Błędy i bugi 14006 169

O temacie

Autor TheKetrab

Zaczęty 12.06.2019 roku

Wyświetleń 14006

Odpowiedzi 169

Komachi

Komachi

Użytkownicy
posty265
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mnóstwo błędów i bugów. Nie dość, że kilofy znikają, przez co musze się posiłkować kodami, to jeszcze co zapis/wczytywanie/cokolwiek wypierdala błędy. Tragicznie.

wojtuz

wojtuz

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mnóstwo błędów i bugów. Nie dość, że kilofy znikają, przez co musze się posiłkować kodami, to jeszcze co zapis/wczytywanie/cokolwiek wypierdala błędy. Tragicznie.
U mnie były jedynie problemy z wczytywanie gry (na zapisie raz się wysypała). Na szczęście występowały tylko w okolicach lasu między kopalną, a kanionem trolli. Dlatego polecałbym się nie zniechęcać. Ja właśnie całą grę przeszedłem (tylko 4 rozdział kodem zacząłem).

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty495
Propsy218
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mod generalnie przypadł mi do gustu, był błąd z kilofami ale pamiętam, że jakoś dało się to obejść. Najbardziej denerwował ten pasek szybkiego wyboru.

Komachi

Komachi

Użytkownicy
posty265
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
2 rozdział. Mam iść do obozu bandytów. Mam ich pancerz, ściągam nawet reszte ekwipunku, a oni i tak mnie zabijają. Ktoś coś?

Simen

Simen

Moderator
Nilfgaard
posty6258
Propsy2825
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Tak, najpierw pogadaj z bandytami przed obozem, potem oni nakierują Cię żebyś poszedł do rybaka i uwaga, do niego idziesz w normalnym stroju, nie bandyty.

http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu

TEINERR

TEINERR

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie jaki jest kod na przywołanie Daniela bo zniknął mi ?

wojtuz

wojtuz

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie jaki jest kod na przywołanie Daniela bo zniknął mi ?
Zniknął z obozu łowców? Jeśli tak, to znajdziesz go jak kopie złoto między kopalnią, a zatopioną wieżą.

GothicowiecPL

GothicowiecPL

Użytkownicy
posty30
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie znajdę roślinę bagiennego ziela? Przeleciałem całą mapę oraz bagna i nigdzie nie znalazłem. Mod ma 30-40h gry ale chcę ten czas normalnie przegrać a nie na szukaniu rośliny której nigdzie nie ma. Mam tylko jedną roślinę bagiennego ziela co nawet nie wiem skąd mam.

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty3973
Propsy803
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Gość z obozu myśliwych sprzedaje, gdy zrobisz dla niego zadanie z przyniesieniem mu paczki z magazynu.

You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

GothicowiecPL

GothicowiecPL

Użytkownicy
posty30
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gość z obozu myśliwych sprzedaje, gdy zrobisz dla niego zadanie z przyniesieniem mu paczki z magazynu.
Dzięki wielkie! Chodziłem po sklepach po obozach i nie było ale zapomniałem akurat o tym typku.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry