Dyskusja ogólna 320693 815

O temacie

Autor Sentarion

Zaczęty 3.10.2014 roku

Wyświetleń 320693

Odpowiedzi 815

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Ciekawe kiedy wyjdzie Złote Wrota 2 bo 1 była fajna

Zapewne wtedy jak zrobią...

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Przewidywana premiera jest na grudzień 2015 jak też jest napisane w temacie. 
 

kioskarz

kioskarz

Użytkownicy
posty48
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zasadniczo dobrze zrobili zmieniając bohatera i przeskakując nieco w przyszłość, bo zaczynając grę bezim z tej pozycji w jakiej skończył w pierwszej części (czyli: hej jestem tu nowy) większa część sprowadzała by się do przynieś, podaj, pozamiataj. A tak przeskoczyli ten moment i gra rozpocznie się po tym gdy bezi sam poprzynosi, popodaje i pozamiata, pewno robiąc przy tym sporo bałaganu. Idea bardzo dobra, bo będzie mniej narzekania. Mam nadzieje, że projekt za rok się ukaże i że nie zostanie porzucony.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Zasadniczo dobrze zrobili zmieniając bohatera i przeskakując nieco w przyszłość, bo zaczynając grę bezim z tej pozycji w jakiej skończył w pierwszej części (czyli: hej jestem tu nowy) większa część sprowadzała by się do przynieś, podaj, pozamiataj. A tak przeskoczyli ten moment i gra rozpocznie się po tym gdy bezi sam poprzynosi, popodaje i pozamiata, pewno robiąc przy tym sporo bałaganu. Idea bardzo dobra, bo będzie mniej narzekania. Mam nadzieje, że projekt za rok się ukaże i że nie zostanie porzucony.

To raczej oczywiste. Bezimienny miał (co nieco, bo nie wszystko) już o sobie opowiedziane i musieliby mocno kombinować nad tym, aby posklejać to do kupy, a nowy bohater to nowe możliwości, nowa historia, życiorys i tak dalej. Mam nadzieję tylko, że nie będzie czegoś takiego jak pomaganie gwardii królewskiej w zgładzeniu kogoś tam, będąc jakimś zerem.

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Rzeczywiście, Bezi jest już trochę oklepany, chodź nadal obok Geralta jest moją ulubioną fikcyjną postacią. Miło, że kilka osób to rozumie. Kioskarz spokojnie, projektu na pewno nie porzucimy. ;)
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
Tak, prace ostatnio idą w niezłym tempie, chociaż jeszcze sporo przed nami.

Arkadikuss

Arkadikuss

Użytkownicy
posty3
Propsy33
  • Użytkownicy
Jeśli potrzebna będzie Wam pomoc w dubbingu (jeśli zmienicie co do niego zdanie ;P) to chętnie wezmę udział ;) Dubbingowanie dla ZW dawało masę frajdy ;) Jeśli trzeba tekściarza, to również piszcie ;)
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Dubbowałeś w pierwszej części? Jak tak to jestem ciekaw kogo. ( To nie miało zabrzmieć wrogo jak coś)
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Martina,Julesa,Tygrysa...


Arkadikuss

Arkadikuss

Użytkownicy
posty3
Propsy33
  • Użytkownicy
Dokadnie Fabiosek. Do tego jeszcze mag wody był, ale zapomniałem imienia. Nie pamiętam wszystkich ;P
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
@Arkadikuss
Jasne, na pewno się odezwiemy :)

@Kuba Czaker
Arkadikuss dubbingował sporo postaci: Martin, Tygrys, Godar, Jules, Pyron, Strażnik przy Sancho 1.

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Aha ;) Już parę z nich kojarzę, spoko mu to wyszło . 
 

Gritta

Gritta

Tester Złotych Wrót
posty5
ProfesjaTester
  • Tester Złotych Wrót

Gritta
Tester Złotych Wrót

Dyskusja ogólna
#72 2014-11-29, 15:11(Ostatnia zmiana: 2014-11-29, 15:24)
Powodzenia, obyście zdążyli z modyfikacją do grudnia, tak jak planujecie. :)
I mam nadzieję, że jeszcze przydam się w testach. :)



Btw. mogłabym się przydać w czymś jeszcze, jeślibym potrafiła. :)
 

Bruniasty

Bruniasty

Użytkownicy
posty12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Jak idzie praca, dopiero co zdałem Złote Wrota to już czekam na Królestwo Elei zajebistaaa gierkaaa!!
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Zadając to samo pytanie kilka razy na 2 tygodnie raczej różnorodnych odpowiedzi nie uzyskacie ;). Ale powtórzę słowa Sentariona, prace idą dobrze. 
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Jak idzie praca, dopiero co zdałem Złote Wrota to już czekam na Królestwo Elei zajebistaaa gierkaaa!!

Nie gierka, a modyfikacja.

A na pytanie "jak idzie praca" odpowiedzieć można tylko tak:
https://www.youtube.com/watch?v=VihknPVysY8

exeQtor

exeQtor

Użytkownicy
Łowca
posty5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Łowca
Również oferuję pomóc w dubbingowaniu. Złote Wrota chyba najbardziej przypadły mi do gustu spośród większych modów. Co do Beziego to tak jak napisał Fabiosek, że ciekawie byłoby go spotkać parę razy w grze jako NPc i może coś dla niego zrobić, przynieść żywność, bo się kryje gdzieś lub zabić dla niego kogoś, kto zalazł mu za skóre itp.
 

piotreks89

piotreks89

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Szkoda byłoby grać w II. cz. ZW bez dubba :P Fajnie nam to wyszło (w cz. I. ZW udzielałem głosu m.in. Apollosowi), warto ciągnąć to dalej. Dlatego też chętnie udzielę głosu kolejnej (kolejnym) postaciom w modyfikacji.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Ja też moge dubbingowac. Moją próbke juz macie - wystarczy zagrać w pierwszą część :)Aczkolwiek wtedy mialem gorszy mikrofon i bylem troszke mlodszy. 
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Ja też moge dubbingowac. Moją próbke juz macie - wystarczy zagrać w pierwszą część :)Aczkolwiek wtedy mialem gorszy mikrofon i bylem troszke mlodszy.

Tu akurat się zgodzę. Jakość twojego nagrania (np intro) była dość słaba, nie wiem nawet czy ktoś pokusił się odszumienie, a sam dubbing... brakowało w nim tego czegoś. Zbyt słabo wyrażone emocje.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry