[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969844 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969844

Odpowiedzi 5178

Buub

Buub

Użytkownicy
posty302
Propsy53
  • Użytkownicy
@Esubane Zależy od ustawień na jakich grasz. Po co wybierać manę? Skoro bez wydawania ani jednego  PN, robiąc dokładnie zadania i zbierając wszystko można uzbierać 1200 many na wszystkie kręgi. Int to zawsze większy damage bez względu na % skalowania i czasami robi różnice. Na 5 PN/ lv i 150% obrony przeciwników ograłem Maga Wody i Nekromantę i damage z inta był bardzo potrzebny ze względu na dużą obronę mobów.

Mag ognia ma żałosny 5 krąg, dlatego opłaca się na nim 6 krąg wziąć. Na magu wody i nekro to nie ma sensu. Niestety za słabe te czary 6 kręgu w AB...
 

furlon

furlon

Użytkownicy
posty70
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ponawiam pytanie jak zdjac klatwe pradawnych bo jak stoje przy pulpicie w swiatyni prawdy to klatwa nie zostaje zdjeta
 

Filipiaszek

Filipiaszek

Użytkownicy
posty15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy nic nie zepsuję zaczynając wątek orków dopiero w 4 rozdziale ? Wolałbym zrobić go razem ze smokami i mieć całe GD z głowy.     
PS. Neoras nie ma u mnie opcji nauki tej specjalnej mikstury na manę z jaj pełzaczy i serc golemów
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Pogadaj przynajmniej z Jerganem w ramach zadania Garonda przed 4 rozdziałem, bo potem będzie kaput. Znaczy, może przeżyje, ale ryzyko jest spore.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Opos123

Opos123

Użytkownicy
posty21
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy jak już raz wziąłem dary od beliara (tzn. te 100 wytrzymałości itd. ) to już nie mogę brać tego od innosa ? Jak moge to w której kapliczce?

Gościu , w Ab można tylko od jednego boga brać tak czy siak , i zmienić nie możesz tego(dana klasa jest przypisanaa do danego Boga np. Mag wody bierze od beliara. W ret2.0 mogłeś brac od innosa a takze od beliara i byly inne wartosci np. 5 zreki od jednego a od drugiego 10 itp. ale tow ret2.0. Skoro pytasz w Temacie AB to dalem ci odpowiedz. Bierzesz albo inte grajac magiem , albo dana statystyke jak zreka czy sila grajac wojem pod to.

Na RPG Russia widziałem porady by brać manę. Jako mag ognia sobie wziąłem manę i daje +20 (w grze pisze +15, jest błąd). Przynajmniej jako mag ognia i wody warto mane brać bo skalowanie z intem to tylko 50%. Łatwiej wbić progi na V i VI krąg wtedy. Jako Guru albo necro lepiej inta bo się dobrze z intem te spelle skalują.

INT nie daje aż tak dużo dmg z tego co widzę, bo Duża Kula Ognia z założonym kosturem arcymaga (160 int) bije za 2288 obrażeń, zaś bez niego za 1940. Jeśli tak duża ilość INT to tylko 10-15% różnicy w obrażeniach to nie ma sensu się brandzlować w minmaxowanie tego parametru, lepiej wbijać mane (winka, dary itp.) zeby stykło na więcej deszczy ognia naraz.

BTW wbiłem właśnie V krąg na magu ognia i powiem, że trochę bida z tym spellem. DKO bije za przeszło 2k obrażeń a ten nowy spell z V kręgu ledwo 850. Idzie go spamować wprawdzie ale i tak herszta orków dużo łatwiej ubić z DKO. niż z tego. To już wolę nawet spamować małą burzę która obecnie wali po 600 i kosi kilku przeciwników naraz.


Z tego co piszesz to w sumie masz rację ale jeżeli grasz na dużej ilości pn na level to manę możesz dobić easy więc lepiej inta ,za małe ilości pn na level oczywistym jest ,ze bierze się manę z kapliczek .Zależy to w sumie od ilosci pn na level tak mi się wydaje.(wiem napewno ,ze nie ma sensu brać innych statystyk niż Mana,inta,Sila,zreka)
 

oskar378

oskar378

Użytkownicy
posty200
Propsy7
  • Użytkownicy
Czy moze mi ktos powiedziec w ktora strone do tp do doliny cieni ? noz kur#a nie moge znalesc, no nie i h@j... :(
 

PablooooSSS

PablooooSSS

Użytkownicy
posty22
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy będzie jeszcze jakaś szata dla maga lepsza od tej którą zdobywamy po zaginionym bracie
 

Rumby

Rumby

Użytkownicy
posty96
Propsy40
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć,

Gdzie znajduje się przełącznik, żeby otworzyć skrytkę w domu Lehmara? Przeklikałem dosłownie wszystko - każdą lampę, kominek, ścianę i nie mogę znaleźć...

