Promocje 276128 959

O temacie

Autor SoMe

Zaczęty 1.05.2013 roku

Wyświetleń 276128

Odpowiedzi 959

SoMe

SoMe

Użytkownicy
posty267
Propsy93
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak w tytule, temat informacyjny.
https://cdp.pl/ea-majowka?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_campaign=eapromo
Dragon Age Digital Deluxe Edition, Mirros Edge, Dead Space C&C Red Alert 3, C&C4, The Saboteur od 13 do 19 zł.
Opłaca się brać Dragon Age?
 
Spoiler



WAH WAH WAH.




jono

jono

Użytkownicy
posty525
Propsy155
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Nie, większego gówna niż DA nie widziałem.
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Nie, większego gówna niż DA nie widziałem.
Opowiedz mi o tym.
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Jak w tytule, temat informacyjny.
https://cdp.pl/ea-majowka?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_campaign=eapromo
Dragon Age Digital Deluxe Edition, Mirros Edge, Dead Space C&C Red Alert 3, C&C4, The Saboteur od 13 do 19 zł.
Opłaca się brać Dragon Age?
Zdecydowanie, gra jest świetna, a tutaj mamy bodajże trzy razy taniej niż na Steamie. Z drugiej strony, grałem sporo na pirackiej wersji i wracał do tego raczej nie będę, więc jakbym kupował, to tylko żeby uspokoić sumienie. No, ale okazja zdecydowanie jest, więc biorę.

Caesum

Caesum

Użytkownicy
posty1727
Propsy2215
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Caesum

Promocje
#4 2013-05-01, 12:28(Ostatnia zmiana: 2013-05-01, 12:28)
Jeżeli lubisz Baldur's Gate i gry tego typu to gra z pewnością warta uwagi. Osobiście właśnie z tego powodu nie mogłem się zmusić by ją przejść. :lol2:
 

SoMe

SoMe

Użytkownicy
posty267
Propsy93
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tzn. już raz przeszedłem DA, bawiłem sie średnio ale do niektórych gier trzeba po prostu dojrzeć, zwłascza że ostatnio znowu zagrywam się w kotory i mam ochotę na jakiegoś długiego rpga z dobrymi postaciami. Pytanie głownie było czy opłaca się kupować za 19 zł, czy moze poczekać na przecene na steamie i kupić razem z DLC
 
Spoiler



WAH WAH WAH.




inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Pytanie głownie było czy opłaca się kupować za 19 zł, czy moze poczekać na przecene na steamie i kupić razem z DLC
Na Steamie kosztuje 125zł bez dodatków (z dodatkami... tyle samo). Nie spodziewałbym się że zejdzie poniżej 20zł w rozsądnym czasie. Do tego te miniaturowe dodatki (zwykle itemy) są naprawdę wciśnięte totalnie na siłę. Ot, na początek gry, kiedy prawie nic nie masz, dostajesz z dupy parę super potężnych itemów, w tym ksiąg dodających do współczynników. Warden#msg1081739s Keep i Return to Ostagar zawierają już całe nowe questy i lokacje, są zrobione nieco lepiej.


Gerry Rafferty

Gerry Rafferty

O.D.A.L.
posty478
Propsy839
Profesjabrak
  • O.D.A.L.
Cytuj
Gra wymaga połączenia internetowego i Origin.

 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Promocje
#9 2013-05-01, 14:00(Ostatnia zmiana: 2013-05-01, 14:01)
Ale że jaka? DA? I tak grałem tylko na cracku i nie mam zamiaru tego zmieniać, kupuję żeby deweloper dostał pieniądze, nie dlatego że chcę oryginalną, nie crackowaną binarkę :lol2:

SoMe

SoMe

Użytkownicy
posty267
Propsy93
Profesjabrak
  • Użytkownicy

SoMe

Promocje
#10 2013-05-01, 14:03(Ostatnia zmiana: 2013-05-01, 14:04)
Lol przepłaciłem: http://www.gram.pl/sklep/digi/dragon-age-poczatek-wersja-cyfrowa
13.90zł.
Teraz rozkmina czy wersja bez origina 5 zł taniej czy wersja z origninem, dodatkami, soundtrackiem 5 zł drożej ;p
Ogolnie, -60% na gry EA na Gram.pl, dobry find Av-
http://www.gram.pl/sklep_grupa.asp?e=8g3iH,8
 
Spoiler



WAH WAH WAH.




inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Niestety wygląda na to że obie są do Origina. Mi to bez różnicy, i tak mam zamiar grać tylko na wersji pirackiej. Zapłaciłem, więc to już moja sprawa że gardzę ich zajebistą platformą :lol2:

Sawik

Sawik

Użytkownicy
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Rebel
Na Steamie kosztuje 125zł bez dodatków
Ostatnio był w promocji za pięć funtów ~ 25 złoty.
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

SoMe

SoMe

Użytkownicy
posty267
Propsy93
Profesjabrak
  • Użytkownicy

SoMe

Promocje
#13 2013-05-02, 20:14(Ostatnia zmiana: 2013-05-02, 20:15)
Ok, najpierw próbowałem ściągać DA przez CDP downloader ale w końcu się skapłem że trzeba ten kod wpisać do Origin, ale ważniejsza sprawa. Ktoś wie jak odblokować te DLC dodane do gry?
 
Spoiler



WAH WAH WAH.





SoMe

SoMe

Użytkownicy
posty267
Propsy93
Profesjabrak
  • Użytkownicy

SoMe

Promocje
#15 2013-05-02, 21:16(Ostatnia zmiana: 2013-05-03, 18:37)
Ale to wgl jest pojebane, wiecej jest pieprzenia z oryginalem niz z piratem, to chyba wina serwera że nie udzielił mi dostępu do dodatków DLC czy cuś, a że to wszystko jest rozłożone na kilka platform (Origin-cdp.pl-serwery EA-bioware social) to zrobiłem godzinny rajd po wszystki możliwych pomocach techniczych by to wyjaśnić. I bede pewnie z miesiac czekał na odp.
Jak zwykle uczciwość = frajerstwo.
Edit: domowym sposobem który zdobyłem na jakimś polskim forum można, wygląda na to, legalnie i bezproblemowo zassac i zainstalowac kazde DLC.
Edit 2: Frajerstwo x2 -  nie mozna zmienic wersji językowej, więc jeśli wybrałeś polską, masz polski dubbing (pheh origin, chociaz nawet w steamie jest do wyboru kazda werjsa jezykowa). Moglem po prostu wybrac angielska i dograc dubbing czy napisy ktore leza po calym internecie, w przeciwienstwie do angielskich. No i sam deal z DLC ktore trzeba zasysać i instalowac jak na piracie. Teraz wyciągam angielskie dialogi z starej wersji z TPB. Ogolnie wiecej pieprzenia niz z piratem. Gdyby chociaż było to jakkolwiek zaznaczone że wersja językowa jest ostateczna, czy cokolwiek... Pozdrawiam Origin, EA i cdp.pl.
 
Spoiler



WAH WAH WAH.




SoMe

SoMe

Użytkownicy
posty267
Propsy93
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 
Spoiler



WAH WAH WAH.




Sawik

Sawik

Użytkownicy
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Rebel
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny




0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry