ELEX 395271 1525

O temacie

Autor Kelten

Zaczęty 30.06.2015 roku

Wyświetleń 395271

Odpowiedzi 1525

ModziarzPL

ModziarzPL

Użytkownicy
posty44
Propsy5
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Choćby taki powód, że paladyn pilnujący wejścia do GD nie wpuścić cię bez zgody Lorda Hagena, a ty masz przecież zadanie odkrycia wcześniej wspomnianego zagrożenia.
 

Fexo

Fexo

Użytkownicy
Тебе нужна помощь?
posty167
Propsy152
ProfesjaConcept Artist
  • Użytkownicy
  • Тебе нужна помощь?

Fexo

ELEX
#461 2016-04-26, 20:33(Ostatnia zmiana: 2016-04-26, 20:49)
@Fexo Moja krytyka w3 i gothica jest przynajmniej OBIEKTYWNA ,w porównaniu do masy osób którym jeszcze brakuje ołtarzyk wiedzmina 3 postawić. Więc takie teksty sobie daruj.

I jakbyś nie wiedział widzę wady każdego gothica, i SAM UWAŻAM SAM KURWA że jest dużo lepszych rpg od niego w które NAWET PEWNIE nie grałeś.

Cytuj
Potężna magiczna struktura mogła podczas upadku zachowywać się nie stabilnie. Jaki problem wymyślić jakiś "kataklizm" wywołany zniszczeniem bariery? Chociażby powiązać uszkadzanie się struktur bariery z otwarciem portalu który wsysał Śniącego. Przecież takie dwie potężne akcje magiczne mogłyby wywołać wszystko. To jest fantasy nikt nie będzie robił badań czy tak jest czy nie.
I zupełnym przypadkiem zmiany są powiązane z smokami  :facepalm:  Szkoda że nie pomyślałeś czemu mamy iść do lorda Hagena, bo nie mamy celu jak list do g1.

Ja pierdolę skończ.  Grałem w dużo dobrych gier rpg więc się za mnie nie wypowiadaj. Po pierwsze wyłącz capsa bo to chuja Ci da.
Po drugie - Poćwicz czytanie. Pisałem dwa razy, że do Hagena szłoby się z powodu armii orków w GD, a oko miałoby nam pomóc w zwalczeniu orków - Więc nie rób z siebie kretyna bo to nie jest śmieszne.
I widzisz, nie myślisz. Czemu zmiany muszą być powiązane ze smokami? Uczepiłeś się ich jak rzep psiego ogona człowieku, rusz wyobraźnią. Smoki nie muszą być czynnikiem który rozjebał GD ale chyba nie potrafisz sobie wyobrazić innego wątku fabuły Gothica 2 xDDD.

Nie jest taki sam, odpal sobie Gothica i porównaj to się przekonasz.
Nie jestem żadnym fanboyem.

Lepszy? Jak dla mnie Gothic 2 ma tyle samo bugów co Gothic 1. W obydwu silnik który odpowiada za walkę jest taki sam i nie gadaj, że ma nie wiadomo ile usprawnień. Bo jedyna różnica w walce w G1, a G2 to to, że jak napieprza nas horda orków to normalnie możemy bić, a nie blokujemy się jak w pierwszej części. Kolejne błędy dwójki? Proszę bardzo. Wystarczy podczas wykonywania głupiej broni wyciągnąć broń by dublować przedmioty – Ten sam błąd w G1. Ścieżka magi słaba tutaj się zgadzam, jednak w Gothicu 2 wcale nie lepsza. Wystarczy, że przeciwnik będzie dostatecznie blisko nas żeby go nie trafić z czaru.

Cytuj
W grach RPG liczy się fabuła i klimat, z tym się zgadzam, w końcu coś mądrego wypowiedziałeś w tym wątku. Tylko w tym przypadku fabuła G1 jest gorsza od fabuły G2, a jeżeli mówię, że gorsza, to nie mam na myśli, że zła.
Fabuła w G1 była bardzo ciekawa, ale moim zdaniem fabuła G2NK była bardziej rozbudowana, nie ważne czy wiemy na początku jaki jest cel. Tu chodzi o zadania główne, które są ciekawsze i rozbudowane. Jeśli ktoś uważa inaczej, nie ma sprawy.

Fabuła Gothica 2 lepsza od Gothica 1. Co proszę? Czyli dla Ciebie zdradzenie na samym początku głównego wątku fabularnego to lepsza fabuła tak? Pozdro z podłogi. Zaraz mi wyskoczysz z tekstem, że tak powinno być. Nie, nie powinno. Fabuła powinna być dawkowana stopniowo i zaskakiwać. A co w Gothicu 2 zaskakuje? Yyy smoki czy może więcej smoków? Lub może smoki? W Gothicu wszystko poznawaliśmy stopniowo i dostawaliśmy zaskoczenia (Fiasko przywołania Śniacego w Obozie Sekty, czy zawalenie się Starej Kopalni i odcięcie Starego Obozu od reszty świata jak i atak na Wolną Kopalnię = Wypowiedzenie otwartej wojny Nowemu Obozowi). To był zwrot akcji, a tym bardziej świadomość, że Śniący to tak naprawdę w chuj zły demon który zajebał nawet tych którzy go przywołali i zrobił z nich ożywieńców (Prawie, że koniec gry). Czy w Gothicu 2 jest coś takiego? Nie i naprawdę szło się domyślić, że ostatnim bossem będzie smok bo co innego?
Po drugie fabuła G2 to największy banał jaki można wymyślić – Smoki chcące zniszczyć świat. Mało wtedy było już o tym gier? Mniejsza nawet z takiego banału można stworzyć piękną historię, a tymczasem mamy to „coś”.
Ciekawe zadania główne? A ile ich jest dwa (?). Zdobądź Oko Innosa i idź zabić smoki w GD i koniec. Nie, jednak nie. Dalszy ciąg zadania o smokach (Które ma już inną nazwę żeby się nie powtarzało) popłyń do jakiejś świątyni i zabij tam kolejnego smoka bo to ten prawdziwy i zły dragon.


Tylko Noc Kruka ratowała dwójkę. Ciekawa kraina zawdzięczająca klimat lokacjom jak i swojemu designowi. Obóz piratów, kanion czy wielkie bagna. Noc Kruka broniła się też wątkiem pradawnego miasta i jego historią. To nadało dodatkowi klimatu. Wątek główny na pewno lepszy niż ten bubel z podstawki.

Mówisz, że liczy się fabuła, a uważasz, że bubel G2 jest lepszy od G1. Paradoks. Gothic od pierwszej części miał oklepaną fabułę wyglądającą na napisaną na kolanie składnie tekstu w czasie przerwy obiadowej.

Gothic jak i Gothic 2 ma  pełno bugów i błędów z niedociągnięciami na czele. Sławę w Polsce zawdzięcza temu, że wyszedł po polsku (Z dubbingiem) oraz temu, że dla 90% fanów tej gry był po prostu pierwszą „dużą” grą rpg w życiu. I błagam nie piszcie, że trudno jest wymyślić świat o wojnie bogów. Jest od zajebania dobrych książek fantasy z tym motywem - wystarczy poczytać. Kiedyś też myślałem, że fabuła Gothica to szczyt (Miałem z 12 lat) – Ale po przeczytaniu wielu, naprawdę wielu książek fantasy stwierdzam, że wojnę bogów można zamienić w naprawdę epicką i  poruszającą za serce historię. Gothic jest po prostu średniakiem i nic powyżej.

Edit.
@MacDun To o fabule kierowałem do Zireaela bo to on twierdzi, że fabuła G2 jest lepsza od G1.
Równie dobrze Nowy Obóz mógłby zostać skuty lodem z innego powodu. To jest fantasy, waląca się bariera mogłaby wiele zmienić w klimacie ale nawet przyjmując, że to smok. Pisałem, że Xardas nie wiedziałby o smokach inni w GD też. Tak samo pisałem, że smoki odleciałyby z GD przed naszym zadaniem sprawdzenia ekspedycji (2 i 3 rozdział). by przygotować się na kontratak ze strony naszego bohatera który jest wybrańcem. I tak na pewno pomyślałbyś sobie tak "Hmm pusty, skuty lodem obóz. To na pewno smok, bo zmiany klimatu nie istnieją". Nadal się ośmieszasz.
 
COLORBLIND

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany

Maciej

ELEX
#462 2016-04-26, 20:36(Ostatnia zmiana: 2016-04-26, 21:13)
@Fexo  A ty myślisz że ja uważam fabułę g2 za najlepszą? Ja pierdole. :lol2: Dla mnie też fabuła g1>>>g2 I sam bym fabułę poprawił w g2. Ale wasze pomysły alternatywnej fabuły nie trzymają się sensu. Więc skończcie oskarażać Piranie jak to zjebały całkowicie fabułę g2.


Cytuj
Tak samo pisałem, że smoki odleciałyby z GD przed naszym zadaniem sprawdzenia ekspedycji (2 i 3 rozdział). by przygotować się na kontratak ze strony naszego bohatera który jest wybrańcem. I tak na pewno pomyślałbyś sobie tak "Hmm pusty, skuty lodem obóz. To na pewno smok, bo zmiany klimatu nie istnieją"
Ty tak na serio? Może smoki odleciały by kupić mikstury lecznicze  :pokerface: I do tego podobieństwo innych miejsc do innych smoków? Co za zbieg okoliczności. No błagam cię :facepalm:  Chyba sam próbujesz sobie takie rzeczy wmówić.
I nie ma to zmieniać fabułę g2, jak kazałem wam wymyślić nową fabułę, tia nie ma to jak iść po najmniejszej lini oporu i wyzywać od debili jeszcze. Gratulować tylko.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
@Fexo Moja krytyka w3 i gothica jest przynajmniej OBIEKTYWNA ,w porównaniu do masy osób którym jeszcze brakuje ołtarzyk wiedzmina 3 postawić. Więc takie teksty sobie daruj.

I jakbyś nie wiedział widzę wady każdego gothica, i SAM UWAŻAM SAM KURWA że jest dużo lepszych rpg od niego w które NAWET PEWNIE nie grałeś.

Cytuj
Potężna magiczna struktura mogła podczas upadku zachowywać się nie stabilnie. Jaki problem wymyślić jakiś "kataklizm" wywołany zniszczeniem bariery? Chociażby powiązać uszkadzanie się struktur bariery z otwarciem portalu który wsysał Śniącego. Przecież takie dwie potężne akcje magiczne mogłyby wywołać wszystko. To jest fantasy nikt nie będzie robił badań czy tak jest czy nie.
I zupełnym przypadkiem zmiany są powiązane z smokami  :facepalm:  Szkoda że nie pomyślałeś czemu mamy iść do lorda Hagena, bo nie mamy celu jak list do g1.

W przypadku Gothica, owszem. W przypadku Wiedźmina, niekoniecznie. Nie podałeś jeszcze żadnego konkretnego argumentu, poza oprawą graficzną, która jest zbyt 'kolorowa', może dlatego, że nie grałeś.

Co do Gothica: G2 zmieniać przy G1 nie ma sensu, już pod koniec G1 wiemy, że jesteśmy wybrańcami. Osobiście zmieniłbym w G1 walkę ze śniącym (wypierdolił ją i ten wątek) oraz elementy, które były typowe dla wybrańca. G2 to już w ogóle, to z tymi smokami to była przesada, a te teksty typu (chyba coś takiego było) "pajacu" do smoka (niekonkretnie takie) pokazywały tylko, że sytuacja jest niezbyt poważna. Poza tym logika wybrańca zabijającego smoki, który musi potem latać za jakimś gównem po całym Khorinis była niedorzeczna.

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany

Maciej

ELEX
#464 2016-04-26, 21:39(Ostatnia zmiana: 2016-04-26, 21:49)
Cytuj
. Osobiście zmieniłbym w G1 walkę ze śniącym (wypierdolił ją i ten wątek) oraz elementy, które były typowe dla wybrańca
No i w takim razie, jak byś napisał zakończenie. Jestem ciekaw. To by śniący w ogóle by musiał nie istnieć, bo gdyby bezi nie powstrzymał śniącego to pewnie by beliar wygrał. No chyba że kto inny byłby wybrańcem ;o

@ DOWN - Wątek kruka wpleciony do fabuły głównej i kruk wyjawia że smoki przybyły, wtedy mamy powód do gd iść. No ale nk niestety był wydany później. Zresztą ja nie hejtuje fabuły g2 ;o
 

Fexo

Fexo

Użytkownicy
Тебе нужна помощь?
posty167
Propsy152
ProfesjaConcept Artist
  • Użytkownicy
  • Тебе нужна помощь?
MacDun.. Specjalnie napisałem całość...
Spoiler
Nadal nie zrozumiałeś. To do czego zmierzałem nie opierało się na całkowitej zmianie fabuły G2 ale na jej „wydłużeniu”. Xardas nie mówiłby nam na początku o smokach bo by o nich nie wiedział jak inni. Naszym powodem udania się do Hagena byłoby zdobycia Oka do walki z armią orków która jest złem w GD. Smoki by tam jednak były i siedziało w tych swoich norach (Kto by o nich wiedział jak nikt tam nie może dojść bo hordy przeciwników są dookoła). Smoki czekałyby na odpowiedni moment ataku na paladynów.  W czasie gdy Xardas wyciągnąłby nas z ruin świątyni Śniącego Smok z Irdorath (lub inna istota) wezwałaby smoki do siebie wiedząc jakie zagrożenie niesie ze sobą wybraniec.

My zostalibyśmy wysłani jako jednoosobowa ekspedycja do GD żeby Garond zdradził nam sytuację. Wykonujemy zadanie z kopalniami i wracamy (Smoków już wtedy nie ma bo ich Pan z Irdorath wzywa je do siebie żeby obmyślić strategię ataku). Po zadaniu Garond daje nam raport w którym pisze o orkach i tajemniczych rykach (O rykach doniósłby mu zwiadowca z byłej starej kopalni znajdującej się przy ruinach Nowego Obozu. Ryki wydawałby smok, a doniósłby mu o nich przed naszym przybyciem do GD = Czyli przed odlotem smoków na Irdorath).

Pierwszą falą ataku byliby Poszukiwacze których zadaniem byłoby opętanie mieszkańców wyspy i wykorzystanie ich jako „agentów”. Orkowie mieli ruszyć na Khorinis jak mówił Xardas. Więc Poszukiwacze za pomocą opętanych osób osłabiali by morale ludzi na wyspie jak i paladynów na zamku zasiewając w ich sercach ziarno strachu i zwątpienia do walki. Odzyskując oko i sprzeciwiając się „propozycji” Poszukiwaczy na dołączenie do nich naprawilibyśmy Oko Innosa i udali się do GD żeby pokonać liderów inwazji orków.

Wtedy wchodząc do GD otrzymalibyśmy filmik jak smoki atakują zamek paladynów, a docierając na miejsce spotkalibyśmy masę trupów na dziedzińcu. Przeszukując zamek znaleźlibyśmy tych którzy uratowali się w lochach (Przywrócenie podziemnej części zamku). Byliby tam paladyni jak i rycerze. Garond opowiedziałby nam o masakrze oraz o smokach (Zwrot akcji). Przekazałby nam również list zostawiony przez jakiegoś maga. Xardas napisałby nam wiadomość w której tłumaczy jak wykorzystać oko do walki ze smokami. Zanim ktoś się uczepi (Ten sam motyw jak zostawimy oko w Khorinis i wyruszymy na Irdorath).

Fabuła toczyłaby się już dalej. Smoki zdradziłyby nam, dlaczego opuściły GD przed naszym przybyciem oraz to kto jest ich panem.

Skoro uważasz to za zły pomysł to zamiast pisać jakie to jest złe podaj swoją wersję mistrzu pisania i historii.  Bo na razie zero od siebie tylko krytykować innych.
 
COLORBLIND

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Cytuj
. Osobiście zmieniłbym w G1 walkę ze śniącym (wypierdolił ją i ten wątek) oraz elementy, które były typowe dla wybrańca
No i w takim razie, jak byś napisał zakończenie. Jestem ciekaw. To by śniący w ogóle by musiał nie istnieć, bo gdyby bezi nie powstrzymał śniącego to pewnie by beliar wygrał. No chyba że kto inny byłby wybrańcem ;o

@ DOWN - Wątek kruka wpleciony do fabuły głównej i kruk wyjawia że smoki przybyły, wtedy mamy powód do gd iść. No ale nk niestety był wydany później.

Jest lub byłoby milion innych sposobów na zakończenie gry. Zakładając, że bylibyśmy ZWYKŁYM więźniem, który trafił do Kolonii Karnej, bez żadnej przepowiedni i tak dalej. Całość skupiałaby się na tym samym, czyli przetrwaniu w Kolonii i jak najszybszym opuszczeniu jej. Elementy fantasy oczywiście zachowane, czym byłby Gothic bez magii, potworków jak ścierwojad czy kretoszczur i tym podobne.

Jestem przekonany, że gdyby tak posiedzieć nad tym dłużej, zastanowić się co było dobrze a co źle, to dałoby się sensownie to pozmieniać, ale chyba tylko dla siebie i dla innych osób, które byłyby ciekawe, co by było gdyby... (oczywiście tak jak na zasadzie modyfikacji: nieoficjalne, fanowskie = niekanoniczne). Poza tym chyba tylko i wyłącznie w formie tekstowej (ew. obrazkowej, jak kto woli), bo wątpię, że ktoś stworzyłby na te potrzeby modyfikację.

Jurigag

Jurigag

Użytkownicy
posty869
Propsy285
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
MacDun.. Specjalnie napisałem całość...
Spoiler
Nadal nie zrozumiałeś. To do czego zmierzałem nie opierało się na całkowitej zmianie fabuły G2 ale na jej „wydłużeniu”. Xardas nie mówiłby nam na początku o smokach bo by o nich nie wiedział jak inni. Naszym powodem udania się do Hagena byłoby zdobycia Oka do walki z armią orków która jest złem w GD. Smoki by tam jednak były i siedziało w tych swoich norach (Kto by o nich wiedział jak nikt tam nie może dojść bo hordy przeciwników są dookoła). Smoki czekałyby na odpowiedni moment ataku na paladynów.  W czasie gdy Xardas wyciągnąłby nas z ruin świątyni Śniącego Smok z Irdorath (lub inna istota) wezwałaby smoki do siebie wiedząc jakie zagrożenie niesie ze sobą wybraniec.

My zostalibyśmy wysłani jako jednoosobowa ekspedycja do GD żeby Garond zdradził nam sytuację. Wykonujemy zadanie z kopalniami i wracamy (Smoków już wtedy nie ma bo ich Pan z Irdorath wzywa je do siebie żeby obmyślić strategię ataku). Po zadaniu Garond daje nam raport w którym pisze o orkach i tajemniczych rykach (O rykach doniósłby mu zwiadowca z byłej starej kopalni znajdującej się przy ruinach Nowego Obozu. Ryki wydawałby smok, a doniósłby mu o nich przed naszym przybyciem do GD = Czyli przed odlotem smoków na Irdorath).

Pierwszą falą ataku byliby Poszukiwacze których zadaniem byłoby opętanie mieszkańców wyspy i wykorzystanie ich jako „agentów”. Orkowie mieli ruszyć na Khorinis jak mówił Xardas. Więc Poszukiwacze za pomocą opętanych osób osłabiali by morale ludzi na wyspie jak i paladynów na zamku zasiewając w ich sercach ziarno strachu i zwątpienia do walki. Odzyskując oko i sprzeciwiając się „propozycji” Poszukiwaczy na dołączenie do nich naprawilibyśmy Oko Innosa i udali się do GD żeby pokonać liderów inwazji orków.

Wtedy wchodząc do GD otrzymalibyśmy filmik jak smoki atakują zamek paladynów, a docierając na miejsce spotkalibyśmy masę trupów na dziedzińcu. Przeszukując zamek znaleźlibyśmy tych którzy uratowali się w lochach (Przywrócenie podziemnej części zamku). Byliby tam paladyni jak i rycerze. Garond opowiedziałby nam o masakrze oraz o smokach (Zwrot akcji). Przekazałby nam również list zostawiony przez jakiegoś maga. Xardas napisałby nam wiadomość w której tłumaczy jak wykorzystać oko do walki ze smokami. Zanim ktoś się uczepi (Ten sam motyw jak zostawimy oko w Khorinis i wyruszymy na Irdorath).

Fabuła toczyłaby się już dalej. Smoki zdradziłyby nam, dlaczego opuściły GD przed naszym przybyciem oraz to kto jest ich panem.

Skoro uważasz to za zły pomysł to zamiast pisać jakie to jest złe podaj swoją wersję mistrzu pisania i historii.  Bo na razie zero od siebie tylko krytykować innych.

Przecież napisał wcześniej że wizja przedstawiona przez PB jest NAJLEPSZA bo to najlepsza firemka produkująca gry RPG !!!!oneoneone
 
Skrypter/Tester - Szukasz testera/skryptera - Pisz !

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany

Maciej

ELEX
#468 2016-04-26, 23:54(Ostatnia zmiana: 2016-04-27, 00:27)
Zacytuj gdzie tak napisałem albo skończ pierdolić.

EDIT: Jak dotąd wasze pomysły zmieniania fabuły są bardzo zabawne :)

Edit2: Szkoda fexo ze jedynie co umiesz to zmieniać fabule a nie wymyślić nowa. :antyprops:
 

Jurigag

Jurigag

Użytkownicy
posty869
Propsy285
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
W g1 dopiero bezpośrednio fabuła dotyczyła pokonania śniącego od 4 rozdziału, w g2 fabuła bezpośrednio jest związana ze smokami od 2.  Fajnie to wygląda na papierze ale w praktyce opis fabuły g2 przez PB jest najlepszy i ma ręce i nogi.  Jedyne co mi przychodzi do głowy to powiązanie Kruka i Jarkendaru w pierwszych 3, ale przecież g2 nie miał go.  :pokerface:

Znaczy to że to najlepsza firemka produkująca gry rpg sobie dopisałem żeby zabawniej wyglądał mój post.
 
Skrypter/Tester - Szukasz testera/skryptera - Pisz !

Fexo

Fexo

Użytkownicy
Тебе нужна помощь?
posty167
Propsy152
ProfesjaConcept Artist
  • Użytkownicy
  • Тебе нужна помощь?

Fexo

ELEX
#470 2016-04-27, 00:11(Ostatnia zmiana: 2016-04-27, 00:24)
Że też się wam chce to dalej ciągnąc. Ja już skończyłem bo to nie ma sensu - Każdy ma swoje poglądy i nikt ich na siłę komuś nie zmieni.

Ja podałem swój wariant fabuły G2 - Dalej nie będę tego kontynuował bo szkoda mi czasu, to temat rzeka, nikt nikomu nie udowodni racji.
Duniek tak na zakończenie - Ja bynajmniej podałem jakiś wariant, a ty kompletnie nic. Więc ja na pewno nie jestem śmieszny bo podałem i argumenty i własną historię.
Tyle ode mnie w tym temacie.

Co do ELEX'a - Zdanie mam takie jakie miałem, jak na niecały rok przed premierą gra wygląda jak twór z poprzedniej epoki. Wątpię, że to się zmieni. I jeżeli gra nie będzie miała naprawdę mocnej fabuły to Piranie dostaną kolejny, może już ostatni gwóźdź do trumny.
 
COLORBLIND

Jurigag

Jurigag

Użytkownicy
posty869
Propsy285
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy

Jurigag

ELEX
#471 2016-04-27, 00:27(Ostatnia zmiana: 2016-04-27, 00:39)
Zacytuj gdzie tak napisałem albo skończ pierdolić.

EDIT: Jak dotąd wasze pomysły zmieniania fabuły są bardzo zabawne :)

to zaproponuj swoje rozwiązanie które będzie lepsze a nie pierdolisz trzy po trzy

Poza tym problemem gothica 2 nie jest to jaka jest jest fabuła tylko jak jest ona prowadzona. Czy jesteś w stanie to pojąć czy nie ? Równie dobrze mogli wymyślić jakąś o kilka poziomów wyżej tylko znowu stałaby się ona nudna gdyby już na początku gry powiedział nam xardas kto będzie naszym głównym przeciwnikiem i co musimy zrobić przez następne 30h gry.

Smoki to był dobry pomysł tylko ich wprowadzenie i poprowadzenie fabuły totalnie beznadziejny.
 
Skrypter/Tester - Szukasz testera/skryptera - Pisz !

Jedairusz

Jedairusz

Złote Wrota
Grafik 3D w Boombit
posty1022
Propsy1297
NagrodyVV
ProfesjaGrafik 3D
  • Złote Wrota
  • Grafik 3D w Boombit
Taka refleksja mnie naszła, że chłopaki trochę leniwi są w Piranii. Gdybym pracował w branży 15 lat, to bardziej postawiłbym na rozwój. Z graficznego punktu widzenia to stoją w miejscu.

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Organika zawsze u nich kulala. Od koniowatego ryja bezimiennego w gothic 1 aż do łysoli z przerostem karku w gothic 3. Zupełnie jakby nie znali proporcji
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota


Screen nie najgorszy, grafika mi się podoba.



Swiat jest gigantyczny i wygląda bardzo ładnie. Mam tylko nadzieje, że PB nie odwalą fuszerki i nie ograniczą możliwości podróżowania tylko do dróg. Wygląda to lepiej niż w Risenie 3. Ja G3 lubię właśnie za świat i jego zbudowanie. Tu widzę podobieństwa.



Swietny screen, głównie dzięki fantastycznie wyglądajacym w tle górą.



Nieźle, nieźle.



Może umówmy się, że 3/4 forum które już wychodzi z założenia, że Elex to gówno a PB do niczego się nie nadaje nie będzie się tu przynajmniej do premiery udzielać? Bo to nie ma sensu. Wiemy jakie jest wasze zdanie a jest kilka osób wierzących w projekt.
 

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
Dlaczego mam się tu nie udzielać? Może to nie jest wątek, dla tych co podniecają się tą grą, a dla tych co chcą zmieszać PB z gównem.
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Dlatego, że to bez sensu. Nikt się grą nie podnieca. Praktycznei 80% postów to mieszanie PB z gównem a to się robi męczące. Nikt niczego nowego w tej materii nie napisze a te nieliczne osoby wierzące w PB chciałyby może w spokoju podyskutować. Oczywiście, ja nikomu nic nie zabronię...
 

Jurigag

Jurigag

Użytkownicy
posty869
Propsy285
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Ale o czym tu dyskutować ? Przecież nic nie pokazują, 8-10 miesięcy do premiery a pokazują screeny takie jak cdp red pokazywało 2-3 lata temu z wiedźmina 3 xd(tj adekwatny poziom).

To co ja widzę na tych screenach to przeciętna grafika, słabe modele postaci i tekstury terenów. W dodatku ta trawa jest obrzydliwa. Czemu nie pokażą jakiś dużych miast czy coś w tym rodzaju ? Albo przeciwników czy czegokolwiek ?

Jedyny trailer to pewnie na gamescom dadzą i tyle?
 
Skrypter/Tester - Szukasz testera/skryptera - Pisz !

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Ciekawi mnie jakiej wielkosci swiat :) Moze @Kuba Czaker masz jakies info o tym?
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Ciekawi mnie jakiej wielkosci swiat :) Moze @Kuba Czaker masz jakies info o tym?

Podniecony? Ponoć jesteś przeciwnikiem wielkich światów  :lol2:


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry