Petycja w sprawie Wowoza 21010 74

Ankieta

Wowoz dalej ma denerwować ludzi czy ma wylecieć?

Głosów w sumie: 26

O temacie

Autor Reverse

Zaczęty 4.05.2012 roku

Wyświetleń 21010

Odpowiedzi 74

toptik

toptik

Użytkownicy
posty146
Propsy14
  • Użytkownicy
@Reverse i reszta jego podobnych: Spierdalać z forum bo zaniżacie jej średnią, póki co to ty mnie wkurwiłeś na start...Wowoz jest spoko i chuj.

Oczywiście, nawet mnie nie znasz, nie wiesz kim jestem. Wygłupiłem się pisaniem tego tematu, to prawda, ale człowiek pod wpływem nerwów robi różne rzeczy. No ale do Wowoza mam coraz mniej... No nie wiem... Pretensji?

Taa nie znam cię i bardzo się z tego cieszę, bo bym nie wyrobił nerwowo i bym pewnie dostał 90% ostów, albo bana.
 

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!
Wilki jak się boją to też ogon pod dupę chowają :lol2:
 

Zysk

Zysk

Użytkownicy
posty606
Propsy451
  • Użytkownicy
WWŻale edycja 120...
 

Dragomir

Dragomir

Użytkownicy
Daj proposa :C
posty206
Propsy100
  • Użytkownicy
  • Daj proposa :C
Lepiej by było gdybyś napisał
Cytuj
Wyjebać wowoza bo jest wkurwiający.
dać odpowiedzi w ankiecie
tak i tak. I chuj :lol:
 

Graveir

Graveir

Użytkownicy
Avatar Twilight Sparkle / Pożeracz serc
posty1275
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Avatar Twilight Sparkle / Pożeracz serc
Cholera,idąc tym tokiem rozumowania to ja już powinienem mieć przynajmniej 5 banów za wkurzanie użytkowników :D
 
Mój obecny sprzęt PC:
Intel core i5-4590
8 gb ram
Geforce GTX 1050Ti

Reverse

Reverse

Użytkownicy
posty282
Propsy49
  • Użytkownicy

Reverse

Petycja w sprawie Wowoza
#65 2012-05-04, 15:56(Ostatnia zmiana: 2012-05-04, 16:01)
Ja też muszę przyszykować na bana od "fanów" Wowoza. :lol2:  
Np. Buły :lol2:  .
 
Spoiler
[ramka]ANGER and FORGIVENESS | [/b]Unity3D.pl | TheGamers | NoteFun[/ramka]

NoteFun:
Spoiler
[/size]NoteFun jest już prawie gotowe!!! Jak tylko ukończymy wersję 1.0,to grę będziecie mogli znaleźć w popularnych sklepach mobilnych oraz PC.
[/b]

AaF:
Spoiler
Niedługo udostępnimy demonstracyjną, przeglądarkową wersję Anger and Forgiveness. Odbędzie się to po ukończeniu prac nad światem.
[/b][/size]



[ramka]Moje konto na p3d.in[/ramka]

koksikmajor

koksikmajor

Użytkownicy
posty692
Propsy89
  • Użytkownicy

koksikmajor

Petycja w sprawie Wowoza
#66 2012-05-04, 16:01(Ostatnia zmiana: 2012-05-04, 16:02)
nie no cały ten temat jest bez sensu, jak tak bardzo chcecie żeby wyleciał na zbity pysk proszę bardzo, buła ma racje ja też mam to gdzieś, reverse o tobie ankiete warto by było zrobić zobaczymy czy też by było ci tak wesoło
 

Żelazko

Żelazko

Użytkownicy
Alt Mac Dupy
posty1099
Propsy1208
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Alt Mac Dupy

Żelazko

Petycja w sprawie Wowoza
#67 2012-05-04, 16:14(Ostatnia zmiana: 2012-05-04, 16:17)
Takie tematy nie powinny powstawać jak jestem tydzień przed sessją i trzema prezentacjami a Azteki piszą matury.

Zostawcie Wowoza, bo nie będziecie mieć czarownic do palenia. Wowoz jakby nie wyrzyty był by jest znośny.

Poza tym plebs o takich sprawach nigdy nie powinien decydować, bo to samo co linczowanie. Od tego jest administracja. Reverse i inni twoi poplecznicy niech pójdą do domu i odłożą te widły i pochodnie na chillout herbatkę.

Reverse

Reverse

Użytkownicy
posty282
Propsy49
  • Użytkownicy

Reverse

Petycja w sprawie Wowoza
#68 2012-05-04, 16:14(Ostatnia zmiana: 2012-05-04, 16:15)
@Koksikmajor na twoją prośbę zrobiłem tę ankietę.
 
Spoiler
[ramka]ANGER and FORGIVENESS | [/b]Unity3D.pl | TheGamers | NoteFun[/ramka]

NoteFun:
Spoiler
[/size]NoteFun jest już prawie gotowe!!! Jak tylko ukończymy wersję 1.0,to grę będziecie mogli znaleźć w popularnych sklepach mobilnych oraz PC.
[/b]

AaF:
Spoiler
Niedługo udostępnimy demonstracyjną, przeglądarkową wersję Anger and Forgiveness. Odbędzie się to po ukończeniu prac nad światem.
[/b][/size]



[ramka]Moje konto na p3d.in[/ramka]

koksikmajor

koksikmajor

Użytkownicy
posty692
Propsy89
  • Użytkownicy
no wiesz... 2x w tym samym temacie nie da się głosować ale poza tym to bez sensu jest
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Lepiej nie, bo ja już bym... "odpadł". No ale dobra, wybacz mi ten temat, ogólnie cię szanuję ale potrafisz wkurzyć człowieka.
No co za cipa :lol2:

Cholera,idąc tym tokiem rozumowania to ja już powinienem mieć przynajmniej 5 banów za wkurzanie użytkowników :D
I tu pytanie nalezaloby ponowic, kim Ty do chuja jestes? :lol2:
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Gruppenfuehrer Kereth

Gruppenfuehrer Kereth

Użytkownicy
New World Order, bitchez!
posty669
Propsy484
  • Zbanowany
  • New World Order, bitchez!
Zajebiście, nie ma to jak zrobić zjebany temat i zrugać człowieka by następnie stwierdzić, że go ogólnie szanują. Brawo, kretyni.  :ok:
 
Комиссар RBT

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu
Zamykamy bo już wieje hujem to.
 

tyson90

tyson90

DreamVader
posty389
Propsy143
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
Nie no, ten temat to już się zrobił tak żenujący, że aż czasem śmieszny. Najpierw ostre krzyczenie "wyjebać go", a potem czułe "wybacz", "szanuję cię". No jaja jak berety normalnie :lol2:
 
Start | News | FAQ | Solucja | Poradnik | Download | Final Song | MP3

-Dlaczego kucharze faceci są lepsi od kobiet?
-Bo żeby zrobić prawdziwy żurek, trzeba mieć jaja.

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Temat kiepski. Wowozowi ciężko zachowywać powagę przy niektórych dyskusjach, ale to nie powód do bana. Bądźmy szczerzy, nikt kto ma na tym forum parę lat stażu praktycznie nie może zostać zbanowany, chyba że na własne życzenie. Gdyby naprawdę był totalnie aspołeczny to zwyczajnie nie wytrzymałby tyle.
Wowoz ambitnie i dość poważnie podchodzi do grafiki i stara się z różnym skutkiem promować to na forum, czym niewątpliwie wykazuje swoją wartość. To właśnie jest główny cel tego forum, rozwijanie zdolności i pasji jego społeczności (w obrębie ogólnie pojętej tematyki game-devu i moddingu), nie tworzenie jakichś modów do Gothica samo w sobie (jest pożądane, dopóki sami tworzący czegoś się przy tym uczą i zdobywają doświadczenie).

Nie było zbyt rozsądnym zakładanie tego tematu Reverse, a teraz na pewno nie zostanie on już skasowany. Przecież gdyby z waszej dwójki już koniecznie ktoś miał by być zbanowany to raczej ty, chociaż też wnosisz coś do społeczności poprzez swoje zainteresowanie Unity.

Wowoz, wiem że zależy ci na poziomie tego forum, i jedyne co mogę ci w tym temacie powiedzieć to żebyś poza Offtopicem sam starał się go też utrzymywać. Nie musimy sztywno trzymać się grzeczności, po prostu wszyscy jak i każdy z osobna pilnujmy żeby wszystkie dyskusje rozwijały się w odpowiednim kierunku. Zyskuje cała społeczność.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry