[G2NK] Gothic 2 Plus v1.1G 137803 219

O temacie

Autor lucki666

Zaczęty 23.10.2020 roku

Wyświetleń 137803

Odpowiedzi 219

adineki

adineki

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej. Chciałem się zapytać, o misję związaną z gildią złodziei. Puściłem tego Rengaru w spokoju, minęło dużo czasuuu , byłem w miejscu gdzie lubiał być atilla ale nic, cisza, co zrobić aby to poszło do przodu :D ?
 

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Hej. Chciałem się zapytać, o misję związaną z gildią złodziei. Puściłem tego Rengaru w spokoju, minęło dużo czasuuu , byłem w miejscu gdzie lubiał być atilla ale nic, cisza, co zrobić aby to poszło do przodu :D ?

Czyli zrobiłeś tę misję pokojowo, jeśli chcesz pokojowo dołączyć do gildii złodziei musisz też wykonać zadania Nagura i nie wsypać Halvora po znalezieniu notatki, ewentualnie jeśli wciąż chcesz drogą siłową to wystarczy wsypać jednego z dwóch wyżej wymienionych.
 

eliziana

eliziana

Użytkownicy
posty1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Może ktoś pomóc z lokalizacją bandytów z zadania od Elireny w 2 rozdziale?
 

paladar

paladar

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej,
W pierwszym rozdziale poszukując skarby Grega jeden z nich (złoty puchar) z jakiegoś powodu nie pojawił mi się w ekwipunku po zebraniu (lub zniknął później). Jestem pewny, że go nie sprzedałem, ponieważ nie odwiedziłem od tego czasu żadnego handlarza. Czy mógłbyś podrzucić kod na ten puchar?
 

lucki666

lucki666

Użytkownicy
posty130
Propsy64
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
 
Cytuj
Może ktoś pomóc z lokalizacją bandytów z zadania od Elireny w 2 rozdziale?

@eliziana Obok piramid Magów wody

Cytuj
Czy mógłbyś podrzucić kod na ten puchar?

@paladar ItMi_GoldCup_Greg
 

Malarz

Malarz

Użytkownicy
posty2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Grałem prawie 8h w pewnym momencie jak spróbowałem zapisać grę pojawił się komunikat Out of memory i wywaliło mi grę, cały czas próbuje załadowac savea ale gra sie crashuje czy jest na to jakas metoda pomozcie pls !! <3
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Nie ma, save jest do kosza jeśli zaraz napiszesz  ze  korzystasz tylko z jednego save to trudno twój blad i masz nauczkę aby tego nie robić,  nie bez przyczyny masz 10+slotów.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

paladar

paladar

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Może ktoś pomóc z lokalizacją bandytów z zadania od Elireny w 2 rozdziale?

@eliziana Obok piramid Magów wody

Cytuj
Czy mógłbyś podrzucić kod na ten puchar?

@paladar ItMi_GoldCup_Greg

Dzięki wielkie!

Przy okazji, jak dla mnie kawał dobrej roboty odwaliłeś. Dzięki za tego moda ;)
 

Malarz

Malarz

Użytkownicy
posty2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Na szczęście  miałem 2 save, teraz zapisuje na 5 trochę dzięki za rade !!
 

lucki666

lucki666

Użytkownicy
posty130
Propsy64
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
@Malarz Mi problemy z pamięciom rozwiązał "4GB patch" LaaHack. Miałem crash gry średnio co 1-2h, a potem w ogóle się nie pojawiały.
 

derstorix

derstorix

Użytkownicy
posty68
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@lucki666 Witam mam pytanko czy do twojej modyfikacji i dx 11 są do pobrania normal mapy? chodzi mi o jak największą jakość grafiki
 

PiotrPiotr

PiotrPiotr

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tak sobie stoję obok Mattea i się zastanawiam: kto mnie nauczy kowalstwa, żebym mógł zacząć naukę wytwarzania pancerzy? Harad traci opcje dialogowe po zostaniu czeladnikiem u Mattea, a Carl też wolałby, żebym już potrafił machać młotkiem.
 

lucki666

lucki666

Użytkownicy
posty130
Propsy64
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
@PiotrPiotr Benet zawsze uczył za 30 sztuk złota.
 

Mentos

Mentos

Użytkownicy
posty1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Cześć, mi gra się bardzo dobrze. Mam jednak pewien problem, w momencie ładowania górniczej doliny wyskakuje błąd, coś o treści, że nie można załadować jakiegoś INRI_AMULET... i coś tam dalej, nie wiem jak rozwiązać ten problem. Może ktoś pomóc?
 

Groch

Groch

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Yo, mam jakiegoś buga albo coś zjebałem, bądź za bardzo namieszałem. Także, znalazłem sobie jakąś tarczę, która daje premie 20 many. Po założeniu jej bez wyuczonej umiejętności posługiwania się tarczą mana zwiększa się na stałe o te 20 punktów. To samo z tarczami, które teoretycznie powinny nakładać karę do siły, działają wręcz przeciwnie i również zwiększają statystykę na stałe o wartość jaką powinny zabierać. No, ale tak czy siak modzik fajny.
 

Czudak

Czudak

Użytkownicy
posty141
Propsy60
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy

Czudak

[G2NK] Gothic 2 Plus v1.1
#75 2021-09-11, 09:47(Ostatnia zmiana: 2021-09-11, 16:27)
Yo, mam jakiegoś buga albo coś zjebałem, bądź za bardzo namieszałem. Także, znalazłem sobie jakąś tarczę, która daje premie 20 many. Po założeniu jej bez wyuczonej umiejętności posługiwania się tarczą mana zwiększa się na stałe o te 20 punktów. To samo z tarczami, które teoretycznie powinny nakładać karę do siły, działają wręcz przeciwnie i również zwiększają statystykę na stałe o wartość jaką powinny zabierać. No, ale tak czy siak modzik fajny.

Też miałem te problemy w różnych modach, które nie miały Uniona w wymaganiach. Więc jego instalacja, potem tylko szybki własny Union skrypt, wrzucić gdzie trzeba i problemy z błędami z naliczania atrybutów z ekwipunku odeszły w niepamięć. Bez tego nawet nie odpalam żadnego moda tymi czasy. Polecam.
 

lucki666

lucki666

Użytkownicy
posty130
Propsy64
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Yo, mam jakiegoś buga albo coś zjebałem, bądź za bardzo namieszałem. Także, znalazłem sobie jakąś tarczę, która daje premie 20 many. Po założeniu jej bez wyuczonej umiejętności posługiwania się tarczą mana zwiększa się na stałe o te 20 punktów. To samo z tarczami, które teoretycznie powinny nakładać karę do siły, działają wręcz przeciwnie i również zwiększają statystykę na stałe o wartość jaką powinny zabierać. No, ale tak czy siak modzik fajny.

Też miałem te problemy w różnych modach, które nie miały Uniona w wymaganiach. Więc jego instalacja, potem tylko szybki własny Union skrypt, wrzucić gdzie trzeba i problemy z błędami z naliczania atrybutów z ekwipunku odeszły w niepamięć. Bez tego nawet nie odpalam żadnego moda tymi czasy. Polecam.

Jakiś czas temu pomagałem osobie, która miała podobnie. Okazało się, że nie miała zainstalowanego Systempacka, przez co tarcze nie mogły działać u niego poprawnie.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Przyczyny tego mogą być dwie: albo jest używany godmode, albo osoba tworząca moda ma male umiejętności w  poprawnym pisaniu idiotycznie prostej funkcji equiq/unqeuip
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Groch

Groch

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Godmode oczywiście, ale kurcze nawet nie wiedziałem, że to jakiś wpływ ma. Także tak czy siak, wina leży po mojej stronie.
 

lucki666

lucki666

Użytkownicy
posty130
Propsy64
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Wersja 1.1b już dostępna.

Poprawki:

- Możliwość wybicia orków wokół zamku, lecz dają oni zaledwie 50 doświadczenia.
- Nauka run paladyna poprawnie zabiera punkty nauki.
- Gdy ginie przyjazny przywołaniec, pojawia się stosowny napis.
- Towarzysze mogę wejść na skalną półkę w fortecy Kamiennego smoka bez przeszkód.
- Zioła many dają jej dużo mniej, aby korzystne było nauczenia się mikstur many, nawet gdy nie gramy postacią magiczną.
- Rzadkie potwory mają swoje łupy w sobie, a nie obok, aby gracza nie mógł ich ukraść i uciec.
- Rzadkie potwory zacieklej gonią gracza, gdyby ten próbował uciekać.
- Próbując zabić trolla "bugiem od tyłu", będziemy musieli zmierzyć się ze sporą grupą goblinów po jego pokonaniu.
- Nowe ekrany wczytywania w wysokiej rozdzielczości oraz ekran główny i początkowa muzyka menu.
- ...wiele mniejszych poprawek i balansu.
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry