[G2NK] Odyseja - w imieniu Króla/Odyssee - Im Auftrag des Königs v2.6.4 PL 127346 336

O temacie

Autor bogu9821

Zaczęty 2.04.2021 roku

Wyświetleń 127346

Odpowiedzi 336

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tak, są normalne, można je tak jak zawsze przeskoczyć z 29 - > 34. Różnią się tylko limity nauki, ale poza limitem punktów życia (1500) inne raczej są nieistotne
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
@R.Loos
Jeżeli jeszcze aktualne, to wydaje mi się, że wszystkie zadania poboczne dostępne na pustyni w 4 rozdziale można zrobić także w 5-tym. Nowe potwory się nie respią.
Ja w 4 rozdziale zrobiłem wszystko co się dało, poza podbojem varantu.
Po skończeniu zadań i przed wejściem do grobowca baala, wybiłem wszystkich i pomogłem koczownikom odbić aszdod.
 

Dawid.Snake

Dawid.Snake

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam gdzie znajduje się ambrosius z II rozdziału z wyspy Tamora z misji opuszczona chatka

Ps link do kodów nie działa
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Na plaży tej co łódka na statek, prawdopodobnie juz z nim wcześniej rozmawiałeś tylko nie wiesz, że to on. Ja tak miałem :) Jak wychodzisz ze statku i drogę do miasta masz na wprost, to odwrót w lewo

@xendix jeszcze aktualne, bo stwierdziłem, że co się będę spieszyć, oczyszczę przynajmniej te najważniejsze miejsca i tak chyba oczyściłem prawie wszystko. No i właśnie dziś zacznę 5 rozdział :)

I jeszcze raz dzięki za te wskazówki ze strony 11 i 12, bo np zabiłbym rabusia co pilnuje wieży Larsa, a na to jest misja dopiero w R5, tak samo przy Nemroshu już dawno bym na dół zszedł, a lepiej poczekać na misję (chyba że już mogę ją dostać :P)
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

metek58

metek58

Bractwo Spolszczenia
posty21
Propsy38
ProfesjaTłumacz
  • Bractwo Spolszczenia
@Dawid.Snake, jeśli z nim już rozmawiałeś i przyniosłeś skarb, to Ambrozius jest w tej opuszczonej chacie, gdzie jest notatka o zakopanym Kamieniu ogniskującym w Srebrnej kopalni.
 

Cayen

Cayen

Użytkownicy
posty24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ten obraz Lorda Siriama jest podejrzany w pokoju Marboda. Jak się dostać do sekretnego pomieszczenie z tego obrazu?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Przy łóżku jest przełącznik, który odsłoni kolejny, naprzeciwko.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Zadanie "Osąd": co zrobić po tym, jak sędzia uniewinni Gerbrandta? Przetrząsnąłem domy ich obu, próbowałem pogadać z nimi, żoną tego drugiego i byłym strażnikiem tego pierwszego. Nie bardzo mam inne pomysły.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Heh @Jao idziemy łeb w łeb, dosłownie wczoraj to robiłem :D
I nie ma tego w solucji, ale powiem ci, że słabo szukałeś, co jest do ciebie nie podobne :D
W domu sędziego na górze, na kominku jest klucz do wieży i za domem sędziego jest wieża.
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
o.O Chyba ślepy jestem, podejrzewałem coś z tą wieżą, ale nie znalazłem klucza :F
Spoiler
(swoją drogą wyrok uniewinniający za 1000 sztuk złota, podczas gdy Gerbrandt jak nic zarobił kilka razy tyle, Khorinis naprawdę zeszło na psy)
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Za to ja teraz szukam pewnego klucza. W misjach od Widzącego, jestem w starej piramidzie w khorinis i szukam klucza do kufra, który ma być rzekomo w bocznej odnodze. Nawet ognik od druida nie był w stanie mi pomóc w poszukiwaniach. Wie ktoś?
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Trzymaj się prawej strony korytarza, wejście do bocznej odnogi będzie małe i słabo widoczne zaraz po drugim rozstępie w podłożu. Na końcu tej odnogi będzie kolumna, klucz leży na jej podstawie.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

bubu412

bubu412

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem "Ucieczka z więzienia". Wszystkie potrzebne do wykonania tego questa zadania mam wykonane, a nie mam opcji dialogowej z Nolanem aby dać mu suknię. Ze strażnikiem też rozmawiałem.

