Błędy w ostatecznej wersji moda 386788 1149

O temacie

Autor Adanos

Zaczęty 11.11.2013 roku

Wyświetleń 386788

Odpowiedzi 1149

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Można też programem do edycji muzyki/dźwięków ustawić głośność każdego z utworów.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Jaswer

Jaswer

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gra chodziła bez problemu do czasu gdy spotkałem Gestatha, od tego czasu co 2-3 minuty pojawia się tego typu błąd
http://zapodaj.net/e843e67465b16.png.html
Jakiś pomysł jak mi pomóc?
 

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty381
Propsy244
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

piotek1919

piotek1919

Użytkownicy
posty47
Propsy7
  • Użytkownicy
Ja mam za to taki problem że nie mogę się niczego nauczyć mam rude mam punkty nauki a tymczasem wyskakuje że tych punktów nauki nie posiadam prosiłbym o pilną pomoc bo bez tego się nie da grać z 15 siły :D
 

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!
Cytat: Mac Dun
Za pomocą caps locka możesz chodzić, CTRL + strzałka w górę wyłączasz wytrzymałość
Kurwa, wyjdź...
Cytat: Mac Dun
Sory , nie jestem expertem  od staropolskiej mowy 
Nie bądź taki mądry, bo głupich zabraknie. Skoro nie jesteś ekspertem (czyt. nie masz zielonego pojęcia o gramatyce i innych takich), wypierdalaj.
 

Orzeszek

Orzeszek

Użytkownicy
posty110
Propsy64
  • Użytkownicy
mam problem z zadaniem zmiana warty, stoję jak ten jebany kołek przynajmnije pół godziny na warcie  (dobrze, że chociaż książkę mam bo by mnie kurwica strzeliła) czekając do tej 7 rano w grze, i nic się nie dzieje, dopiero zajrzałem do poradnika i zobaczyłem, że podczas tej warty czekała na mnie masa atrakcji, szkoda tylko że nic się nie wydarzyło, toteż nie jestem do końca pewien czy to bug czy ja coś spierdoliłem, ale każdy idiota zrozumiałby  jak kazano by mu stać na warcie w określonym miejscu (chyba że miałem się wykazać inicjatywą i biegać od pochodni do pochodni, ot co żeby urozmaicić sobie jakoś czas i przy okazji aktywować wydarzenia)

P.S wybaczcie słownictwo, ale jestem lekko mówiąc bardzo niepocieszony takim marnotrawstwem swojego czasu
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Jesteś pierwszą osobą, której się to zdarzyło. Jeśli zdarza ci się to za każdym razem, nawet jeśli wczytasz zapis od nowa, zacznij grę całkowicie od nowa.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
mam problem z zadaniem zmiana warty, stoję jak ten jebany kołek przynajmnije pół godziny na warcie  (dobrze, że chociaż książkę mam bo by mnie kurwica strzeliła) czekając do tej 7 rano w grze, i nic się nie dzieje, dopiero zajrzałem do poradnika i zobaczyłem, że podczas tej warty czekała na mnie masa atrakcji, szkoda tylko że nic się nie wydarzyło, toteż nie jestem do końca pewien czy to bug czy ja coś spierdoliłem, ale każdy idiota zrozumiałby  jak kazano by mu stać na warcie w określonym miejscu (chyba że miałem się wykazać inicjatywą i biegać od pochodni do pochodni, ot co żeby urozmaicić sobie jakoś czas i przy okazji aktywować wydarzenia)

P.S wybaczcie słownictwo, ale jestem lekko mówiąc bardzo niepocieszony takim marnotrawstwem swojego czasu
Ok. godziny 20 powinna się rozpocząć warta. Spróbuj trochę połazić po terenie. Jeśli będziesz za daleko się oddalał powinien wyświetlić się napis, żebyś wrócił na wartę. Gdy jesteś na warcie, to czas płynie szybciej. Tak więc spróbuj jeszcze raz, ale nie czekaj pół godziny ;)

Ja mam za to taki problem że nie mogę się niczego nauczyć mam rude mam punkty nauki a tymczasem wyskakuje że tych punktów nauki nie posiadam prosiłbym o pilną pomoc bo bez tego się nie da grać z 15 siły :D
Jakich konkretnie umiejętności próbujesz się nauczysz?

Abbadon

Abbadon

Użytkownicy
posty4
  • Użytkownicy
W zadaniu "ruda gomeza" gdy poszedłem z pacho w miejsce gdzie jest skarb wykopałem go, i odrazu wtedy zapisałem grę. Gdy oddałem łup wyskoczyła na mnie bestia, która mnie zabiła. Gdy wczytałem grę okazało się że skrzynka nie jest wykopana, a każda kolejna próba wydobycia jej z pod ziemi kończy się stratą kilofa i machaniem głową oraz ramionami Ricka. Proszę o ewentualne podanie kodu na lusterko gomeza, bo chyba dzięki niemu można ruszyć zadanie.
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Lusterko Gomeza: GOMEZ_MIRROR

Tu jest lista prawie wszystkich przedmiotów: http://themodders.org/index.php?topic=17868.0

RoMek

RoMek

RaveN Studio
Niewolnik systemu
posty643
Propsy317
ProfesjaAnimator
  • RaveN Studio
  • Niewolnik systemu
Ja mam taki błąd zaczynam gre na plaży i jakiś pirat z wielko siekierom mnie goni przeinstalowanie nie pomogło
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
 :lol2:

Przecież to nie błąd. Pogadaj z nim :D

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty381
Propsy244
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Na zawiechy może pomóc dodanie linijki na samym końcu w pliku CzasZapłaty.ini:
ENGINE.zTexCacheSizeMaxBytes=52000000
Odkąd to dodałem nie miałem ani jednej zawieszki.
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Kingston

Kingston

Użytkownicy
posty104
Propsy4
  • Użytkownicy
wszystko ladnie pieknie do 2 rozdzialu przy zadaniu szpieg gomeza a dokladnie przy wchodzenie do glebi wczytuje sie do połowy i wywala do pulpitu
p.s probowalem kilka razy za kazdym to samo usunelem nawet freddy texture tez nie pomoglo
 

siewka181

siewka181

Użytkownicy
PomiotBeliara
posty411
Propsy68
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • PomiotBeliara
Cytat: Kingston
wszystko ladnie pieknie do 2 rozdzialu przy zadaniu szpieg gomeza a dokladnie przy wchodzenie do glebi wczytuje sie do połowy i wywala do pulpitu
p.s probowalem kilka razy za kazdym to samo usunelem nawet freddy texture tez nie pomoglo
Zainstaluj GMDK
 
JAK NAZYWA SIĘ CHOROBA NA KTÓRĄ CIERPIĄ WYZNAWCY ADANOSA ?
WADA NOSA :d
Motyw do Google Chrome by ja: https://www.mychrometheme.com/t/94h6ywsfrpdltksaofn965n3e
http://z0r.de/L/z0r-de_4014.swf

Kingston

Kingston

Użytkownicy
posty104
Propsy4
  • Użytkownicy
podzialalo dzieki wielkie
 

diegomez

diegomez

Labirynt
posty452
Propsy63
  • Labirynt
Podczas robienia zadania z naprawą chatki Rączki. Przypadkiem zbugowałem sobie jedną deseczkę (podczas zaczynania animacji nacisnąłem ctrl i 2x strzałka w górę). Potem nie mogłem powtórzyć animki, a save i load spowodował crash, który powtarza się po każdym loadzie. Dobrze, że miałem inny save z przed kilku minut wcześniej, ale ogólnie chciałem powiedzieć, ze taki błąd miałem.




 

Gwynbleidd

Gwynbleidd

Użytkownicy
posty188
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Na wieży strażniczej w obozie rebeliantów (ta najbliżej NO) jest na jednym poziomie latająca beczka, przedmioty obok piratów siedzących we trójkę na plaży startowej - przenikamy przez nie, brak kolizji, jak w kilku miejscach w obozie rebeliantów.
Błąd logiczny z Miltenem - najpierw bluzgamy przy nim na bogów, a po chwili spokojnie może nas czegoś nauczyć.
Można brać przedmioty przez ściany.
Jak wychodzimy z obozu rebeliantów (od strony SO) to idziemy wzdłuż tej góry (na jej końcu leżał jakiś cień w standardowym Gothicu w jaskini), która jest przy wejściu na teren orków (względem wyjścia z obozu rebeliantów na prawo od SO). Tam jest kilka wilków, które te bliżej padają na stockowej postaci ze stockową bronią na 2 hity, a potem (kilka kroków dalej) nagle są normalne wilki, które nas zabiją na 2/3 hity. Jest to celowe, czy błąd? Jeśli celowe, to nie powinno się je nazwać "młodymi wilkami" jak w G2?

Jeszcze dodam, że kolor przy wybranej opcji w menu i dzienniku jest bardzo nieczytelny - nie widać go na 1. rzut oka i trzeba szukać.
 

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty381
Propsy244
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zauważyłem, że niektóre ścierwojady są nietykalne i w ogóle nie można ich trafić. Ogólnie zauważalny jest brak balansu podczas walki. Niektóre wilki na początku pokonywałem dwoma uderzeniami, a jeden się trafił o wiele silniejszy i dopiero później go pokonałem. Walka wydaje się mniej płynna niż w oryginale. Np. ścierwojady, gdy zadaję im cios, "wypycha" jakoś do przodu.
Doszło sporo nowych umiejętności i nie wiem za bardzo w co iść, by nie zmarnować PD. Jak się rozwija walkę danym rodzajem broni? Działa to tak jak w "dwójce"? A walki dwoma broniami uczymy się jednorazowo?
Podczas przemierzania świata często mam niewielkie pole widzenia, a reszta jest za mgłą. Od czasu do czasu się to doczytuje. Nie wiem może to wynika z deszczowej pogody.

Jeszcze takie pytanko. Co oznacza ta czaszka nad paskiem życia?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry