Returning 2.0 AB 17-11-2020 - Spolszczenie [Linki,Instrukcja,Galeria] 280650 930

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 27.02.2019 roku

Wyświetleń 280650

Odpowiedzi 930

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Update 21.10

- Fixed major bugs with new panel for spells and runes
- Fixed bug where mana hotbar now moves
- Now it is possible to display the name of the currently selected spell on the screen, for this put bToggleSpellHint = 1 in gothic.ini. Also this inscription can be set with coordinates: spellHintPosX, spellHintPosY
- Now it is possible to disable the additional panel for spells, for this put bToggleSpellBar = 0 in gothic.ini
- The number of jambs smoked is now recorded in the hero's statistics (at the end)
- Fixed a bug with Achiron, he did damage 2 times under some circumstances and he was constantly healed
- In the key customization menu, text no longer bumps into each other, the indent is increased
- Spiked Two-Handed Club is now 130 in length, up from 60
- Some one-handed bludgeoning range increased by 10
- Slightly increased penetration for some blunt weapons
- Bleeding damage for halberds increased (appears with 25% skill two-handed), the damage of some halberds is also increased
 

intetheden

intetheden

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siema, mam pewien problem z wydostaniem się z lasu assasynów. Zabiłem już Cor Kaloma, zebrałem z niego klucz ale nie wiem co dalej. We wcześniejszych wersjach była na wierzchu skrzynia z runą do Khorinis, a teraz żadnej skrzyni nigdzie nie ma w tej zmienionej lokacji. Utknąłem krótko mówiąc. Byłbym wdzięczny jak ktoś pomoże
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Poszukaj tej skrzyni, może ona tam jest tylko jest nie widzialna, bo bug?
 

intetheden

intetheden

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Latałem z zaklęciem otwierania zamków po kątach i nic...
 

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jeżeli masz już nowa arenę to ta runa wypada z caloma więc masz ją w ekwipunku
 

intetheden

intetheden

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Specjalnie wczytałem i zabiłem go jeszcze raz, żeby zobaczyć co z niego dropi i nie było żadnej runy, ekwipunek też sprawdzałem przez jakąś godzinę

Post połączony: 2020-10-23, 12:38
Może idzie przyzwać ją kodem czy coś?
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Specjalnie wczytałem i zabiłem go jeszcze raz, żeby zobaczyć co z niego dropi i nie było żadnej runy, ekwipunek też sprawdzałem przez jakąś godzinę

Post połączony: 2020-10-23, 12:38
Może idzie przyzwać ją kodem czy coś?

Jak to nie ma runy? On ma runę teleportacji do miasta, tylko znajduję się ona w zakładce różne a nie razem ze zaklęciami, bo jest ona jednorazowego użytku żebyś wydostał się z tej lokacji.  :facepalm: Po prostu ją klikasz jak byś otwierał przedmiot i znikasz.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

intetheden

intetheden

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Szukałem też i tam, poszukam jeszcze może znajdę, ale póki co to nie ma

Post połączony: 2020-10-23, 16:03
https://mail.google.com/mail/u/0?ui=2&ik=a2d8cb89f4&attid=0.1&permmsgid=msg-a:r-730078007928334329&th=17555c085760734d&view=att&disp=safe&realattid=17555c0398153ec417f1


Taki loot mam z Kaloma, żadnej runy..
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Ten link jakiś dziwny. Nie możesz wrzucić tego na normalną stronę jak np zapodaj.to?Ewentualnie wstaw jako obrazek. Kalome powinien mieć w łupach coś co z wyglądu przypomina runę. I to teleportuję cie do miasta. Niedawno zabiłem Kaloma, ale nie posiadam najnowszej wersji(17.10.20) od kajmy. Jeśli coś zmienili, bądź to bug to zapodaj normalny screen to ci powiem.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

intetheden

intetheden

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Już mniejsza z tym scr. W każdym razie 3 razy zabijałem Kaloma i runa z niego nie wypadła xd chyba po prostu wczytam save sprzed lasu i zrobię to potem, może wyjdzie jakaś łatka czy coś
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Już mniejsza z tym scr. W każdym razie 3 razy zabijałem Kaloma i runa z niego nie wypadła xd chyba po prostu wczytam save sprzed lasu i zrobię to potem, może wyjdzie jakaś łatka czy coś

Zapewne masz to w ekwipunku, tylko nie widzisz i nie wiesz co to jest, bo jakoś nie chce specjalnie mi się wierzyć że tego nie masz. Daj screena normalnego. O ile dobrze pamiętam, to ten pierwszy kamyczek u niego to właśnie runa.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

intetheden

intetheden

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak się na te forum wrzuca src? bo jak klikam w 'obraz' to wyświetla mi się link do wpisania
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Ukazała się nowa wersja spolszczenia 21_10_2020. Wymagane jest pobranie podstawki AB z 21.07.2020 (Jeśli ktoś wcześniej tego nie zrobił). Gra od początku nie jest wymagana, jednakże wypadałoby się przed wgraniem aktualizacji rozebrać (w szczególności z tarczy) i wypić kilka głębszych ze Skipem na plaży. Dodatkowo wyłączony jest Quest z zębaczem Xardasa. Aby go przywrócić należy w Gothic.ini dodać lub zmienić bSnapperQuestStart na 1 (bSnapperQuestStart=1).
 

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
 

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Tak od ostatniego update spolszczenia pojawiło się dużo zmian
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
A z takich ciekawszych to co fajnego?
W sensie czy opłaca się od nowa zagrać.
 

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
No chociażby itemy do ognika są w jarkendarze
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Po za ognikiem i co ważne re-kalkulacja ochrony przeciwników to niestety ta reszta zmian to w większość zmiany nie trafione.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Ta re-kalkulacja obrony wrogów jest jakiego rodzaju? tzn łatwiej/trudniej czy jeszcze inaczej?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry