Pytania odnośnie zadań i rozwoju postaci 101506 392

O temacie

Autor TheKetrab

Zaczęty 12.06.2019 roku

Wyświetleń 101506

Odpowiedzi 392

kamil6131

kamil6131

Użytkownicy
posty31
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak wejść do obozu bandytów? Próbowałem wszystkich opcji dialogowych z Monkiem, każda kończy się wzięciem mnie za intruza. Czy trzeba najpierw iść do Samuela? Jeśli tak, to gdzie on jest?
Musisz pogadać z bandytą Carry'm i to odblokuje ci resztę opcji dialogowych.
Chociaż w sumie to musisz pogadać też z Dannym w zwykłym pancerzu.

Dzięki, już rozwiązałem problem. Porozmawiałem z Dannym.
gdzie jest ten danny i carry ?

 

bogu9821

bogu9821

Moderator działu
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Moderator działu

bogu9821
Moderator działu

Pytania odnośnie zadań i rozwoju postaci
#61 2019-07-07, 12:57(Ostatnia zmiana: 2019-07-07, 14:09)
Jak wejść do obozu bandytów? Próbowałem wszystkich opcji dialogowych z Monkiem, każda kończy się wzięciem mnie za intruza. Czy trzeba najpierw iść do Samuela? Jeśli tak, to gdzie on jest?
Musisz pogadać z bandytą Carry'm i to odblokuje ci resztę opcji dialogowych.
Chociaż w sumie to musisz pogadać też z Dannym w zwykłym pancerzu.


Dzięki, już rozwiązałem problem. Porozmawiałem z Dannym.
gdzie jest ten danny i carry ?

Carry kręci się koło obozu bandytów, a Danny jest koło jeziorka przed nowym obozem.
Wpierw idź do Carrego, a dopiero potem do Dannego, bo będziesz miał questa.
 
while(false) Do();

Moraan Mastersow

Moraan Mastersow

Użytkownicy
zrob tu hajs bez ryzyka hardcore life rap unikat
posty64
Propsy8
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • zrob tu hajs bez ryzyka hardcore life rap unikat
Ktoś byłby tak miły i podał dokładną lokalizację drugiego i trzeciego Uroborosa?
 

h0rible

h0rible

Użytkownicy
posty11
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Drugi Uroboros jest w wodzie pod mostem ( tam gdzie szedłeś z Erakiem wybić orków). Trzeciego sam jeszcze nie znalazlem. A czwarty jest tam gdzie gothic2 bagienny smok

Post połączony: 2019-07-07, 15:31
Mam problem z przygotowaniem składników dla Snafa ( zadanie od Gotha). Mianowicie potrzeba 8 ciemnych grzybów z tym ze takich grzybów nie ma w grze. Chodzi zatem pewnie o piekielniki z tym ze nie mam ich tyle, nigdzie nie można ich kupić a na mapie pustka. Co zrobić ? Zna ktoś kod na te grzybki?
 

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Trzeci jest na tym zadupiu za Xardasem. Tylko, że drzewo, które tam prowadzi, jest zbugowane, że ciężko po nim wejść, zatem najlepiej dostać się tam przez góry.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

tekken

tekken

Użytkownicy
posty36
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam zadanie od kowala Dobara, aby odebrać paczki od Jana - nie mam z nim żadnej opcji dialogowej. Co mam zrobić?
 

Moraan Mastersow

Moraan Mastersow

Użytkownicy
zrob tu hajs bez ryzyka hardcore life rap unikat
posty64
Propsy8
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • zrob tu hajs bez ryzyka hardcore life rap unikat
Zadanie "Lek na uspokojenie" da się zrobić w pierwszym rozdziale? Teraz mam informację, że mam się udać do Benito, ale jestem zbyt słaby. Opłaca się przedzierać przez jaszczuroludzi w poszukiwaniu tego gościa, czy sobie odpuścić?
 

kamil6131

kamil6131

Użytkownicy
posty31
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
zawaliłem 2 zadania w obozie bandytów to z ginem i tym lekiem dla carryego i teraz brakuje mi 10 reputacji żeby pogadać z szefem co mam zrobić?
 

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam zadanie od kowala Dobara, aby odebrać paczki od Jana - nie mam z nim żadnej opcji dialogowej. Co mam zrobić?

Spoiler
Dziwne. Nie powinno być z tym problemu. Możliwe, że to bug. W razie czego możesz sobie przyzwać 3 paczki - ItNa_PaczkaJana

Zadanie "Lek na uspokojenie" da się zrobić w pierwszym rozdziale? Teraz mam informację, że mam się udać do Benito, ale jestem zbyt słaby. Opłaca się przedzierać przez jaszczuroludzi w poszukiwaniu tego gościa, czy sobie odpuścić?

Da się, ale musisz zdobyć 3 Uroboros, a lokacja gdzie znajduje się tak księga nie jest taką najłatwiejszą jak na 1 rozdział.

Co do Benito, zgaduję, że trzeba się do niego dostać niepostrzeżenie.

zawaliłem 2 zadania w obozie bandytów to z ginem i tym lekiem dla carryego i teraz brakuje mi 10 reputacji żeby pogadać z szefem co mam zrobić?

Spoiler
Wieczorem porozmawiaj z niewolnikami.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

Lebron

Lebron

Użytkownicy
posty15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Z kolei ja mam pytanie: rozwiązał ktoś zadanie Pojedynek Mistrzów (czy jakoś tak?). Wedle zadania trzeba wleźć na jakieś skały obok dawnej Starej Kopalni, jednak za nic nie mogę na nie wejść. Próbowałem konkretniej na te, obok których stoi troll. Jakieś pomysły?

Nieaktualne, musiałem użyć kodów. Istotnie, chodziło o te wejście, natomiast normalnie wskoczyć się tam nie da, jestem prawie pewien.

Problem ze wskakiwaniem, według autora, wynika z tego, że qs zżera za dużo pamięci podręcznej. Rzeczywiście po ograniczeniu ilości przedmiotów w pasku szybkiego wyboru moja postać zaczęła ponownie normalnie skakać (obecnie gram korzystając jedynie z 4 slotów).

Ktoś wie skąd wziąć lek uspokajający dla Jeremiasza?

Dostaniemy go chyba od Kirgo po otrzymaniu receptury Uroboros III.


Ja wskoczyłem tam bez kodów ;) Co prawda kombinowałem, ale udało się. Nie trzeba uzyć marvina.

Post połączony: 2019-07-07, 16:57
co trzeba dać janowi by zaczał kuc miecze? 12 zardzewiałych mieczy? Ale skąd.. zdobyłem raptem 4
 

tekken

tekken

Użytkownicy
posty36
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam zadanie od kowala Dobara, aby odebrać paczki od Jana - nie mam z nim żadnej opcji dialogowej. Co mam zrobić?

Spoiler
Dziwne. Nie powinno być z tym problemu. Możliwe, że to bug. W razie czego możesz sobie przyzwać 3 paczki - ItNa_PaczkaJana

Zadanie "Lek na uspokojenie" da się zrobić w pierwszym rozdziale? Teraz mam informację, że mam się udać do Benito, ale jestem zbyt słaby. Opłaca się przedzierać przez jaszczuroludzi w poszukiwaniu tego gościa, czy sobie odpuścić?

Da się, ale musisz zdobyć 3 Uroboros, a lokacja gdzie znajduje się tak księga nie jest taką najłatwiejszą jak na 1 rozdział.

Co do Benito, zgaduję, że trzeba się do niego dostać niepostrzeżenie.

zawaliłem 2 zadania w obozie bandytów to z ginem i tym lekiem dla carryego i teraz brakuje mi 10 reputacji żeby pogadać z szefem co mam zrobić?

Spoiler
Wieczorem porozmawiaj z niewolnikami.
Teraz tak spojrzałem, to w informacjach, gdzie jest napisane z kim mogę handlować w danym obozie mam napisane że Jan może mi zrobić jakąś broń gdy przyniosę mu parę zardzewiałych mieczy i prętów stali. To odnosi się do tego zadania? Bo ja ino tego nie mam wpisanego w tym quescie, tylko osobno w tych handlarzach.
 

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Lebron Można też mu oddać orkową broń. W każdym razie wraz z rozwojem gry tego złomu zaczyna być aż za dużo.

@tekken Rozmawiając z Janem pytasz się czy wykuje dla ciebie broń. Później zaczynać negocjować i od tamtej pory możesz mu przynosić zardzewiałą broń lub/i orkową, wraz z projektami broni oraz składnikami na nie, a on będzie je wykonywał.

I nie, nie jest to powiązane z questem.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

Moraan Mastersow

Moraan Mastersow

Użytkownicy
zrob tu hajs bez ryzyka hardcore life rap unikat
posty64
Propsy8
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • zrob tu hajs bez ryzyka hardcore life rap unikat
Cytuj
Da się, ale musisz zdobyć 3 Uroboros, a lokacja gdzie znajduje się tak księga nie jest taką najłatwiejszą jak na 1 rozdział.

Uroboros III już zdobyłem,
Spoiler
Satysfakcja z gobliniej eksterminacji przeogromna, no i wbiłem 10 poziom dzięki temu XD

Spróbuję się tam przeskradać, a jak nie to powalczymy z tymi jaszczuroludźmi. Dzięki za informację.
 

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No to skoro masz 3 uroboros to wystarczy skompletować składniki i wybrać się do Kirgo.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

Moraan Mastersow

Moraan Mastersow

Użytkownicy
zrob tu hajs bez ryzyka hardcore life rap unikat
posty64
Propsy8
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • zrob tu hajs bez ryzyka hardcore life rap unikat
Właśnie już u niego byłem i kazał mi zdobyć ziarna czerwonego pieprzu, już po przekazaniu mikstury Jeremiaszowi (zaczął się źle czuć, czy coś tam). Mówił on (Kirgo), że te całe ziarna mogę kupić u Benito, a ten obserwuje jaszczuroludzi na terenach dawnego Nowego Obozu, z tym, że ostrzegł mnie, abym się tam nie udawał i poczekał aż wróci do myśliwych, gdyż jestem jeszcze za słaby (dość jasno zasugerowane, żebym się tam nie wpierdalał w pierwszym rozdziale xD).

Zmarnowałem kupę czasu, nerwów i 70 sztuk złota, żeby cały ten obóz przebadać. Nigdzie go nie ma. Za to znalazłem bardzo dobry hełm, tarczę, miecz i kilka zwojów. Chyba, że w złym miejscu szukałem.
 

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hmm. Założyłem, że pojawia się on, gdy wykonujemy jakieś zadanie związane z gildią myśliwych. W takim razie pozostaje Ci chyba czekać na niego pod koniec 2 rozdziału.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

Taigho

Taigho

Użytkownicy
posty33
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy w zadaniu "Wierny strażnik", gdy Gerold wyszyła nasz do dwóch skrytek należny przyjść do niego z tymi sakiewkami czy można je otworzyć? Bo w opisie zadania w dzienniku jest napisane, że sam poszedł po resztę złot z reszty kryjówek, ale jak z nim gadam do nie ma żadnej opcji dialogowej. więc jeśli trzeba z tymi dwiema sakiewkami do niego zagadać to mogę prosić o kody na nie, bo już je otwarłem, a nie mam żadnych wcześniejszych zapisów.
 

Lebron

Lebron

Użytkownicy
posty15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
gdzie jest ta złota skrzynia ratforda? Przed nowym obozem? Byłem przed polami ryżowymi i nigdzie nie ma...
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • online
  • Nilfgaard
W dialogu masz napisane, że masz zanurkować do jeziora.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Lebron

Lebron

Użytkownicy
posty15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ale w którym jeziorze?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry