Assassin's Creed: Origins 38609 163

O temacie

Autor Kuba

Zaczęty 5.01.2016 roku

Wyświetleń 38609

Odpowiedzi 163

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany

Maciej

Assassin's Creed: Origins
#80 2017-06-15, 14:53(Ostatnia zmiana: 2017-06-15, 15:06)
Będzie następny po Black Flagu ciekawy Assasyn?
Który i tak będzie odgrzewanym kotletem  :P , a dodatkowo watek główny będzie dużo krótszy od tego z poprzednich części

Jeśli gra będzie opierała się w większości tylko na łażeniu i zabijaniu to może być najgorszy asassyn. Już w AC syndicate i watch dogs 2 wątek główny został na drugim planie jako tło
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Whoa, a czy sam tytuł nie mówi o tym, że ta gra jest o zabijaniu?
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Ja kiedyś słyszałem o assassynach, którzy zamiast zabijać, piekli chleb.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

mgr Fartuess

mgr Fartuess

Użytkownicy
Kiedyś to były czasy!
posty1485
Propsy890
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kiedyś to były czasy!
W Dishonored też jesteś zabójcą, a gra jest kompletnie inna.

A w Black Flagu to nawet zabójcą za bardzo nie jesteś afaik.

AC:O ma świeży setting i wygląda na to, że będzie miał popchnięte do przodu elementy erpegowe, więc będzie można grać różnymi stylami postaci. Jak na tę serię, to zapowiada się na coś świeższego niż mamy do czynienia zazwyczaj. Fajnie by było gdyby gracze jakoś nagrodzili starania Ubisoftu po tym jak nie nagrodzili WD2, żeby czasem nie wrócili oni do wcześniejszego stanu braku jakiejkolwiek kreatywności.

Tyle, że AC:O ma przerąbane z Middle Earth: Shadow of War który zapowiada się 10x ciekawiej.
 
Popisuje się ciągle menda jedna...

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"
Ja kiedyś słyszałem o assassynach, którzy zamiast zabijać, piekli chleb.

Zasadniczo powinni mieszkać w squotach.

"Żaden asasyn nigdy oczywiście nie nazwałby się Asasynem – określenie to wywodzi się z perskiego hasziszija i oznacza zażywającego haszysz, czyli według kryteriów XXI wieku, narkomana."

Pozdro xD.

Spoiler
Mam nadzieję, że taki smaczek popsuje komuś chociaż częściowo doznania płynące z gry ^^
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany

Maciej

Assassin's Creed: Origins
#85 2017-06-15, 15:22(Ostatnia zmiana: 2017-06-15, 22:32)
Mamy AC1, wyjebiemy z niego wątek desmonda, fabułę główną, i zostanie sama gra z gameplayem. Łazisz sobie po mieście, zabijasz strażników, skaczesz po budynkach, wchodzisz sobie na budynki, od czasu do czasu wchodzisz sobie na posterunek aby go z synchronizować. Ile godzin grałbyś w taką grę? :D
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
@Fartuess grałeś w Cień Mordoru? Gra jest okej, ale po samej prezentacji WIDAĆ czego można spodziewać się po Cieniu Wojny. Na pewno będzie więcej i lepiej, ale bez przesady. Prawdopodobnie będzie kilka większych map i będzie je trzeba "podbijać", tak wygląda schemat gry, misje główne też nie były jakoś szczególnie powalające. Nemezis jest spoko, chociaż w jedynce wyczerpałem go (chociażby powtarzające się nazwy postaci po kilka razy, kilka razy te same sytuacje) i tym podobne.

mgr Fartuess

mgr Fartuess

Użytkownicy
Kiedyś to były czasy!
posty1485
Propsy890
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kiedyś to były czasy!
@Fabiosek
Weź pod uwagę, że w Shadow of Mordor system ledwo raczkował, a i tak był całkiem satysfakcjonujący. Teraz po sukcesie jedynki mogą go ostro podkręcić.

Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=M-8kqyS036k

Jeśli będzie więcej postaci na poziomie Bruza i nie jest to stricte popisówka pod targi, to może być naprawdę ciekawie.
 
Popisuje się ciągle menda jedna...

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
Już w AC syndicate

Czy Ty chociaż grałeś w Syndicate? Właśnie w SYNDICATE jest bardzo dobrze i dużo przedstawiona fabuła, nie mówiąc już o tym, że poza samymi misjami głównymi jest dużo nawiązań do niej.


Cytuj
Mamy AC1, wyjebiemy z niego wątek desmonda, fabułę główną, i zostanie sama gra z gameplayem. Łazisz sobie po mieście, zabijasz strażników, skaczesz po budynkach, wchodzisz sobie na budynki, od czasu do czasu wchodzisz sobie na posterunek aby go z synchronizować. Ile godzin grałbyś w taką grę? :D

Ktoś, kto mówi, że AC 1 gameplay polega na skakaniu, łażeniu po budynkach, wchodzeniu na posterunki i zabijaniu, a chwile wcześniej mówił, że hitman jest dobry pod względem fabuły naprawde nie ma żadnej wartości jako rozmówca.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany

Maciej

Assassin's Creed: Origins
#89 2017-06-15, 18:58(Ostatnia zmiana: 2017-06-15, 19:24)
Ktoś, kto mówi, że AC 1 gameplay polega na skakaniu, łażeniu po budynkach, wchodzeniu na posterunki i zabijaniu, a chwile wcześniej mówił, że hitman jest dobry pod względem fabuły ??? naprawde nie ma żadnej wartości jako rozmówca.
Proponuje, abyś nauczył się czytać dobrze bo nigdzie tak nie piszę  :facepalm:

@ DOWN Ty czytasz co piszesz?

 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
No napisałeś - taki Hitman był o zabijaniu a miał misje - co oznacza, że stawiasz go za wzór przed assasynami.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

mgr Fartuess

mgr Fartuess

Użytkownicy
Kiedyś to były czasy!
posty1485
Propsy890
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kiedyś to były czasy!
Misje to nie tylko fabuła.
 
Popisuje się ciągle menda jedna...

Halk_Hogan_PL

Halk_Hogan_PL

Użytkownicy
Halkster
posty916
Propsy890
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Halkster
@Mac Dun :facepalm:
To, że kompletnie nie znasz się na grach każdy już wie, więc przestań proszę wypowiadać się w kwestiach kompletnie Ci nieznanych. Jak ja czytam te Twoje komentarze to aż gały mi wypala. Przecież Ty w ogóle nigdy w żadnego Assasina nie grałeś więc co Ty kurwa możesz wiedzieć o nim? Tak samo jak większość innych gier, które oceniasz a przecież tak naprawdę kompletnie nie miałeś z nimi styczności.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany

Maciej

Assassin's Creed: Origins
#93 2017-06-15, 21:20(Ostatnia zmiana: 2017-06-15, 21:34)
@Halk_Hogan 

Grałem we wszystkie Asassyny nie licząc new genów. Postaraj się bardziej hejterku

A worek propsujący Fartuessa, który napisał to samo co ja, gdzie chwilę wcześniej wypomina mi coś czego nie napisałem > all

@ DOWN  Przykład hitmena był tylko napisany przeze mnie, że gra o zabijaniu nie polega tylko na samym zabijaniu samym w sobie :facepalm:
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Co xDDDDD Właśnie o tym mówie. Ty twierdzisz, że nowe assasyny nie mają fabuły ale dajesz za przeciwprzykład Hitmana który MA MISJE (jak sam powiedziałeś) a ja stwierdziłem, że assasyny (szczególnie syndicate) mają tez misje a przy okazji fabułe bardzo rozwiniętą i poza misjami nawiązania do tej fabuły, więc to raczej to co napisał Fartuch nie zgadza się z twoją indoktrynacją xDD
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
@ DOWN  Przykład hitmena był tylko napisany przeze mnie, że gra o zabijaniu nie polega tylko na samym zabijaniu samym w sobie :facepalm:


A co robimy w Hitmanie? Łowimy ryby?
 

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
twoją indoktrynacją xDD
:ok: za ogarnianie tematu
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
@WinterKing Kereth
Cytuj
Mamy AC1, wyjebiemy z niego wątek desmonda, fabułę główną, i zostanie sama gra z gameplayem. Łazisz sobie po mieście, zabijasz strażników, skaczesz po budynkach, wchodzisz sobie na budynki, od czasu do czasu wchodzisz sobie na posterunek aby go z synchronizować. Ile godzin grałbyś w taką grę? :D
Ja nadal czekam, aż łaskawie odpowiesz.

Cytuj

czemu uparłeś się żeby z gry usuwać jej ważne elementy?
Chodzi o to że bez fabuły ta gra byłaby nudna jak flaki z olejem, i właśnie boję się że AC Origins taki będzie. O TYM WŁAŚNIE KURWA MÓWIĘ
 

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
Ja nadal czekam, aż łaskawie odpowiesz.
czemu uparłeś się żeby z gry usuwać jej ważne elementy i stosować to jako argument na poparcie swojej tezy? może usuniemy z szachów króla?
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
@Maciej

Wybacz, nie chce mi się na głupie pytania odpowiadać. Dodałbym jakiś rozsądny system zleceń i ta gra dałaby radę i bez wątku Desmonda i fabuły głównej + plus podbijam pytanie @Kazzmir a.

Cytuj
O TO WŁAŚNIE KURWA MI CHODZI WIĘC SKOŃCZCIE SWOJĄ GÓWNOBURZE O NIC

Skończ spinać dupę i nagminnie używać tego capsa, bo robi to z Ciebie jakiegoś płaczka.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry