[G1] Dolina Zombie v2.2 EWOLUCJA 151602 398

O temacie

Autor OrtegaX

Zaczęty 16.12.2019 roku

Wyświetleń 151602

Odpowiedzi 398

Ragga

Ragga

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Ragga

[G1] Dolina Zombie v2.1
#120 2020-02-05, 16:14(Ostatnia zmiana: 2020-02-06, 22:08)
Witam wszystkich!
Mam problem z odpaleniem gry, wgrałem wszystko cacy elegancko ale przy opcji rozpocznij grę, gra się pod sam koniec ładowania wyłącza i wyskakuje błąd - >

https://zapodaj.net/1984b02f02776.png.html

macie jakieś pomysły dlaczego ?


edit - ogarnięte, plik msvcr100.dll zamieniony na najnowszy :)
 

V4XioN

V4XioN

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy

V4XioN

[G1] Dolina Zombie v2.1
#121 2020-02-06, 14:06(Ostatnia zmiana: 2020-02-06, 14:20)
eeeeeeeeeeeeeeee

Post połączony: 2020-02-06, 14:20
Mam problem z misją chleb i wino nie mogę oddać ostatniemu NPC oto link do zdjęcia
https://imgur.com/NuL2N4i
 

Okyl9

Okyl9

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam mam problem z modem a dokładnie z zadaniem chodzi o to że gdy byliśmy po te kosze z rybami na obóz zwiadowców napadły zombie ale po pokonaniu ich Fabian ani ten drugi co z nim byliśmy nic nie mają do odpowiedzi, proszę o szybką pomoc.
 

Szajkar

Szajkar

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam taki problem że kiedy pobieram moda i mam już te 800mb pobrane to resetuje i się cały okres pobierania i czekam w nieskończoność , internet mam dość dobry
 

RavenHS

RavenHS

Użytkownicy
posty155
Propsy11
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Można to na Spine pobrać?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • online
  • Nilfgaard
Zapraszam na recenzję modyfikacji:
https://www.youtube.com/watch?v=R77MAVm3DdM
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



M36

M36

Użytkownicy
posty77
Propsy22
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy

M36

[G1] Dolina Zombie v2.1
#126 2020-02-24, 09:20(Ostatnia zmiana: 2020-02-24, 09:26)
Zagrałem w moda, 18h żeby przejść modyfikację. Niżej podzielę się swoimi odczuciami i problemami jakie napotkałem, a więc:
1. Problemy:
- Przy dialogu z Gomezem każde otworzenie okna statystyk kończyło się crash'em gry. Niepotrzebnie też po wykonaniu zadania kończył się z nim dialog tylko po to, aby go kontynuować po ponownym rozpoczęciu rozmowy. Gomez podczas dialogów zawsze wstaje z tronu.
- Piwo za informację nie działa przy rozmowie ze Złym.
- Wiele dialogów nie zgadzało się z dubbingiem. Im bliżej końca modyfikacji tym częściej kwestie bohatera wypowiadane były przez drugą osobę lub brakowało dialogu. Nie było tego tak dużo ale było.
- Bullit ciągle siedzi na taborecie, nie chodzi spać więc nie można go okraść. Skończyło się na pobiciu czyli zadanie niepotrzebnie narzuca nam naukę kradzieży.
- Znachor nie wychodzi z pomieszczenia w zadaniu ze szczurem. Okradamy kufer na jego oczach.
- Nie można zakończyć moda bo nie ma nigdzie Xardasa, musiałem go przywołać kodami.

2. Odczucia:
- Cóż, jeżeli mam być szczery to były tylko 2 questy, które wymuszały ich wykonanie w nocy. Po opisie modyfikacji myślałem, że będzie tego więcej.
- Zombie mają bardzo niską inteligencję jeżeli walczymy z kimś u boku. Wszystkie zombie rzucają się na osobę, która jako 1 zada obrażenia. Cóż nie muszę chyba tłumaczyć, że wszystko tankował ziomeczek npc, po za tym tak szybko mu pomagałem, że nawet nie zdarzało się, żeby tracił on hp w walce z 10 zombi. No i też jeżeli chciałem, aby nikt nie umierał to brałem wszystkie zombi na siebie i wtedy npc nie umierali bez potrzeby.
- Cóż, jeżeli chodzi o ekwipunek, to na samym starcie gry parę skrzyń na zamku i miałem kupione wszystkie wytrychy, mikstury leczenia i szybkości. Co do mikstur to i tak je musiałem oszczędzać, regenerując zdrowie spaniem w łóżkach dzięki czemu samemu odbiłem cały zewnętrzny pierścień. Potem już problem z miksturami znika aczkolwiek ewidentnie brakowało alchemii albo możliwości wymiany roślin na miksturki u magów, gdyż tego było dużo, a nic z tym nie można było zrobić. (Ewentualnie gdyby poty dawały hp procentowo, to mniej by ich schodziło.)
- 15 mikstur szybkości na całego moda, gdzie w połowie dopiero doświadczyłem co to bieganie po koloni. Nawet do walk z zombie nie opłacało się używać tych mikstur bo było ich zdecydowanie za mało.
- Co do dialogów, niektóre postacie miały dobrze dobrany głos do postaci, czasami miałem wrażenie, że słyszałem już ten głos u innego npc, corristo zagrany w chuj sztywno i głos nie pasował. Dubbing można ocenić na + aczkolwiek przydałoby się to poprawić, dograć kwestie gdzie ich nie było.
- Na koniec gry zabrakło wątku z odbiciem zamku/koloni z zombi. Można spokojnie zrobić dobry wątek z paladynami i pozostałymi skazańcami i dodać jeszcze trochę czasu rozgrywki.

Dla osoby, która tak jak ja zastanawiała się, czy opłaca się zagrać - moim zdaniem tak.
Jeżeli tylko autor modyfikacji poprawiłby te błędy to myślę, że spokojnie top 1 mod do gothic 1.
 

Sebunia20

Sebunia20

Użytkownicy
posty1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Witam, mam problem z modem do Gothica 1- Dolina Zombie 2.0 . Po wygraniu wszystkich plików do odpowiednich folderów w GotihcStarter pojawia się mod Dolina Zombie, jednak po odpaleniu, załącza się podstawowa wersja G1. Zmiana trybu zgodności i uruchamianie jako administrator nie działa. Win 10
 

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
Bardzo dziękuję za opinię @M36  :ok:

wodniak92

wodniak92

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja mam problem z zadaniem Przyjaciele Aidana. Mianowicie kiedy wykonam już całe zadanie dostaję łuk. Gdy otwieram ekwipunek gra za każdym razem się crashuje. Nie pomogło ponowne wgranie mada, nadpisywanie i wczytywanie. Aż się odechciało grać. Mimo to modyfikacja bardzo mi się podoba nawet jeśli bardzo dużo dialogów nie jest nagranych.
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Mógłby ktoś dać działający link do moda i patcha?
 

Grand346

Grand346

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jakis reupload moda i patcha?
 

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
Link do moda zaktualizowany

quentin123

quentin123

Użytkownicy
posty154
Profesjabrak
  • Użytkownicy

quentin123

[G1] Dolina Zombie v2.1
#133 2020-03-16, 23:38(Ostatnia zmiana: 2020-03-17, 17:39)
Siemanko też gra ładowała mi do 3/4 i wywalała grę ale udało mi sie to jakoś naprawić.
Piszcie jak macie problem moze uda mi się pomóc. U mnie pomogło dodanie wyjątków w gothica w systemie win7 oraz zainstalowanie player kita najpierw 1.8 pozniej tego najnowszego.

Mam inny problem. Czemy znikaja textury w EQ ? Da sie to naprawić ?

Post połączony: 2020-03-17, 17:39
Dlaczego nie dodaje mi punktów nauki za wbity poziom ?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • online
  • Nilfgaard
Znikające modele w ekwipunku to problem Gothica na nowszych systemach, Dolina Zombie nie oferuje rozwoju postaci przez PN.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Znikające modele w ekwipunku to problem Gothica na nowszych systemach

O której części Gothica mowa?

Taigh19

Taigh19

Użytkownicy
posty43
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Fabio Na 100% o pierwszego Gothica. Sam w oryginale, jak i w modach do niego, miałem problemy z znikającymi modelami przedmiotów lub jakieś jego części. W Gothic 2 NK ten problem już nie występuje.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju

Jao

[G1] Dolina Zombie v2.1
#137 2020-03-18, 00:12(Ostatnia zmiana: 2020-03-19, 16:42)
Po powrocie ze Starej Kopalni nie zadziałało mi przejście piwnicą do zamku, tj. wbiegłem jak zwykle do piwnicy, ale zamiast zostać przeniesionym na powierzchnię, odtworzyłem na drzwiach scenę z peronu w Komnacie Tajemnic. Coś się (coś się) popsuło, czy mam szukać innej drogi?
EDIT: Okej, wystarczyło zresetować grę po zapisaniu zaraz przed przejściem. Najwidoczniej strażnicy zaggrowali się na zombiaków na zewnątrz i w jakiś sposób wpłynęło to na przejście.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

quentin123

quentin123

Użytkownicy
posty154
Profesjabrak
  • Użytkownicy
gdzie jest ta zdobiona szata maga ognia dla pustelnika ?
 

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
Poczekaj do 2 rozdziału


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry