[G2NK] Lobos 55886 166

O temacie

Autor Lobos

Zaczęty 9.10.2020 roku

Wyświetleń 55886

Odpowiedzi 166

Opium

Opium

Użytkownicy
posty60
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Okej, wychodzi na to, że przeszedłem grę najbardziej moralną ścieżką. Trochę mnie rozczarowało zakończenie (bo zamiast walki z jegomościem po prostu zostałem wyrzucony do menu), ale wychodzi na to, że tak miało być.

Generalnie oceniam moda bardzo dobrze, zdecydowanie 9.5/10 na tle wszystkich modów w jakie grałem. Poruszanie się po dżungli na początku było bardzo ekscytujące i trudne, dobra robota. Najlepszą rzeczą w modzie była fabuła, podobała mi się intryga, która zaczyna się ujawniać w drugim rozdziale. Wcześniejsze wydarzenia były trochę niepozorne pod tym względem.

Nie udało mi się zrobić kilku questów, został mi w dzienniku ten z dziedzictwem i ten z najlepszym mieczem na świecie. Z solucji wynika też, że sporo rzeczy przegapiłem, mimo że wydawało mi się, że przechodzę bardzo dokładnie. To również mi się podoba. Może za jakiś czas do niego wrócę i przejdę jeszcze raz. Dzięki wielkie za zrobienie tego moda <3
 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki za fajną ocenę, miło mi :) Nie ma modów idealnych, ale ciesze się, że sprawił przyjemność.
 

Vanaadis

Vanaadis

Użytkownicy
posty137
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Po walce z Lupino w katakumbach gdy rozmawiam z Santosem i ma mnie przenieść do więzenia to w tym momencie wywala mi grę z błędem C: zCPAR_DataStack ::PUSH - stack overflow. Ktoś pomoże to rozwiązać? Gram na DX11 + Union 1.0i wraz z trzema addonami do niego, ale do tej pory wszystko pięknie śmigało.
 

Hex

Hex

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siemka, mam problem z popchnięciem fabuły dalej bo zabiłem za wcześnie Centusia i nie dostałem misji od Joe na zabicie go. A niestety zapisu przed zabiciem go nie mam. Czy jest kod przywołania na niego jakiś czy bede musiał od nowa zagrać :) Albo jakiś inny sposób by fabuła poleciała dalej.
 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Lobos

[G2NK] Lobos
#144 2021-07-03, 23:30(Ostatnia zmiana: 2021-07-03, 23:36)
Witam. Po walce z Lupino w katakumbach gdy rozmawiam z Santosem i ma mnie przenieść do więzenia to w tym momencie wywala mi grę z błędem C: zCPAR_DataStack ::PUSH - stack overflow. Ktoś pomoże to rozwiązać? Gram na DX11 + Union 1.0i wraz z trzema addonami do niego, ale do tej pory wszystko pięknie śmigało.

Przeczytaj pierwszy post. Systempack 1.8 lub 1.9 i odpalać jako administrator. Chyba że masz nawgrywane różnych unionów i fixów, które mogą coś psuć.

Siemka, mam problem z popchnięciem fabuły dalej bo zabiłem za wcześnie Centusia i nie dostałem misji od Joe na zabicie go. A niestety zapisu przed zabiciem go nie mam. Czy jest kod przywołania na niego jakiś czy bede musiał od nowa zagrać :) Albo jakiś inny sposób by fabuła poleciała dalej.

STRF_3161_Centus
 

czaro05

czaro05

Użytkownicy
posty30
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy wymiana bryłek za złoto z Fuadem jest najlepszym co można zrobić z bryłkami? Czy w inny sposób można uzyskać za bryłki więcej złota?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Jest najlepsza możliwością i 6 zeta to max
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Homi

Homi

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Homi

[G2NK] Lobos
#147 2021-09-12, 01:47(Ostatnia zmiana: 2021-09-12, 02:20)
Od kilku dni ogrywam moda. Niedługo wstawię swoją opinię. Na ten moment mam problem. Znalazłem Aokiego i odwiedziłem Alastaira (czy jak mu tam) którego zdałniło w świątyni. Chcę dostarczyć nowych więźniów i zdać raport, ale Focus i Santos zniknęli. Sprawdzałem o różnych godzinach. Nie pojawiają się.

Edit: Dla jasności. Znalazłem lupino. Zdałem raport Santosowi. Znalazłem Lou i zabiłem adepta czarnej magii. Santos dał mi zadanie znalezienia dwóch typów (Aokiego i jego kumpla). Chcę ich odprowadzić do Santosa, ale ten wyparował. Poszedłem do wejścia kopalni, ale strażnik nie chce mnie przepuścić. Wziąłem niewolników ze sobą i gadałem już chyba z każdym z kim się da.

edit: Miałem zaprowadzic nowych niewolników do "nowo odkrytej kopalni" (czy jakoś tak). Wcale nie chodzi o kopalnie, którą wcześniej odkryłem (tą do której prowadzi się Guya i dwóch skazańców). Chodzi o obóz Yao. Tam przy okazji znalazłem Santosa.

edit2: Nie no kurwa, wymiękam. Obleciałem całą mapę z Aokim i Calvinem. Ktoś powiedział mi, że Focus zszedł do kopalni. Strażnik kopalni za cholere nie chce otworzyc przejscia. Nie ma tam też żadnej dźwigni, by zrobic to samodzielnie. Wreck powiedział, że ktoś inny zajmie się Alaistarem. Z żadnym innym npcem nie ma opcji dialogowej, która mogłaby popchnąć fabułę do przodu.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Spokojnie, nie pisz ze obleciałeś cala mapę itp bo to tak nie działa nikt w to nie uwierzy to raz a dwa gdybyś naprawdę to zrobił to bym problemu nie było :) Przejdźmy do rozwiązania

Santos jest na wykopaliskach Yao ale to już wiesz.
Tych dwóch ciulów jak już zdecydowałeś się na taki układ  tego zadania należy odprowadzić do  nowego pkt wydobycia, czyli miejsca gdzie to przechodziłeś ostateczna probe na dołączenie do legionu. ( Rada na przyszłość im lepiej dać przepustkę własna zero konsekwencji i finalnie więcej expa jest z tego )
Jesli Wascar który kreci się gdzie w obozie powiedział ci o Santosie ze ten jest u Yao itp to powinieneś mieć opcje z Yao kradzież kieszonkowa,  to nie wymaga od ciebie posiadania umiejętności i masz zawsze 100%  na to ze kradzież się uda

Dalej se poradzisz
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Homi

Homi

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Homi

[G2NK] Lobos
#149 2021-09-12, 11:52(Ostatnia zmiana: 2021-09-12, 21:35)
Wczoraj gadałem zarówno z Wascarem jak i kolesiem z kopalni o której wspomniałeś. Z żadnym nie było opcji dialogowej. Dziś spróbowałem jeszcze raz w odwrotnej kolejności i udało się popchnąć fabułę do przodu. Możliwe, że Wascar nie udziela info o miejscu pobytu Santosa, jeśli przyjdziemy do niego z nowymi niewolnikami (a może o niewłaściwej porze?) a co do strażnika z kopalni... Hmmm. Może się gdzieś Calvin i Aoki zblokowali i nie byli wystarczająco blisko strażnika, by ich "zauważył"? W każdym razie wielkie dzięki. Bawię się dalej.

Edit: Hahahahaha. Mod mnie właśnie mega rozbawił. Stwierdziłem, że Atilla jakoś tak majestatycznie się ustawił i postanowiłem wykorzystać sytuację.



Po odlaniu się zagaduję do typa, a tam opcja dialogowa "Leję na twoich chłopców oraz ciebie, łachudro." Uśmiałem się co niemiara. Hahaha. Dotyk przeznaczenia. Palec bozy. Hahaha! (Animację robiłem zanim zagadałem z gościem, tak żebyście  rozumieli mój ubaw.)

Edit2: Pobiłem ochroniarza-najemnika Kardimona. W sumie to zroziłem to w obawie, że zginie zabity przez potwory. (Spacerów mu się zachciało, zamiast wrócić od razu na miejsce po zabiciu słabego stwora, którego zlurowałem zbyt blisko niego.) Teraz nie chce ze mną gadać. W jego oczach jestem hańbą dla Lobosu. :D Da się go jakoś odobruchać? Choćby i kodem. Czar zapomnienia nie działa. (Oblivion, itsc_charm)
 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dobre z tym sikaniem xD

Z ochroniarzem to nawet ja sam nie wiem bo tego nie testowałem. Jedyne co przychodzi mi do głowy to zrespić sobie jego nową instancję. Może będzie "neutralna"
 

AshByeBye

AshByeBye

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej, mod jest świetny, ale trafiłem na taki problem:

Po ukończeniu wątku na pustyni nie jestem w stanie wrócić z powrotem na bagna. Przy ładowaniu lokacji wywala mnie do pulpitu.

Nie wiem czy nie jest to wywołane tym, że byłem w jaskini z bandytami (tam gdzie trzeba odnaleźć zwój) przed tym, nim Atilla zlecił mi zadanie. Po tym jak zatrzęsła się ziemia i pojawił się zamaskowany mag po prostu go zabiłem (nie było żadnego dialogu) i grałem dalej.

Czy @Lobos możesz mi pomóc co może być przyczyną? (przed tą sytuacją nie miałem żadnych crashy)
 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To typowy błąd techniczny, nie ma związku z tym jak poprowadziłeś rozgrywkę na pustyni. Czasem zmniejszenie widoczności i ustawienie textur na minimum pomaga, odciąża troche silnik przy wczytywaniu nowego świata.
 

Cayen

Cayen

Użytkownicy
posty24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak mogę zdobyć misję - Posłaniec jeszcze przed konfrontacją w świątynii z Lupino?
 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Raczej sie nie da. Dopiero można po dialogu u Focusa że chcemy zostać żołnierzami.
 

KingRStone

KingRStone

Użytkownicy
posty14
Propsy7
  • Użytkownicy
Nie gra ktoś przypadkiem aktualnie i nie ma do udostępnienia save z okolic przystąpienia do legionu? Byłem zmuszony do zrobienia formata, ale okazuje się, że zepsułem przy tym swoje zapisy. :(
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No jak nie zrobiłeś sobie kopii zapasowej na innym nośniku to nic dziwnego że straciłeś xD
 

KingRStone

KingRStone

Użytkownicy
posty14
Propsy7
  • Użytkownicy
Twoja odpowiedź jest naprawdę durna. Zapis gry mi się uszkodził, miniaturka save to białe tło i próba wczytania takiego zapisu crashuje grę, dlatego pytam czy ktoś nie jest na danym etapie gry i nie mógłby udostępnić swojego zapisu.
 

Sigmor

Sigmor

Użytkownicy
posty7
Propsy1
  • Użytkownicy
Dzisiaj ukończyłem modyfikację, w skrócie, bardzo dobra fabuła gry ocierająca się o rzeczywistość, szczere wyrazy szacunku dla twórcy moda, pozdrawiam.
 

czaro05

czaro05

Użytkownicy
posty30
Profesjabrak
  • Użytkownicy

czaro05

[G2NK] Lobos
#159 2022-01-04, 21:55(Ostatnia zmiana: 2022-01-04, 22:00)
Ukończone. Fajnie się grało, dziękuję za tego moda Lobosie. Całkiem ciekawa fabuła, odpowiedni balans, sensowny, nie za duży świat. W zasadzie to chyba najlepszy mod w jaki grałem, czyli lepszy od: Sythery, Returninga (akurat tego moda jestem przeciwnikiem, z uwagi na to, że jest za długi i niedostatecznie wciągający), Dark Sagi,  Złotych Wrót i, oczywiście, Jurana. Grałoby się jeszcze fajniej, gdyby człowiek nie znał Dark Sagi ;) ale i tak super.

Post połączony: 2022-01-04, 22:00
Zaobserwowałem, że, na włączonym DX11, dużo częściej pojawiał się migający czarny ekran albo wypluwanie Access Violation w przypadku, gdy monitor był połączony z komputerem kablem VGA, niż wtedy, kiedy był połączony z użyciem kabla display port (pewnie tak samo byłoby w przypadku hdmi). Może to komuś pomoże, a może to tylko przypadek :)
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry