[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969826 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969826

Odpowiedzi 5178

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
1.W aktualnej wersji returning mutagenów niema? można śmiało pić takie potki na inta i manę?
2.Skąd brać manę jeśli się nie jest guru a chce się mieć jej dużo? chyba że to kwestia poziomów bo bardzo długo niema progu 10pn za 5many i dalszej gry nie grałem nigdy magiem dlatego jestem lekko pogubiony
3.Regeneracja many warto na 2rozdział? może i to dziwne zabrzmi ale mamy potki many i możemy ich narobić sporo więc tu sam sens posiadania tego jest wątpliwy ale i tak pytam kogoś kto grał
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Mraug

Mraug

Użytkownicy
posty264
Propsy27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1. Pytałeś już o to, odpowiedź nadal taka sama: pij śmiało, nie ma mutagenów.
2. Ten próg chyba nie istnieje, obecnie gram magiem i mam 900 many a ta nadal jest za 5 pn.
3. Zdecydowanie warto, jest to bardzo przydatne szczególnie potem. Im więcej masz many tym szybsza regeneracja, tak jak pisałem wyżej, mam 900 many i regeneracja wynosi 10 punktów na sekundę, co jest naprawdę dużym ułatwieniem.
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
1. Pytałeś już o to, odpowiedź nadal taka sama: pij śmiało, nie ma mutagenów.
2. Ten próg chyba nie istnieje, obecnie gram magiem i mam 900 many a ta nadal jest za 5 pn.
3. Zdecydowanie warto, jest to bardzo przydatne szczególnie potem. Im więcej masz many tym szybsza regeneracja, tak jak pisałem wyżej, mam 900 many i regeneracja wynosi 10 punktów na sekundę, co jest naprawdę dużym ułatwieniem.

Ogólnie to mnie zastanawia dlaczego teraz dając dziennie datek na świątynie adanosa nie dostajemy many nie wiem czy teraz guru może sobie nabijać manę ale to duże ułatwienie było, bądź co bądź już samo to że próg many został usunięty sporo daje więc tak czy siak dam radę, gra magiem jest szczególnie łatwa i to nawet na początek byle 200many 2 krąg i zabijam bandyte 2k hp bez problemów na dystans potem wracam i następnego czyli podobnie jak postacią pod broń białą tylko że dużo łatwiej bo nie trzeba srać się w blokowanie i uniki
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Mraug

Mraug

Użytkownicy
posty264
Propsy27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Sorfarius Btw, spróbuj dać na świątynię Adanosa 1k golda, chyba jednorazowo daje 5 many ale głowy nie dam.
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
@Sorfarius Btw, spróbuj dać na świątynię Adanosa 1k golda, chyba jednorazowo daje 5 many ale głowy nie dam.

Już to zrobiłem ale mimo wszystko nie będzie najmniejszych problemów bo ta regeneracja many jest przekozacka dzięki niej praktycznie w chwile odzyskuje manę i nie muszę pić nawet potek we większości sytuacji (chyba że się chce) alchemia jest ważna(inteligencja) więc te potki many będę robił masowo, czego się obawiam może tylko tego że gra będzie zbyt łatwa ale z tego co widziałem na yt to i mag musi się pomęczyć ale na yt widziałem gościa który walczył kosturem w 3-4 rozdziale jak by many żałował z akrobatyką jesteśmy wręcz nie do trafenia..

Jak już też wspominałem okradanie miasta khorinis będać magiem wody bez interwencji straży jest conajmniej zabawne, ale tylko głupiec poważył by się podnieść rękę na maga (najemnicy takie kozaki niech poczekają)
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
problem z zadaniem ZAGINIENI NOWICJUSZE
ostrze zabojcy gdzies mi wsiaklo a mam popytac o nie okolicznych kowali
poda ktos marvina na to ?
 

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Gdzie na Pustyni Adanosa jest ta wajcha żeby użyć studni? Według solucji ze steam w jakimś wąwozie za wodospadem ale nie mam pojęcia o jakie miejsce chodzi a dawno nei grałem i nie pamietam tego wątku :/

Jedynie do głowy przychodzi mi ten wodospad przy ścianie na wprost od Magolemusa ale tam nic nie ma
 

Mraug

Mraug

Użytkownicy
posty264
Propsy27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@SolariS Coś źle szukasz bo to właśnie tam. Dosłownie za wodospadem jeśli się nie mylę.
 

Damian11131

Damian11131

Użytkownicy
posty169
Propsy39
Profesjabrak
  • Użytkownicy
O co kurde chodzi z tym mieczem mistrza złodziei, mam teraz 66 reputacji u złodziei, 4 rozdział, zrobione dla nich wszystkie zadania, miecze wyuczone a dalej nie mam dialogu z casią o mieczu :/
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Ktoś na szybko się orientuje gdzie kupię łój kretoszczura?
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
jestem w 4 rozdziale, ur shak z wiezy xardasa polecial na wzgorza, tam gdzie hosh pak, mial do mnie pretensje,ze zabilem hosh paka.
ur shak gdzies mi znikl teraz, na wzgorzach juz go nie ma, a po3buje go do zadania swiatynia sniacego, niby mam z nim zagadac.

2.problem z zadaniem ZAGINIENI NOWICJUSZE
ostrze zabojcy gdzies mi wsiaklo a mam popytac o nie okolicznych kowali
poda ktos marvina na to ?

3. zabilem ur thralla, moge wejsc jakims sposobem do doliny cieni zeby ja wyczyscic?
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jakim sposobem zabiles ur thralla skoro uderzając go od razu giniesz. Cheaty? :)
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Jest jakiś sposób na zabicie trolli w tym czarnego trolla w jarkedarze? zwykły troll ma 3k hp idzie go zabić ale właśnie chyba bez akrobatyki nie da rady bo dostaje w łeb (taktyka na bicie w dupsko nie działa) trochę cieńko to widzę a muszę dostać się do Quahodrona
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@songo   
bez cheatow, jestem w 4 rozdziale, wszedlem do GD, zaczalem ją ,czyscic' , trafilem do miasta orkow przypadkiem, w jaskini, sale ur thralla i poszlo.
generalnie bylo ciezko, 75k hp, mialem zielony napis ,,nie powinienes go teraz atakowac'', moj dmg jemu zadawany, co chwile malal, ale po pol h padl.
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
@songo   
bez cheatow, jestem w 4 rozdziale, wszedlem do GD, zaczalem ją ,czyscic' , trafilem do miasta orkow przypadkiem, w jaskini, sale ur thralla i poszlo.
generalnie bylo ciezko, 75k hp, mialem zielony napis ,,nie powinienes go teraz atakowac'', moj dmg jemu zadawany, co chwile malal, ale po pol h padl.

HAHAHA  :D :facepalm: napis "nie powinienes go teraz atakowac" po cos zostal wprowadzony  :lol: ale jak widać i to ciebię nie powstrzymało i go zabiłeś rozjebałeś system  :trollface:
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

YoungBezimienny

YoungBezimienny

Użytkownicy
posty13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Siemanko. Istnieje może mapka albo jakiś poradnik z pokazanymi dokładnie wszystkimi szczawiami w Khorinis?
 

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
spoko
da rade do doliny cieni wejsc bez watka orkow wgl.?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Nie, jak widać mimo ze twórcy wprowadzili systemy które maja powstrzymywać graczy przed spierdoleniem gry jednak polak dalej potrafi, sam sobie winny jesteś.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
generalnie to mnie p....i ten caly system blokady, chce jak najszybciej to przejsc, ale mialem nadzieje na dodatkowego expa w dolinie cieni i swiatyni sniacego.
a fabula imho ssie tu strasznie (mowa o samym returningu, bez g i nk), ale gram dla klimatu gotikowego.
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
generalnie to mnie p....i ten caly system blokady, chce jak najszybciej to przejsc, ale mialem nadzieje na dodatkowego expa w dolinie cieni i swiatyni sniacego.
a fabula imho ssie tu strasznie (mowa o samym returningu, bez g i nk), ale gram dla klimatu gotikowego.

Npc z imionami się generalnie nie zabija chyba że się wie że już nie pojawi lub jest niepotrzebny, dodatkowo miałeś ostrzeżenie i nie zdziwiłbym się gdy byś zabił xardasa gdy by się dało, twórcy generalnie mogli by przecież dać orka nieśmiertelnego albo jak uderzysz = giniesz ale jak widać dali możliwość zabicia lecz ostrzegli by tego nie robić (nie powinieneś) , a więc ork gryzie ziemię już więcej nic nie powie bo zabiłeś biednego orka.. co on ci takiego zrobił? :D

Ja tam returninga traktuje jako dodatek gameplay i jest świetnym urozmaiceniem do dobrej fabuły którą ma g2 nk i dzięki bogu że nie zatopili zebów w głównej fabule ogolnie robie zadania nie czytam fabuły bo pisał ją jakiś 16-21+ latek a ja raczej nie gustuje w tego typu dialogach

Opiekunowie? daj pan spokój... najgłupsza fabuła jaką widziałem
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry