Poszukiwany betatester! 7790 14

O temacie

Autor shergar

Zaczęty 16.04.2012 roku

Wyświetleń 7790

Odpowiedzi 14

shergar

shergar

Moderator działu
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Darth Revan
Witam,

Jak w temacie. Szukamy co najmniej 2-3 osoby, które wezmą na siebie testowanie moda. Niech każdy kandydat ma świadomość, że nie jest to ani łatwe, ani przyjemne zadanie, trzeba wiele razy przechodzić moda od początku, powtarzać określone wątki, etc.

Każdy tester musi przygotowywać raporty, w takiej formie jak w temacie z bugumi. Bardzo zależy nam na tym aby jak najszybciej oddać gotowego moda w ręce graczy, ale bez konkretnych betatestów to się będzie ciągnęło kolejny rok.

Proszę o wpisywanie się w tym temacie chętnych. Potraktujcie ofertę poważnie, nie potrzebujemy dzieciaków, które znudzą się po kilku dniach.

Pozdrawiam,
Sher
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Draco

Draco

The Modders
posty242
Propsy67
  • The Modders

Draco
The Modders

Poszukiwany betatester!
#1 2012-04-16, 21:31(Ostatnia zmiana: 2012-04-16, 21:37)
Mógłbym spróbować Wam pomóc, ale nie wiem czy to nie będzie kolidować z moją praca, jeszcze nie wiem jaki grafik dostane na maj ale postaram się odezwać niebawem :)
 

shergar

shergar

Moderator działu
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Darth Revan
Ok to czekam na info. Jak coś będziesz pracował w tajnym, biorąc też pod uwagę temat z bugami, a my będziemy wszystko na bieżąco poprawiać.
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Wojtexx

Wojtexx

Użytkownicy
posty128
Propsy42
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
A przepraszam, wersja beta moda jest już spakowana vdfs'em i zarchiwizowana? Bo jak tak, to mogę się zgłosić do testowania (werjsę nieskompresowaną wolę nie próbować, bo raz o mało nie spalił mi się dysk :D )
 

koksikmajor

koksikmajor

Użytkownicy
posty692
Propsy89
  • Użytkownicy
mogę być testerem, ale będe miał na to czas dopiero za tydzień, ponieważ teraz mnie 3 dniowe egzaminy końcowe czekają
 

shergar

shergar

Moderator działu
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Darth Revan
Ok to proszę aby osoby, które się zadeklarują pisały do mnie PW. Niedługo nowy patch i koniecznie trzeba testować dalsze wątki.
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Boykaundisputed

Boykaundisputed

Użytkownicy
Klata, plecy, barki, od tego są ciężarki.
posty403
Propsy80
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Klata, plecy, barki, od tego są ciężarki.
Ja również mogę być bo od 1 maja będę miał 1,5 tygodnia wolnego
 
Uri Boyka is the most complete fighter in the world...


Draco

Draco

The Modders
posty242
Propsy67
  • The Modders

Draco
The Modders

Poszukiwany betatester!
#7 2012-04-24, 17:37(Ostatnia zmiana: 2012-12-01, 17:13)
:ok:
 

shergar

shergar

Moderator działu
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Darth Revan
Lista betatesterów:
Bartonson12
Bartis
Kruczorgothic
koksikmajor
Dracon1990

Dostaliście dostęp do tajnego, zapraszam do tego tematu i przede wszystkim do pracy ;)
http://themodders.org/index.php?/topic/17021-betatesterzy/page__pid__1033039#entry1033039
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
a czy ja moge tez testowac, czy macie pelny skład?
 

radex115544

radex115544

The Modders
posty420
Propsy154
ProfesjaTester
  • The Modders

radex115544
The Modders

Poszukiwany betatester!
#10 2012-05-07, 21:43(Ostatnia zmiana: 2012-05-09, 10:37)
też mógłbym jakbym wyszukiwał błędy to by szybciej wersja bez błędów wyszła więc czemu nie ...
 

piotek1919

piotek1919

Użytkownicy
posty47
Propsy7
  • Użytkownicy
Witam ja również chciałbym się zgłosić na testy moda mógłbym być prawie zawsze codziennie od np 15 do 23 przemyślcie moją propozycje  :wink:
 

Luk

Luk

DreamVader 2
Sursum Corda! Wiwat Car!
posty1168
Propsy319
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader 2
  • Sursum Corda! Wiwat Car!

Luk
DreamVader 2

Poszukiwany betatester!
#12 2012-12-02, 14:42(Ostatnia zmiana: 2012-12-02, 14:42)
Nie przyjmą archeologu. Spójrz na datę założenia tematu :facepalm:
 
Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=DsSwvh4npMQ

arto

arto

Tester Złotych Wrót
posty292
Propsy20
ProfesjaTester
  • Tester Złotych Wrót

arto
Tester Złotych Wrót

Poszukiwany betatester!
#13 2012-12-02, 17:55(Ostatnia zmiana: 2012-12-02, 18:38)
Witam ja również chciałbym się zgłosić na testy moda mógłbym być prawie zawsze codziennie od np 15 do 23 przemyślcie moją propozycje  :wink:
Raczej cię nie przyjmą jest już dość testerów.

EDIT; Avallach ma rację to zależy od Shergara czy cię przyjmię czy nie.
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Nie zgadzam się, raczej nigdy nie jest dość, zakładając że naprawdę robiłbyś coś pożytecznego. Trwają prace m.in. nad poradnikiem, chociaż o ile wiem zdecydowanie bardziej przydałby się grafik 3d żeby zrobić/wykończyć jakąśtam lokację.
Właściwie to testy są otwarte, po prostu ci wybrani którzy mają dostęp do działu mają na bieżąco najnowsze patche, których nie byłoby sensu od razu publikować. Z drugiej strony błędy muszą zgłaszać w specjalnym bugtrackerze.

Decyzję podejmuje chyba Shergar, trzeba by poczekać aż zajrzy do tego tematu. Dostęp do grupy i bugtrackera ja będę mógł w razie czego od razu ci przydzielić.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry