Błędy i bugi 7186 149

O temacie

Autor TheKetrab

Zaczęty 12.06.2019 roku

Wyświetleń 7186

Odpowiedzi 149

Wicek

Wicek

Użytkownicy
posty27
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siema, czy tak powinno być ze nie można kopać grobów i jeśli ma się jeden kilof to znika on z ekwipunku przy próbie kopania,  czy to błąd? Mam zainstalowanego moda na czystym gothicku z łątką i widziałem ze ktoś już pytał na forum o ten błąd ale nikt nie raczył odpowiedzieć. Proszę o pomoc

kajs112

kajs112

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem Plaga ciemności, a mianowicie nie dostałem młotu do zniszczenia tego posągu i nie mogę dalej ruszyć z questem. Ostatni zapis w dzienniku to "Mały rytuał się udał, pora zniszczyć posąg!". Szukałem po kupcach czy może przez przypadek nie sprzedałem ale nikt nie ma. Ma ktoś może kod żeby przyzwać ten młot?

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty3778
Propsy755
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Nie chodzi o żaden konkretny młot, tylko o byle broń obuchową. Użyj najlepszej pałki, jaką masz.

O DISCORDIA

Haku

Haku

Użytkownicy
posty10
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Haku

Błędy i bugi
#143 2019-12-10, 19:51(Ostatnia zmiana: 2019-12-10, 19:58)
Na początku gry po przespaniu się wszyscy imienni NPC znikają z kopalni bez sladu w dzienniku. Ktos sie z tym zetknął, jakies sugestie, rozwiazania? Mowie o etapie przygotowywania zaklecia przez Sattara. Próbowałem czekac bez snu do północy, ale zadne linie dialogowe sie nie pojawiły.

Poza tym gra crashuje przy każdej probie wczytania (poza wczytywaniem z menu po wlaczeniu gry rzecz jasna).

Dadamax

Dadamax

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam pewien błąd bug nie wiem sam xd
Mianowicie jestem w drugim rozdziale. I wykonuje misje Nieznani zabijam bandytów w tamtej kopalni co dostaje zbroje i list czytam go idę powiedzieć o tym. Mam iść do obozu bandytów ubrany w zbroje idę ale mnie atakują. Czemu ?

Nyanturtle

Nyanturtle

Użytkownicy
posty78
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pewien problem, bo odbiciu zamku i rozmowie z kerolthem nie rozpoczyna mi czwartego rozdziału, dodatkowo nie mam żadnej możliwości kontynuowania wątku, ponieważ npc nie zmieniają swojej lokalizacji i nie mam żadnych nowych dialogów, nie ma np Ereka w obozie myśliwych jak atakują umarlaki. Ktoś zna rozwiązanie? Niestety nie mam na tyle wcześniejszych savów, żeby robić to od nowa.

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty3778
Propsy755
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Każdy ma ten problem. Wpisz w konsoli insert nasz_999_test i aktywuj 4 rozdział przez przywołanego w ten sposób helpera.

O DISCORDIA

Nyanturtle

Nyanturtle

Użytkownicy
posty78
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Nyanturtle

Błędy i bugi
#147 2019-12-27, 00:11(Ostatnia zmiana: 2019-12-27, 00:21)
A w takim razie, jak rozwiązać problem z questem na bagnie? Bo zdobyciu zaufania, nie mam żadnych opcji dialogowych z baalem, dodatkowo ma cały czas jakby wyciągniętą broń.

[EDIT] Jednak wystarczyło zebrać wszystkie itemy nagrody z tych questów, ale nie mam pojęcia dlaczego mam dwa pierścienie głodu.

krzysiek666

krzysiek666

Użytkownicy
posty119
Propsy32
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Parę zauważonych bugów:
- przy kopaniu magicznej rudy wywala z gry,
- przy kopaniu złota czasem nie daje nam bryłek, mimo że niby je odłupałem. No i bryłki złota potrafią znikać z ekwipunku. Miałem 22 (12 wykopanych i 10 od Daniela) i przy rozmowie z Janem nie miałem dialogu o tym żeby mu oddać, sprawdziłem w ekwipunku i nie miałem żadnej bryłki,
- jeden z łowców trenujący walkę, z którym mamy walczyć w zadaniu "Szkolenie", po tym jak mu oklepiemy mordę, atakuje nas w nieskończoność,
- nie można przeszukać pokonanych w obozie przeciwników, jeśli to celowe to należało by im również tego zabronić, bo niby czemu oni nas mogą ojebać a my ich nie? Poza tym NPC mają chyba rentgen w oczach bo nawet jak stoje w pustym pomieszczeniu i coś podniosę to i tak się na mnie rzucają.

wisnia2143

wisnia2143

Użytkownicy
posty19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Panowie,zaczalem nowa gre i po wyjsciu z kopalni pierwsza rzecz jaka zrobilem to wzialem zadanie od Dobara z obozu mysliwych odnosnie zdobycia paczek. Ide do Jana, a on poza wykuwaniem oreza i dialogu odnosnie skradzionych mieczy nic do dodania nie ma. Nie jestem w stanie zaczac tego dialogu zwiazanego z Brutusem. Te zadanie w ogole da sie przejsc bez kodow? :P

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry