[AB] Pytania i problemy techniczne 173120 779

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 1.03.2019 roku

Wyświetleń 173120

Odpowiedzi 779

Delth

Delth

Użytkownicy
posty193
Propsy48
  • Użytkownicy
Wciąż się klika lewym przyciskiem myszy.
 

Hatapon

Hatapon

Użytkownicy
posty159
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Absolutnie u mnie to nie działa, nie wyświetla się to menu co kiedyś po prostu jest brak jakiejkolwiek reakcji
 

kamil6131

kamil6131

Użytkownicy
posty31
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam Problem gra otwiera się w oknie zmiana rozdzielczości nic nie daje wszystko wgrałem
 

Darant

Darant

Użytkownicy
posty77
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Zaktualizowałem Returna instalujac od poczatku do najnowszej czesci, ale wyswietla sie tylko bialy ekran, gra niby dziala bo z pamieci wczytalem save`a i cos tam wymachiwałem
Ktoś powie co trzeba zrobic?
 

xCancuN88x

xCancuN88x

Użytkownicy
posty41
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zaktualizowałem Returna instalujac od poczatku do najnowszej czesci, ale wyswietla sie tylko bialy ekran, gra niby dziala bo z pamieci wczytalem save`a i cos tam wymachiwałem
Ktoś powie co trzeba zrobic?
Dokładnie, wczoraj także przeinstalowałem wszystko na najnowsze upy i mam to samo - biały ekran mimo wgrania wszystkiego co potrzebne.
 

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
Grałem sobie w Returninga normalnie, wyłączyłem komputer, później włączyłem po kilku godzinach o o... Co się odpierdoliło niby!?

Post połączony: 2019-06-22, 18:59
Może mi ktoś wysłać plik exe ze swojego returninga? @Tizgar ?

Post połączony: 2019-06-22, 19:00
@Jao
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Murgraht Sprawdź główny katalog Gothic i tam powinien być plik uruchamiający grę, jeśli nie masz żadnego to z mojej strony polecam szybki reinstal.
 

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
@tedddy_bear próbowałem inne exe (bo mam jeszcze z GMP) wrzucić, niby włącza się ale nowa gra czy save w ogóle nie śmigają. Przy reinstalu savey będą działać?
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Murgraht po prostu skopiuj sobie savy
 

gothicb

gothicb

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam
Mam problem w 7 rozdziale, jestem na etapie misji gdzie zdobywa się moce bogów: Addanosa, Beliara, Innosa.

Problem polega na tym że podchodząc do kapliczki Innosa nie mam opcji dialogowej aby rozpocząć quest "Wola Innosa"
Kiedy się modlę do Innosa wyskakuje tylko Innos cię nie usłyszał.
Karmy u Innosa posiadam ponad 2k.

U Beliara oraz Addanosa nie było problemu.
Gram nekromantą.
Pomoże ktoś ?
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Rozumiem ze modlisz sie w kapliczce w piwnicach klasztornych?
 

Delth

Delth

Użytkownicy
posty193
Propsy48
  • Użytkownicy
Podobnie jak kilku przedmówców utknąłem na scence przy słonecznym kręgu. Ktoś kiedyś proponował użycie pierścienia teleportu by ją pominąć - nie miałem szczęścia z tą metodą, wciąż się uruchamia zaraz po pojawieniu tam. Na marvinie można cośtam niby zrobić, ale nie byłem w stanie przywrócić normalnej kamery i kontroli. Czy komuś się w ogóle udało przez to przebrnąć?
 

Hatapon

Hatapon

Użytkownicy
posty159
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś może dlaczego nie ma u mnie amuletu Drakila mimo wykonania misji problem z strażnikami? Albo ewentualnie ma ktoś może kod na niego?
 

Delth

Delth

Użytkownicy
posty193
Propsy48
  • Użytkownicy
@Hatapon zrobiłeś mu zupę? Po obydwu zadaniach dopiero się odblokuje. No i to nie problem techniczny...

Post połączony: 2019-06-25, 18:45
Update co do scenki przy słonecznym kręgu - nie wiem co pomogło, to bardziej sztuka niż nauka, ale:
- wywaliłem dx11 (zmiana nazwy ddraw.dll wystarcza)
- odpaliłem grę w okienku (przypadkiem)
- zdjąłem z siebie absolutnie wszystko
Po wykonaniu tych czynności poszedłem odpalić scenkę, gadają chyba 3 minuty a potem kamera nie wracała do mnie jeszcze z 7 (polecam pograć w coś na telefonie czy konsolce) - a potem, gdy zacząłem klikać rzeczy (próbowałem się chyba teleportować i klikałem losowe literki na klawiaturze) nagle wróciła kontrola. Magic.
 

Woad

Woad

Użytkownicy
posty82
Propsy11
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Czy wie ktoś, dlaczego na nowych terenach za farmą Onara mam krytycznie niski zasięg widzenia i żółte niebo? Nigdzie indziej nie mam tego problemu, ale w ten sposób nie da się grać w tamtych rejonach.
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Woad Ja to odebrałem jako mgłę, ale co ja tam wiem;)
 

Woad

Woad

Użytkownicy
posty82
Propsy11
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
@tedddy_bear A to może dlatego, że mam ją wyłączoną. Ale to jest niegrywalne, bo moby zaczynam widzieć dopiero, jak już mnie atakują. Dopiero wtedy się "pojawiają".
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Woad Wiem że silnik gry jest stary i nie można zbytnio liczyć na większy realizm, ale mi to nie przeszkadzało. Wchodzisz do lasu, a czym głębiej to mroczniej i ciemno. No i w cholerę dzików;)
 

wojtek988

wojtek988

Użytkownicy
posty172
Propsy21
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ok, Panowie, animacje użycia broni, znowu mi się krótko mówiąc, nie ma co owijać w bawełnę- zjebały, po prostu zjebały (z arcymistrza na nowicjusza) po teleporcie do innej lokacji- z GD do Khorinis. Wcześniej było tak, że wystarczyło zmienić z dwuręcznej na jednoręczną, zapisać grę, wczytać i działało. Teraz to nie działa, RShift + NUMPAD0, NUMPAD1 i NUMPAD3 też nie działa, tylko NUMPAD2 na mistrza czy jakoś tak działa, ale to żadne pocieszenie.
Także co robić? Ktoś mądry podpowie

edit: wylaczenie i wlaczenie gry pomoglo, nie wiem czy to rozwiazanie, ale pomoglo

Woad

Woad

Użytkownicy
posty82
Propsy11
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
@tedddy_bear Tylko wiesz, na starszej wersji nie miałem tego, wszystko było dobrze widoczne. Kajma coś mówił, że ten błąd został naprawiony, więc może to kwestia wersji z 05.05
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry