Ogólna dyskusja o modyfikacji 380031 1170

O temacie

Autor Gruppenfuehrer Kereth

Zaczęty 21.01.2008 roku

Wyświetleń 380031

Odpowiedzi 1170

Jedairusz

Jedairusz

Złote Wrota
Grafik 3D w Boombit
posty1022
Propsy1297
NagrodyVV
ProfesjaGrafik 3D
  • Złote Wrota
  • Grafik 3D w Boombit
Postępy prac są duże, jednak dalekie od finalnego stanu. :)  
Kiedy wyjdzie nie wiadomo raczej na tym etapie produkcji
Co do nowych screenów - sporo nowych pojawi się na "Dzień screena" czyli już niedługo.
Dokładniejsze informacje to ma Brat Xardasa, ale i on ci daty premiery nie poda. :)

BuryBrzetyslaw
  • Gość

BuryBrzetyslaw
Gość

Ogólna dyskusja o modyfikacji
#41 2008-07-09, 13:23(Ostatnia zmiana: 2008-07-09, 14:28)
A ja tak lubiłem Grega a teraz dynda na stryczku :rolleyes:

Dlaczego już nie można dawać swoich propozycji questów??
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
Cytat: BuryBrzetyslaw link=topic=177.msg22171#msg22171 date=Jul 9 2008, 11:23\'
Dlaczego już nie można dawać swoich propozycji questów??
Ponieważ jest ich już wystarczająco dużo.

Lucky

Lucky

Użytkownicy
posty52
  • Użytkownicy
:P  No muszę przyznać że mod jak na razie zapowiada się bardzo fajnie,a szczególnie fabuła bardzo mi się spodobało,głównie dlatego że Dolina Budowniczych to moja ulubiona kraina w Gothic'u.Jedynie do czego się można doczepić to obóz bandytów,bo z tego co pamiętam Thorus w G3 mówi Bezimiennemu że obóz został zniszczony przez orków,a jego mieszkańców zniewolono.No ale to tylko taka mała niedoróbka.Mam jeszcze do was pytanie,czy do moda dodacie orków myśliwych i niewolników z jedynki,bo w G2 trochę było mi smutno że nie mogłem ich zabijać. :lol2:
 

Najemnik
  • Gość
z tego co zobaczyłem i przeczytałem to mod zapowiada sie ciekawie, tylko żeby w obozie piratów byl francis który piłuje deski dalej tak 4 fun ;)
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
Francisa nie będzie w nowym obozie piratów, był za mięki... Ale będą inni, bardzo ciekawi piraci... xD

Bucik

Bucik

Użytkownicy
posty182
Propsy128
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Obóż piratów będzie NIE DO POZNANIA. Zostaną tam tylko naprawdę TWARDZI piraci. Każdy z nich to krwiożercza bestia, która BARDZO LUBI się pojedynkować. Więcej nie powiem bo Brat Xardas zaraz mi skróci język :D . Dodam tylko, że mi BARDZO się podoba nowy styl piratów, w końcu samo słowo pirat oznacza kogoś ZŁEGO, KŁAMLIWEGO i oczywiściego RZĄDNEGO ZŁOTA. Myśle, że na tym obozie zawiedzenie nie będziecie, zresztą nad wszystkimi obozami nie powinniście być zawiedzieni :D . Pisze pół jako pracownik, pół jako gracz... No cóż dopiero mnie przyjęto :D
 

Maybe

Maybe

Użytkownicy
Ноопепт
posty305
Propsy449
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Ноопепт
No no modzik prezentuje się naprawdę zachęcająco!
Nowe tekstury - mniam, szczególnie te orków! Dopieszczone w najszczególniejszych szczególikach miecze także zachęcają do gry. Cieszy mnie fakt, że akcja będzie się toczyła w Jarkendarze bo jest to bardzo fajna kraina (szczególnie kanion i obóz bandytów). Mam nadzieję że nie zmarnujecie wielkiego potencjału moda, nie przesadzicie z dodatkami (jak niesławne GWW). Jeżeli spełnią się wszystkie moje oczekiwania może wyjść z tego kawał naprawdę dobrej roboty! Pozdrowienia i oby tak dalej!

Maybe
 

bROXmor

bROXmor

Użytkownicy
Bo jest gazowana.
posty179
Propsy12
  • Użytkownicy
  • Bo jest gazowana.
Po tym, co zobaczyłem na Dniu Screena, jestem absolutnie pewien, że mod (o ile wyjdzie, a potem zostanie zdubbingowany) będzie świetny!
Poza wszystkim - pytanie do teamu: Czy w modzie będą jakiekolwiek nawiązania do themodders.org lub też świata realnego? Choćby, jak w CZ, pewien pijany polityk... :P

Edited by Brat Xardasa - nie tolerujemy złośliwości
Edited baj BromorROX - Znaczy, że The Modders to złośliwcy? OK OK... im to powiedz :P
 
כל עוד בלבב פנימה

נפש יהודי הומיה,

ולפאתי מזרח קדימה,

עין לציון צופיה,



עוד לא אבדה תקוותנו,

התקווה בת שנות אלפים,

להיות עם חופשי בארצנו,

ארץ ציון וירושלים.




Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
Cytat: BromorROX link=topic=177.msg24080#msg24080 date=Jul 22 2008, 15:24\'
Poza wszystkim - pytanie do teamu: Czy w modzie będą jakiekolwiek nawiązania do themodders.org lub też świata realnego? Choćby, jak w CZ, pewien pijany polityk... :P
Pewne nawiązania do TM będą, a czy do świata realnego to zobaczymy  :rolleyes:

Lucky

Lucky

Użytkownicy
posty52
  • Użytkownicy
:rolleyes: Mam jedno pytanie dotyczące orków z waszego moda,w jaki sposób będą mówić orkowie,czy tak jak Tarrok,Ur-Shak i Ork Herszt czy jak Orkowie z trójki.
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
Będą mówić tak jak orkowie z G2.

Maximus
  • Gość
Jestem pod wrażeniem. Pierwszy raz ktoś robi orka, jako jako postać główną (można tak powiedizeć <_<  ) Jednak od prawie 2 tygodni ani mru mru o modzie. Aha czy będzie możliwość zostania bandytą?? Bo jak tak, to ja bym im chętnie pomógł :P  . Powodzenia w modowaniu!

PS: Powiedzcie chociaż, czy wyjdzie w tym roku, czy w którym kwartale następnego. Powodzenia! :D .
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
Nie jesteśmy pierwszym teamem, w któym orkowie odgrywają ważną rolę, wcześniej bylo tak np w modzie Bumshack. Do obozu bandytów nie będzie się można przyłączyć, za to do pozostałych czterech tak.

Kiedy mod wyjdzie to ciężko przewidzieć, zobaczymy :(

Maximus
  • Gość
Nie słyszałem, żeby jakiś team zrobił spanie orkiem itp.
 

Kudlik

Kudlik

Użytkownicy
Les Paul
posty364
Propsy55
  • Użytkownicy
  • Les Paul
Eee... może zagrasz w Bumshacka i jak przejdziesz, to powiedz czy tam nie ma spania orkiem itp.
Oki?
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu

Sentarion
Moderator działu

Ogólna dyskusja o modyfikacji
#56 2008-08-17, 21:20(Ostatnia zmiana: 2008-08-17, 21:21)
W Bumshaku nie ma spania u orków, tego chyba jeszcze nikt nie zrobił, a my chyba też nie zrobimy, bo jakoś te animcje nie chcą działać, w każdym razie ostatecznie poradzimy sobie i bez spania orków.

PS. To mój pierwszy post po zmianie nicka (to ja Brat Xardasa xD)

Kudlik

Kudlik

Użytkownicy
Les Paul
posty364
Propsy55
  • Użytkownicy
  • Les Paul
W Bumshacku było spanie - dostawałeś przecie skórę i spałeś (skóra ta była od Ur-shaka bodajże) Ork schylał się i spał! Więc na pewno bylo spanie - takie orkowe :)
 

sebinho

sebinho

Użytkownicy
posty339
Propsy44
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A spanie Bumshaka na skórze owcy? :)  Chyba, ze chodzi o spanie na łóżku ;p
 

Zoom

Zoom

Użytkownicy
naczelny inwalida intelektualny
posty460
Propsy116
  • Użytkownicy
  • naczelny inwalida intelektualny

Zoom

Ogólna dyskusja o modyfikacji
#59 2008-08-17, 21:33(Ostatnia zmiana: 2008-08-17, 22:32)
Widziałem że zrobiliście animacje wchodzenia po drabinie - całkiem nieźle ;p
Screeny tez fajne ,a w modyfikacji gramy tylko na terenach tej zapomnianej części wyspy czy miasto khorinis też będziemy mieli okazje zwiedzic ? ;p
 A teraz ja zadam takie podchwytliwe pytanie :

Bracie czemuś zmienił nick xD?

EDIT:
Cytat: Sentarion link=topic=177.msg28381#msg28381 date=Aug 17 2008, 22:23\'
Te animacje są z Gothica, my ich nie robiliśmy :)

Moje niedopatrzenie xD
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry