Wybór domyślnego skina forum 7165 34

Ankieta

Skinem domyślnym theModders powinien być:

Imitacja starego skina IPB
6 (37.5%)
Inferno mod: Sclavinia
10 (62.5%)

Głosów w sumie: 16

O temacie

Autor Anonymized

Zaczęty 10.10.2013 roku

Wyświetleń 7165

Odpowiedzi 34

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W zamkniętych działach pojawiła się dyskusja na temat obecnego stanu forum, konkretnie domyślnego skina.
Część z osób uważa (w tym np. ja), że obecny skin reprezentujący forum niezwykle mu szkodzi. Próba imitacji dobrego skina z IPB, w SMF pozostawia wiele do życzenia pod względem estetyki i funkcjonalności (bugi). Obecnie forum wyposażone jest w kilka skinów, lecz wśród nich znajduje się interesujący nas w tej ankiecie Inferno mod: Sclavinia.
Obecny skin domyślny przekonwertowany przez Avallacha zatrzymał się w rozwoju. Raczej nie będzie już lepiej. Skin Inferno mod: Sclavinia jest w teorii (:D) stale rozwijany. W przeciwieństwie do paru innych skinów na forum posiada wszystkie 'ficzery' oraz header stworzony specjalnie dla forum. Szczególnie cieszyć może prawidłowo funkcjonujące odnoszenie do konkretnych postów.

O co się więc rozchodzi? Skin ustawiony jako domyślny na forum jest naszą wizytówką w sieci oraz skazuje na siebie sporą część użytkowników, którzy nawet nie wiedzą, że mają jakąś alternatywę (gdyby ktoś chciał zmienić skin już teraz, odsyłam: http://themodders.org/index.php?action=theme;sa=pick;). Postawiliśmy więc na ankietę - Avallach nie jest co do tego zgodny. Głosujcie.

W ramach pomocy w podjęciu decyzji screeny:
Imitacja starego skina:


Inferno mod: Sclavinia:
 

Lansjer

Lansjer

Rzeka
posty808
Propsy502
ProfesjaLvl designer
  • Rzeka
Ten skin Sclavina jest bardzo nieprzejrzysty... Szare wpisy na czarnym tle? ja dziękuje...
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Zdecydowanie lepiej wygląda Sclavinia, ale pasowałoby ją dopracować :D

Myślę, że lepiej by było, gdyby zebrałaby się grupa, która dostosowałaby wygląd i funkcjonalność forum do takiego stanu, który byłby akceptowalny. Jak na razie można wypisywać co zmienić, co poprawić, czego brakuje :D

Lansjer

Lansjer

Rzeka
posty808
Propsy502
ProfesjaLvl designer
  • Rzeka
Ten sclavina jest nawet dobry, tylko przydałoby się dodać trochę kontrastów np. między tłem a tekstem.
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Ten sclavina jest nawet dobry, tylko przydałoby się dodać trochę kontrastów np. między tłem a tekstem.
Obecny moim zdaniem sprawdza się bardzo dobrze. Najważniejsze rzeczy są akcentowane. Wcześniej Pagan wprowadził modyfikację - wszystkie teksty były białe - nie sprawdzało się to, zlewało - do czego chyba wszyscy byli zgodni.

Wszelkie sugestię możecie pisać w tym temacie: http://themodders.org/index.php?topic=20744.0
 

Lansjer

Lansjer

Rzeka
posty808
Propsy502
ProfesjaLvl designer
  • Rzeka
Cytuj
CytujTen sclavina jest nawet dobry, tylko przydałoby się dodać trochę kontrastów np. między tłem a tekstem.Obecny moim zdaniem sprawdza się bardzo dobrze. Najważniejsze rzeczy są akcentowane. Wcześniej Pagan wprowadził modyfikację - wszystkie teksty były białe - nie sprawdzało się to, zlewało - do czego chyba wszyscy byli zgodni.

Wszelkie sugestię możecie pisać w tym temacie: http://themodders.org/index.php?topic=20744.0
Może to tylko kwestia gustu, ale kolorystyka tego skina kojarzy mi się z niszowymi stronami o CS'ie lub innym badziewiem, więc nie ma sensu abym pisał w tamtym temacie, bo nie pasuje mi w całości. Poza tym spójrzcie jak wyglądają emotikony na dole forum w zestawieniu ze starym układem... wszystko się ze sobą gryzie, wolę spokojniejszy niebieskawy odcień, taki jaki jest teraz. 
 

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
Popieram, faktycznie kolorki jak do forum badziewne. To, plus nieczytelne cytaty i inne elementy = zdecydowanie ipb.

Spoiler
tak naprawdę aztek też by wolał ipb ale ma dałna na punkcie czarno-pomarańczowej kolorystyki :F
 

Caesum

Caesum

Użytkownicy
posty1727
Propsy2215
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przecież podobno Thoro ma zamiar kiedyś przerobić cały ten skin Inferno Sclavinia więc o co w ogóle chodzi. Zresztą na chwilę obecną skin IPB jest cholernie zabugowany a Sclavinia nieczytelna więc właściwie dużej różnicy nie ma.
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
O stan obecny, bo kiedyś to Avallach ma skończyć skin.
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Dlatego dalej siedzę na "Presence" :D

Caesum

Caesum

Użytkownicy
posty1727
Propsy2215
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja bym siedział na Vertex gdyby nie to, że ikony niektóre na nim nie działają
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Ustawiłbym Sclavinię, gdyby nie to: "amatorski game dev" :lol2: To jest dyskwalifikacja :lol2:

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ale kiedy to prawda :lol2:
 

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
Cytat: Lansjer
Ten sclavina jest nawet dobry, tylko przydałoby się dodać trochę kontrastów np. między tłem a tekstem.
Były, teraz jest lepiej.
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

Żelazko

Żelazko

Użytkownicy
Alt Mac Dupy
posty1099
Propsy1208
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Alt Mac Dupy
Te style to wszystkie popierdolone. Już w końcu nie wiem, który jest lepszy od drugiego bo każdemu z osobna czegoś brakuje. 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Z bólem serca, ale zmieniłem domyślną skórkę na Sclavinię.

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Macie swoją demokracje xD
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Już któraś z kolei osoba narzeka że na Sclavinii nie działa edycja postów. Jakby nie patrzeć, to jedna z kluczowych funkcji forum. Dobrze byłoby jakby zostało to naprawione. Nie wiem jakiej części użytkowników to dotyczy, ale jeśli zgłoszeń będzie przybywać, będę musiał przestawić domyślnego skina z powrotem na inferno.

siewka181

siewka181

Użytkownicy
PomiotBeliara
posty411
Propsy68
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • PomiotBeliara
Tamten skin był o niebo lepszy od tego co teraz jest.
Tamten był ładniejszy,czytelniejszy i ogólnie bardziej przyjemny dla oka i mniej błędów miał.
 
JAK NAZYWA SIĘ CHOROBA NA KTÓRĄ CIERPIĄ WYZNAWCY ADANOSA ?
WADA NOSA :d
Motyw do Google Chrome by ja: https://www.mychrometheme.com/t/94h6ywsfrpdltksaofn965n3e
http://z0r.de/L/z0r-de_4014.swf

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Jeśli do końca tygodnia nie zostaną poprawione krytyczne błędy (takie jak edycja postów, nieoznakowane ikonki do edycji posta) na skinie, to będziemy musieli zmienić domyślny wygląd forum.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry