Dark Saga II: Wrota Chaosu 21843 28

O temacie

Autor Abaddon

Zaczęty 13.06.2016 roku

Wyświetleń 21843

Odpowiedzi 28

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
W Rosji zapowiedziano oficjalnie prace nad drugą częścią Dark Sagi. Rozgrywać się ona będzie rok po zakończeniu pierwszej części, w zupełnie innej części świata. Wcielimy się oczywiście ponownie w Alastera. Spotkamy także kilku starych znajomych z pierwszej części, Obecnie trwają prace scenariuszowe i wykańczany jest świat. Jeszcze w tym roku twórcy zapowiedzieli prolog Dark Sagi II.

Pojawiły się również pierwsze screeny:
http://imgur.com/a/zWCFc

Link do tematu z modem:
http://rpgrussia.com/index.php?topic=9917.0#msg277363
Oraz do tematu prologu:
http://rpgrussia.com/index.php?topic=9193.0
 

Quasch

Quasch

Bractwo Spolszczenia
posty264
Propsy840
ProfesjaTłumacz
  • Bractwo Spolszczenia
Zgadza się, nasz team chętnie zajmie się spolszczeniem, kiedy tylko modyfikacja ta ujrzy światło dzienne :)

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Genialny news!! Powraca najlepsza modyfikacja Gothica :D Super, że się za to zajęli
 

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Świat już po pierwszych screenach widać, że będzie stał na bardzo wysokim poziomie.
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
A dali już spis rzeczy jakich można się spodziewać? Ktoś byłby tak dobry i przetłumaczył? :D
 

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Wszystko co napisali przetłumaczyłem i ująłem swoimi słowami w pierwszym poście.
Prace ruszyły dopiero w tym roku i już jest spory postęp nad światem i napisano plan scenariusza.
Znając Magic Team, powinni szybko się uwinąć. Pierwsza część Dark Sagi wyszła w stosunkowo niedługim czasie po Global Modzie.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Niesamowite. Hejterów Gothica coraz wiecej, a modów wcale nie mniej :D Dark Saga to jeden z najlepszych modów do Gothica. Na druga czesc czekam!
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • online
  • Nilfgaard
Wszystko co napisali przetłumaczyłem i ująłem swoimi słowami w pierwszym poście.
Prace ruszyły dopiero w tym roku i już jest spory postęp nad światem i napisano plan scenariusza.
Znając Magic Team, powinni szybko się uwinąć. Pierwsza część Dark Sagi wyszła w stosunkowo niedługim czasie po Global Modzie.

Niedługim? Global Mod ukazał się w 2007, a Dark Saga 2011. nIe żebym miał coś do tego, bo to logiczne że trochę to potrwa, ale z czasem to znowu nie przesadzajmy :D
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



kageyoshi

kageyoshi

Użytkownicy
posty173
Propsy36
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No kurwa wyjebioza można rzec. Czekamy!
 

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
Również nie mogę się doczekać! Jedynka to była miazga kompletna, masakryczna, niebotyczna!  :ok:

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy

Abaddon

Dark Saga II: Wrota Chaosu
#10 2016-06-14, 12:07(Ostatnia zmiana: 2016-06-14, 12:15)
Wszystko co napisali przetłumaczyłem i ująłem swoimi słowami w pierwszym poście.
Prace ruszyły dopiero w tym roku i już jest spory postęp nad światem i napisano plan scenariusza.
Znając Magic Team, powinni szybko się uwinąć. Pierwsza część Dark Sagi wyszła w stosunkowo niedługim czasie po Global Modzie.

Niedługim? Global Mod ukazał się w 2007, a Dark Saga 2011. nIe żebym miał coś do tego, bo to logiczne że trochę to potrwa, ale z czasem to znowu nie przesadzajmy :D

Tylko po premierze Globala w 2007 pojawiło się potem sporo nowych wersji, aż do 1.14. Miałem na myśli finalną wersję.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
A wie ktoś coś  o najnowszym patchu do DS po PL?
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Dokładnie 1 część Dark Sagi do dziś nie ma sobie równych, jestem przekonany, że druga część pozamiata returningi i inne gówna.
 

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty381
Propsy244
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Właśnie przechodzę sobie powolutku Dark Sagę. Spędziłem w grze już jakieś 30 godzin i aktualnie dopiero co trafiłem do obozu paladynów, a więc przede mną sporo nowych zadań. :) Trzeba przyznać, że Dark Saga to jeden z lepszych, jeśli nie najlepszy mod do G2:NK. Równie dobrze mogłaby być to samodzielna produkcja. Myślę, że część druga może być jeszcze lepsza, jeśli pracuje nad nią ta sama ekipa. A po dołączeniu jakiegoś texturepacka np. L'HIVERa gra będzie prezentować się jeszcze lepiej.
Fajnie, że nadal powstają mody do Gothica i nie są to jakieś pierdoły w stylu bujających się cycków, jak w Skyrim, tylko nowe przygody z nowymi światami, mechanikami itd.
 

Gother

Gother

Użytkownicy
Nieskromny Mistrz Gothica
posty446
Propsy255
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Nieskromny Mistrz Gothica
Bez wątpienia to najlepszy mod do Gothica! I pewnie po tym mógłbym jeszcze dopisać "długo, długo nic" gdyby nie fabuła po opuszczeniu kopalni. Gdzieś czytałem, że początkowo Dark Saga miała być grą, ale skończyło się na powstaniu moda. Jeśli tak, to faktycznie widać to w pierwszym rozdziale gry. Czuć emocje, czy to w wysiłku wkładanym w przetrwanie czy trosce o kumpla.
Po wyjściu na powierzchnię jeszcze fajnie obejrzeć ten obóz orków, ale później to już równia pochyła. Poszukiwany skarb zmienia się w artefakt od którego zależą losy świata, a groteskowo zły mag chce go przejąć. Oczywiście tylko my możemy go powstrzymać. Cała akcja jest liniowa, a z lokacji oprócz kopalni i obozu orków jeszcze tylko ostatnia świątynia (podróbka podziemi Śniącego) ujdzie z klasą (ale to już tylko w kategorii jak na mod). Mam takie wrażenie jakby scenarzysta opuścił grupę po decyzji przeniesienia projektu na silnik Gothica i zostawił swoją robotę na kopalni. Dalej grupa radziła sobie jak mogła i stąd te ograne chwyty w stylu "znajdź mędrca i broń aby stawić czoło złu", czy postać czarnego maga, który zachowuje się jak kilkulatek. I jeszcze n owe style walki. Porażka. Dobrze się ogląda, ale to powinno działać, a nie tylko wyglądać.
Krótko: jestem pełen obaw co do drugiej części.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Mnie osobiście ta modyfikacja nie wciągała, przeszedłem do połowy jakoś, a potem odpuściłem. Typowa rosyjska produkcja.

Gother

Gother

Użytkownicy
Nieskromny Mistrz Gothica
posty446
Propsy255
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Nieskromny Mistrz Gothica
Cytuj
        Typowa rosyjska produkcja.
A co to znaczy?
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
To znaczy, że zrobione w profesjonalnym stylu i dość szybko, nie to co Polskie modyfikacje :)
 

Al0neW0lf

Al0neW0lf

Użytkownicy
posty19
Propsy5
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
No tego się nie spodziewałem że wyjdzie druga cześć. Ale bardzo się cieszę z tego powodu. Pierwsza część Dark Sagi była świetna tera tylko czekać na drugą. (Chociaż warto sobie ponownie zagrać w 1-wszą część)
 

dinozaur7

dinozaur7

Użytkownicy
posty246
Propsy56
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Draks no ale po Polskich modyfikacjach nie musiałem jechać  :pokerface:
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry