Pytania odnośnie zadań i rozwoju postaci 100976 392

O temacie

Autor TheKetrab

Zaczęty 12.06.2019 roku

Wyświetleń 100976

Odpowiedzi 392

bogu9821

bogu9821

Moderator działu
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Moderator działu
@Lebron  @Tizgar załatwcie to na pw, bo inaczej będzie trzeba wytoczyć ciężkie działa.
 
while(false) Do();

Majsiczek

Majsiczek

Użytkownicy
posty64
Propsy4
  • Użytkownicy
Pytanko ,  wie ktos moze gdzie sa ksiegi gildi alchemikow? Pierwszy wiadomo mam inaczej nie wiedzialbym o quescie ale nigdzie indziej nie moge znalesc pozostalych , nawet 1 :|
 

Lebron

Lebron

Użytkownicy
posty15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak mogę używać zwojów? Normalnie nie działają..
 

bogu9821

bogu9821

Moderator działu
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Moderator działu
Jak mogę używać zwojów? Normalnie nie działają..
Musisz przypisać na slot od 3 do 10.
 
while(false) Do();

KIJUSS69

KIJUSS69

Tester Złotych Wrót
posty59
Propsy3
Profesjabrak
  • Tester Złotych Wrót
Kto moze mnie nauczyc otwierania zamkow i kradziezy kieszonkowej bo przy dwoch misjach mam juz problem przy "zlodziejaszek" oraz przy "zemsta na marynarzu" ?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Tych umiejętności uczy Cię Ratford przy ognisku wieczorem.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



JayK

JayK

Użytkownicy
Opricznik
posty8
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Opricznik
Jak wejść do obozu bandytów? Próbowałem wszystkich opcji dialogowych z Monkiem, każda kończy się wzięciem mnie za intruza. Czy trzeba najpierw iść do Samuela? Jeśli tak, to gdzie on jest?
 
Chwaaała naszeeemu praaawosławneeemu caroooowi.

bogu9821

bogu9821

Moderator działu
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Moderator działu
Jak wejść do obozu bandytów? Próbowałem wszystkich opcji dialogowych z Monkiem, każda kończy się wzięciem mnie za intruza. Czy trzeba najpierw iść do Samuela? Jeśli tak, to gdzie on jest?
Musisz pogadać z bandytą Carry'm i to odblokuje ci resztę opcji dialogowych.
Chociaż w sumie to musisz pogadać też z Dannym w zwykłym pancerzu.
 
while(false) Do();

JayK

JayK

Użytkownicy
Opricznik
posty8
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Opricznik
Jak wejść do obozu bandytów? Próbowałem wszystkich opcji dialogowych z Monkiem, każda kończy się wzięciem mnie za intruza. Czy trzeba najpierw iść do Samuela? Jeśli tak, to gdzie on jest?
Musisz pogadać z bandytą Carry'm i to odblokuje ci resztę opcji dialogowych.
Chociaż w sumie to musisz pogadać też z Dannym w zwykłym pancerzu.

Dzięki, już rozwiązałem problem. Porozmawiałem z Dannym.
 
Chwaaała naszeeemu praaawosławneeemu caroooowi.

Majsiczek

Majsiczek

Użytkownicy
posty64
Propsy4
  • Użytkownicy
Zna ktos kod na paczke dla kowala? (Cialo brutusa nie pojawia mi sie )
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Jest jakis sposob by zyskac pieniądze?Ktos skupuje skóry zwierząt albo trofea?
 

bogu9821

bogu9821

Moderator działu
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Moderator działu
Zna ktos kod na paczke dla kowala? (Cialo brutusa nie pojawia mi sie )
Przyzwij 3 razy itna_paczkajana.
Ogólnie, to w nowym fix'ie to już naprawiłem.
Co ciekawe to tylko u niektórych występuje.
 
while(false) Do();

Majsiczek

Majsiczek

Użytkownicy
posty64
Propsy4
  • Użytkownicy
Zna ktos kod na paczke dla kowala? (Cialo brutusa nie pojawia mi sie )
Przyzwij 3 razy itna_paczkajana.
Ogólnie, to w nowym fix'ie to już naprawiłem.
Co ciekawe to tylko u niektórych występuje.

Wlasnie sciagnelem fixa ale i tak dzieki za pomoc , fix mi tego nie naprawil pewnie dlatego ze juz zrobilem questa . Nie wiem czy to pomoze tobie to jak tworcy ale brutus byl na przeleczy za gruzami a do questa "Nieznani" bandziory respia sie martwi w jaskini pod grobem hosh-paka.

+ jak mozna zapytac ( staram sie na 100% all zrobic wiec pytam) zanioslem miecz runiczny lowcow - tera czekac kilka dni na inny rozdzial czy jak powinno sie cos stac?
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Jak zdobyc paczke broni w zadaniu zlodziej trofeow?Zabilem straznika i zabralem wszystko z kufra.Nie mam zadnej opcji dialogowej u johnyego(poza handlem),on tez nie ma w ofercie handlu zadnej paczki.Trzeba z kims pogadac aby jakos to wywolac?
 

Paragon

Paragon

Użytkownicy
posty7
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem jestem przy zadaniu "Polowanie" z Chris i doszedłem do momentu z Orkowymi Psami, jednego z pięciu nie da się zabić jest nieśmiertelny.
Próbowałem z magi, łuku na kodach można zabić, przez konsole "kill".
Ale szkoda mi używać, chociaż raz kodu, można to jakoś ominąć.
 

Majsiczek

Majsiczek

Użytkownicy
posty64
Propsy4
  • Użytkownicy
Jak zdobyc paczke broni w zadaniu zlodziej trofeow?Zabilem straznika i zabralem wszystko z kufra.Nie mam zadnej opcji dialogowej u johnyego(poza handlem),on tez nie ma w ofercie handlu zadnej paczki.Trzeba z kims pogadac aby jakos to wywolac?
Nie pamietam dokladnie ktory npc ale popytaj w obozie lowcow , jeden z npcow ma ta paczke.
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Co jest nie tak z okradaniem?W nocy mimo ze wszyscy spia i tak zawsze ktos reaguje jak podnosi sie niektore przedmioty.Bedzie jakis fix?(smieszne bo jest nawet loading screen z tipem by okradac w nocy...)

Edit:
Wiem juz co z paczka.Zadanie jest zbugowane,po rozmowie z fedem albo zabiciem tego straznika skrzyni nie mamy juz dostepu do lini dialogowych z johnym o paczce.
 

bogu9821

bogu9821

Moderator działu
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Moderator działu
Mam problem jestem przy zadaniu "Polowanie" z Chris i doszedłem do momentu z Orkowymi Psami, jednego z pięciu nie da się zabić jest nieśmiertelny.
Próbowałem z magi, łuku na kodach można zabić, przez konsole "kill".
Ale szkoda mi używać, chociaż raz kodu, można to jakoś ominąć.

W tej chwili musisz to zrobić kodami. Kody nic nie bugują w grze (to mit), więc nie ma co się martwić. ;)
 
while(false) Do();

bogu9821

bogu9821

Moderator działu
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Moderator działu
Co jest nie tak z okradaniem?W nocy mimo ze wszyscy spia i tak zawsze ktos reaguje jak podnosi sie niektore przedmioty.Bedzie jakis fix?(smieszne bo jest nawet loading screen z tipem by okradac w nocy...)

Edit:
Wiem juz co z paczka.Zadanie jest zbugowane,po rozmowie z fedem albo zabiciem tego straznika skrzyni nie mamy juz dostepu do lini dialogowych z johnym o paczce.

Zgadza się musisz na razie przyzwać ją kodami -> insert ItNa_PaczkaGoth.
Zostanie to naprawione w kolejnej łatce.
Co jest nie tak z okradaniem?W nocy mimo ze wszyscy spia i tak zawsze ktos reaguje jak podnosi sie niektore przedmioty.Bedzie jakis fix?(smieszne bo jest nawet loading screen z tipem by okradac w nocy...)

Edit:
Wiem juz co z paczka.Zadanie jest zbugowane,po rozmowie z fedem albo zabiciem tego straznika skrzyni nie mamy juz dostepu do lini dialogowych z johnym o paczce.

W następnym fixie będzie to lepiej rozwiązane.
 
while(false) Do();

Taigho

Taigho

Użytkownicy
posty33
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam dwa pytania:

1. Gdzie znajduje się obóz wypadowy Myśliwych? (przywódcza mi mówił iż trzeba iść wzdłuż jakieś palisady)

2. Czy na poziomie trudności Trudny można dobić przynajmniej 30 procent walki bronią jednoręczną, przynajmniej 25 punktów siły oraz wyuczyć się na poziomie pierwszym wszystkich umiejętności złodziejskich, skórowania zwierząt oraz 1 poziomu walki tarczą, bez szybkiej nauki? Czy jestem zmuszony jej się nauczyć już na drugim levelu Willa, bo czytałem, że sporo zadań wymaga kradzieży kieszonkowej lub otwierania zamków, a ja zawrze przed wybraniem gildii lubię wykonać wszystkie zadania do wykonania.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry