Assassin's Creed: Origins 38611 163

O temacie

Autor Kuba

Zaczęty 5.01.2016 roku

Wyświetleń 38611

Odpowiedzi 163

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Ekhm...

Cytuj
Wybacz, nie chce mi się na głupie pytania odpowiadać. Dodałbym jakiś rozsądny system zleceń i ta gra dałaby radę i bez wątku Desmonda i fabuły głównej + plus podbijam pytanie @Kazzmir a.

I dodam, że grałbym sobie w nią długo. Ogólnie od kiedy odpowiadanie Ci na głupie pytania ma decydować, że będę odpowiadał jak facet, czy nie? :lol2:
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Ja ci odpowiem za siebie - gram ostatnio w gre Attack on Titan Tribute Game, która nie ma fabuły a polega głównie na siekaniu zespołowym i zabijaniu tytanów i o zgrozo - skakaniu po dachach, drzewach i tym podobnych. Gra jest świetna, zagrywam się już prawie tydzień i cały czas emocje nie opadają, i choćbyś zesrał się ze złości i tym kałem napisał, że ta gra jest chujowa - ja to oleje, bo się świetnie przy niej bawie. Co z tym zrobisz?
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Weźcie mi wytłumaczcie o co wam kurwa chodzi teraz
Może ten filmik pomoże:
https://www.youtube.com/watch?v=BqcVMjzP0KM


Po prostu opierasz się na czymś, na czym nie powinieneś.

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Ekhm...
Cytuj
Wybacz, nie chce mi się na głupie pytania odpowiadać. Dodałbym jakiś rozsądny system zleceń i ta gra dałaby radę i bez wątku Desmonda i fabuły głównej + plus podbijam pytanie @Kazzmir a.
Dodałbym jakiś rozsądny system zleceń
No spoko, ale ubi się nawet nie chciałoby coś takiego wymyślać
Czy ty czytasz, co ja piszę? To nie są glupie pytania, tylko tak moze wyglądac nowy asassyn, gdzie tu widzisz glupie pytanie?
 

gothic1210
  • Gość

Dajcie spokój panowie. Od wież się zaczęło, na wieżach niech się skończy. Tylko wspólnymi siłami można przywrócić godność tego forum.
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Kontruje, Macieju, bo widzę, że Tobie światłość Ojca Zrozumienia też powinna się przydać w czytaniu ze zrozumieniem:

Cytuj
To też wywróżyłeś z fusów? Po co zadajesz mi tak zdurniałe pytania, skoro od razu dajesz odpowiedź, że Ubi albo ktokolwiek inny by tego nie zrobił.  :facepalm:
 

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
Czy ty czytasz, co ja piszę? To nie są glupie pytania, tylko tak moze wyglądac nowy asassyn, gdzie tu widzisz glupie pytanie?
Zapomniałeś już maciej o takich fajnych grach jak thief 1 i 2? Tam to było dobrze zbalansowane
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Ja ci odp Maciej, nawet długo bym pograł, dopóki sama gra dawałaby mi możliwość zabijaniach tych strażników w coraz to inny/ciekawszy sposób to czemu nie, względnie dopóki gra daje ci fun to grasz ja pierdole każdy indywidualnie  to odbiera, jednych fifa nudzi po 1 meczu inni maja z niej fan przez kilka lat, jak kto woli.

Fakt jest taki ze sam w sobie AC1 to chujowy przykład bo gra i z fabuła jest pusta ze ja pierdole.
Zbieranie pobocznych pierdoł nie ma sensu, bo i tak nic w grze ci to nie daje, widać ewidentnie ze AC1 to było sprawdzenie gruntu, czy gra o takim typie zabójców się przyjmie. 
Jak tak to potem będą myśleć jak to rozwinąć, jak nie to chuja tematu nie było :P
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Dawno Tizgarka tu nie było :)

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany

Maciej

Assassin's Creed: Origins
#129 2017-06-15, 22:59(Ostatnia zmiana: 2017-06-15, 23:10)
Spoiler
Dajcie spokój panowie. Od wież się zaczęło, na wieżach niech się skończy. Tylko wspólnymi siłami można przywrócić godność tego forum.

@gothic1210
Pstt, hej gothic1210
Który i tak będzie odgrzewanym kotletem  :P , a dodatkowo watek główny będzie dużo krótszy od tego z poprzednich części

Jeśli gra będzie opierała się w większości tylko na łażeniu i zabijaniu to może być najgorszy asassyn. Już w AC syndicate i watch dogs 2 wątek główny został na drugim planie jako tło
To tylko moja opinia jak każdego użytkownika tutaj :facepalm: Weź się kurwa zastanów co piszesz

@ down Dla mnie fabula=watek główny. Nie ma fabuly, nie ma wcale wątku głównego. Proste? Proste. Milion graczy od zawsze tak myslalo
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Nie wiem czy ktoś zauważył, ale MD jest dobrym sposobem na zbieranie propsów :D A co do gry Shadow of Mordor - jakąś tam fabułę miało, ale tak jakby jej nie było, więc stwierdzenie Tizgara było poprawne.

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Cytuj
Dla mnie fabula=watek główny. Nie ma fabuly, nie ma wcale wątku głównego. Proste? Proste

Nie proste. Nie każdy myśli w ten sam sposób, co Ty. Jak już mówiłem, ja bym się świetnie nawet bawił jakby to był symulator tylko skakania po dachach i wykonywania zleceń morderstw, bez tych Templariuszy i samego wątku wspólczesnego.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Cytuj
Fakt jest taki ze sam w sobie AC1 to chujowy przykład bo gra i z fabuła jest pusta ze ja pierdole.
No a teraz kurwa pomysl ze watek główny jest b. krotki, bo kurde nie oszukujmy sie poboczne rzeczy to wciąż ten sam poziom

Jak gra będzie wygladac ta nieliniowa fabula to musimy poczekać na gre
P.S Tizgar dostaje propsy za to, co sam pisałem na poczatku  Mozg rozjebany
 

mgr Fartuess

mgr Fartuess

Użytkownicy
Kiedyś to były czasy!
posty1485
Propsy890
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kiedyś to były czasy!
Nie wiem czy ktoś zauważył, ale MD jest dobrym sposobem na zbieranie propsów :D A co do gry Shadow of Mordor - jakąś tam fabułę miało, ale tak jakby jej nie było, więc stwierdzenie Tizgara było poprawne.

Shadow of Mordor jest trochę ciekawym przypadkiem, bo fabuła to straszne drewno, ale narracja stoi nieźle dzięki systemowi nemesis.

A co do AC:O - poczekamy zobaczymy.
 
Popisuje się ciągle menda jedna...

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
P.S Tizgar dostaje propsy za to, co sam pisałem na poczatku  Mozg rozjebany

Ani tizgar, ani fartuch nie pisali tego co ty pisałeś więc skończ przytaczać sobie czyjeś racje :facepalm:
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

mgr Fartuess

mgr Fartuess

Użytkownicy
Kiedyś to były czasy!
posty1485
Propsy890
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kiedyś to były czasy!
@Werewolf
Teraz już nie potrafię rozsupłać tego jaką kto ma opinię. Pierwotnie zrozumiałem, że MD mówi, że przeferował misje z gry A nad misjami z gry B. Ty zwróciłeś uwagę, że gra B ma lepszą fabułę od gry A. Ja zwróciłem uwagę, że to nie falsyfikuje tezy MD, bo misje to nie tylko fabuła i mogą być dobre z innych powodów.

Ale teraz to ja już nic nie wiem -.-
 
Popisuje się ciągle menda jedna...

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
No o to mi chodzi, że fabuła to nie są misje i że Syndicate miał zarówno misje i fabułe. Mac Dun mówil, że Syndicate tej fabuły nie miało tylko się chodzi i zabija, a na przeciwwagę dał ,,hitman, gdzie są misje a nie tylko zabijanie".
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Lul, przecież Syndicate ma całkiem spoko fabule, nie mowie ze to jakaś rewolucja ale jest taka powiedzmy trochę zluzowana i lekko strawna, pomijam ze DLC są zajebiste ale to moja opinia.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany

Maciej

Assassin's Creed: Origins
#138 2017-06-16, 17:45(Ostatnia zmiana: 2017-06-16, 18:50)
Jak twórca nowej części AC piszę takie rzeczy

Cytuj
Liniowa fabuła odchodzi do lamusa
Hascoet wyjaśnił, że narracja powinna być swego rodzaju „źródłem anegdot”, czy wręcz drugoplanowym elementem gry.
No to chyba jasno widać, jak może ona wyglądać

Tutaj cytat z artykułu na gry-online. Ja tam im wierze
Cytuj
Zwiastunem nadchodzących zmian była najnowsza odsłona cyklu Far Cry, o podtytule Primal oraz gra Watch Dogs 2. Nawet jeśli do tej pory nie zagraliście w żadną z tych produkcji, z pewnością usłyszeliście o stawianych im zarzutach – zgadza się, w przypadku obu pozycji jedną z najczęściej wymienianych wad była „miałka” fabuła.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=101255

Co do fabuły AC Syndicate, niech będzie że ma dobrą fabułę, dla mnie to nie ma żadnego znaczenia, bo teraz wychodzi Origins a nie AC:S :P

Kotorze
Kotor miał dobrą fabułę, ale nieliniowość sprawiła że była zbyt krótka, o :P
A długi wątek główny to duża zaleta


 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
No to chyba jasno widać, jak może ona wyglądać

No widać, że twórcy chcą zrobić nieliniową fabułę, czyli zrobić ukłon w strone gracza. Nie rozumiem, wychwalałeś nieliniowość w Gothicu, Morrowindzie, Kotorze i falloutach, ale nagle w assasynach zaczyna Ci przeszkadzać?
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry