Ostatnie wiadomości

jak pokonac bosa reke beliara moze ktos podpowie

O ile wiem w tej grze jest tylko jeden boss, zatem Rękę Beliara kopiesz po jajach tak samo jak resztę śmiecia w grze

Jakiś dobry sposób na poszukiwaczy w słonecznym kręgu w 3 rozdziale? Gram Paladynem i ni cholery nie mogę ich rozwalić, za dużo ich ;/

To ich odciągnij albo "wróć, kiedy nabierzesz więcej doświadczenia"
Znów przybywam z zapytaniem.
1. Gdzie jest Taran? Mam od niego zadanie, chciałem mu zanieść przedmioty, ale nie pamiętam gdzie on jest. Szukałem (chyba wszędzie), ale go nie ma. U leśnych ludków i zjednoczonym obozie na bank go nie ma.
2. Xardas kazał mi pójść do DP , aby się spotkać przy wejściu do Wież. Polazłem do niego, ale nie ma dialogu. Czyżbym musiał zaczekać na następny rozdział ?

EDIT
Jestem w rozdziale rozstanie, wszystkie smoki zamordowane, ten pomiot Beliara nadal nie ma dialogu. Musi się odetkać, bo mam z nim kilka zaległych zadań i wszystko mi stoi.
Mam nieco podobny problem a nie chcę tworzyć nowego tematu. Mianowicie stworzyłem na początek malutki domek z jakąś prymitywną skrzynią w blenderze. Zapisałem jako .3ds w folderze work\DATA\Meshes. Ale jak odpalam spacera to po stworzeniu voba i wybraniu tego pliku wyświetla się mały pusty sześcian, gdy zmienię na inny plik z tego filderu tekstury np. książki wyświetlają się normalnie. Więc moje pytanie jak i gdzie powinienem zapisać model stworzony w blenderze abym mógł dodać go do świata Gothica?   
jak pokonac bosa reke beliara moze ktos podpowie
Witam mam pare problemów i może ktoś mi pomocy udzieli xd,
1.Misja "nie ma pirata bez alkoholu" Zdobyłem uznanie krzykacza przyniosłem części krwiopijców i obudził się ale ciagle mam zadanie przynieść żądła.
2.Wykonałem zadanie Johnnego z sekstansem ale krzykacz mówi ze Johnny o mnie nie słyszał.
3. I gdzie są rzeczy Rocko które mam przeszukać ?
Może chodzi o to że miałem dziwną rzecz bo sekstans znalazłem na środku obozu a wątpię by on tam miał być. Może muszę udać się na miejsce gdzie powinien być. Liczę na pomoc :)
Jakiś dobry sposób na poszukiwaczy w słonecznym kręgu w 3 rozdziale? Gram Paladynem i ni cholery nie mogę ich rozwalić, za dużo ich ;/
Następny niewidoczny NPC w grze:  alchemik peratur
Problem robi u CM 3.1 lub dodatek konsekwencje.
Żałuje że to zainstalowałem, a od początku szkoda grać. :-(

Instalowałem wszystko ze 3 razy na wersji z cd i na wersji z gog, to samo brakuje paru npc i czasami jakiegoś dialogu.
Tyle lat i gra nadal zbugowana, tragedia.
Witam.
Tak się zastanawiam czy jest jakiś szybki sposób na usunięcie oryginalnej fabuły Gothica 2 NK, aby można było zrobić własnego moda z nową fabułą. Trzeba usuwać zawartość wszystkich plików dialogowych czy da się to zrobić szybciej?
Z góry dzięki za pomoc.
Czy planowane jest spolszczenie najnowszych wersji?
Do góry