Własny biznes 33539 161

O temacie

Autor Werewolf

Zaczęty 21.01.2015 roku

Wyświetleń 33539

Odpowiedzi 161

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
No własnie. Myśle nad otworzeniem własnego biznesu. Problem w tym, że Kutno to duże miasto jest - wiekszosc rzeczy jest, a reszta raczej niezbyt potrzebna. Także jeśli mialoby to przynosic zysk to musialby byc to pomysl baaardzo trafiony. Lokal to nie problem. Pieniądze - mam. Co o tym myslicie? Moze macie jakis pomysl?
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
Sklep komputerowy :D, wiesz gry, części, itp xD
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Nie, to nie wypali. Na pewno nie. Nie ma w Kutnie tyle osob grajacych, a wszyscy co są kupują na internecie ( w tym ja, po prostu wychodzi taniej o wiele i takie cos sie bardziej oplaca anizeli zamawiac w sklepie czy kupowac).
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Lansjer

Lansjer

Rzeka
posty808
Propsy502
ProfesjaLvl designer
  • Rzeka
xD
 

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
No dobra :D, ale jeśli chcesz mieć biznes, to najlepiej taki, w którym robisz to co lubisz :D
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
ale jeśli chcesz mieć biznes, to najlepiej taki, w którym robisz to co lubisz
Możesz sprzedawać wpierdol.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
No dobra , ale jeśli chcesz mieć biznes, to najlepiej taki, w którym robisz to co lubisz
Nie zawsze to co lubie idzie w parze z zarobkiem. Przykladowo od dawna myśle o sklepie ze sprzętem i ciuchami do sportów walki ze sklepem online także. Sam wiem po sobie i moich kolezkach, ze jak cos potrzebujemy to zamawiamy przez internet, a w przypadku rekawic czy ciuchow moze taniej wyszloby na miejscu. Ale znowu w Kutnie nie ma tylu trenujących osób aby to wypalilo. Może w Warszawie (choć tam jest rynek zdominowany przez Manto i inne firmy) lub we Wrocławiu, ale nie w Kutnie.

Cytuj
Cytujale jeśli chcesz mieć biznes, to najlepiej taki, w którym robisz to co lubisz Możesz sprzedawać wpierdol.
Aztek, pytam poważnie :F
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

mathsicist

mathsicist

Użytkownicy
posty209
Propsy269
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Według mnie najlepszy jest z pozoru najchujowszy interes, jak na przykład: skup i sprzedaż palet, produkcja zniczy, lampionów, "produkcja"  (z braku lepszego słowa) wyrobów leśnych. Znam ludzi, którzy na tym robię dobre pieniędzy, a nie przemęczają się za bardzo. Zapotrzebowanie na tego typu rzeczy jest zawsze i ciągle rośnie.
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zostaje jeszcze walenie w worek na zlecenie :F Możesz rozszerzyć swoją działalność na Internet, skoro 'tam wszyscy kupują'. Nie jestem w tej dziedzinie ekspertem, ale to wydaje mi się w miarę logiczne :v
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
... Aztek. Idź graj dalej w CS'a, co? :D Ranga Ci tam nie spadla? :D

Koniec offtopu!! 
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Lansjer

Lansjer

Rzeka
posty808
Propsy502
ProfesjaLvl designer
  • Rzeka
Szczerze, to są marne szanse, że od razu będziesz miał profit... Przede wszystkim biznesu nie zakłada się samemu, ale kto nie próbuje nigdy nic nie osiągnie.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
... Aztek. Idź graj dalej w CS'a, co? :D Ranga Ci tam nie spadla? :D

Koniec offtopu!!

Sprzedawaj yangi z metina, jest popyt. Można zarobić ładne sumki :P

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
Przede wszystkim biznesu nie zakłada się samemu
Ciekawe, bo dziś powiedział mi pewien osobnik w pracy (on akurat jest z firmy zewnetrznej, ma swoją dzialalnosc) żeby żadnego wspolnika i nikogo takiego nie brać, nie wierzyć, bo on żałuje. I kilka jeszcze takich przypadków spotkalem :)

Post połączony: 2015-01-21, 21:33
Cytuj
Cytat: Werewolf w Dzisiaj o 21:28... Aztek. Idź graj dalej w CS'a, co? Ranga Ci tam nie spadla?

Koniec offtopu!!
Sprzedawaj yangi z metina, jest popyt. Można zarobić ładne sumki
Nie znam sie na tym. Nie gralem. Nie wiem nawet co to jest. Nie. :D
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Lansjer

Lansjer

Rzeka
posty808
Propsy502
ProfesjaLvl designer
  • Rzeka
Cytuj
Ciekawe, bo dziś powiedział mi pewien osobnik w pracy (on akurat jest z firmy zewnetrznej, ma swoją dzialalnosc) żeby żadnego wspolnika i nikogo takiego nie brać, nie wierzyć, bo on żałuje. I kilka jeszcze takich przypadków spotkalem 
W przypadku kiedy nie masz doświadczenia, zakładanie czegokolwiek samemu wydaję mi się nierozsądne.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
CytujCiekawe, bo dziś powiedział mi pewien osobnik w pracy (on akurat jest z firmy zewnetrznej, ma swoją dzialalnosc) żeby żadnego wspolnika i nikogo takiego nie brać, nie wierzyć, bo on żałuje. I kilka jeszcze takich przypadków spotkalem W przypadku kiedy nie masz doświadczenia, zakładanie czegokolwiek samemu wydaję mi się nierozsądne.
Zależy w co sie pchasz. Możesz założyć coś, co tak naprawde bedzie prosperowac samo, bedziesz mial to w dupie - bedziesz szefem - tylko po prostu zatrudnisz ludzi od tego. Dobrym przykladem jest szwalnia, zaklad krawiecki itd. Niedawno w miescie otworzyl chlopaczyna pare lat starszy ode mnie, pozatrudnial 10 bab, pokupował maszyny i wszystko idzie samo - on tylko tam zaglada raz na tydzien, a hajs płynie. Myśle o czyms podobnym.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Lansjer

Lansjer

Rzeka
posty808
Propsy502
ProfesjaLvl designer
  • Rzeka
Zobaczysz jak się zakłada biznes w naszym kraju to się rozmyślisz :D 
 

Zagłoba

Zagłoba

FatDragon Game Dev.
Jestę Hrabią Burkina Faso
posty428
Propsy308
ProfesjaNierób
  • FatDragon Game Dev.
  • Jestę Hrabią Burkina Faso
Werewolf - pracowałeś kiedyś dla kogoś / u kogoś ? Mam tu na myśli nawet pracę jako sprzedawca na kasie w stacji benzynowej. Najlepiej popracuj chociaż pół roku u kogoś, nabędziesz odpowiednich nawyków i będziesz wiedział jak wygląda prowadzenie własnego biznesu od kuchni. Jeżeli nigdy nie byłeś nigdzie zatrudniony ?,  to zakładanie własnego biznesu nie posiadając doświadczenia to jak porywanie się z motyką na słońcę.

Lansjer - nie psiocz. Są owszem bardziej przyjazne kraje pod tym względem, ale dla chcącego nic trudnego.
I jeszcze jedno: pośpiech przy podejmowaniu decyzji dot. rodzaju zakładanego biznesu jest jak najbardziej niewskazany.
 
Tanio sprzedam używaną  k.graficzną Nvidia GTX650 4096mb.

Gerry Rafferty

Gerry Rafferty

O.D.A.L.
posty478
Propsy839
Profesjabrak
  • O.D.A.L.
Jeśli nie masz nawet pomysłu w czym chcesz zrobić biznes, nawet nie zawracaj sobie tym głowy. A jeśli naprawdę chcesz to zadaj sobie pytanie, na czym się znasz i w czym jesteś dobry. Bo mieć hajs na lokal to nie sztuka, jeśli bardzo chcesz to zrób monopolowy i na pewno nie zginiesz, nieważne jaka konkurencja.

Ale generalnie. Znajdź pracę, jakąkolwiek i zobacz jak "biznes" wygląda od środka, a potem zastanawiaj się nad własnym. Zanim utoniesz w jebanych kurwa papierkach, podpisach i ptaszkach (wiem że pewnie teraz papierki nie wyglądają na wielkie zagrożenie życia i zdrowia i nie są tak przerażające ale naprawdę są, dowodem na to jest mój alkoholizm i uzależnienie od nikotyny)

Post połączony: 2015-01-21, 23:58
Cytuj
CytujCiekawe, bo dziś powiedział mi pewien osobnik w pracy (on akurat jest z firmy zewnetrznej, ma swoją dzialalnosc) żeby żadnego wspolnika i nikogo takiego nie brać, nie wierzyć, bo on żałuje. I kilka jeszcze takich przypadków spotkalem W przypadku kiedy nie masz doświadczenia, zakładanie czegokolwiek samemu wydaję mi się nierozsądne.
Zależy w co sie pchasz. Możesz założyć coś, co tak naprawde bedzie prosperowac samo, bedziesz mial to w dupie - bedziesz szefem - tylko po prostu zatrudnisz ludzi od tego. Dobrym przykladem jest szwalnia, zaklad krawiecki itd. Niedawno w miescie otworzyl chlopaczyna pare lat starszy ode mnie, pozatrudnial 10 bab, pokupował maszyny i wszystko idzie samo - on tylko tam zaglada raz na tydzien, a hajs płynie. Myśle o czyms podobnym.

Mówie jeszcze raz zobaczysz jak to naprawdę wygląda przestanież pierdolić farmazony. Ogarnij się kurwa i przestań śnić o pieniądzach które same się zarabiają TO TAK NIE DZIAŁA
 

Zagłoba

Zagłoba

FatDragon Game Dev.
Jestę Hrabią Burkina Faso
posty428
Propsy308
ProfesjaNierób
  • FatDragon Game Dev.
  • Jestę Hrabią Burkina Faso
Jorji Costava napisał:
"Bo mieć hajs na lokal to nie sztuka, jeśli bardzo chcesz to zrób monopolowy i na pewno nie zginiesz, nieważne jaka konkurencja."

I tu się mylisz.... - powiedzmy 300 m dalej otworzy się biedronka albo tesco czynne 24h/dobe i wykosi zawodnika, już niejednego osiedlowego "prywaciaża" spotkał taki los.
 
Tanio sprzedam używaną  k.graficzną Nvidia GTX650 4096mb.

Gerry Rafferty

Gerry Rafferty

O.D.A.L.
posty478
Propsy839
Profesjabrak
  • O.D.A.L.
No w sumie racja, tescowe cherry wiśniowe wykosi wszystko.

Jedeń dzień nie ma w półce i chyba szesnatu klientów się upomina :lol2:


EDIT. W sumie tu jest pomysł werewolf, zrób cos co kosztuje mniej niż 3.49 ma tyle samo procentów i podobny smak jak nasze cherryi jesteś ustawiony :D
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry