Ankieta 4a - Skrzynka pocztowa 19605 36

Ankieta

Skrzynka pocztowa

Głosów w sumie: 27

O temacie

Autor Żadna Głupia Spółgłoska

Zaczęty 28.02.2010 roku

Wyświetleń 19605

Odpowiedzi 36

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

V3Q

V3Q

Złote Wrota
Kiedy mogę, to pomogę.
posty1256
Propsy410
  • Złote Wrota
  • Kiedy mogę, to pomogę.
Kyro, tłumaczyć nie muszę :P
 

Zoom

Zoom

Użytkownicy
naczelny inwalida intelektualny
posty460
Propsy116
  • Użytkownicy
  • naczelny inwalida intelektualny
Żadna praca mi się nie podoba szczerze mówiąc, więc nie zagłosuję.
 


Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Ogólnie mogliście troche przysiąść do tego metalu bo ani u kyra, ani u dracona nie wygląda fajnie. Kyro weź coś z tymi pucharami zrób bo szykuje się następny. Głos na kurdemana
 

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
Może wymiana jak w Tibii? Kilka złotych pucharów na platynowy?  :)
 


Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Można zrobić mnożnik, np. x5 albo coś D:
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Wiem ile kyro włożył w to pracy, bo  przez same moje gg przewinęło się z kilkaset fotek tych skrzynek więc głos na niego.
 

Klark Cent

Klark Cent

Użytkownicy
posty706
Propsy654
  • Użytkownicy
A mnie się żadna nie podoba bo zero w nich pomysłów. Nie sztuką jest wymodelowac coś co można wygooglować sztuką jest zrobienie czegoś samemu co nie Bułkowski leszczu ty mały. ; p
 

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu
Przepraszam Elvans :]  Wyśle ci kwiaty :)

No, kyro wygrał to fakt, ale praca i tak mogła by być lepsza. Diffuse słaby, kuleczki wyglądają dziwnie.
 

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
Obie są średnie. Kyro, myślę, że jakbyś wybrał jakąś bardziej "polską" skrzynkę, jak Dracona, to by było ładnie. Dracon, lipnie. Nie zagłosuję, ale lepsza jest Kyra.
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Polskie skrzynki są wyjątkowo nieróżnorodne. Nie ma w nich nic ciekawego. Już nawet francuska czy australijska podobały mi się bardziej.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Zdunek

Zdunek

Administrator
Ken'Udz mistrz stali i runy
posty671
Propsy132
Profesjabrak
  • Administrator
  • Ken'Udz mistrz stali i runy
Wiem że włożona praca i w ogóle ale tak prawdę mówiąc to ta ankieta jest bez sensu. Czemu? Bo udział w bitwie wzięły dwie osoby.

Proponuję by bitwy były rozstrzygalne/rozstrzygane jeśli będzie do najmniej 4-6 osób
 
Po co utrudniać coś co jest proste?

Agencja Interaktywna - CreaWeb.

V3Q

V3Q

Złote Wrota
Kiedy mogę, to pomogę.
posty1256
Propsy410
  • Złote Wrota
  • Kiedy mogę, to pomogę.
Niestety podbijam, sam zresztą chciałem o tym pisać.
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
No mnie seryjnie w tej kwestii zawiódł Buła, bo czepiał się steampunkowego tematu, który jest nie wiadomo jaki, a ostatecznie sam nie wziął udziału w bitwie, do tego w temacie który sam wymyślił. Szkoda też że Thoro nie dokończył swojej skrzynki - model miał co prawda bardzo prosty, ale co najważniejsze - był to jego pierwszy skończony model (no bo Stena nie liczę :D ), a jeśli chodzi o teksturę to jak wszyscy wiemy miał możliwość zrobić coś porządnego.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
ale co najważniejsze - był to jego pierwszy skończony model (no bo Stena nie liczę old_lol.gif)

pojebao? :D

http://4.bp.blogspot.com/_AZWUsCFOBf0/Sq06...0-h/renderh.jpg

do tego kiedyś trochę pierdół typu skrzynka na narzędzia, pogrzebacz, kilka młotków i inne drobnostki
 

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu

Buła

Ankieta 4a - Skrzynka pocztowa
#17 2010-03-01, 16:41(Ostatnia zmiana: 2010-03-01, 16:42)
Cytat: Zdunek link=topic=9092.msg84796#msg84796 date=Mar 1 2010, 11:44 AM\'
Wiem że włożona praca i w ogóle ale tak prawdę mówiąc to ta ankieta jest bez sensu. Czemu? Bo udział w bitwie wzięły dwie osoby.

Proponuję by bitwy były rozstrzygalne/rozstrzygane jeśli będzie do najmniej 4-6 osób
No, masz rację. Właściwie Kyro mógł zrobić skrzynkę w 10 minut, a i tak pewnie by wygrał.

Ja faktycznie zawiodłem. Ale zabrakło mi trochę czasu.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
bo czepiał się steampunkowego tematu

gdyby to przeszło to byłbyś jedynym uczestnikiem.

Cytuj
No, masz rację. Właściwie Kyro mógł zrobić skrzynkę w 10 minut, a i tak pewnie by wygrał.

w takim razie w ogóle nie róbmy bitew bo frekwencja jest losową niewiadomą. da się te jebane tekstury to już nikt nie staruje bo jest miękką cipką, której to "nie potrzebne". podobnie z każdym trudniejszym tematem.
po chuj robić te bitwy skoro od 2008 nadal jest to samo? banalne modele i banalne rzeczy do teksturowania.
 

V3Q

V3Q

Złote Wrota
Kiedy mogę, to pomogę.
posty1256
Propsy410
  • Złote Wrota
  • Kiedy mogę, to pomogę.
Nie no, jakiś postęp jest.
Jednakże jeśli myśleć o trudniejszych modelach, to już w ogóle nie będzie uczestników. Nie wiem, czemu wszyscy boją się tak straszliwie tekstur.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry