[G1] Potępieni 30776 66

O temacie

Autor outlander

Zaczęty 15.11.2019 roku

Wyświetleń 30776

Odpowiedzi 66

Mark56

Mark56

Moderator
som veľký magič
posty1632
Propsy1846
ProfesjaAnimator
  • Moderator
  • som veľký magič
@KIJUSS69 Napisalem do ciebie w sprawie buga.

 


koooonek

koooonek

Użytkownicy
posty28
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Świetna modyfikacja, chociaż dzieje się w dobrze znanej Kolonii to jednak wprowadza spory powiew świeżości i dodatkowo dzięki nowym teksturom wygląda genialnie.

Mam jednak problem z zadaniem:
Spoiler
Dotarłem do górskiej fortecy, obgadałem wszystkich po drodze (łącznie z Lesterem), a mimo to dalej nie mogę zagadać do Baal Tyona. Zaczynam od opcji "Zagadaj" a dalej mam tylko "Jeszcze tu wrócę". Dziennik zadań podpowiada, żeby kierować się do Lestera ale on już nie ma żadnych innych podpowiedzi no i nie wiem co zrobić w tej sytuacji. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale przy pierwszej próbie rozmowy odpowiedziałem, że znam problemy ich grupy (zamiast wybrać, że nic o nich nie wiem czy coś takiego). Czy w ten sposób mogłem sobie zamknąć drogę dalej ? I jak można by to ewentualnie cofnąć do momentu zanim pojawiłem się w fortecy (od razu mówię, że nie mam starszego sejwa, ale może jakimiś kodami ?).
 

Mark56

Mark56

Moderator
som veľký magič
posty1632
Propsy1846
ProfesjaAnimator
  • Moderator
  • som veľký magič
@koooonek
Spoiler
Potrzebna jest poprawna rozmowa z lesterem/gor na ranem. No chyba ze zawaliłeś obie opcje. Lester pomoże ci tylko po zagadaniu prawie całej fortecy. Czy rozmawiałeś z gor na toth, fortuno i talasem ?
 


Judasz

Judasz

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Judasz

[G1] Potępieni
#23 2019-11-23, 23:48(Ostatnia zmiana: 2019-11-24, 00:05)
Jest możliwość ulepszenie zbroi? Bawiąc się kodami (XD) natrafiłem na ulepszoną zbroję Marvina
 

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Chcąc być całkowicie uczciwym, muszę napisać, że pomysł na fabułę był świetny. Ale wykonanie było już trochę słabsze. Mówiąc szczerze, wykonując zadania, w ogóle nie czułem, że to był wątek główny. Czasem nawet zastanawiałem się czy to nie jakaś misja poboczna.
Jakoś tak brakowało mi czegoś w dialogach. Może to błędna opinia, ale odniosłem wrażenie, że było ich zbyt mało.

Klimat natomiast był na medal. Zmiany w świecie, szczególnie przedstawiające tereny za palisadą, to prawdziwy majstersztyk.

Poza tym, podobało mi się, że mod radził sobie praktycznie bez starego obozu. Co prawda, na początku była jedna misja z nim związana (swoją drogą zbugowana), ale oprócz tego, to jesteśmy w stanie całkowicie o nim zapomnieć.

A jeśli chodzi o samą końcówkę moda. Doceniam każdą próbę zrobienia jakiejkolwiek bossfighta w tej drewnogrze, więc to dla mnie też plus. Choć dziwić może fakt, że artefakty potrzebne do przebicia serca randomowo znajdujemy w świątyni Y'Beriona.

Ogólnie moim zdaniem mod potrzebował trochę dłuższej rozgrywki, którą można byłoby zapełnić chociażby rozmowami. Ot chociażby z Angarem i Lesterem, którzy pod koniec pojawili się w Nowym Obozie. Naprawdę, zauważywszy ich, podszedłem do nich licząc na rozmowę, z której dowiedziałbym się jak przetrwali. Często właśnie brakowało takich rzeczy.

Żałuję, bo klimatem mod kupił mnie jak Czas Zapłaty. Ale zabrakło mu trochę. Może muszę pograć w niego za jakiś czas, to zmienię zdanie.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

Mark56

Mark56

Moderator
som veľký magič
posty1632
Propsy1846
ProfesjaAnimator
  • Moderator
  • som veľký magič
@Cruc Ciesze się, ze mod ci się podobał. Dziękujemy też za konstruktywną krytykę. Tak naprawdę mod przeszedł wieloma restrukturalizacjami, co w efekcie wielokrotnie zmieniało watek główny. W planach było zrobienie zadań pobocznych i contentu do każdego rozdziału, lecz zabrakło mi czasu jak tez innym. A więc wiele pozostało tylko na papierze.
 


Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Kiedy mod zaczął powstawać? Bo od ogłoszenia go byłem przekonany, że to młodszy brat Czasu Zapłaty. Nie ukrywam, że z tego też względu byłem bardzo nahypowany i przez to miałem duże oczekiwania :F

W każdym razie, cieszę się, że dociągnęliście go do końca.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

outlander

outlander

Użytkownicy
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
W pierwszym poście jest info: 2009-10.
 

Sculler

Sculler

Użytkownicy
posty339
Propsy273
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
Jak wygląda kwestia dubbingu? Dacie radę w tym roku?
 
some things are meant to be

outlander

outlander

Użytkownicy
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
Nie ma takiej opcji. Prędzej na Wielkanoc.
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
 

outlander

outlander

Użytkownicy
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
Trwa portowanie projektu na silnik remake'u.
 

IorvenV

IorvenV

Użytkownicy
posty3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@outlander jeśli mogę zapytać jest jakiś konkretny powód dlaczego modyfikacja nie pojawi się na spine?
 

Mark56

Mark56

Moderator
som veľký magič
posty1632
Propsy1846
ProfesjaAnimator
  • Moderator
  • som veľký magič
Raczej nie. Integrację spine dodamy w wersji z dubbingiem
 


Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Spine to badziew stworzony dla ćwierćmozgów, którzy nie potrafią zainstalować moda przenosząc pliki w określone miejsca lub zainstalować nawet instalatorem. Era cymbałów steamowych, bo inaczej nazwać tego nie można. Poza tym na Spine ma się małą kontrolę, a jak już, to trzeba truć dupę osobie, która to stworzyła i ewidentnie ma w program wyjebane. Sam program ma sporo błędów.

Sculler

Sculler

Użytkownicy
posty339
Propsy273
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
Niedługo Wielkanoc! Już mnie jaja swędzą, a dubbingu jak nie było, tak nie ma!
 
some things are meant to be

outlander

outlander

Użytkownicy
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
Prace nad dubbingiem są w takim stanie jak moje zaliczenie semestru xD Projekt chwilowo zamrożony, ale będzie na pewno.
 

Paragon

Paragon

Użytkownicy
posty7
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Coś ode mnie.
Właśnie ukończyłem modyfikacje. Widząc pierwszy raz screen zrobił na mnie wrażenie nie przepuściłem okazji musiałem pograć. Nie całe 5h a zabawa mega. Naprawdę dobry pomysł, mega tekstury i bronie. Świetnie to wyszło. Takie mody powinno się tworzyć krótkie i niezbyt wymagającą rozgrywką, mod jest przyjemy lekki w trudności. Nie jest nic na siłę mało zadań, ciekawy wątek główny, klimat świetny. Użyłem tylko raz kodu bo nie chciał mi się od bugować Caine na bagnie ale takie coś zawsze się zdarzy (wydaję mi się że u mnie tak się zdarzyło czasami tak jest że postać nie reaguję)

W padnę za jakiś czas pograć jak skończycie dubbing.
Pozdrawiam.
 

outlander

outlander

Użytkownicy
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
dzięki za opinię!


kto zmienił nazwę tematu?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Ja, a w czym problem?
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu




0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry