Pytania odnośnie zadań i rozwoju postaci 101533 392

O temacie

Autor TheKetrab

Zaczęty 12.06.2019 roku

Wyświetleń 101533

Odpowiedzi 392

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Wszystko co napisales jest jak najbardziej do zrobienia.Szybka nauka to jednak raczej obowiazek bo roznica w ostatecznym zdobytym doswiadczeniu z nia i bez jest bardzo duza
 

Moraan Mastersow

Moraan Mastersow

Użytkownicy
zrob tu hajs bez ryzyka hardcore life rap unikat
posty64
Propsy8
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • zrob tu hajs bez ryzyka hardcore life rap unikat
Ktoś ma pojęcie gdzie znajdują się pozostałe dwie menzurki dla Kirgo? Znalazłem 8, jednej lokalizacji nie pamiętam.

Spoiler
Znalazłem te:
- Nad łóżkiem Dicka
- Obok Snafa
- Na dachu dużego budynku
- W kuźni
- W jaskini Gestatha
- Na cmentarzu
- Na wzgórku, gdzie oprócz menzurki leży dwuręczny miecz paladyna

Podajcie mi proszę resztę lokalizacji, bo chyba zwariuję szukając tego.

Aktualizacja,
Spoiler
Znalazłem dziewiątą w domku Hunta, w jego skrzyniach

Dobra, poradziłem sobie w prosty sposób. Kirgo ma dwie na przehandlowanie, więc dokupiłem brakującą. Podane przeze mnie lokalizacje zostawię, może się komuś przydadzą.

EDIT:

Zupełnym przypadkiem znalazłem dziesiątą menzurkę, która jest na bramie, dzielącej dawne ziemie orków i ludzi (wiadomo o co kaman). Menzurka leży na beczce. Alternatywa dla tych, którzy nie chcą wydawać cennych trzech sztuk złota na zakup u Kirgo XD
 

Karolek22

Karolek22

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam
Jak rozwiązać zadanie "Woda święcona"? Byłem kilka razy po północy w magazynie jednak nikogo nie spotkałem tam, Bran również nie ma żadnej opcji dialogowej.
 

kamil6131

kamil6131

Użytkownicy
posty31
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
mam problem nie mogę wyciągnąć luku mimo wymaganej zręczności
 

Taigho

Taigho

Użytkownicy
posty33
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Szybka nauka mi nie działa. Nauczyłem się jej u tego rycerza w obozie łowców mając 3 level i jak do następnego potrzebowałem 6800 expa przed wyuczeniem się tej umiejętności, tak nic się nie zmieniło. Coś mi się zbugowało czy jak? W ogóle potrzeba wydania pół tysiąca sztuk złota jest lekkim przegięciem jak na ten etap rozgrywki, cena powinna wynosić 400. Zwłaszcza jeśli to prawda co napuszał użytkownik Tizgar na pierwszej stronie, to nauczenie się tej umiejętności jest wymagane do czerpania pełni przyjemności z rozwoju postaci.
 

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gothic wylicza exp potrzebny na następny poziom w momencie levelowania. Zgaduję, że w Ucieczce nic się nie zmieniło.
Jak chcesz to zrób sobie test przy pomocy konsoli. Zleveluj bez szybkiej nauki, a potem z nią.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

kamil6131

kamil6131

Użytkownicy
posty31
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy


1. Gdzie znajduje się obóz wypadowy Myśliwych? (przywódcza mi mówił iż trzeba iść wzdłuż jakieś palisady)
tam gdzie w gothic 2nk był gestath i gorn w 4 rozdziale

Ja mam pytanko gdzie sie znajduje drax po ucieczce z obozu myśliwych
 

JayK

JayK

Użytkownicy
Opricznik
posty8
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Opricznik
Ja mam pytanko gdzie sie znajduje drax po ucieczce z obozu myśliwych

W jaskini przy moście do Starego Obozu. Musisz tam wpłynąć od strony rzeki.
 
Chwaaała naszeeemu praaawosławneeemu caroooowi.

Moraan Mastersow

Moraan Mastersow

Użytkownicy
zrob tu hajs bez ryzyka hardcore life rap unikat
posty64
Propsy8
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • zrob tu hajs bez ryzyka hardcore life rap unikat
Witam
Jak rozwiązać zadanie "Woda święcona"? Byłem kilka razy po północy w magazynie jednak nikogo nie spotkałem tam, Bran również nie ma żadnej opcji dialogowej.

Tuż nad jego magazynem jest ukryta skrzynia, do której musisz podejść. Za pierwszym razem gra powie Ci, żebyś przyszedł na drugi dzień, więc przychodzisz następnej nocy i zadanie idzie dalej.



1. Gdzie znajduje się obóz wypadowy Myśliwych? (przywódcza mi mówił iż trzeba iść wzdłuż jakieś palisady)
tam gdzie w gothic 2nk był gestath i gorn w 4 rozdziale

Ja mam pytanko gdzie sie znajduje drax po ucieczce z obozu myśliwych


1. Obóz wypadowy jest tam, gdzie w Gothic 2 Noc Kruka można znaleźć Gestatha. Tuż przed końcem palisady (w miejscu wodospadu przed zejściem do dawnego Obozu na Bagnach) skręcasz na wzgórze na prawo. Idziesz kawałek dalej i na urwisku jest palisada, chroniona przez myśliwego. To ten obóz.

2. Drax jest ukryty w jaskini pod wodą, która znajduje się obok mostu, gdzie stoi Korth.



Z kolei ja mam pytanie: rozwiązał ktoś zadanie Pojedynek Mistrzów (czy jakoś tak?). Wedle zadania trzeba wleźć na jakieś skały obok dawnej Starej Kopalni, jednak za nic nie mogę na nie wejść. Próbowałem konkretniej na te, obok których stoi troll. Jakieś pomysły?

Nieaktualne, musiałem użyć kodów. Istotnie, chodziło o te wejście, natomiast normalnie wskoczyć się tam nie da, jestem prawie pewien.
 

JayK

JayK

Użytkownicy
Opricznik
posty8
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Opricznik
Gdzie znajduje się trzecia krypta z fragmentem artefaktu? Byłem już w tej koło chaty Cavalorna i tej w okolicach, gdzie siedział Pacho w G1.
 
Chwaaała naszeeemu praaawosławneeemu caroooowi.

Moraan Mastersow

Moraan Mastersow

Użytkownicy
zrob tu hajs bez ryzyka hardcore life rap unikat
posty64
Propsy8
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • zrob tu hajs bez ryzyka hardcore life rap unikat
Ktoś wie skąd wziąć lek uspokajający dla Jeremiasza?
 

h0rible

h0rible

Użytkownicy
posty11
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Musisz najpierw znaleźć księge Uroboros 3
 

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Z kolei ja mam pytanie: rozwiązał ktoś zadanie Pojedynek Mistrzów (czy jakoś tak?). Wedle zadania trzeba wleźć na jakieś skały obok dawnej Starej Kopalni, jednak za nic nie mogę na nie wejść. Próbowałem konkretniej na te, obok których stoi troll. Jakieś pomysły?

Nieaktualne, musiałem użyć kodów. Istotnie, chodziło o te wejście, natomiast normalnie wskoczyć się tam nie da, jestem prawie pewien.

Problem ze wskakiwaniem, według autora, wynika z tego, że qs zżera za dużo pamięci podręcznej. Rzeczywiście po ograniczeniu ilości przedmiotów w pasku szybkiego wyboru moja postać zaczęła ponownie normalnie skakać (obecnie gram korzystając jedynie z 4 slotów).

Ktoś wie skąd wziąć lek uspokajający dla Jeremiasza?

Dostaniemy go chyba od Kirgo po otrzymaniu receptury Uroboros III.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

bogu9821

bogu9821

Moderator działu
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Moderator działu
Witam
Jak rozwiązać zadanie "Woda święcona"? Byłem kilka razy po północy w magazynie jednak nikogo nie spotkałem tam, Bran również nie ma żadnej opcji dialogowej.

Tuż nad jego magazynem jest ukryta skrzynia, do której musisz podejść. Za pierwszym razem gra powie Ci, żebyś przyszedł na drugi dzień, więc przychodzisz następnej nocy i zadanie idzie dalej.



1. Gdzie znajduje się obóz wypadowy Myśliwych? (przywódcza mi mówił iż trzeba iść wzdłuż jakieś palisady)
tam gdzie w gothic 2nk był gestath i gorn w 4 rozdziale

Ja mam pytanko gdzie sie znajduje drax po ucieczce z obozu myśliwych


1. Obóz wypadowy jest tam, gdzie w Gothic 2 Noc Kruka można znaleźć Gestatha. Tuż przed końcem palisady (w miejscu wodospadu przed zejściem do dawnego Obozu na Bagnach) skręcasz na wzgórze na prawo. Idziesz kawałek dalej i na urwisku jest palisada, chroniona przez myśliwego. To ten obóz.

2. Drax jest ukryty w jaskini pod wodą, która znajduje się obok mostu, gdzie stoi Korth.



Z kolei ja mam pytanie: rozwiązał ktoś zadanie Pojedynek Mistrzów (czy jakoś tak?). Wedle zadania trzeba wleźć na jakieś skały obok dawnej Starej Kopalni, jednak za nic nie mogę na nie wejść. Próbowałem konkretniej na te, obok których stoi troll. Jakieś pomysły?

Nieaktualne, musiałem użyć kodów. Istotnie, chodziło o te wejście, natomiast normalnie wskoczyć się tam nie da, jestem prawie pewien.
Z kolei ja mam pytanie: rozwiązał ktoś zadanie Pojedynek Mistrzów (czy jakoś tak?). Wedle zadania trzeba wleźć na jakieś skały obok dawnej Starej Kopalni, jednak za nic nie mogę na nie wejść. Próbowałem konkretniej na te, obok których stoi troll. Jakieś pomysły?

Nieaktualne, musiałem użyć kodów. Istotnie, chodziło o te wejście, natomiast normalnie wskoczyć się tam nie da, jestem prawie pewien.

Problem ze wskakiwaniem, według autora, wynika z tego, że qs zżera za dużo pamięci podręcznej. Rzeczywiście po ograniczeniu ilości przedmiotów w pasku szybkiego wyboru moja postać zaczęła ponownie normalnie skakać (obecnie gram korzystając jedynie z 4 slotów).

Ktoś wie skąd wziąć lek uspokajający dla Jeremiasza?

Dostaniemy go chyba od Kirgo po otrzymaniu receptury Uroboros III.

Ogólnie, to najnowsza łatka powinna ten bug naprawić (była dzisiaj aktualizacja).
 
while(false) Do();

sc00r3

sc00r3

Użytkownicy
posty21
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Nie wie ktoś czemu nie mogę oddać Carriemu itemów na maść? Posiadam Łodygi Bagiennego Ziela, tą rybę co trzeba i siarkę a nie mam opcji oddania mu tych przedmiotów?
 

bogu9821

bogu9821

Moderator działu
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Moderator działu
Nie wie ktoś czemu nie mogę oddać Carriemu itemów na maść? Posiadam Łodygi Bagiennego Ziela, tą rybę co trzeba i siarkę a nie mam opcji oddania mu tych przedmiotów?

Musisz zdobyć 3 roślinki bagiennego ziela. ;)
 
while(false) Do();

sc00r3

sc00r3

Użytkownicy
posty21
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Nie wie ktoś czemu nie mogę oddać Carriemu itemów na maść? Posiadam Łodygi Bagiennego Ziela, tą rybę co trzeba i siarkę a nie mam opcji oddania mu tych przedmiotów?

Musisz zdobyć 3 roślinki bagiennego ziela. ;)

Powiesz mi gdzie to znajdę? :P
 

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W razie czego u Dicka można kupić całe rośliny.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Gdzie jest Nod?Po dialogu z nim maja zrespic sie bandyci w kopalni silvestro?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Nie, bandyci pojawiają się po rozmowie z Gestathem.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu




0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry