Ostatnie wiadomości

Pogadać z Farimem i Apolinarym, kupić od Farettiego łój kretoszczura.
można gd czyścić z orków od 2 rozdziału bez żadnych konsekwencji dla fabuły w mieście orków?
To chyba coś źle to podłączam. Wchodzę w pose mode, kilkam ctr + p i daje with automatic weight.
bo wymaga 200 zreki
mam 5 rozdział i cassia nie daje mi questa z skarbami smoków. Dlaczego? 178zreki ale za to reputacji 27.Moze za malo reputacji?
Mam problem z zadaniem bunt zbieraczy. Po rozdaniu alkoholu ludziom lewusa oznajmiam rufusowi ze to zrobilem. potem lewus mnie zagaduje i rzuca sie na mnie, tak zaczyna sie bunt. Jednak problem w tym ze atakuja mnie zbieracze jak i sam rufus. O co chodzi?
@Palovnik300

tutaj masz tutorial: http://bractwospolszczenia.pl/showthread.php?tid=511

a budować się mozesz tak:
Spoiler
Siemanko. Postanowiłem grać od nowa.. Tym razem myślę o sprawdzeniu gry na zręczność, nie siłę.. Macie jakieś porady? I czy zwrócić na coś konkretnego uwagę? Żeby sobie nie zepsuć jakichś ważnych wątków fabularnych...
Hejka
Mam problem z areną. Po pokonaniu 2 przeciwników (Psycho i Bronna) nie mogę umówić się na kolejną walkę. Ze Skrzypkiem też nie mam opcji dialogowych (a chyba być powinny). Następny pojedynek powinien być z Beowulfem, ale nie da rady bo nie ma takiej opcji. Proszę o wskazówki.
3ci rozdział, znalazłem kamienie ogniskujące ale nie mówiłem o tym jeszcze Saturasowi, w trakcie misji Pradawnych (szukanie Balaiaretha w Gorniczej Dolinie).
Dziób nadal nie jest podłączony do kości. Wgl nie potrzebna jest ta nowa kość. Wystarczy jak cały hełm razem z dziobem podłączysz do kości głowy.
Do góry