[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969828 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969828

Odpowiedzi 5178

aranes010

aranes010

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ktos mi wytlumaczy jak mam zrobic questa rekopisy xardasa?
Gram nekromanta wiec nie moge wejsc do klasztoru, da sie wejsc jakos bez bugowania ?
I czy oplaca sie cos dawac w sile jako nekro ? W g2 gralem z 5 lat temu i nie ukrywam ze na tym modzie cholernie ciezko mi sie gra. Zadnego questa nie moge wykonac bo nikogo nie moge pokonac, kazdemu bije po 5 a padam na 2 hity...
 

Esubane

Esubane

Użytkownicy
posty52
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak wziąć VI krąg na magu ognia? Mam 1200 many, IV akt (smoki ukatrupione ale nie zaczynam jeszce 5 aktu), próbowalem wyuczyć się wszystkich run u parlaya ale nic, pyrokar dalej ma tylko opcje błogosławieństwo i kradzież. Karras też niczego nie uczy.
 

Cain12

Cain12

Użytkownicy
posty12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Jak wziąć VI krąg na magu ognia? Mam 1200 many, IV akt (smoki ukatrupione ale nie zaczynam jeszce 5 aktu), próbowalem wyuczyć się wszystkich run u parlaya ale nic, pyrokar dalej ma tylko opcje błogosławieństwo i kradzież. Karras też niczego nie uczy.

Z tego co pamiętam jak grałem MO Vatras uczy VI kręgu, oczywiście mogę się mylić lub może być inny sposób, jednak u mnie to Vatras na statku już na Irdorath pokazał VI krąg.
 

Robharek

Robharek

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie, jak w AB dostać Ulu Mulu?
 

Cain12

Cain12

Użytkownicy
posty12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Mam pytanie, jak w AB dostać Ulu Mulu?
Najpierw musisz rozpocząć od wejścia pod świątynię śniącego dostaniesz wpis jak tylko zblizysz się do wejścia.
Kolejna część czyli idziesz do Ur-Shaka, który Ci powie o najemnikach orków w miejscu gdzie normalnie był ognisty smok czyli cytadeli tam musisz wykonać dosłownie jedno zadanie i gotowe.

Post połączony: 2019-04-21, 14:03
Trafił mi się bug w zadaniu "Nekromanta w Khorinis". Mianowicie po walce z Daronem nie mam żadnej opcji dialogowej z Xardasem, przez co nie mogę dalej ruszyć tego zadania. Próbowałem w jakiś sposób to naprawić w gve, lecz nie mogłem znaleźć linijki odpowiadającej za ten trigger.
Czy wie ktoś jak mógłbym to naprawić?
Z tego co pamiętam dialog należy przeprowadzić z Vatrasem nie Xardasem, pozdrawiam.
 

Robharek

Robharek

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem, bo mogę zdjąć biżuterię, no i pasy, ale nie mogę założyć ich z powrotem, tak jak każdych innych nie wiem czemu...ktoś pomoże?
 

Susdam

Susdam

Użytkownicy
posty96
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam problem, bo mogę zdjąć biżuterię, no i pasy, ale nie mogę założyć ich z powrotem, tak jak każdych innych nie wiem czemu...ktoś pomoże?

Jaką masz wersje skryptów? Bo z tego co kojarzę, to ten bug był już dawno naprawiony.
Osobiście nie miałem tego problemu, ale spróbuj zdjąć, wyłączyć grę, włączyć i wtedy spróbuj założyć nowe.
 

Enaxe

Enaxe

Użytkownicy
posty102
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jest jakaś taktyka, żeby wyciągać smocze zębacze pojedynczo? Jak są grupą to od razu wszystkie się rzucają, a w drugim rozdziale 4 zębacze na klatę to słaba opcja.
 

Susdam

Susdam

Użytkownicy
posty96
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jest jakaś taktyka, żeby wyciągać smocze zębacze pojedynczo? Jak są grupą to od razu wszystkie się rzucają, a w drugim rozdziale 4 zębacze na klatę to słaba opcja.

Ciężka sprawa, raczej biegają razem, nie pamiętam dokładnie, czy wszystkie zadania ze smoczymi zębaczami musisz wykonywać od razu w drugim rozdziale, niektóre możesz zostawić sobie na później.
Jeśli koniecznie musisz je zrobić teraz, a nie dajesz rady wziąć ich na klatę, to będziesz musiał je zbloczyć o jakiś kamień, drzew ect. ale najlepiej wejść na jakies podwyższenie, gdzie cię nie sięgną i strzelać do nich z dystansu.
Nie bój się bugować potworów, returning jeszcze ci pokaże, że niektórych bossów będziesz musiał zbugować, bo będziesz padał na 2/3 hity xdd
 

Enaxe

Enaxe

Użytkownicy
posty102
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jest jakaś taktyka, żeby wyciągać smocze zębacze pojedynczo? Jak są grupą to od razu wszystkie się rzucają, a w drugim rozdziale 4 zębacze na klatę to słaba opcja.

Ciężka sprawa, raczej biegają razem, nie pamiętam dokładnie, czy wszystkie zadania ze smoczymi zębaczami musisz wykonywać od razu w drugim rozdziale, niektóre możesz zostawić sobie na później.
Jeśli koniecznie musisz je zrobić teraz, a nie dajesz rady wziąć ich na klatę, to będziesz musiał je zbloczyć o jakiś kamień, drzew ect. ale najlepiej wejść na jakies podwyższenie, gdzie cię nie sięgną i strzelać do nich z dystansu.
Nie bój się bugować potworów, returning jeszcze ci pokaże, że niektórych bossów będziesz musiał zbugować, bo będziesz padał na 2/3 hity xdd

Akurat z tym bugowaniem to udało mi się przejść na koszmarze bez żadnego bugowania, tylko spamowałem demonami, które każdemu bossowi na hita brały 2k hp i grę skończyłem w 130h xd. Pytałem się o zębacze, bo mam wrażenie, że istniał sposób żeby je wyciągać. Głównie chodzi mi tutaj o farmienie, ale też o zadanie od Fajetha, bo przy wieży są 3 i stoją za blisko siebie.
 

Susdam

Susdam

Użytkownicy
posty96
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jest jakaś taktyka, żeby wyciągać smocze zębacze pojedynczo? Jak są grupą to od razu wszystkie się rzucają, a w drugim rozdziale 4 zębacze na klatę to słaba opcja.

Ciężka sprawa, raczej biegają razem, nie pamiętam dokładnie, czy wszystkie zadania ze smoczymi zębaczami musisz wykonywać od razu w drugim rozdziale, niektóre możesz zostawić sobie na później.
Jeśli koniecznie musisz je zrobić teraz, a nie dajesz rady wziąć ich na klatę, to będziesz musiał je zbloczyć o jakiś kamień, drzew ect. ale najlepiej wejść na jakies podwyższenie, gdzie cię nie sięgną i strzelać do nich z dystansu.
Nie bój się bugować potworów, returning jeszcze ci pokaże, że niektórych bossów będziesz musiał zbugować, bo będziesz padał na 2/3 hity xdd

Akurat z tym bugowaniem to udało mi się przejść na koszmarze bez żadnego bugowania, tylko spamowałem demonami, które każdemu bossowi na hita brały 2k hp i grę skończyłem w 130h xd. Pytałem się o zębacze, bo mam wrażenie, że istniał sposób żeby je wyciągać. Głównie chodzi mi tutaj o farmienie, ale też o zadanie od Fajetha, bo przy wieży są 3 i stoją za blisko siebie.

Akurat te sztuki, zawsze chodzą razem - mi przynajmniej nie udało się ich wyciągnąć, ale chyba padną na jedną małą burze ognia.
PS: wcześniej zagadaj jeszcze do Bilgota i wyraź chęć wyprowadzenia go z koloni, to pojawi się boss zębaczy, wylecą z niego pazury, które są potrzebne do zadaniu u Lutetro.
 

Filipoj

Filipoj

Użytkownicy
posty48
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Falk nie chce ze mną rozmawiać, bo przypadkowo zepsułem zadanie ze strzałami, a zbyt daleko byłem od sejwa to odpuściłem. Teraz jest mi potrzebny do questa z zadaniem wodnego kręgu. Niepamięc nie działa na niego. Co moge z tym zrobić?
 
,,Śmierć to pojęcie względne''

Susdam

Susdam

Użytkownicy
posty96
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Falk nie chce ze mną rozmawiać, bo przypadkowo zepsułem zadanie ze strzałami, a zbyt daleko byłem od sejwa to odpuściłem. Teraz jest mi potrzebny do questa z zadaniem wodnego kręgu. Niepamięc nie działa na niego. Co moge z tym zrobić?

Przychodzą mi do głowy 3 rzeczy:

1. Użyć amnezji
2. Pobić go i użyć amnezji
3. Modyfikacja zapisu przez GVE - znaleźć to zadanie i zaznaczyć na wykonane prawidłowo (nie pytaj jak, sam będziesz musiał poszukać odpowiedniej linijki.
 

XxGuruxX

XxGuruxX

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem,mianowicie nie mogę znaleźć przepisu an orkowy alkohol do zadania Badnania Salandrila na drakkarze orków ani nigdzie indziej,wie ktoś może gdzie jest ten przepis?A może został nawet usunięty w AB?
 

Filipoj

Filipoj

Użytkownicy
posty48
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Amnezja to czar?
Jeśli tak, gdzie mogę go zdobyć w 2. rozdziale?
 
,,Śmierć to pojęcie względne''

Esubane

Esubane

Użytkownicy
posty52
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co do zębaczy to returning zmienił ich zachowanie - w niezmodowanej grze zębacz najpierw spokojnie i powoli idzie w twoją stronę, a taktyka walki polega na wyciąganiu po jednym. Tak nawet gadają myśliwi w obozie Falka.

Tymczasem w R2.0 jest tak, że nie reagują zupełnie, a jak już zareagują to jest od razu atak i to całego stada. Nie ma szans wyciągać po jednym.

Ponawiam pytanko o zdobycie szóstego kręgu dla Maga Ognia. Mam 1202 pkt many, próbowałem u Vatrasa (nie ma takiej opcji), próbowałem nawet aktywować sobie piąty akt (smoki mam martwe, wystarczy pogadać z garondem) nadal nic. Nie gram na SNC, wiem że tam trzeba 1300 many na szósty krąg. Czyżby coś pozmieniali i tej many trzeba mieć więcej jak 1200?
 

Roberto171

Roberto171

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam wszystkich, mam problem, jeden z wielu jak to widzę bywa z returningiem, ale zwykle radziłem sobie jakoś, ale teraz już szlag mnie trafia, bo kręce się w kółko.. Chce ruszyć wątek orków i muszę podejść pod świątynie śniącego, a tu dla mnie jest zagadka, bo gdzie to się znajduje?  Dziwnym trafem G2 przeszedłem kilka razy, a G1 chyba tylko raz dawno temu i za cholere tego nie pamiętam. Stawiałem na stary obóz bractwa, ale tam jest tyle "mobów", że obstawiam tą lokacje na późniejsze etapy... albo ten duży obóz orków przy wieży xardasa, ale też ich tam pełno, dałbym sobie radę, ale czyszczenie tego długo by zajeło.. czy to chodzi o te lokacje? Szukałem też Urshaka i też nie mogłem go znaleźć... liczę na to, że pojawi się dopiero jak zaktualizuje tego questa ze świątynią... niby ma być w pobliżu starej wieży Xardasa i boje się, że jeden z moich minionów go gdzieś tam przypadkiem utłukł.
 

Esubane

Esubane

Użytkownicy
posty52
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Świątynia Śniącego to lokacja przeznaczona na IV rozdział. Odpuść sobie to wcześniej, bo tam hasają nieumarłe orki i demoniczne pany wojny co mają po 10k HP i zmiatają postać na 2 strzały.

I lokacja jest niedaleko wieży Xardasa właśnie. W tym dużym obozie Orków oni nie są agresywni, można obok nich iść i nic nie robią. Są też nieśmiertelni także nawet nie startuj (tzn ten obóz za mostem)
 

xDeus17174

xDeus17174

Użytkownicy
posty164
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wojownik 2H dobrze sobie poradzi na koszmarze, czy inna klasa lepiej sobie da radę?
 

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Jak łucznikiem grać na szkielety mam przeszywający strzał ale dalej mało im odbieram;/.
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry