Android 176568 592

O temacie

Autor inż. Avallach

Zaczęty 8.09.2011 roku

Wyświetleń 176568

Odpowiedzi 592

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
nie uchroni Cię przed upuszczeniem go na kamień ekranem w dół.

Od tego mam szkło hartowane :F poza tym na dworzu rzadko telefon trzymam w reku, glownie w kieszeni, raczej chodzi mi o dom :P
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy

https://m.
https://www.youtube.com/watch?v=VAsa3EZmahE
 

Caesum

Caesum

Użytkownicy
posty1727
Propsy2215
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam teraz LG L90 i nienawidzę go z całego serca. Kilka razy podczas używania miałem ochotę spuścić go w kiblu, bo to najzwyklejsze w świecie gówno. Mój H-Smart z biedronki lepiej działał niż ta komórka.

Myślę w związku z tym nad kupnem czegoś nowego, co w przeciwieństwie do mojej poprzedniej komórki mogłoby DZIAŁAĆ.

Moje jedyne wymagania to dobry przedni i tylny aparat oraz w miarę szybki android, który nie dostaje raka po miesiącu korzystania. No i ABSOLUTNIE NIE ŻADNE LG. Z tego co widziałem mój tata ma przedni aparat 8mpx i samojebki wychodzą super, więc jakbym też miał coś takiego to byłbym w 100% usatysfakcjonowany. System nie musi być najnowszy, może być nawet Kitkat, wszystko jedno.

Jakieś pomysły, co mogłoby spełnić w/w wymagania?

Ewentualnie powiedzcie mi, czy zrootowanie i wgranie LineageOS na ten stary telefon w ogóle miałoby sens?
 

Cragann

Cragann

Użytkownicy
posty766
Propsy602
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Honor, którykolwiek. Niezawodny do tej pory, działa wyśmienicie, nakładka twórców na androida jest bardzo wygodna i intuicyjna, do tego telefon jest tani.
Mam Honora 4x i polecam.
 

Sawik

Sawik

Użytkownicy
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Rebel
W sumie nie podajesz żadnych ram cenowych - gorąco polecam serię note od samsunga.
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
mam bardzo przyzwoity telefon samsung j5 2016 i nie skrzypi. kupiłem niedrogo na allegro.
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Caesum

Caesum

Użytkownicy
posty1727
Propsy2215
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Caesum

Android
#586 2018-04-07, 11:48(Ostatnia zmiana: 2018-04-07, 12:15)
Piszę jeszcze raz w tej samej sprawie, bo teraz mam już więcej wymagań i bardziej konkretny budżet.

Czy dałoby się znaleźć jakiś w miarę porządny android w przedziale cenowym do tysiąca złotych? Najlepiej poniżej. XD Moje najważniejsze wymagania:
- W miarę dobry aparat do samojebek. Obecnie mam 0,4 Mpx, a chciałbym może 8 Mpx? Tylny aparat oczywiście też lepszy.
- Żeby mi nie wyłączał spotify w tle jak próbuję przeglądać pedalnie, discorda i facebooka lite.
- No i żeby mi wyświetlacz nie rozwalił się po pierwszym upuszczeniu. W LG L90 za każdym razem jak spadnie sprzęt nieco gorzej działa, ale wyświetlacz trzyma się bez ryski. To się mu chwali.

Ten Honor 4X wygląda całkiem fajnie, samsung j5 2016 w sumie też spoko. Te samsungi Note nieco za drogie. Są jeszcze jakieś opcje?

EDIT: Właśnie jak to napisałem pękła mi szybka w LG L90. RIP
 


Caesum

Caesum

Użytkownicy
posty1727
Propsy2215
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja się w ogóle nie znam na telefonach, szczerze mówiąc, więc jakbyście mogli polecić jakieś konkretne modele żebym mógł szukać wokół nich to byłoby już w ogóle super.

Dzięki :D Już sprawdzam.
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem

Duke Nukem
Gry (themodders@telegram)

Android
Potwierdzam. Tutaj ten sam telefon a niższa cena https://bestcena.pl/smartfony-i-telefony/xiaomi-mi-a1-4-64gb-dual-sim-czarny

Kolega z tego sklepu zamawiał 4X i przyszedł mu w 2 dni i chodzi elegancko.
 
 

Caesum

Caesum

Użytkownicy
posty1727
Propsy2215
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ten Xiaomi Mi A1 wygląda bardzo fajnie i ma już dwa głosy. Ktoś jeszcze poleca?
 

mathsicist

mathsicist

Użytkownicy
posty209
Propsy269
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie napisałeś jaki budżet, osobiście polecam po prostu zeszłoroczny flagowiec Samsunga lub OnePlus. Galaxy S7 ze świetnym aparatem kosztuje 1000 - 1100 zł.
https://www.notebookcheck.net/Samsung-Galaxy-S7-Smartphone-Review.160931.0.html


Dla porównania: https://www.notebookcheck.net/Xiaomi-Mi-A1.250012.0.html
 

Caesum

Caesum

Użytkownicy
posty1727
Propsy2215
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Caesum

Android
#592 2018-04-07, 17:29(Ostatnia zmiana: 2018-04-08, 10:08)
Czy dałoby się znaleźć jakiś w miarę porządny android w przedziale cenowym do tysiąca złotych? Najlepiej poniżej. XD Moje najważniejsze wymagania:

EDIT: Kupiłem Xiaomi Mi A1. Mam nadzieję, że nie wydałem pieniędzy na marne. XD Dziękuję za pomoc. <3
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry