G2NK - Gothic 3 Alternative 29715 79

O temacie

Autor Xankir

Zaczęty 15.02.2016 roku

Wyświetleń 29715

Odpowiedzi 79

Xankir

Xankir

Złote Wrota
posty255
Propsy85
Profesjabrak
  • Złote Wrota
Zastanawiam się nad tą rzeczą jak nad jeszcze kilkoma innymi, ale jeszcze sam nie wiem. Jeśli potencjalni gracze tego moda chcieli by je ujrzeć mógłbym spróbować je zrobić, choć nic nie obiecuje.
 
,,Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. Drugim zaś śmierć."
A.Sapkowski

gothic1210
  • Gość
Moim zdaniem nie warto. Robiłem to u siebie, ale mam wrażenie, że mało kto z tego korzysta. Lepiej poświęć czas na coś innego.
 

Xankir

Xankir

Złote Wrota
posty255
Propsy85
Profesjabrak
  • Złote Wrota

Xankir
Złote Wrota

G2NK - Battle of the Gods
#42 2016-08-10, 15:29(Ostatnia zmiana: 2016-08-10, 15:48)
Rozumiem o co ci chodzi, ponieważ jak sam grałem w Edycję Rozszerzoną to z nich nie korzystałem. Mam zamiar w związku z tym zrobić ankietę.
Edit:
Ankieta już zrobiona. Głosujcie tu.
 
,,Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. Drugim zaś śmierć."
A.Sapkowski

Xankir

Xankir

Złote Wrota
posty255
Propsy85
Profesjabrak
  • Złote Wrota

Xankir
Złote Wrota

G2NK - Battle of the Gods
#43 2016-08-28, 11:22(Ostatnia zmiana: 2016-08-29, 20:46)
Do modyfikacji zostały wprowadzone tarcze przy użyciu materiałów z systempacka oraz to, że Bezi będzie miał własną posiadłość - miejsce pobytu Dextera i jego bandytów. Będą z tym związany nowy wątek oraz możliwość sprowadzenia tam wszystkich przyjaciół Beziego i zrobienia z tego miejsca wypadowego.
Przykładowe tarcze




W modyfikacji nie znajdą się też potki czasowe.
 
,,Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. Drugim zaś śmierć."
A.Sapkowski

Xankir

Xankir

Złote Wrota
posty255
Propsy85
Profesjabrak
  • Złote Wrota
Choć zaczął się rok szkolny to prace modyfikację idą szybko, dzięki grafikowi 3D, który pomaga mi przy modyfikacji już długi czas i wiele dzięki niemu zawdzięczam.
To są 3 najciekawsze miejsca jakie znajdują się na razie według mnie w tym świecie, który on stworzył.
Spoiler



PS. Ten świat, jak i inne zawierają materiały z WoGa, ponieważ znajduje się tam bardzo dużo fajnych rzeczy i warto je wykorzystać.
 
,,Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. Drugim zaś śmierć."
A.Sapkowski

Xankir

Xankir

Złote Wrota
posty255
Propsy85
Profesjabrak
  • Złote Wrota

Xankir
Złote Wrota

G2NK - Battle of the Gods
#45 2016-11-10, 21:09(Ostatnia zmiana: 2016-11-10, 21:37)
Prezentacja paru rzeczy w akcji, jednak na razie nie za dużo jest tu nowości pokazane, ale w następnej prezentacji postaram się to naprawić.
https://www.youtube.com/watch?v=RZ4jbRK-5vo

PS
Tak wiem muszę zmienić muzykę, ale na początku ja i YT nie mogliśmy się dogadać i dawał inne utwory niż powinien. Jutro powinna być już normalna muzyka w tle, ale jak ktoś chce wcześniej obejrzeć niech po prostu wyciszy filmik.
 
,,Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. Drugim zaś śmierć."
A.Sapkowski

Quasch

Quasch

Bractwo Spolszczenia
posty264
Propsy840
ProfesjaTłumacz
  • Bractwo Spolszczenia
Nutę zostaw. \m/

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Mam pytanie: Mam to ocenić/skomentować czy też nie? Jeśli to zrobię, to mogę Cię prawdopodobnie obrazić/urazić, także daję Ci wybór.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
  • online
Muzyka niepasująca do treści, prezentowane wideo wygląda jakby miało 6-10fps, a lokacje niezbyt atrakcyjne, na razie 2/10 za chęci.

Xankir

Xankir

Złote Wrota
posty255
Propsy85
Profesjabrak
  • Złote Wrota
Okay, dzięki za ocene. Na następny raz postaram sie to naprawić, ale wczoraj wyjątkowo nie chciał mi sie dogadać fraps z Gothiciem i się coś zbugowało z obozem myśliwych.
 
,,Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. Drugim zaś śmierć."
A.Sapkowski

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Na moje taka muzyka może zostać
 

Hosni

Hosni

Użytkownicy
posty149
Propsy51
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Muza spoko choć do trailera niezbyt pasuje.
Menu też mi się podoba.
Ułożenie pasków w stylu Gothica 3 niezbyt, zawsze wolałem styl z G2 ale to tylko moje prywatne widzimisie.
O lokacjach trudno powiedzieć bo jakiś mega wymagający nie jestem, są okej według mnie.
Moda napewno obadam jak wyjdzie, życze powodzenia.

 
Użyczyłem głosu w modyfikacjach:
- Wyspa [G1]
- Laer Gjoll [G2]
- Mag [G2]

Xankir

Xankir

Złote Wrota
posty255
Propsy85
Profesjabrak
  • Złote Wrota
@Hosni to nie jest trailer, tylko prezentacja paru rzeczy, ale dzięki za opinię.
Całej reszcie wypowiadających też dziękuje za opinię i postaram się poprawić rzeczy, które wam nie pasowały w prezentacji, jak i w samej grze. Wasze wypowiedzi są bardzo pomocne, ponieważ wiem jak mam się dalej kierować, co poprawić itd., ale trochę krytyki jeszcze nikomu nie zaszkodziło.
 
,,Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. Drugim zaś śmierć."
A.Sapkowski

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Mam pytanie: Mam to ocenić/skomentować czy też nie? Jeśli to zrobię, to mogę Cię prawdopodobnie obrazić/urazić, także daję Ci wybór.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Xankir

Xankir

Złote Wrota
posty255
Propsy85
Profesjabrak
  • Złote Wrota
@Simen oceniaj/komentuj ja nikomu nie bronię, a nawet bym do tego zachęcał, ponieważ to ułatwia poprawę rzeczy, w jakim kierunku zmierzać itd.
 
,,Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. Drugim zaś śmierć."
A.Sapkowski

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Menu ładnie, ale poza teksturą jedną, bo część jest nieoteksturowana  jeszcze, to przecież jest to z modern menu.
Nowe sługi Xardasa są identycznie rozmieszczone jak w Returningu 2.0. Może to przypadek, może nie, ale jak dla mnie to jest to żywcem skopiowany skrypt. Pancerze szkieletów przed wieżą też gdzieś widziałem.
Tekstury straży miejskiej są chyba z Edycji Rozszerzonej. Pancerz Paladyna bez hełmu to za łatwe do zrobienia, by to nawet prezentować.
Goblin jest z WoGa.
Obóz myśliwych wygląda okropnie. Palisada, chaty itp. Pancerze myśliwych też są kiepskie. Myślisz, że myśliwi nosili takie pancerze?
Obóz bandytów nie wygląda źle, ale po co? Będzie tam więcej zadań czy coś? Bo jak nie, to nie widzę sensu zabieranie się za to, przynajmniej teraz.
Takie ciemne noce są bez sensu.
Podsumowując: Praktycznie większość rzeczy, które zaprezentowałeś są z WOG-a i nie są Twojego autorstwa. Nie mam nic przeciwko temu, ale trzeba przyznać, że na prezentację tego, co jest w Twojej modyfikacji to wyjątkowo skromnie/słabo. Na WOG-u jest naprawdę sporo fajnych rzeczy, których nikt w modach nie widział, więc idź w tym kierunku, inaczej nie ma to sensu. Sugeruję na nową prezentację dać coś szczerze nowego, zaskakującego, bo po prostu mod słabo wygląda tutaj.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Xankir

Xankir

Złote Wrota
posty255
Propsy85
Profesjabrak
  • Złote Wrota
@Simen pisałem już o wiele wcześniej, że te pancerze strażników są z WoGa, tak jak i szkieletów. Rozmieszczenie sług Xardasa dałem takie, ponieważ wydawało mi się sensownie, choć mogłem gdzieś nieświadomie nawiązać do Returniga 2.0 po graniu w niego. Obóz myśliwych postaram się jeszcze dopracować, ponieważ nawet na zakończenie filmu napisałem, że  coś mi się zbugowało, więc... Obóz bandytów ma być rozbudowany pod względem zadań i postaci, ponieważ wydał mi się on pusty i cała ta palisada zostanie wytłumaczona. Pancerze myśliwych można zmienić, jeśli większa część osób będzie chciała, ale muszę to też uzgodnić ze swoim grafikiem 2D i zrobić jakiś model. Przy następnej prezentacji będzie nowy świat, który powinienem wszystkich zadowolić.
Mam nadzieję, że wszystko wyjaśniłem, a jeśli coś pominąłem to przepraszam. Jak masz jeszcze jakieś uwagi to pisz, ponieważ naprawdę jest to przydatne.
 
,,Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. Drugim zaś śmierć."
A.Sapkowski

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Menu ładnie, ale poza teksturą jedną, bo część jest nieoteksturowana  jeszcze, to przecież jest to z modern menu.
Nowe sługi Xardasa są identycznie rozmieszczone jak w Returningu 2.0. Może to przypadek, może nie, ale jak dla mnie to jest to żywcem skopiowany skrypt. Pancerze szkieletów przed wieżą też gdzieś widziałem.
Tekstury straży miejskiej są chyba z Edycji Rozszerzonej. Pancerz Paladyna bez hełmu to za łatwe do zrobienia, by to nawet prezentować.
Goblin jest z WoGa.
Obóz myśliwych wygląda okropnie. Palisada, chaty itp. Pancerze myśliwych też są kiepskie. Myślisz, że myśliwi nosili takie pancerze?
Obóz bandytów nie wygląda źle, ale po co? Będzie tam więcej zadań czy coś? Bo jak nie, to nie widzę sensu zabieranie się za to, przynajmniej teraz.
Takie ciemne noce są bez sensu.
Podsumowując: Praktycznie większość rzeczy, które zaprezentowałeś są z WOG-a i nie są Twojego autorstwa. Nie mam nic przeciwko temu, ale trzeba przyznać, że na prezentację tego, co jest w Twojej modyfikacji to wyjątkowo skromnie/słabo. Na WOG-u jest naprawdę sporo fajnych rzeczy, których nikt w modach nie widział, więc idź w tym kierunku, inaczej nie ma to sensu. Sugeruję na nową prezentację dać coś szczerze nowego, zaskakującego, bo po prostu mod słabo wygląda tutaj.
Pancerze szkieletów są z woga
 

Xankir

Xankir

Złote Wrota
posty255
Propsy85
Profesjabrak
  • Złote Wrota
Dziś oficjalnie praca nad modem Battle of the Gods zmienia swój kierunek oraz nazwę i zamiast kolejnej historii Bezimiennego bohatera na Khorinis powstanie Gothic 3 Alternative. Wspólnie z teamem zdecydowaliśmy, że to lepszy pomysł niż ciągnąć to setki razy co działo się w drugiej części, tylko zrobić coś przy czym mamy większe pole do popisu. Opis moda zostanie najpóźniej zaktualizowany wieczorem. Pojawią się też nowe screeny prezentujące prace nad Myrtaną. Część screenów można już ujrzeć w: http://bractwogothica.pl/thread-462.html Gdzie Gawaan, mój serdeczny przyjaciel ogłosił już nabór. Jeśli są chętni do pomocy niech piszą do mnie lub Gawaana.
 
,,Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. Drugim zaś śmierć."
A.Sapkowski

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Dziś oficjalnie praca nad modem Battle of the Gods zmienia swój kierunek oraz nazwę i zamiast kolejnej historii Bezimiennego bohatera na Khorinis powstanie Gothic 3 Alternative. Wspólnie z teamem zdecydowaliśmy, że to lepszy pomysł niż ciągnąć to setki razy co działo się w drugiej części, tylko zrobić coś przy czym mamy większe pole do popisu. Opis moda zostanie najpóźniej zaktualizowany wieczorem. Pojawią się też nowe screeny prezentujące prace nad Myrtaną. Część screenów można już ujrzeć w: http://bractwogothica.pl/thread-462.html Gdzie Gawaan, mój serdeczny przyjaciel ogłosił już nabór. Jeśli są chętni do pomocy niech piszą do mnie lub Gawaana.
Wiesz że moglibyście spróbować od rusków materiały wyciągnąć mniej roboty by było i mniej marnotrawstwa
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry