Ban dla Żelazka? 9466 30

Ankieta

Bana mu?

Tak
35 (85.4%)
Nie <3
6 (14.6%)

Głosów w sumie: 39

O temacie

Autor

Zaczęty 3.01.2010 roku

Wyświetleń 9466

Odpowiedzi 30

Locke
  • Gość

Locke
Gość

Ban dla Żelazka?
2010-01-03, 21:14(Ostatnia zmiana: 2010-01-08, 17:41)
http://i45.tinypic.com/2uy1tnq.png << CZYTAJ TO
Czas na publiczny proces, głosujmy.
 

Zdunek

Zdunek

Administrator
Ken'Udz mistrz stali i runy
posty671
Propsy132
Profesjabrak
  • Administrator
  • Ken'Udz mistrz stali i runy
http://i45.tinypic.com/2uy1tnq.png
Czas na publiczny proces, głosujmy.
powoli, z jakiego forum jest to screen ?
można linka
 
Po co utrudniać coś co jest proste?

Agencja Interaktywna - CreaWeb.

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu
 

Dark

Dark

Użytkownicy
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Dark

Ban dla Żelazka?
#3 2010-01-03, 21:26(Ostatnia zmiana: 2010-01-03, 21:28)
17 użytkownik(ów) przegląda ten temat (0 gości i 0 anonimowych użytkowników)    17 Użytkownicy: Dark, Zkirtaem, Fenix, shergar, Hwep, koziek, V3Q, Panda, Makerpaker, Xardas17, Szkodnik, rathgar, Wymarly, Zoom, pupu, Gothix, Buła

shergar

shergar

The Modders
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • The Modders
  • Darth Revan
Przecież napisał prawdę o co wam chodzi? Troli tu jak mrówków tak samo pogardzania "nentykietą". Ja bym mu dał ze 2 tajne działy i koszulkę z logiem theofftopers na 12 urodziny.
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

pupu

pupu

Użytkownicy
posty35
  • Użytkownicy

pupu

Ban dla Żelazka?
#5 2010-01-03, 21:28(Ostatnia zmiana: 2010-01-03, 21:29)
Ban mu :)
 

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
Shergar, tu o to chodzi, że zawsze to jakaś frajda (w pewnym sensie to ja rozpętałem ten rozpierdol, więc trzeba się jakoś usprawiedliwić :) )

Ale ban?
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Przecież napisał prawdę o co wam chodzi? Troli tu jak mrówków tak samo pogardzania "nentykietą". Ja bym mu dał ze 2 tajne działy i koszulkę z logiem theofftopers na 12 urodziny.
Podbijam, właśnie chciałem zaproponować żeby zrobić jeszcze anonimową ankietę czy uważamy że miał rację pisząc o forum czy nie :)

Zdunek

Zdunek

Administrator
Ken'Udz mistrz stali i runy
posty671
Propsy132
Profesjabrak
  • Administrator
  • Ken'Udz mistrz stali i runy
nie ma sensu go w tym momencie banować, ogólnie założyłem tam konto i co nieco napisałem, faktem jest że czasami niektórzy userzy na tM przesadzają, ale opinie dotyczące SH były właściwie normalne i w tym leży problem
 
Po co utrudniać coś co jest proste?

Agencja Interaktywna - CreaWeb.

Xardas17

Xardas17

Użytkownicy
-
posty87
Propsy5
  • Użytkownicy
  • -
zasadami rejestracji jest posiadanie tolerancjji wobec innych  tu widac brak

w polsce istnieje wolnosc slowa kazda wypowiedz  jest dozwolona

to ze napisal to na innym forum to desperacja tu nie zostal wysluchany

fakt npisal troske prawdy troszke zabolalo  i to powod egzekucji niepasuje to do themodders

Panda

Panda

Użytkownicy
posty22
Propsy1
  • Użytkownicy

Panda

Ban dla Żelazka?
#10 2010-01-03, 21:37(Ostatnia zmiana: 2010-01-03, 21:40)
Tak.
Gość z deka przesadził.
 

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
zasadami rejestracji jest posiadanie tolerancjji wobec innych  tu widac brak

w polsce istnieje wolnosc slowa kazda wypowiedz  jest dozwolona

to ze napisal to na innym forum to desperacja tu nie zostal wysluchany

fakt npisal troske prawdy troszke zabolalo  i to powod egzekucji niepasuje to do themodders
Zniesławił forum.
 

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso

Zkirtaem
Moderator

Ban dla Żelazka?
#12 2010-01-03, 21:39(Ostatnia zmiana: 2010-01-03, 21:44)
Hmm. Normalne? Czemu uważasz, że wymaganie superzajebistej grafiki od konsoli przenośnej jest normalne? To tak jakby wymagać od telefonu, żeby móc na nim grać w najnowsze gry.



Tak w ogóle to nie wyobrażałem sobie, że zrobicie taki burdel z tego linka, pokazałem go tu jako ciekawostkę, patrzę pięć minut później, a tu rozpierdol :<
 

Zdunek

Zdunek

Administrator
Ken'Udz mistrz stali i runy
posty671
Propsy132
Profesjabrak
  • Administrator
  • Ken'Udz mistrz stali i runy
Zniesławił forum.
jakie zniesławił? tamto forum jest z 4 x mniejsze od tM
 
Po co utrudniać coś co jest proste?

Agencja Interaktywna - CreaWeb.

Caesum

Caesum

Użytkownicy
posty1727
Propsy2215
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Caesum

Ban dla Żelazka?
#14 2010-01-03, 21:43(Ostatnia zmiana: 2010-01-03, 21:46)
Nie widzę powodu by dawać mu za coś takiego bana. Wypowiedział się na forum, które pewnie i tak jest tak niebezpieczne dla TM jak mrówka dla tyłka Kaczora. W jednym przypadku miał trochę racji, chociaż zastanawia mnie, jak on sobie wyobraża posty na temat, skoro te nimi nie są.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

Ban dla Żelazka?
#15 2010-01-03, 21:44(Ostatnia zmiana: 2010-01-03, 21:49)
Nie rozumiem po co ten temat, szczególnie że był on już poruszany. Nie rozumiem żelazka, który określił nasze forum zbiorowiskiem trolli będąc tym samym aktywnym użytkownikiem. Nie spodobało mi się na forum wiedźmina, poprawność polityczna tam panująca i nadgorliwi moderatorzy to je porzuciłem i nie wywlekam żali jak tam jest źle bo mam to w dupie. Doprawdy jednak nie rozumiem czemu żelazko korzysta z tm, skoro faktycznie jest u nas takie zło  :) .
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
Hmm. Normalne? Czemu uważasz, że wymaganie superzajebistej grafiki od konsoli przenośnej jest normalne? To tak jakby wymagać od telefonu, żeby móc na nim grać w najnowsze gry.

Wiesz co? A dla mnie cała ta dyskusja o SH na forum pshcośtam śmierdzi onanizmem piętnastoletnich nerdów. Dla mnie te nowe sh prezentuje się paskudnie, ten kto założył temat u nas nie napisał, że to gra stricte konsolowa ale wiadomo zamiast wyjaśnić czemu właśnie tak i czemu to SH jest rzekomo taki super lepiej po chamsku obrabiać dupę nam, jako społeczności-całej oraz brędzlować się nad naszymi postami na innym forum w gronie podobnych sobie. To nie jest w porządku.
 

Dark

Dark

Użytkownicy
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Dark

Ban dla Żelazka?
#17 2010-01-03, 21:49(Ostatnia zmiana: 2010-01-03, 21:49)
Poza tym popatrzmy jak wygląda God of War na PSP :lol2:

Zdunek

Zdunek

Administrator
Ken'Udz mistrz stali i runy
posty671
Propsy132
Profesjabrak
  • Administrator
  • Ken'Udz mistrz stali i runy
Wciskaj bana jak tego uważasz. Widocznie łatwo się zapomina o osobach, które ci pomogły Zdunek...
na prawdę nie chcę Cię banować, no i obstawiam że tego nie zrobię, ale cholera jasna, czemu obrabiasz dupę ludzi z tM na innym forum ? nie tylko osób cytowanych, lecz całej społeczności tM, czyli także i mnie
 
Po co utrudniać coś co jest proste?

Agencja Interaktywna - CreaWeb.

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
17 użytkownik(ów) przegląda ten temat (0 gości i 0 anonimowych użytkowników)    17 Użytkownicy: Dark, Zkirtaem, Fenix, shergar, Hwep, koziek, V3Q, Panda, Makerpaker, Xardas17, Szkodnik, rathgar, Wymarly, Zoom, pupu, Gothix, Buła
Mój temat nie ma tylu hejterów :lol2:

Cytat: shergar link=topic=8311.msg77108#msg77106 date=Jan 3 2010, 09:27 PM\'
Przecież napisał prawdę o co wam chodzi? Troli tu jak mrówków tak samo pogardzania "nentykietą". Ja bym mu dał ze 2 tajne działy i koszulkę z logiem theofftopers na 12 urodziny.
Napisał co myślał - OK. Jednakże dlaczego ktokolwiek tu miałby go szanować, skoro on wykorzystał nasze "zaufanie", czyli możliwość użytkowania tego forum, żeby się podbudować i podwyższyć swoją reputację wśród swojej onanistycznej śmietanki fanów SH? Sam widziałeś jakie reakcje to wywołało na tamtym forum. To zwykli "fani jedynej słusznej gry", jakich i tu nie mało.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry