[AB] Pytania i problemy techniczne 173027 779

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 1.03.2019 roku

Wyświetleń 173027

Odpowiedzi 779

alek525

alek525

Użytkownicy
posty67
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@domix kliknij sobie H w grze i tam masz cala rozpiske , tego Ognika sie przyzywa poprzez klikniecie bodajze Shift + F5 , klikanie na amulet nigdy nic nie dawalo to nie tak ze ty masz cos popsute.
 

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@domix kliknij sobie H w grze i tam masz cala rozpiske , tego Ognika sie przyzywa poprzez klikniecie bodajze Shift + F5 , klikanie na amulet nigdy nic nie dawalo to nie tak ze ty masz cos popsute.

nie moge go przyzwać
 

Vixior

Vixior

Użytkownicy
posty46
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam pewien problem. Normalnie mogę odpalić nową grę, zapisać, za to nie mogę wczytywać gry. Kreska wczytywania dolatuje do końca i nic się nie dzieje, co może być przyczyną? Próbowałem zacząć od nowa grę kilka razy, nic nie pomogło.
 

Delth

Delth

Użytkownicy
posty193
Propsy48
  • Użytkownicy
@domix masz jednego czy dwa ogniki? pierwszy normalny przyzywa się numpad7. Drugi Lshift+F5.
 

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@domix masz jednego czy dwa ogniki? pierwszy normalny przyzywa się numpad7. Drugi Lshift+F5.

Nie mogę przyzwac ani tego ani tego
 

Draex

Draex

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem, niedawno rozpocząłem 5 rozdział i wszystko szło gładko bez problemu, a tu nagle nie mogę włączyć Statystyk Postaci (Pod przyciskiem B), po prostu mi nie zaskakuje, ani to co jest pod przyciskiem C (Schematy etc). Dodatkowo nie wyświetla mi się status wytrzymałości, nie ma cyfry nad paskiem, (nad HP i maną działa normalnie) zniknęły również cyfry przy % głodu, pragnienia i zmęczenia. Miał ktoś taki problem?
 

Delth

Delth

Użytkownicy
posty193
Propsy48
  • Użytkownicy
@Draex efekty pasują do tego co się dzieje gdy marvin jest włączony - co poszło nie tak cholera wie, ale moża jak go włączysz i wyłączysz to pomoże.
 

Draex

Draex

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nigdy nie używałem, ale znalazłem rozwiązanie... Proste, nie pomyślałem - Zamieniłem się w krwiopijcę i wszystko wróciło do normy. ;d
 

alek525

alek525

Użytkownicy
posty67
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam Nastepujacy problem. Po zainstalowaniu Returninga i AB oraz DX11 odpalam gre i oczywiscie wszystko smiga jesli chodzi o fpsy pieknie i ladnie ale jedno mnie trapi.... w ustawieniach nie widzi mojej karty graficznej no i nie moge zmienic rozdzielczosci na wieksza niz 1280x1024 ( bodajze taka mialem najwieksza w opcjach czy jak probowalem przy uzyciu F11) , jak dotad gdy gralem bez DX11 to smigalem sobie fajnie na mojej 1920x1080.... w czym lezy pies pogrzebany panowie?
 

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam wie ktoś czemu po teleportacji do jarkendaru nie działa mi akrobatyka ?
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@domix Akrobatykę można włączyć klawiszem skrótu. Press H i sprawdź, który to.
 

Foytaz

Foytaz

Użytkownicy
posty55
Propsy1
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Może mi ktoś coś wyjaśnić?. Wgrałem sobie aktualizację 05.05 zgodnie z rytuałem i rozpocząłem nową grę. Teraz wszedłem do GD a tam sytuacja taka jaką zostawiłem poprzednio. Jergan od razu u Fajetha, Gorn u Miltena i generalnie wszystkie postacie ludzkie w tych miejscach, w których były gdy grałem na poprzedniej wersji. O co kaman?
 

Delth

Delth

Użytkownicy
posty193
Propsy48
  • Użytkownicy
Nadpisujesz istniejące savy, lokacje z save się nie czyszczą w ten sposób (z jakiegoś powodu...). Wejdź do folderu z savami i z każdego wywal wszystkie lokacje w których jeszcze nie byłeś.
 

Foytaz

Foytaz

Użytkownicy
posty55
Propsy1
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Thx, zadziałało.
 

Filip2793

Filip2793

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam - ktoś wie jak przywrócić zbroje z podstawki Returninga 2.0? Nie podobają mi się nowe zbroje straży oraz paladynów.

Chciałbym zrobić aby znowu paladyn miał taka:



Post połączony: 2019-06-12, 12:26
Po zainstalowaniu AB zrobili znowu takie jak z Nocy Kruka, a straż kompletnie ciężka  bez klimatu. Oczywiście to moja subiektywna opinia wpływająca na klimat gry mam nadzieje, że ktoś pomoże.

Pzdr
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja się osobiście zgadzam z przedmówcą, uważam, że pancerze ze zwykłego RET 2.0 były znacznie ciekawsze, a zwłaszcza pancerze zabójców z Masjafu, były tajemnicze, ciekawe, a wlepili nudne i badziewne pancerze assassynów z G3.
Podpinam się również pod powyższe pytanie
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@R.Loos Akurat zbroi z Masjafu nie podmienia AB, tylko Texture Replacer.
Żeby przywrócić stare modele trzeba byłoby chyba pomajstrować przy skryptach, więc szczerze wątpię, czy bez specjalnie dedykowanych wysiłków kogoś, kto zna się lepiej niż ja, da się cokolwiek zrobić.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Problem z interfejsem miał ktoś?
Źle mi się skaluje. Wygląda to tak jakby gra działała w mojej rozdzielczości ale interfejs się nie skalował i wygląda dziwnie jest za duży jakby się wczytywał  w dużo mniejszej rozdzielczości. Używam DX11 w opcjach ustawiłem wielkość interfejsu na Domyślny ale zmiana nic nie dała
 

mtusss

mtusss

Użytkownicy
posty25
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć, Mam taki problem, że zebrałem Vatrasa, Xardasa i Pyrokara przed naprawą oka innosa, podchodzę do słonecznego kręgu i odpala się rozmowa Xardasa z Pyrokarem, po której gra mi się zacina i nie mogę nic dalej robić. Wszyscy stoją i moja postać też. Nie mogę przez to przejść do 4 rozdziału.. miał ktoś podobny problem? próbowałem już wszystkiego co mi przyszło do głowy włącznie z reinstalem gothica, wgrywaniem innych wersji AB czy skryptów i błąd powraca. A jak poczekam dłużej to wyskakuje Access Violation
Ewentualnie może ktoś pomóc w taki sposób żeby wziąć mój save i zapisać mi po tej rozmowie ?

Cytuj
https://drive.google.com/file/d/129oPlR48kaWTmHcfAesxcXc-xcOyusO3/view?usp=sharing
Z góry wielkie dzięki.
 

Hatapon

Hatapon

Użytkownicy
posty159
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W jaki sposób trenuje się ognika tego co podnosi przedmioty w okolicy? Ostatnim razem jak grałem wystarczyło kliknąć lewym przyciskiem myszy i się pojawiało a teraz nic się nie dzieje
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry