Ostatnie wiadomości

Czy jest możliwość odpalenia koszmar+ na własnych ustawieniach (czy koszmar+ może być odpalony tylko w jednej konfiguracji)?. Ponieważ przy wyborze poziomu "gothic" można pozmieniać sobie ustawienia na jakie się chce i jest też opcja "zwiększ poziom trudności" i można wybrać "koszmar+" lecz wygląda na to że to i tak nie działa. Np. chciałbym mieć poziom koszmar+ ale z brakiem limitowania na sen. Z góry dzięki za pomoc.

Tylko że da się ustawić własny "koszmar" operując ustawieniami z opcji "GOTHIC" powinno wyjść na to samo.

No właśnie tak jak napisał @tedddy_bear, koszmar+ dodaje dodatkowych przeciwników i o wiele trudniej jest z kasą (bo jest to 25% otrzymywania złota ale z tego co wiem dodatkowo jeszcze więcej NPC liczy za umiejętności). Więc nawet jak ustawi się te same opcje w poziomie "gothic" jak na "koszmarze+" typu 200% zdrowia, 150% pancerze, 200% obrażenia itp., to i tak nie będzie miało pewnych mechanik jakie są w koszmarze+, niestety.

Rozumiem, cóż... może kiedyś...
Jeśli ktoś ma ten problem, niech wrzuci ten plik do folderu Gothic/data
https://drive.google.com/file/d/1sMvr_uThmwIeB2lo8a1COVFVjfjEhmUD/view?usp=sharing
3
Witam, mam pewien problem. Mianowicie spacer do Gothic 1 mi się nie odpala, gdy go uruchamiam nie ma go nawet w menadżerze zadań!
Czyli jak rozumiem mimo że nie instalowałem ze spinea LeGo to muszę dodać łatkę by naprawić edycje rozszerzoną i bandę Quentina tak? Bo to jedyne mody w których ten problem jest.
Dzięki za feedback! Może i prawda, ale chociaż szkice traktowałem dosyć luźno, to akurat nie chciałem z sylwetką za bardzo od nich odchodzić, bo klientowi się podobały. Będę odważniejszy następnym razem ;)
Czy zostanie paladynem, bo obecnie jestem strażnikiem, zmusza mnie do robienia karmy dla Innosa czy mogę brać sobie dary Beliara?

Oraz - Czy ulepszaniem pancerzy mogę ulepszyć każdy? nie wiem czy się tego uczyć po prostu
Ogolnie fajnie, ale w tym pierwszy mogles troszke bardziej poszalec sylwetką :D Osobiscie wole nieco bardziej pogiętą ala WoW.
Idz do portu,Faretti jest ta postacia.

Post połączony: Wczoraj o 18:43
@Kefik
Pewnie juz za pozno.
Musisz zrobic jakas linie questowa(nie pamietam dokladnie) w GD i potem grimes da ci klucz otwierajacy skrzynie w opuszczonej kopalni.
Tam bedzie pergamin dla rhena
Byłem u Constantino, a potem u Laresa - on powiedział że nie wie komu mogę to sprzedać
Może zacznijmy od tego, że teksturowanie w Spacerze nie jest zbyt mądrym pomysłem...
Do góry