Ostatnie wiadomości

Ja na ustawieniach klawiatury "gothic" zbieram z regałów normalnie i z ziemi. No i oczywiście szybka kradzież kieszonkowa ppm
2
Offtopic / Wybory 2019
Simen - Dzisiaj o 22:05 
Najgorsze jest to, że praktycznie wszystkie strony polityczne są okropne, przez co czułem się, jakbym wybierał między poszczególnymi chorobami wenerycznymi. Też zagłosowałem na Konfederacje, licząc na osłabienie mandatów przyznanych PiS-owi, a jednocześnie ich program był najbardziej rozsądny (oczywiście wyłączając fakt, że chcą wyjść z UE i z NATO XD).
3
Targowisko / InfoBoxy
Siemekk - Dzisiaj o 21:29 
A tego murzyna z pierwszego screen'a jak mogę włączyć?
Będzie 3 część??
Mam tylko wszelką nadzieję, że ilość zombie nie będzie zbytnio przesadzona. Powodzenia, bo wygląda to naprawdę świetnie.
Właśnie ukończyłem dwójkę. Również mi się podobała. Widać postępy w warstwie technicznej, walka finałowa została fajnie zrealizowana. Generalnie polecam obie części. Można się przy nich wyluzować.

Też znalazłem tego easter egga z duchem :D
7
Offtopic / Wybory 2019
Wowoz - Dzisiaj o 20:27 
Zrobilem test polityczny online. Nagle moja drukarka zaczela drukowac bilety lotnicze. Mial ktos taki problem?
8
Offtopic / Wybory 2019
Werewolf - Dzisiaj o 18:18 
Po poprzednich wyborach też bardzo dużo osób miało emigrować, co jednak nie doszło do skutku :D

Ja oczywiście zostaje w Polsce, mundur zobowiązuje.

A w wyborach głos oddany na Konfederacje. Pomyśleć, co teraz będzie sie działo, gdy na mównice wyjdzie Braun ze swoim ,,Szczęść Boże" albo Korwin, bylo warto :D
Joe na Ciebie zawsze mogę liczyć :D czy to chodzi o G3 czy o Returninga 2.0 :D
@Boykaundisputed Nie pamiętam dokładnie, ale jeśli zebrałeśamuulet od Farima, tam pod wodą i lares coś tam mówi w tej kwestii, o drugim pierścieniu u magów ognia w skarbcu. Pamiętam, że musiałeś pozbierać notatki odnośnie tej sekretnej lokacji, zabić jakiś bandytów i na koniec zabrać ostatnią z jaskini tam gdzie w G2NK jest Smocza Zguba. Zrobiłeś to wszystko ? Prawdopodobnie trzeba iść jak po sznurku żeby to wszystko tam zebrać.
Dokładnie quickloot jest pod "V". Wtedy pokazuje Ci w dolnym lewym rogu co zebrałeś i ile. PPM zbierasz też od razu ale nie pokazuje informacji co dokładnie i ile.

Ja zrobiłem to dokładnie tak jak w poradniku, musisz zebrać 3 notatki. Od bandytów z jaskini tam po lewo od latarni morskiej, z pokoju wulfgara i z tej jaskini z widmem koło słonecznego kręgu.
Nie nie, problem leży gdzieś indziej. Mianowicie przy użyciu PPM nie zbiera się nic ani że skrzynek ani z regałów:/
Do góry