30% kuszy i testować oraz dobić 60% 1h reszte z bonusów ewentualnie potem dobijesz pn gra w zwarciu nie jest niczym przyjemnym przez większy etap gry mowa o początku 4 rodziału trzeba się jeszcze męczyć do póki nie otrzymamy zajebistej zbroi^oraz broni wtedy możemy kosić ewentualnie zrobić zajebiste statystyki niczego nie marnować wtedy możesz pomyśleć o tłuczeniu od 4Rodziału mowa rzecz jasna o 10pn co poziom na 5pn co poziom niestety męczyć się będziesz bronią sieczną dość długo jedynym ratunkiem jest walka na dystans z kuszy&łuku zawsze na propsie wchodzisz na kamyk i do póki nie skończą ci się belfy tłuczesz orków jak kurczaki :)

Dziekuje za wyczerpujaca wypowiedz ^^ Jak mowilem, ustawilem 15pn bo tyle bylo na hardzie w r2.0(z tego co pamietam) ^^ NAjwyzej nie bede korzystal z nadwyzki i tyle. Gralem wczesniej pod zreke i bylo naprawde przyjemnie, jezeli polegalo sie na bugu z "wolnym chodzeniem". Wiec jestem teraz pewien, ze zagram z kusza + 2h albo 1h i tarcza. To musze jeszcze przemyslec ^^ I co by nie mwoic, postac pod zrecznosc byla duzo bardziej papierowa niz pod sile ;)
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry