[G2NK] Mastys L'Hiver Edition v1.6.4 PL 49092 108

O temacie

Autor Zipperiusz

Zaczęty 10.12.2020 roku

Wyświetleń 49092

Odpowiedzi 108

minecraftkoxik2008

minecraftkoxik2008

Użytkownicy
tak było
posty28
Propsy4
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • tak było
tutaj nograss do lhivera, spora pomoc w czytelnosci mapy i zwiekszeniu fps: https://mega.nz/file/5tJW3S5Z#8y9wSfTKGgN_CHWHdMjAWHzVAZ765AmptkNp2MoXrac

tutaj opis niektorych ustawien w .ini, jesli kogos interesuje:
https://docs.google.com/document/d/1eunJYhcPjQhQu9hECoBFpJfm6jBG1Pkt3em18mpGor0/edit
 

kamilp522

kamilp522

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy jest możliwość wyłączyć randomowe kombinacje zamków w skrzyniach?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Tak masz info jak to zrobić w 1 poście one   po instalacji są wyłączone wiec  musiałeś je sam włączyć
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

kamilp522

kamilp522

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Myślałem, że dotyczy to randomowego lootu w skrzyniach, dzięki za odpowiedź
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Nie wiem czemu Zipperiusz tak to opisał owszem wprowadza to błąd logiczny ale odnosi się do kombinacji skrzyń
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Zipperiusz

Zipperiusz

Użytkownicy
Team Sefaris, Obrońca królików
posty57
Propsy64
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Team Sefaris, Obrońca królików
Poprawiłem, dzięki za znalezienie błędu.
 

dunno8

dunno8

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
po zainstalowaniu moda ramki z tekstem jak i sam tekst są bardzo małe, jakiś sposób jak to naprawić?
 

Zipperiusz

Zipperiusz

Użytkownicy
Team Sefaris, Obrońca królików
posty57
Propsy64
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Team Sefaris, Obrońca królików
Możesz zmienić wartość w pliku SystemPack.ini :
Scale jeżeli masz 0 to ustaw na 1
 

Corri

Corri

Użytkownicy
posty14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam 2 pytania:

1: Czy wie ktoś jak podmienić tekstury zbroji w L'Hiver? jak podmieniam GoManem plik textures.vdf to tylko podmienia mi w podstawce tekstury a w L'hiverze pozostaja bez zmian

2: Czy da sie oddalac kamere scroolem jak to jest w podstawce? Bo w L'Hiver scroolowanie nie działa
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
1. Musisz podmienić tekstury, które są w paczce z Lhiverem (lhiver.mod czy coś takiego), a nie plik Textures.vdf, bo tam siedzą oryginalne.

2. Nie grałem w to, ale sprawdź sterowanie. Zawsze masz klawisze na numerycznej (chyba + i -).

Corri

Corri

Użytkownicy
posty14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam ten plik lhiver.mod ale nie moge go nijak otworzyc ani wypakowac. A przez GoMana sie nie da go otworzyć. Mam na nim ikonke video i nic z nim nie moge zrobić :( Ktoś miał podobny problem?
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Otworzysz i wypakujesz programem GothicVDFS.

Corri

Corri

Użytkownicy
posty14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
WYpakowałem ten plik i widze te tekstury ale da sie je otworzyć tylko pojedynczo przez GoMana ale i tak nie da sie podmienic. Probowalem tez Kopiuj wklej i podmienilem teksture ale nadal jej nie widac w grze. Tekstury mam zapisane w
Gothic II\_Work\Data\Textures\_compiled czy mam zapisac te tekstury w innym miejscu czy jak bo juz nie mam pojecia

Post połączony: 2021-05-24, 17:17
A czy wie ktoś jak zrobić żeby były widoczne Punkty Życia moje i przeciwnika? Bo mam tylko pasek zdrowia po lewej stronie na dole ale nie mam statystyk. Czy trzeba zmienic jakies wartosci w Gothic.ini lub SYstemPack.ini? Bo szukalem i nie znalazlem. Będę wdzieczny za pomoc
 

Matrix028

Matrix028

Użytkownicy
posty9
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Witam. Czy opłaca się uczyć garbowania skór jako wojownik? Z tego co widzę, garbowane skóry są potrzebne przy tworzeniu mieczy, a pewna ich liczba jest dostępna do kupienia u kupców. Pytanie, czy to wystarczy?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Starczy jako wojownik potrzebujesz do mieczy  i  pancerzy te są 2 tylko,  także sporo ci zostanie na miecze które potem sprzedasz haradowi tak to wygląda także 5 pn na plus 
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Corri

Corri

Użytkownicy
posty14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
U kogo lepiej byc czeladnikiem: U Bospera czy u Harada? Czy bedac czeladnikiem u Bospera moge nauczyc sie wykuwania nowych mieczy? Czy tylko moge to zrobic uczac sie u Harada?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
A czym chcesz grac bo jak wojem to  masz opcje tylko harad, nie ma podziału na nowe i stare, stare nie są do wykuwania są tylko nowe
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Corri

Corri

Użytkownicy
posty14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Chce grac paladynem pod siłe. Wiec tylko Harad moze mnie nauczyc? A Carl nie moze nauczyc kowalstwa?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Carl nie jest od kowalstwa
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Corri

Corri

Użytkownicy
posty14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czyli nie ma innego wyjscia jak tylko wybrać Harada chcac grac Paladynem lub Najemnikiem pod siłe?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry