Ostatnie wiadomości

@zeus123123 Ewentualnie jeszcze można ponoć (po zabiciu demona na bagnach i pociągnięciu misji Garonda do odpowiedniego punktu) zmienić linijki MustGoIntoIronMine z 0 na 1, a PsiCampDemon na 4. Wtedy Ur-Thrall powinien nas wpuścić do kopalni.
@NocJestCiemna-RasizmemJą Koniec końców i tak będziesz musiał ich pozabijać, ale poprzez infiltrację i zrobienie wszystkich questów w jej ramach dostaniesz więcej expa.
@MrocznyZły Co? xD Przecież skrzynia jest, gdzie była.
W G2NK Maria (żona Onara) prosi nas żebyśmy odzyskali jej srebrną zastawę. Normalnie można było ją znaleźć w skrzyni, w koszarach w mieście. W R2.0 ta skrzynia zniknęła. Czy ktoś wie, gdzie to można znaleźć? Jestem ciekawy;)
Jak wybrałem przebranie i infiltrację zakonu masjafa, to potem będę mógł ich zabić? Bo nie ma z tym większego problemu...
@Jao I wiesz jak to ma działać, bo zmieniłem na 1 choć miałem ustawioną wartość 4 i nic to nie zmieniło
@zeus123123 Odpal GVE (gdzieś powinien być link) i przekop nim swój save. Dokładnie ci nie powiem.
Bardziej chodzi o statystki potworów (przecież bez AB na łatwym za lvl jest 25PN)
Raczej tylko błąd
@Jao Wiesz gdzie zmienić te linijkę bo nie bardzo wiem :D
9
Returning 2.0 / Zapisy gry
BUMCYKAFYSZ - Dzisiaj o 00:00 
Look up
Mam problem mianowicie nie zrobiłem questa dla Matea w 1 rozdziale. Teraz nie chcę mnie nauczyć jubilerstwa a słyszałem że jest ono ważne i mam pytanie czy może mnie ktoś inny tego nauczyć i co trace nie mając go. Bo powtarzać 40h gry średnio mi się widzi. ;/
Nie da się. Nie będziesz mógł robić zajebistych pierścieni i amuletów.
Rozumiem ale czy to oznacza że bede miał "tylko" o te kilkadziesiąt statów mniej (dex/mana itd.). Czy to jest jakiś kardynalny błąd i muszę zaczynać gre od początku.
Do góry