Sukni szukałem w pokoju, gdzie jest królowa, dama i pokojówka. Znalazłem tam bodajże suknię królowej i strój damy 2.

Ponadto nie mam opcji dialogowej z Cobrynem po wyzwoleniu Vengardu. Czy i ona pojawi się później, po zrobieniu reszty zadań?

Ktoś pomoże? Chciałbym skończyć grę.
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tu nie doszedłem jeszcze więc ja nie pomogę.

Chciałem napisać coś innego, taką ciekawostkę, która mogła by się znaleźć w solucji, bo ja przez chwilę zgłupiałem.

Asasyni i Orkowie w Varancie stają się wrodzy nie tylko po akcji w grobowcu Handshara, ale po... uwaga, przeczytaniu tabliczki (znając jezyki od Merkuriusa) na temat niebiańskiej tarczy!
Z tym uwaga bo można sobie zepsuć, może nie grę, ale kilka jeszcze nie wykonanych misji pobocznych :D
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Właśnie spędziłem bite 3 godziny szukając wyjścia z dżungli za świątynią z wahadłem.
Słowami poety: nie warto było, kurwa. Da się to miejsce przejść w minutę. Zalecam.
Spoiler
Na samym początku mostkiem w lewo, potem wąską ścieżką w prawo, drabinami na górę, mostkiem po lewej, znów mostkiem po lewej.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Esiellwow

Esiellwow

Użytkownicy
posty7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Siemka, jestem w 6 rozdziale i przy misji ,,orkowie w vengardzie". Zabiłem juz wszystkich zielonych kolegów, w dzienniku nawet mam tak napisane, ale nie mam opcji dialogowej z cobrynem że wyczyściłem vengard. Mam nadzieje ze zna ktos rozwiązanie bo to jest 150 godzin gry w dupe i bede plakac
dobra, questy  ,,orkowie w Vengardzie" i ,,orkowi zwiadowcy" są powiązane, trzeba zrobic drugą aby ta pierwsza sie zaliczyła.
 
Każdy ma prawo głosu i własne zdanie

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Potrafiłby ktoś opisać, gdzie należy kopać, żeby znaleźć skarb Mendozy? Krążąc wokół tego namiotu znalazłem tylko jedno miejsce w krzakach po prawej, gdzie kopać się w ogóle dało, tam jest jednak pusto. Neeeeevermind, trzeba było jeszcze raz przeczytać wskazówki, żeby weszły wpisy do dziennika.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

bubu412

bubu412

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siemka, jestem w 6 rozdziale i przy misji ,,orkowie w vengardzie". Zabiłem juz wszystkich zielonych kolegów, w dzienniku nawet mam tak napisane, ale nie mam opcji dialogowej z cobrynem że wyczyściłem vengard. Mam nadzieje ze zna ktos rozwiązanie bo to jest 150 godzin gry w dupe i bede plakac
dobra, questy  ,,orkowie w Vengardzie" i ,,orkowi zwiadowcy" są powiązane, trzeba zrobic drugą aby ta pierwsza sie zaliczyła.

EDIT:
Orkowie w pobliżu zamku są wybici co do jednego. Nie mam żadnych opcji dialogowej z Markusem, samego zadania też nie mam w "wykonanych" ktoś może coś pomóc?

EDIT2:
Cofnąłem się do save sprzed odbicia miasta. Udało mi się dostać zadanie od Markusa, ale wszyscy orkowie w drodze do miasta nie żyją, a zadanie dalej nie jest wykonane. Co muszę zrobić? Przeszukałem dokładnie teren i nie znalazłem innych
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Spróbuj się przespać, może któryś spadł gdzieś do wody. Powinno być dwóch zwiadowców przy dużym namiocie, jeden jakoś pod mostem, jeden na ścieżce do małego oddziału orków przed miastem i trzech wśród tego oddziału.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

bubu412

bubu412

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki za pomoc, udało się pchać fabułę dalej. Teraz zastanawiam się co musze zrobić aby odplynac z Vengardu. Zadania od króla zrobione, świątynie od Xardasa też. Jak rozmawiam z Baldwinem mówi o orkach. Czy to chodzi o tychw pobliżu bariery vengardu?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry