[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 970428 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 970428

Odpowiedzi 5178

MaRsXzU

MaRsXzU

Użytkownicy
posty55
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czemu nie mogę tabliczek czytać? Nauczyłem się języka wojowników, po kliknięciu nic się nie dzieje.
 

Fanatykox

Fanatykox

Użytkownicy
posty54
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie jest Gonzales w lesie assasynów, na necie jest napisane, że powinien siedzieć przy ognisku tylko, że u mnie go tam nie ma. To jest ognisko to, które jest zaraz po wyjściu z jaskini czy inne ?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@MaRsXzU Kuźwa. Dom Vatrasa. Jest w dialogu, jest pod H, ale każdemu trzeba tłumaczyć.
@Fanatykox Ale przyprowadziłeś go do wejścia?
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Fanatykox

Fanatykox

Użytkownicy
posty54
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Jao ahh ok nie doczytałem, dobra dotarłem, i mam tylko jedną opcję, żeby walczyć nie powinien ich być czasem 2 ?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Nie wolno ci zabijać asasyna w jaskini.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Filipoj

Filipoj

Użytkownicy
posty48
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Witam. Mam problem z wodnym kręgiem.
Nie mam żadnej opcji dialogowej z Vatrasem, Saturasem, Laresem, Hagenem czy kimkolwiek związanym z WK.
Ukończyłem wątek Dextera, handlarza broni oraz ornamentów dla Nefariusa. Gram jako nekromanta. Z kim powinienem porozmawiać? Całe Khorinis oczyściłem, questy zrobiłem, nie wiem jak popchnąć grę do przodu.

Post połączony: 2019-04-18, 19:19
Ostatni wpis w dzienniku jest taki, że Saturas nie da mi pierścienia dopóki nie wbije z listem od Vatrasa.
 
,,Śmierć to pojęcie względne''

Esubane

Esubane

Użytkownicy
posty52
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak zrobić tego questa z bronią dla Gonzalesa (w GD nazywa się Przewaga Taktyczna)

Gdzie jest ta grupka elitarnych orków?
W promieniu 100 metrów od murów zamku wyrżnąłem orki co do jednego, hosh pak też wącha kwiatki od spodu. W dzienniku pisze że mają być blisko jakiejś wieży strażniczej. Tam tych wież jest kilka.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Na półkach skalnych za Hosh-Pakiem są rozmieszczeni kusznicy. Na jednej jest też jaskinia z hersztem.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Filipoj

Filipoj

Użytkownicy
posty48
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
I jeszcze, wie ktoś może gdzie jest kamień runiczny (do tp) przy farmie Onara? Na prawdę, mój autyzm mnie dobija i nie mogę go znaleźć
 
,,Śmierć to pojęcie względne''

Rockplat

Rockplat

Użytkownicy
posty108
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
I jeszcze, wie ktoś może gdzie jest kamień runiczny (do tp) przy farmie Onara? Na prawdę, mój autyzm mnie dobija i nie mogę go znaleźć
Na północ od jaskinii z polnymi bestiami gdzie byliśmy z Festerem i na południe od Pepe
 

ExCluzivee

ExCluzivee

Użytkownicy
posty66
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co do kradzieży z AST bez skradania to u mnie wyszło tak, że po wbiciu 100 poziom bez skradania mogłem okradać. Co do zręczności to nie wiem czy jest jakiś pułap
 

MaRsXzU

MaRsXzU

Użytkownicy
posty55
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Istnieje jakiś protip na tych poszukiwaczy? Na 3 spelle mnie kładą i te teleporty poje****

@edit
Dobra, wyłączenie AI usuwa tą teleportacje.
 

Fanatykox

Fanatykox

Użytkownicy
posty54
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mimo, że cofnąłem zapis to nadal nie mam opcji innej niż walka, jakaś misja może potrzebna jesT?
 

Enaxe

Enaxe

Użytkownicy
posty102
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jakiego przedmiotu potrzeba i gdzie go można znaleźć, żeby otworzyć schowki u piratów ( za Garretem i w tej tawernie małej )?
 

Buub

Buub

Użytkownicy
posty302
Propsy53
  • Użytkownicy
Kluczy potrzeba. Wykonując zadania dla piratów, u karczmarza konkretnie.
 

Cain12

Cain12

Użytkownicy
posty12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Witam, mam pytanie odnośnie zadania z wątku orków "cienie przeszłości" wybiłem wszystko w SŚ i znalazłem jeden zwój odnośnie tego szamana przy tej "windzie" z g1 w takim pokoiku z wazonami i teraz pytanie gdzie jest ten drugi zwój, może ktoś łopatologicznie mi wytłumaczyć ? 2 godziny biegania i nic nigdzie go nie ma.
@edit notatka nie zwój, bo dziewczyna mnie zaraz zabije za takie określenie
 

Robharek

Robharek

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie, gdzie znajduje się amulet z zadania "w poszukiwaniu relikwii" bo już mam 2 pierścienie
 

Cain12

Cain12

Użytkownicy
posty12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Mam pytanie, gdzie znajduje się amulet z zadania "w poszukiwaniu relikwii" bo już mam 2 pierścienie

Jeśli grałeś w g2 zwykłe to powinieneś wiedzieć gdzie jest skarbiec gildii złodziei obok niego stoi wrak statku gdybyś nie mógł podnieść kliknij V ewentualnie w pobliżu przeklętej latarni morskiej z questu od Jacka na pewno zauważysz z portu khorinis :)
 

Susdam

Susdam

Użytkownicy
posty96
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam pytanie, gdzie znajduje się amulet z zadania "w poszukiwaniu relikwii" bo już mam 2 pierścienie

Jeśli grałeś w g2 zwykłe to powinieneś wiedzieć gdzie jest skarbiec gildii złodziei obok niego stoi wrak statku gdybyś nie mógł podnieść kliknij V ewentualnie w pobliżu przeklętej latarni morskiej z questu od Jacka na pewno zauważysz z portu khorinis :)

może tak, popłyń do nawiedzonej latarni (zadanie Jacka) jak już będziesz na tej wysepce to wypatruj wrak statku, jak już go widzisz to wskocz do wody, mniej więcej w połowie drogi na dnie będzie leżał amulet, podniesiesz go PPM
PS: musisz mieć wykonane zadanie dla Farima (ten rybak w porcie) z jedzeniem dla niego.

Post połączony: 2019-04-20, 19:02
Witam, mam pytanie odnośnie zadania z wątku orków "cienie przeszłości" wybiłem wszystko w SŚ i znalazłem jeden zwój odnośnie tego szamana przy tej "windzie" z g1 w takim pokoiku z wazonami i teraz pytanie gdzie jest ten drugi zwój, może ktoś łopatologicznie mi wytłumaczyć ? 2 godziny biegania i nic nigdzie go nie ma.
@edit notatka nie zwój, bo dziewczyna mnie zaraz zabije za takie określenie

Jak dokładnie przeszukałeś świątynie to zobacz, czy nie masz tablicy orków (wygląda jak tablica starożytnych)
Jak jej nie masz to włącz ognika i przejdź się po świątyni jeszcze raz, ognik powinien ja znaleźć (jezli jest nauczony podnoszenia notatek), dokładnie ci nie powiem gdzie są, bo sam nie wiem, ognik właśnie mi znalazł.

Post połączony: 2019-04-20, 19:03
Istnieje jakiś protip na tych poszukiwaczy? Na 3 spelle mnie kładą i te teleporty poje****

@edit
Dobra, wyłączenie AI usuwa tą teleportacje.

może za szybko zacząłeś 3R i masz postać za słabą? Ja nigdy nie miałem z nimi kłopotów.

Post połączony: 2019-04-20, 19:05
Co do kradzieży z AST bez skradania to u mnie wyszło tak, że po wbiciu 100 poziom bez skradania mogłem okradać. Co do zręczności to nie wiem czy jest jakiś pułap

A wydawało mi się dzisiaj, że od 90 nie trzeba się skradać.
Zręczność, jak to zręczność, wpływa na powodzenie kradzieży.
 

K.

K.

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Trafił mi się bug w zadaniu "Nekromanta w Khorinis". Mianowicie po walce z Daronem nie mam żadnej opcji dialogowej z Xardasem, przez co nie mogę dalej ruszyć tego zadania. Próbowałem w jakiś sposób to naprawić w gve, lecz nie mogłem znaleźć linijki odpowiadającej za ten trigger.
Czy wie ktoś jak mógłbym to naprawić?
 


0 użytkowników i 4 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry