[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 970175 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 970175

Odpowiedzi 5178

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
@Sorfarius 1. Nie da się mutagenować, pij pij.
2. Zależy jak silny jesteś, możesz wejść i sprawdzić jak sobie radzisz na potworkach, jak za słabo to zawsze możesz się wycofać.
4. Takie zwoje są po prostu słabe, robią coś dopiero jak masz więcej inta a i wtedy mało, ogólnie jak nie grasz magiem na wiele dobrych zwojów nie ma co liczyć, imo jedynie deszcz ognia jest przyzwoity, ale to tylko 1/2 rozdział raczej. A samo podpalenie występuje jak najbardziej, tylko jak mówię, jest słabe.

To git jestem szaleńcem i robię maga wody bo chce po prostu się przekonać co potrafi ta słabo oceniana magia(kiedyś tam)a  w aktualnym AB jestem po prostu ciekaw nie pamiętam jak się dokładnie rozwija maga ale chyba na początku bijemy kosturem więc 2h umiejetność reszta w manę i naukę alchemii chodź początek jest minimalnie trudniejszy (większość zadań to gadka i szukanie) to po zostaniu magiem jest super + ten klimat w jarkendarze będąc magiem wody no a potem szkoda wątku nie będzie ale trzeba to przeboleć i mordować w imię adanosa  ^^

Wejście w jarkendar też nie będzie problemem byle pare misji, zabicie dextera to tylko kwestia 1/2 deszczy ognia resztą może się zająć Greg , a tam już można zostać pełnoprawnym magiem dostać jakąś runę wrócić do khorinis i expić :P

 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
o co kaman z koszmarem kruka? gram z solucja ze steama i nie ma tam ani jednej wzmianki o tym dungeonie.
a po wbiciu tam, padam na 2 hity od szkieletow, mimo ze cala GD kosze na 2 strzaly.
 

Mraug

Mraug

Użytkownicy
posty264
Propsy27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@xxxspier1 Jest po prostu bardzo trudny. Myślę, że pomogłem. Solucja gdzieś była, to wiem na pewno, niestety nie pomogę, bo nie pamiętam dokładnie, ale szukaj, a znajdziesz.
 

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
problem z zadaniem klatwa gomeza,
nie ma u mnie ani jednego ducha kopacza w starej kopalni, sa tylko szkielety kopacza.

2. zadanie pielgrzym dla opiekuna nad rzeką, zapalilem oltarz w swiatyni adanosa w obozie bandytow, w swiatyni straznikow umarlych i w domu kaplanow, w tej bibliotece w kanionie przy probie zapalenia kamienia na oltarzu mam ,czym?' oraz w  swiatyni na bagnach, na wschodzie, to samo (idac od strony magow wody)
 

YoungBezimienny

YoungBezimienny

Użytkownicy
posty13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam. Mam pewien problem dotyczący gildii zabójców. Otóż po rozmowie z Gebrandtem dowiedziałem się żeby wieczorem chodzić po górnym mieście żeby spotkać Aslama. Problem w tym że skrypt się nie odpalił. Czekałem w odpowiedniej odległości, niestety ani Aslam ani Wambo się nie pojawili. Można jakoś ten skrypt wymusić? Może na to mieć wpływ z zadaniem gdzie mówię Wambo o ramirezie? Wtedy daje mu 250 sztuk złota a on idzie bym mógł okradać domy.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@xxxspier1 1. Najpierw uzyskaj przebaczenie wszystkich bogów.
2. Nie ma rady, musisz użyć kodów. Insert itmi_gaderstone przyzwie właściwe kamyki.
@YoungBezimienny Jak dokładnie do tego podszedłeś? Najlepiej zaczekać do wpół do jakiejś godziny, żeby przespać się dokładnie do czasu pomiędzy 23:30 a 0:00, bo o północy już jest za późno, a jeśli prześpimy się do wcześniejszej godziny, to mogą nie zdążyć dojść na miejsce. No i oczywiście zrobiłeś to tego samego dnia, w którym gadałeś z Gerbrandtem?
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Damian11131

Damian11131

Użytkownicy
posty169
Propsy39
Profesjabrak
  • Użytkownicy
to jak uzyskac tą szpade rączki? nie mam możliwości okradnięcia go a lord varus nie ma dialogu
 

Delth

Delth

Użytkownicy
posty193
Propsy48
  • Użytkownicy
@Damian11131 opcja kradzieży się pojawi dopiero jak będziesz miał dość zręczności. Coś w stylu 250? może 350?
 

Damian11131

Damian11131

Użytkownicy
posty169
Propsy39
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wyucz się szpad u ramireza i spytaj go czy nie ma lepszej szpady wtedy powie ci o rączce. 375 zreki żeby go okrasc
 

Papopik

Papopik

Użytkownicy
posty72
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy już po rozpoczęciu gry da się zmienić ochronę/życie potworów? Jeśli tak to w jaki sposób?
 

YoungBezimienny

YoungBezimienny

Użytkownicy
posty13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Jao Problem właśnie w tym że tę rozmowę odebrałem w ten sposób. Ah okey to jak będę się w jakiś dzień przechodził po górnym mieście to powinienem go spotkać. Nie mam możliwośći rozpocząć tej gildi poprzez zmiane gildii w milicjanta i zaczęcie jej u Giliana? Po zabiciu wambo po prostu zmieniłbym gildie Milicjanta na bezklasowca.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@Damian11131 Chyba najpierw musisz dostać questa od złodziei. Nie wiem, kiedy dokładnie się go dostaje, chyba trzeba uzyskać maksymalną reputację i/lub wyuczyć się wszystkich szpad u Ramireza.
@YoungBezimienny Ta opcja jest spalona od momentu, kiedy porozmawiałeś z Gilianem w karczmie, Andre już nie dałby ci tego questa. Poza tym nawet gdybyś kodami sobie gildię usunął, gra dalej uznaje cię za strażnika miejskiego. Z gildią zabójców się musisz niestety pożegnać.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Magia wody jest w dalszych rozdziałach dość efektywna.. szczególnie ten tajfun czy coś takiego co uderza jak pięścią trolla :) albo to magia guru ale raczej wody :) magie guru chyba idzię się nauczyć po wątku opiekunów więc luzik

1.Jaka jest róźnica między walką dualami którą uczy gonzales a tą którą zdobywamy potem? zmiana animacji czy tylko ten podwójny dmg?
2.Regeneracji many kto uczy? i w jakim rozdzialę?
3.Sposoby na manę mam aktualnie 163 i nie mam zbytnio pojęcia jak szybko podbić to o wiele wyżej a potrzebuje mieć 300 chociaż, guru to wiadomo sobie fajczy i wbija nieskończnośc manę sobie a mag wody? jakie profity mam z bycia nim?

 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
1. Animacje są szybsze no i obrażenia z krwawienia wzrastają podwojnie
2. Vatras uczy na pewno. Nie pamiętam czy po dołączeniu do gildii czy w 2 rozdziale ale dosyć szybko uczy
3. Kiedyś mag wody raz dziennie dostawał 1 many za dotacje na świątynie adanosa u Vatrasa ale to było kiedyś nie wiem czy w obecnych wersjach nadal tak jest.
 

Papopik

Papopik

Użytkownicy
posty72
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy już po rozpoczęciu gry da się zmienić ochronę/życie potworów? Jeśli tak to w jaki sposób?
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Nie wiem czy to normalne ale magiem wody mogę sobie wejść do górnego miasta i kraść lekko i nawet nikt nie reaguje a jak otworzę skrzynkę w górnym mieście to ginę :p
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@Papopik Nie w grze. Może coś z GVE, ale nie jestem pewien.
@Sorfarius Jakąś konkretną? Na pewno skrzynia w ratuszu wymaga 75 zręczności, innych takich pułapek nie kojarzę, a raczej górne miasto obrabiałem do cna.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
@Sorfarius Jakąś konkretną? Na pewno skrzynia w ratuszu wymaga 75 zręczności, innych takich pułapek nie kojarzę, a raczej górne miasto obrabiałem do cna

Normalnie otwieram skrzynie nie mając zręczności tylko magią i jak otwieram to postać ginię sama z siebie od razu przy innych skrzyniach nie mam takiego problemu być może zręczność ale pułapki mam wyłączone, to ta w ratuszu z rubinami i złotem z osiągnięciem

Co do many to dawając datki u vatrasa jednak nie dostaje się many trochę słabo :p
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Papopik

Papopik

Użytkownicy
posty72
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Właśnie do tej potrzeba 75 zrk
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry