[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969634 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969634

Odpowiedzi 5178

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
problem z zadaniem kopacze do mojego obozu.
grimes z qmplem ida za mna do loadingu na przelecz, ale po 2 stronie juz ich nie ma...
any1?
 

a dodam,ze po przejsciu do khorinis i z powrotem do GD oni czekaja na mnie, tam gdzie ich zabralem...
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Zagadaj do nich przed wejściem do kopalni, tak jak się to robi z Bilgotem, Diegiem i Talbinem. Będą po drugiej stronie tam, gdzie ten ostatni.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Nie wiem czy to bug ale mogę dołączyć do wodnego kręgu pomimo nie zabicia dextera (tylko rozmowa).. oraz nie zrobiłem misji z fernando więc dziwne czy to zmienili? zaniosłem im tylko 3 odłamki do kluczu(zrobili go) a saturas odesłał mnie do vatrasa

Jak ktoś zna jakiś fajny mieczyk pod zręke w 1 rozdziale to śmiało pisac bo mam tylko mistrzowski miecz a to ledwo starcza na bandytów z 1k hp bez solowania ich nie daje rady mają mnie na hita wykorzystuje błędy w AI wroga bo inaczej nie dałbym po prostu rady
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Nie wiem czy to bug ale mogę dołączyć do wodnego kręgu pomimo nie zabicia dextera (tylko rozmowa).. oraz nie zrobiłem misji z fernando więc dziwne czy to zmienili? zaniosłem im tylko 3 odłamki do kluczu(zrobili go) a saturas odesłał mnie do vatrasa
Nawet w oryginalnym Returnie (cóż, przynajmniej na Rebalance xD) złożenie fragmentów ornamentu to jedyne wymaganie dla przyjęcia do Wodnego Kręgu.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Nie wiem czy to bug ale mogę dołączyć do wodnego kręgu pomimo nie zabicia dextera (tylko rozmowa).. oraz nie zrobiłem misji z fernando więc dziwne czy to zmienili? zaniosłem im tylko 3 odłamki do kluczu(zrobili go) a saturas odesłał mnie do vatrasa
Nawet w oryginalnym Returnie (cóż, przynajmniej na Rebalance xD) złożenie fragmentów ornamentu to jedyne wymaganie dla przyjęcia do Wodnego Kręgu.


Dzięki w sumie co smieszne nie wiem jakim cudem zbroja wodnego kręgu daje 50hp i jest minimalnie gorsza od zbroi za zabicia asmala! to jest niedorzeczne  :facepalm: nie było łatwo zrobić misje gildi zabójców na poziomie 19... w porównaniu do tego co robimy we kręgu spodziewałem się ze zbroja asmala będzie lepsza, haha a tu tylko jakaś notka z niego miecz gorszy 4x od mojego i słaby pancerz :(

Więc w sumie tylko exp się przydał z tych misji a szkoda bo jakiś fajny pancek pod zręke chciałem
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Co do stoiska za 5k, to ja zawsze daje te 5k golda za stoisko i idę do fortu azgan ,zawsze to więcej expa i itemków w R1.
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Co do stoiska za 5k, to ja zawsze daje te 5k golda za stoisko i idę do fortu azgan ,zawsze to więcej expa i itemków w R1.

No i pewnie masz racje  to aż 5k golda ale nic nie szkodzi na przeszkodzie pokuć więcej mieczy... tylko moim problemem jest to że ustawiłem sobie 25% przychodu złota więc muszę więcej pomęczyć :P
Zapomniałem kompletnie o zbroi z płytek to będzie dobra zbroja pod zręczność

Z misją przeklęta latarnai oddałem pierścień hannie ale nie mam żadnej opcji dialogowej u xardasa coś pominąłem?

 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Ale jeśli zapłacimy za stoisko, to nie tracimy aby możliwości zwerbowania Grimesa w 3 rozdziale? W takim wypadku obóz ciągle przynosi straty, więc może jednak warto się wstrzymać.
W przeklętej latarni oprócz znalezienia pierścienia trzeba jeszcze wejść w interakcję z białym pentagramem na górze. Dopiero wtedy będzie o to można zapytać.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Ale jeśli zapłacimy za stoisko, to nie tracimy aby możliwości zwerbowania Grimesa w 3 rozdziale? W takim wypadku obóz ciągle przynosi straty, więc może jednak warto się wstrzymać.
W przeklętej latarni oprócz znalezienia pierścienia trzeba jeszcze wejść w interakcję z białym pentagramem na górze. Dopiero wtedy będzie o to można zapytać.

Zwerbowanie grimesa? jeszcze w tym etapie gry nie byłem ale ja nie widzę związku między miksturą dla zurisa a grimesem więc dałem 5k golda ale na wszelki wypadek mam wcześniejszy zapis skoro mogę coś zjebać. ehh wiecznie niespodzianki w returningu

Jeśli kogoś interesuje co to alternatywne SI i nie wie to napisze że jest to coś w rodzaju nowych animacji np bandyci dysponują nowymi kombinacjami ataku i dzięki temu są groźniejsi i mniej przewidywalni

Apropo rapierów i szpad uwielbiam to! super sie nimi gra szczegolnie na mistrzu 60%  :trollface:
Poskładałem cienio z 2.3k hp za 1razem dzięki dośc fajnej sekwencji ataków
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Mraug

Mraug

Użytkownicy
posty264
Propsy27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1. Tu jak rozumiem idziesz pod zręczność. Te schematy są różnie w AB, na teraz niestety nie pomogę, wiem że w Jarku Franko ma lepszy, ale to długa droga.
2. Returningowym prosem to ja nie jestem, ale osobiście zawsze zostawiałem to na 2 rozdział żeby zrobić opcję z eliksirem, to bardziej opłacalne.
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
1. Tu jak rozumiem idziesz pod zręczność. Te schematy są różnie w AB, na teraz niestety nie pomogę, wiem że w Jarku Franko ma lepszy, ale to długa droga.
2. Returningowym prosem to ja nie jestem, ale osobiście zawsze zostawiałem to na 2 rozdział żeby zrobić opcję z eliksirem, to bardziej opłacalne.

Do jarku to chyba muszę zabić dextera(witaj deszczu ognia) i zrobić misję z fernando bo vatras pitoli że mam zanieść wiadomość do hagena ale jest już dośc łatwo jeszcze pozabijam co mogę wymaksuję trofea i do jarka trzeba iść kasy mam 15k a nawet nic nie kopałem rudy jeszcze

1.Co do karmy beliara, innosa to niestety zabijanie oraz kradzież kieszonkowa mocno nadwyrężyły moją karme u innosa mam ponad 100 u beliara i wziąłem jeden dar do zręczności mam nadzieję że będzie okazja na poprawę karmy innosa? zamierzam okraść całe khorinis!

A jakiś schemat na fajny miecz rzeczywiście by się przydał tylko gdzie to znaleźć :P trzeba pogooglować trochę może się znajdzie
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@Sorfarius No właśnie w 3 rozdziale jest quest z uformowaniem własnego obozu i żeby był on się w stanie utrzymać bez regularnych wpłat z twojej kieszeni, potrzebni są górnicy, w tym Grimes, a twórcy tak to super zrobili, że żeby móc go zwerbować, trzeba od niego wcześniej dostać klucz do pewnej skrzyni, a ten dostajesz tylko w ramach właśnie questa z eliksirem. No i ogólnie nie tracisz złota, do tego trochę zyskujesz i masz ostatecznie więcej expa, tylko później.
Karma Innosa w późniejszych rozdziałach będzie wchodzić sama, nawet się nie zorientujesz, jak będziesz miał trzycyfrową na plusie.
I pamiętaj, żeby skończyć misję Gallahada, zanim wsadzisz Fernando, bo inaczej będzie kupa. W każdym razie można z tym zaczekać mimo wszystko (choć nie ma po co), bo żeby u Hagena zacząć 2 rozdział wystarczy złożyć ornament i dać Vatrasowi list Dextera.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Bajer polega na tym ze zbroja asmala jest traktowana jako zbroja pod zreke wiec działa z nią pasek, z zbroja wodnego kregu nie dziala wiec wiesz jest gorsza i to dużo gorsza od tej od asmala
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
1.W 1 rozdziale w khorinis jedyny najlepszy dostępny miecz to ten od ramireza? nie mogę się dokopać do żadnej informacji o lepszej broni a taka przydała by się chodź by na bandytów
2.O co chodzi z tym ognikiem? warto go ulepszać? bawić się w to? daje mu bryłkę rudy po czym ma szukać ale on stoi i nic nie robi :P chyba nie wyszkolony więc sam nie wiem co z tym robić, zostało mi do zebrania bardzo dużo rzadszych zielsk ale nie jestem dość dobry w szukaniu dlatego spróbuję sobie pomóc na yt z lokalizacjami

 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Sheder

Sheder

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam

Ktoś mógłby mnie pokierować w zadaniu Przeklęta latarnia?
Wchodzę do wieży, dostaje adnotacje w dzienniku. Wchodzę na szczyt do szkieletu, dostaje 100 expa i kolejny wpis.
Schodzę niżej, zabieram srebrny pierścień 500 xp i wpis. Gadam z każdym na Ha na końcu z Hanna i oddaje pierścień i nie wiem co dalej.

Wyczytałem gdzieś że trzeba iść do Xardasa ale nie mam u niego żadnej kwesti dialogowej.

To z tego zadania dostaje się broń na nieumarłych pod zre?
 

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
jprd
udalo sie komus zakonczyc q ucieczka cliffa?
gosciu sie blokuje i ,biegnie w miejscu' , jak ja skocze na dol z zamku na drewno.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@Sheder
W przeklętej latarni oprócz znalezienia pierścienia trzeba jeszcze wejść w interakcję z białym pentagramem na górze. Dopiero wtedy będzie o to można zapytać.
I tak, poprawne (wymagające pod koniec 50 retoryki) wykonanie tego zadania da ci srebrną szpadę, dzięki której będziesz mógł zabijać duchy (broni na nieumarłych pod zrękę chyba nie ma, nie licząc specjalnych strzał).
@xxxspier1 No... trzeba pokombinować. To się da zrobić, ale to piekielnie trudne i jak cię to wkurzy, to olej tego questa, wczytaj wcześniejszego sejwa czy coś.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Sorfarius
Spoiler
W 1 rozdziale to niestety ten od ramireza to najlepszy miecz. Jeżeli chcesz lepszy to musisz przejść do drugiego rozdziału i wtedy kolejne co do obrazen i wymogów to:
1.Przepis od franka
2.Przepis za zadanie u Falka z polowaniem na potwory
3. Za zabicie przywódcy zębaczy obok obozu fajetha
4. Za zabicie nocnego lowcy (cieniostwor w kotlince obok wieży xardasa)
Nie pamiętam progów zręczności ale ten od Falka chyba wymaga 250 zręczności a za nocnego łowce to prawie najlepsza szpada wymaga 350
Jak zdobędziesz 375 to i dostaniesz się do fortu azgan to możesz okrasc rączkę ten z toba po tym zagada jak mu oddasz mieszek to dostaniesz klucz do jego skrzyni w której jest kolejny schemat na szpade
 

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@ardyn udalo mi sie za 1szym podejsciem, jak powiedziales, ze to wykonalne.
wszedlem na bloczek skalny, dokladnie gdzie stoi udar , cliff sprobowal mnie ,nasladowac' i spadl na dol (:  i q zrobiony.
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
1.Jadowity kieł duritana (od cieniostwora jak idziemy wzdłuż ścieżki od jaskini z bandytami cavalorna skręcamy w prawo i tam jest on) do czego on służy? do przepisu pewnie? bo u falka nie mam żadnej opcji oddania trofeum albo blokada na 2 rozdział?

Okradłem całe khornis wbiłem 25lvl 30k golda w plecaku 155zręki mistrz 1h oraz sporo retoryki zajęło mi 25h i to jeszcze nie wszystko ale zostawię sobie na wyjście z jarkendaru bo niema sensu latać ze słabym mieczem po wyspie khorinis, co smiesznie jeszcze nie wbiłem w 2 rozdział dexter czeka
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry