Ostatnie wiadomości

To wredny bug, który się czasem zdarza, a czasem nie, zatem skoro masz tę samą sytuację z każdą próbą, to niestety nie ma na to głębszego wytłumaczenia - masz po prostu pecha.
Pojawił mi się pewien problem,nekromanta z świątyni śniącego nie dropi mi uriziela,nieważne ile razy go pokonuję zawsze jest to samo,a w dialogu z xardasem bezi chwali się tym mieczem :d,czy ktoś może też spotkał się z takim problemem?(Wątpię aby to miało znaczenie ale gram pod 1-rękę i tarczę)
Znalazlem klucz ktory wyglada jak posazek innosa. Ponoc jest jeszcze drugi i te dwa razem przenosza do jakiejs ukrytej lokacji. Gdzie jest drugi klucz? Ten pierwszy znalazlem w chatce za jaskinia bandytow gdzie siedzi kucharz.
Aha i niedaleko w jaskini kolo latarni sa szkielety piratow i zamkniete drzwi. Jezdzac kamera zobaczylem urywek pomieszczenia gdzie siedzi szkielet kapitan. Jak sie do niego dostac?
Ma ktoś może link do spisu broni lub zna miejsca, w których mogę je znaleźć w 1r w Khorinis? Chodzi mi o jakieś legendarne, bądź ciekawe znajdźki na 1h (ponad 120dmg na siłę) , toż to nawet ubilem szkielety na wieży przy wykopaliskach magów wody i w skrzyni broni nie było...
P 0.66
Cześć! Znalazłem kilka błędów w tłumaczeniu gry, stąd pytanie do autora tłumaczenia - czy mogę je poprawić? W jaki sposób się to robi? Potrzebuję jakiegoś programu do edycji czy da rady z poziomu notatnika w plikach gry? Pozdrawiam!
Pojawił mi się pewien problem,nekromanta z świątyni śniącego nie dropi mi uriziela,nieważne ile razy go pokonuję zawsze jest to samo,a w dialogu z xardasem bezi chwali się tym mieczem :d,czy ktoś może też spotkał się z takim problemem?(Wątpię aby to miało znaczenie ale gram pod 1-rękę i tarczę)
Witam, chcialbym zadać kilka pytań bo w przyszłości chcę sobie zmienić trochę specyfikacji komputera i inne.
1. Może to banalne pytanie, ale wolę się upewnić bo już miałem raz sytuację że źle dopasowałem do płyty głównej procesor. Jak sprawdzić czy karta graficza wpasuje się do plyty głównej? Może od razu podam kartę graficzną, którą chcę kupić i płytę główną: Radeon RX 570 z płytą główną MSI Bazooka B360M
2. Drugi punkt odnosi się trochę do pierwszego: Czy RX 570 to dobry wybór czy wybrać jakąś inną kartę? (Bardzo często gram w gry, więc najlepiej do grania)
3. Również przed kartą graficzną chcę kupić zasilacz, ponieważ mój obecny nie jest zbyt mocny. Zastanawiałem się nad tym: https://www.morele.net/zasilacz-silentiumpc-vero-l2-600w-spc165-977143/
Jeśli to potrzebne, mój procesor to i5 8400k a ramu mam 8gb
Przez święta dużo udało się zrobić. Nie chcę pisać jakichś logów
ze szczegółami, na to przyjdzie pora w dniu premiery, a kiedy
ten dzień przyjdzie... jeszcze nie wiem :< No tak... bo teraz wracam
do assemblerów, AiSDu, RPiSu, cholera wie czego jeszcze #iiUWr <3
AiSD z KLO <3
@wisnia2143 Po dostaniu questa przeczytaj w pentagramie książkę, którą miał mag-boss.
Myślę, że mod ma potencjał. Podobają mi się zwłaszcza zmiany w meshu świata, co daje nadzieję, że autor nie jest kolejnym niedzielnym modderem, którego zapał skończy się na powstawianiu tu i ówdzie zlepku vobów i okraszeniu wszystkiego miałką fabułą. Generalnie myślę, że dla dobrego moda rozszerzającego Gothica zawsze znajdzie się miejsce.
Do góry