@Edit: jak by ktoś szukał - lewa strona kominka, trzeba stanąć plecami do ściany.
 

furlon

furlon

Użytkownicy
posty70
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ponawiam prosbe jak zdjac klatwe pradawnych stoje w  swiatyni prawdy przy pulpicie i nic
 

Rockplat

Rockplat

Użytkownicy
posty108
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
ponawiam prosbe jak zdjac klatwe pradawnych stoje w  swiatyni prawdy przy pulpicie i nic
A przeszedłeś przez ten teleport do czyśćca? Bo tam powinno się zdjąć klątwe pradawnych
 

oskar378

oskar378

Użytkownicy
posty200
Propsy7
  • Użytkownicy
Bo ja pierwszy raz doline cieni robie. Miasto umarlych to khorinis ? i gdzie jest ur grom ?
 

Rockplat

Rockplat

Użytkownicy
posty108
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Bo ja pierwszy raz doline cieni robie. Miasto umarlych to khorinis ? i gdzie jest ur grom ?
Tak, Dolina Cieni to  przekopiowana część Khorinis. Od wykopalisk magów wody do słonecznego kręgu
 

Fanatykox

Fanatykox

Użytkownicy
posty54
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy zabicie wszystkich w obozie bandytów będzie miało jakikolwiek wpływ na późniejszą rozgrywkę ?
 

Rockplat

Rockplat

Użytkownicy
posty108
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy zabicie wszystkich w obozie bandytów będzie miało jakikolwiek wpływ na późniejszą rozgrywkę ?
Raczej nie, bo potem orkowie atakują obóz. Być może potem Snaf się w Khorinis nie pojawi ale to nie jest zbytnio wazna postać w Khorinis
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@Fanatykox Powinieneś zostawić Thorusa i Scatty'ego, reszta wielkiego znaczenia nie ma. Co prawda w 5 rozdziale dostaniesz dodatkowego expa, jeśli przeżyją Tom, Fisk, Miguel i Snaf, ale nie są to jakieś wielkie ilości.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

ExCluzivee

ExCluzivee

Użytkownicy
posty66
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzieś tutaj na forum widziałem jak ktoś napisał taki "trick" nie wiem jak to nazwać, ale pozwalało to okradać z włączonym AST bez wchodzenia w skradanie czy ktoś wie może jak to zrobić?
 

Buub

Buub

Użytkownicy
posty302
Propsy53
  • Użytkownicy
Wiem, że po uzyskaniu Mistrza w okradaniu - 60 mozna okradać bez skradania. Bądź też dopiero na 100, nie pamietam. Bez AST również można okradać bez skradania. Bugów żadnych nie znam.
 

Susdam

Susdam

Użytkownicy
posty96
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ja mam włączone AST i okradam bez skradania, nie jestem wstanie jednoznacznie określić, bo AST włączyłem dość późno, ale chyba jak masz kradzież rozwiniętą na 100 (lub 60 - testować) to możesz okradać bez skradania.
Na kradzież jeszcze ma wpływ zręczność, możliwe, że to jest od jakiegoś pułapu zręczności, trudno mi powiedzieć, bo jak już pisałem, AST włączyłem dość późno
 

oskar378

oskar378

Użytkownicy
posty200
Propsy7
  • Użytkownicy
Gdzie jest Ur-Grom ? bo obok skrzyni ani nawet namiotu go nie widze

Post połączony: 2019-04-17, 19:27
Inne pytanie, jak uzywac runy krotkiej teleportacji ? bo co nie zrobie yo Bezi tylko ramionami wzrusza, a jestem w miescie umatlych i stoje przed taka przepascia z kolcami a za nia jest pokoj pewnie z jakims wlacznikiem i nie mam jak sie tam dostac
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Celuj PPM-em, jak przy strzelaniu z łuku.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry