[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969902 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969902

Odpowiedzi 5178

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Czytamy dziennik napisane jak byk gdzie zresztą to jest potrzebne tylko do wątku opiekunów
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Sorfarius Grałem trzema magami na N+: ognia - początek łatwy, potem jak po maśle; guru - start bardzo łatwy, drugi krąg to runa, którą możemy już wszystkich zabijać, kwestia tylko many i dostępności potek, ale potem tą postacią grało mi się ciężko; w końcu mag wody - początek ciężki, ale jak dostajemy w 3. kręgu kulę chyba błyskawic, jest to ładująca runa, to klepiemy nią wszystko. Poza tym, nauczyłem się bryły lodu i wówczas każdego kasowałem tam gdzie chciałem. Szczególnie przydatne przy magach i poszukiwaczach, nie trzeba uciekać, tylko stoimy i wykańczamy. Kwestia tylko many i potek. To wszystko.
Teraz zacząłem ogrywać łucznika na N+&NoDeath i powiem, że początek jest dla mnie ciężki. Porobili tyle ograniczeń, że za bardzo nie mam skąd zręczności zdobyć. Jestem na etapie zbierania jagód i sądzę, że jak skończę 1. rozdział z setką zręczności plus bonusy to będzie dobrze.
 

Papopik

Papopik

Użytkownicy
posty72
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W marcowej aktualizacji dodano dwa ukryte przyciski. Ktoś już wie co i gdzie ?
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
@Sorfarius Grałem trzema magami na N+: ognia - początek łatwy, potem jak po maśle; guru - start bardzo łatwy, drugi krąg to runa, którą możemy już wszystkich zabijać, kwestia tylko many i dostępności potek, ale potem tą postacią grało mi się ciężko; w końcu mag wody - początek ciężki, ale jak dostajemy w 3. kręgu kulę chyba błyskawic, jest to ładująca runa, to klepiemy nią wszystko. Poza tym, nauczyłem się bryły lodu i wówczas każdego kasowałem tam gdzie chciałem. Szczególnie przydatne przy magach i poszukiwaczach, nie trzeba uciekać, tylko stoimy i wykańczamy. Kwestia tylko many i potek. To wszystko.
Teraz zacząłem ogrywać łucznika na N+&NoDeath i powiem, że początek jest dla mnie ciężki. Porobili tyle ograniczeń, że za bardzo nie mam skąd zręczności zdobyć. Jestem na etapie zbierania jagód i sądzę, że jak skończę 1. rozdział z setką zręczności plus bonusy to będzie dobrze.

Setke wyciągniesz na pewno ograniczenia są dość sporę dlatego będzie ci ciężko, jeszcze na dodatek NoDeath haha dla mnie mission imposible nie było by momentu w którym nie zginę ale kiedyś spróbuję
Co do maga wody interesuję mnie runa uderzenia lodu i chyba tam uderzenie burzy czy coś takiego z 4kręgu, guru słaby? to aż dziwnę na yt widziałem jak czyścił sobie łatwo bagno w GD gość grał na NoDeath i sobie radził myślę kwestia podejścia i wykorzystania zalet danej magi

To widzę że jeszcze nekro nie grałeś albo po prostu to nie jest mag ?  :lol2:

AI akurat enemy jest żałosne blokują się o przedmiotu nie szukają nas i nie atakują wcale aż tak nie zmuszają nas do ucieczki więc granie magiem wtedy staję się jeszcze bardziej bezsensowne na pewno nie z takim AI poszukiwacze akurat problemu nie sprawiają większego bardziej te demoniczne szkielety po 6-8k hp i bossy

Granie magiem wody daje świetny klimat na pustyni adanosa jako wybraniec czujemy się dość nieźle potem tylko sprzątamy i jak najszybciej na end-game kreowanie maga kończy się jak pisałeś w 4rodzialę gdzie już gotowy by zabić dosłownie wszystko jedną ręką niestety więc od tego momentu można już w sumie robić główny wątek nawet i ukończyć moda na szybko taki balans

Miałem grać tym guru ale jakoś nie przypadł mi do gustu, te cale bractwo które istnieje pomimo zabicia śniącego to już dla mnie za dużo nie czuje po prostu klimatu mag jako taki jest spoko z tą magią ale cala reszta lącznie z szatą guru nie :P

Najbadziej wkurwił mnie guru który obiecał po przyniesieniu recepty zgodzić się na zostanie guru a tu potem robi nas w konia i karzę szukać skladników

Myślę że atak na stary obóz bractwa by znowu byli tam nowicjusze i zostanie najwyższym guru? kto wie mogło by być nieźle a tak kicha brak telekinezy oraz priokinezy tylko zabiera na klimacie

Mag ognia reprezentuje innosa, mag wody adanosa nekro beliara a guru niestety reprezentują ćpunów upadłego już boga śniącego którzy nie robią dosłownie nic, oraz wydaję mi się że są tam wciśnięci po prostu na siłę, chciałbym spotkać będąc guru Yberiona np ? a czemu by nie wszystko możliwe szkoda że twórcy nie wykazali się kreatywnością przy tworzeniu wątku bractwa
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Duriel

Duriel

Użytkownicy
posty34
  • Użytkownicy
Umiejętności specjalne których uczy Vatras są dla osób które grają na koszmarze? Bo widzę, że na poziomie Gothic hp i wytrzymałość regenerują mi się z czasem
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wytrzymałość i życie regenerują się niezależnie od poziomu. Ucząc się ich zwiększasz ilość punktów regenerujących się.
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Co do regeneracji to tylko many przydaję się na koszmarze grając magiem regeneracja wytrzymałości jest zbędna a co do hp można pomyśleć ale jak dla mnie też nie ma takiego wymogu jest to opcjonalnie ponieważ w jakiś sposób ułatwia to walkę ale nie ma fajerwerków

1,Czy jest możliwośc wyłączenia animacji jedzenia i picia potek? jeśli tak to w jaki sposób bez systempacka?
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Papopik jeszcze nie dotarłem do niego ale coś mi świta z ichniejszego forum że przyciski są w jaskini druida

@Sorfarius nie da się z poziomu gry chyba jedyny sposób to podmienić pliki animacji na 0 klatkowe
 

Papopik

Papopik

Użytkownicy
posty72
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy jest inny sposób pozyskiwania witaminy niż nauką? Jakieś ciastka,kompoty etc ?
 

marian511

marian511

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy ktoś wie gdzie znajduje się pokwitowanie dlugo Lutero u Lehmara gram w najnowsze AB z nowym miastem.
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

marian511

marian511

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie było go w skrzyni, byl w domu jednego z kupców w górnym mieście. Teraz mam kolejny problem. Chce go oddac Lutero, a nie ma takiej opcji dialogowej. Jest tylko pohandlujmy.. Ktoś może pomóc?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Bo go nie masz co to masz od rzekomego kupca to weksel  z chałupy lutero potwierdzający ze oddal  mu w zastaw krwawy puchar  weksel  ktory lutero chce  jest w chacie lehmara on tam nie ma jednej skrzyni, bo ma tez ukryta
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Papopik

Papopik

Użytkownicy
posty72
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ponawiam pytanie jak zwiększać wytrzymałość?
Jak poradzić sobie z ciągłym błędami? Win7. Pach 4gb mam. Nawet przy zapisie potrafi wyrzucić.. średnio co 20 minut
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Ponawiam pytanie jak zwiększać wytrzymałość?
Jak poradzić sobie z ciągłym błędami? Win7. Pach 4gb mam. Nawet przy zapisie potrafi wyrzucić.. średnio co 20 minut

Wytrzymałość potki z trollestów uczy je robić saggita można dać parę pn ale nie mam pojęcia ile by starczyło na max a co do crashy to upewnij się czy nie masz sytemu 32bit oraz czy używasz DX11 wtedy ewentualnie grafika ci się sypię albo procesor stąd crashe mod jest tragicznie zoptymalizowany z tego co czytałem, a opcje DX11 trzeba dostować tak by była jak największa wydajność
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie dlaczego po pewnym czasie używania amuletu wędrującego ognika zamienia mi się on w amulet szukającego ognika i obecnie nie mogę użyć wędrującego ognika co mam zrobić?
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Mam pytanie dlaczego po pewnym czasie używania amuletu wędrującego ognika zamienia mi się on w amulet szukającego ognika i obecnie nie mogę użyć wędrującego ognika co mam zrobić?

Ktoś już miał taki problem ale nie udało się znaleźć rozwiązania(albo tak ale nie było odzewu) jak chcesz podeślij save to się sprawdzi co jest nie tak z tym ognikiem i czy to nie jest problem z twoją klawiaturą akurat albo save'em

Co do maga wody początek jest jednak bym powiedzial super łatwy w porównaniu z postacią pod zręczność takiego drake pokonałem w 2min po prostu wchodząc na palmę a szpadą zajeło mi to 10-20min jeszcze wtedy nie potrafiłem się super blokować przed jego kombosem aktualnie posiadając 520zręczności potrafie niby sklepać orków ale z większą grupą po prostu nie mam szans z uwagi na chujowo niskie hp praktycznie ginę od razu a nawet miałem 10hp co poziom dla ułatwienia być może grając lepiej udało by mi się osiągnąć lepsze wyniki zręczności i ten dmg był by na tyle dobry że bym kosił grupy orków ale nie chciałem by gra by za łątwa.. no to mam ale chociaż nie jestem bogiem w 4rodzialę i czuję że orkowie stanowią jakiś opór bo dobrze prowadzać postać na 10pn co poziom rzźniesz ich jak świnie, magiem wody akurat się nie martwię jedynie niektóre bossy mogą przysporzyć trochę problemów

Tak teraz patrzę w solucji i mag wody nie ma żadnych zadań trochę lipa xD
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Dodali może telekineze dla guru albo ta rune z 1 implozje czy jakoś tak? Fajnie jak by dodali skrzynię z coraz lepszym lootem jak w 3
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Dodali może telekineze dla guru albo ta rune z 1 implozje czy jakoś tak? Fajnie jak by dodali skrzynię z coraz lepszym lootem jak w 3

Nie mam pojęcia ale z wielką chęcią widziałbym telekineze w grze albo priokinezę dla guru ale nikt z obecnych nie powiedzial mi że ona istnieje tak więc chyba jej niema przynajmniej na pewno nie w spisach magi guru(księgi) AB ciągle coś dodaje i poprawia więc jest nieźle z tym ja w szczegolności czekam na zwiększenie trudności walki ze smokami bo są one śmiesznie słabe to już dzik jest groźniejszy  :facepalm:

1.Czy dary beliara&innosa jako mag wody brać za 200beliara to 4%+ magicznej mocy albo lepiej w inteligencje brać dary? postacią pod zręczność jako tako darów beliara&innosa nie mam chyba tylko 1x widziałem tarcza jakąś
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Papopik

Papopik

Użytkownicy
posty72
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jeśli nie zebrałem wszystkich smoczych korzeni w 1 akcie to będę mógł je zebrać w drugim ?
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry